Liga 3. AFC Harman a pierdut la Bacau! Reactia oficialilor echipei

Vineri, 17 Noiembrie 2017, ora 23:59
67 citiri
AFC Harman continua seria rezultatelor slabe din ultima perioada. Gruparea brasoveana de liga a 3-a a pierdut cu scorul de 1-0 meciul disputat astazi, in deplasare, cu liderul seriei, Aerostar Bacau. Golul victoriei bacauanilor a fost marcat de Andrei Pavel in minutul 24. "Fotbalul nu se joaca pe ocazii, ci pe goluri. Daca in prima repriza jocul a fost unul echilibrat, cu ocazii de ambele parti, in partea secunda echipa noastra a dominat autoritar jocul si am ratat 6-7 ocazii mari de a marca. ...citește toată știrea