BRASOV. LIGA 4. LIVETEXT. AS "SR", inca un pas spre Liga 3. Victorie la scor cu ACS Steagu Rosu

Sursa: MyTex.ro
Sambata, 19 Mai 2018, ora 10:50
76 citiri
Minutul 90+3 - Final. AS "SR" se impune fara probleme, 6-0, cu ACS Steagu Rosu, dupa un meci pe care l-a controlat autoritar si in care oaspetii nu au ajuns la poarta lui Albert Popa.
Minutul 90+1 - GOL AS "SR". Damian marcheaza cu capul din centrarea lui Stratila. 6-0
Minutul 85 - Schimbare la AS "SR". Iese Varlan, intra Toader.
Minutul 85 - A. Damian are inca o ocazie singur cu portarul, dar Ailinca il blocheza, dupa care apara si mingea sutata din 16 metri de Stratila.