Fotbal, Liga a IV-a - Promovarea se joaca

Marti, 26 Mai 2015, ora 09:29
66 citiri
Miercuri, 20 mai, a avut loc o etapa inetrmediara a Diviziei D.

ASSF Victoria a reusit sa se impuna fara emotii pe propriul teren cu scorul de 3-0 in fata formatiei AS Halchiu. Gazdele au jucat un fotbal ofensiv si s-au impus meritat in fata unei formatii ce a facut deplasarea la Victoria mai mult pentru a se apara. Golurile gazdelor au fost marcate de M Badaloi in minutul 47, Bratu in minutul 60 si M. Badaloi in minutul 67. Simbata, 23 mai , ASSF Victoria a jucat in deplasare pe terenul ...citește toată știrea