ACSM Codlea a cistigat la Zarnesti

Marti, 08 Noiembrie 2016, ora 09:37
71 citiri
Derbiul etapei a 11-a din liga judeteana, ASF Zarnesti - ACSM Codlea, a fost cistigat de oaspeti cu 2-1. Zarnestenii au deschis scorul prin Miclis, dar Adi Popa a restabilit egalitatea pina la pauza. In partea secunda, Vasilache a marcat golul victoriei cu sase minute inainte de final si a adus trei puncte extrem de importante pentru ACSM Codlea. Viitorul Ghimbav ramine pe primul loc dupa victoria la limita, scor 1-0 cu Cetatea Rupea, gratie reusitei golgheterului Emanuel Popa. Scorul etapei a ...citește toată știrea