Gigi Becali, EUFORIC dupa Steaua - Dinamo!!! Alte reactii...

Sursa: MyTex.ro
Duminica, 21 August 2016, ora 08:22
52 citiri
Derby-ul Steaua - Dinamo, disputat aseara pe "National Arena" in etapa a 5-a a Ligii 1 la fotbal, s-a incheiat la egalitate, 1-1. Dupa ce Rotariu a deschis scorul in minutul 11 pentru "caini", De Amorim a refacut echilibrul pe tabela de marcaj dupa 6 minute.
La final, in ciuda scorului, Gigi Becali, patronul echipei "ros-albastre", si-a laudat jucatorii: "Dinamo a avut un singur corner intr-un meci. Asta spune totul. Nu am avut nici o emotie, s-a jucat la o singura poarta. Stiam ca avem o ...