Barcelona si Juventus Torino, ultimele calificate in sferturile Ligii Campionilor

Sursa: MyTex.ro
Vineri, 20 Martie 2015, ora 07:02
22 citiri
Sub privirile fostului antrenor "Pep" Guardiola, FC Barcelona a acces in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce in mansa secunda a optimilor a dispus de Manchester City cu 1-0, golul fiind dat de Rakitic.

"Ne-am atins obiectivul fara ca rezultatul sa poata fi pus in discutie. Ne-am creat infinite ocazii de a marca si am fi putut *inchide* partida inainte ca rivalii sa primeasca penalty. Am fost extrem de periculosi, dar Joe Hart a fost extraordinar in poarta. Acum, asteptam ...