Meciuri nebune la Victoria si Fagaras

Marti, 22 Septembrie 2015, ora 09:37
31 citiri
- ASF Zarnesti este in cadere libera dupa a doua infringere a sezonului, 2-3 in deplasare cu Chimia Victoria

- Viitorul Ghimbav a cistigat dramatic meciul de la Fagaras cu Oltul, in care gazdele au ratat un penalti in minutul 90+5!

Runda a 5-a din campionatul judetean de fotbal a avut parte de meciuri extem de interesante.Viitorul Ghimbav a obtinut cu emotii victoria in deplasarea de la Oltul Fagaras, gratie reusitei lui Gal. In minutul 90+5 fagarasenii au ratat un penalti! Carpati Berivoi ...citește toată știrea