"Mourinho" Coraiu promite promovarea Zarnestiului in Liga a 3-a

Miercuri, 19 Iunie 2019, ora 09:35
43 citiri
Olimpic Zarnesti, campioana judetului Brasov, a pierdut, sambata, meciul tur al barajului de promovare in Liga a 3-a cu Staruinta Zagon, campioana din Co-vasna cu 2-1(0-1). Zarnestenii au deschis scorul in prima repriza a meciului disputat la Zagon prin capitanul Adrian Dascalu, dar in partea secunda covasnenii au revenit incredibil si au marcat doua goluri in debutul partii secunde, prin Oprea si Papp. "Relaxarea inexplicabila dupa pauza si neglijentele din aparare ne-au costat scump. Nu este ...citește toată știrea