BRASOV. "Stegarii" au pierdut amicalul cu ACS Berceni - Galerie FOTO

Sursa: MyTex.ro
Marti, 04 August 2015, ora 20:56
56 citiri
FC Brasov a pierdut in aceasta seara ,1-3, partida amicala cu ACS Berceni, disputata pe Stadionul "Tineretului".

Fara Moraru, Mares si Ianc, menajati, si cu toti jucatorii U19 intrati imediat dupa startul reprizei a doua, "stegarii" nu au aratat mare lucru in acest duel. Paduretu a deschis scorul in minutul 7 dupa o minge primita cadou de la Olteanu. H. Popa a ratat prima ocazie a "galben-negrilor" reluand cu capul putin pe langa bara din centrarea lui Olteanu. S-a facut 1-1 pe finalul primei ...