FC Risnov a cistigat derbiul cu CFR Brasov!

Marti, 23 Octombrie 2012, ora 10:06
148 citiri
Derbiul etapei a 11-a din liga judeteana de fotbal, CFR Brasov - FC Risnov, a fost cistigat, surprinzator, de oaspeti cu scorul de 3-2. Risnovenii au facut o prima repriza de exceptie in care au si marcat cele trei goluri si au urcat pe locul trei in clasament, la doar un punct de primele doua clasate, CFR Brasov si Infratirea Harman. "Nu pot sa-mi explic evolutia jucatorilor mei din prima repriza. Au jucat fara determinare si acest lucru ne-a costat scump", a spus antrenorul echipei CFR Brasov, ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: FC Risnov meci CFR Brasov derby FC Risnov