Meci nebun la Tarlungeni. FC Brasov, doar un egal la Baia Mare

Sambata, 29 August 2015, ora 16:47
156 citiri
Noul sezon al Ligii a 2-a a debutat simbata. FC Brasov nu a reusit decit un rezultat de egalitate, scor 1-1, in deplasare la nou- promovata FCM Baia Mare. Baimarenii au condus cu 1-0 prin golul marcat de Arnautu in minutul 23, cu un sut plasat din sase metri. Codoban a restabilit egalitatea imediat dupa pauza cu un sut de la circa 22 de metri. "Am inceput jocul moale, dar si asa puteam deschide scorul prin Matei. In partae secunda am reusit sa egalam rapid, am avut si circa 20 de minute de joc ...citește toată știrea