Liga 4 Brasov. AS SR Brasov a cistigat la Cristian / Precizia Sacele s-a impiedicat la Tarlungeni!

Sambata, 16 Septembrie 2017, ora 09:37
28 citiri
AS SR Brasov a cistigat derbiul de la Cristian, scor 4-1 (1-1), dupa un joc echilibrat doar in repriza. In partea secunda, gazdele au cazut fizic, iar elevii lui Petre Lucian au reusit sa se desprinda pe final. Cei de la Cristian au condus cu 1-0 dupa penaltiul transformat de Nazare in minutul 3, dar Damian a restabilit egalitatea in minutul 44. Virlan a marcat pentru 2-1 in minutul 70, iar Damian (87) si Bodean 92) au stabilit scorul final. Inter Tarlungeni a mai reusit o supriza, dupa ce in ...citește toată știrea