Stegarii, executati de Rusescu. Szabo: E frustrant!

Sambata, 16 Mai 2015, ora 09:37
51 citiri
FC Brasov a pierdut meciul cu Steaua, scor 2-3, asta dupa ce elevii lui Adi Szabo au condus cu 1-0 si 2-1. Brasovenii au deschis scorul in minutul 10, dupa ce Tosca a deviat in proprie poarta sutul lui Juric. Stelistii au revenit in joc dupa sase minute, prin golul marcat de Tanase. Jocul bun al brasovenilor s-a concretizat si pe tabela, gratie golului marcat de Tira. Imediat dupa pauza, Bencun si Țira au ratat ocazii incredibile in minutul 50. De aici totul s-a rupt. Rusescu, intrat in ...citește toată știrea