BRASOV. LIGA 4. LIVETEXT. AS "SR", 9-0 cu Carpati Berivoi

Sambata, 12 Mai 2018, ora 10:53
73 citiri
Minutul 90 - Final.
Minutul 88 - GOL AS "SR" Taras marcheaza pentru 9-0.
Minutul 79 - GOL AS "SR". H. Popa centreaza din lovitura libera, R. Damian recentreaza in fata portii goale, iar Poverlovici ajunge la 4 goluri marcate. 8-0.
Minutul 70 - Doua schimbari la AS "SR". Ies Stratila si Varlan, intra Taras si Capatana.
Minutul 68 - GOL AS "SR". Poverlovici inscrie pentru a treia oara. Fundasul trecut atacant a marcat din centrarea lui Stratila. 7-0.
Minutul 63 - Schimbare la AS "SR". Iese Cocan, ...