Etapa excelenta pentru brasovene in C1

Luni, 16 Aprilie 2018, ora 06:21
44 citiri
Cele doua formatii brasovene din Seria I a Ligii a 3-a au avut parte de o etapa excelenta, obtinand sase puncte din sase.

AFC Harman (foto sus) a avut parte de un meci-spectacol pe teren propriu, 4-3 cu KSE Targu Secuiesc, vedeta partidei fiind Mugurel Buga, care a reusit un hattrick. Echipa antrenata de Ioan Naghi a deschis scorul prin Rachisan, iar "veteranul" din atac a facut 2-0, oaspetii egaland insa situatia, cu doua goluri in doua minute. Buga a readus Harmanul in avantaj dupa pauza, ...citește toată știrea