Rezultatele 1 - 4 din 4

Articole despre "arsenal meci bayern"

21 Februarie 2017 - Amical de gala pentru nationala Romaniei! Vedetele lui Arsenal si Bayern Munchen vin la Cluj

Nationala de fotbal a Romaniei a ajuns la un acord cu Federatia din Chile pentru un meci amical in luna iunie.

16 Februarie 2017 - LIGA CAMPIONILOR. Bayern Munchen a pus-o la respect pe Arsenal Londra, la finalul unui meci cu 6 goluri. Real Madrid, VICTORIE consistenta in fata celor de la Napoli

Bayern Munchen a castigat confruntarea cu Arsenal Londra (scor 5-1), disputata, miercuri, pe "Allianz Arena", in prima mansa a "optimilor" Ligii Campionilor. Arjen Robben a deschis scorul, in minutul

20 Februarie 2013 - Reteta nemteasca! Arsenal - Bayern 1-3! Bavarezii sunt ca si calificati in sferturi

*Bayern e ca si calificata in sferturile Ligii Campionilor. Bavarezii au castigat aseara pe terenul lui Arsenal, scor 3-1, dupa un meci controlat in totalitate