FC Brasov. Stegarii au pierdut amicalul cu Rapid (galerie foto)

Vineri, 29 Ianuarie 2016, ora 22:38
46 citiri
FC Brasov a suferit primul esec din 2016. Dupa victoriile cu FC Rasnov (3-0) si FCM Miercurea Ciuc (2-0), vineri, elevii lui Mihai Stere au pierdut cu scorul de 2-0, meciul amical cu Rapid, disputat pe terenul sintetic de la Chiajna. Golurile victoriei giulestenilor au fost marcate de Potocea in minutele 88 si 90. "A fost un test util in care am vazut plusurile si minusurile echipei. Prima repriza a fost foarte buna, puteam marca lejer 3-4 goluri. Si in repriza a doua, circa ...citește toată știrea