chelsea trofeu liga campionilor

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Englezii se tem ca Sahtior poate face un gest mai mizerabil decat cel din seara asta! Scenariul care trimite formatia lui Lucescu in "cartea neagra" a Ligii

Chelsea risca sa fie prima detinatoare a trofeului Ligii care in anul urmator nu trece de grupe. Londonezii au fost invinsi la Torino, de Juventus, scor 3-0 si nu mai depind de ei in lupta pentru calificarea in optimile celei mai importante competitii inter-cluburi din lume.

Enlgezii deja se tem mai mult

Miercuri, 21 Noiembrie 2012, ora 05:32

Duel intre tar si latifundiar

Multimilionarul Gigi Becali va da piept cu multimiliardarul Roman Abramovici

Intalnirea dintre Steaua si Chelsea va prilejui si o confruntare intre patronii celor doua cluburi. Gigi Becali a anuntat deja ca vrea sa dea ochii cu multimiliardarul rus Roman Abramovici, patronul echipei londoneze. mai mult

Sambata, 23 Februarie 2013, ora 04:20

Reghe: "Ce aleg dintre titlu si trofeul Europa League? * Raspunsul antrenorului Stelei

Antrenorul Stelei a vorbit in emisiunea Contraatac, de la GSP TV, despre obiectivele pe care le are cu echipa in aceasta prima jumatate de an.

"In continuare, tinta numarul unu e cistigarea campionatului. Asa cum am spus si inainte de dubla cu Ajax, tot ce vine in plus in Europa League e un mai mult

Miercuri, 27 Februarie 2013, ora 10:26

Reteta nemteasca! Arsenal - Bayern 1-3! Bavarezii sunt ca si calificati in sferturi

*Bayern e ca si calificata in sferturile Ligii Campionilor. Bavarezii au castigat aseara pe terenul lui Arsenal, scor 3-1, dupa un meci controlat in totalitate
*Bavarezii au primit primul gol in 2013, dupa 664 de minute in care Neuer nu a fost invins
Chiar are nevoie Bayern de Pep Guardiola? mai mult

Miercuri, 20 Februarie 2013, ora 05:45

Calcati de panzere! Bayern Munchen - Real Madrid 2-1! Gomez aduce victoria in ultimele minute

Bayern are prima sansa la calificarea in finala Champions League dupa victoria (2-1) de pe teren propriu cu Real Madrid.

Bayern Munchen a reusit sa castige cu 2-1 in fata lui Real Madrid in turul semifinalelor Ligii Campionilor, rezultat care ii confera prima sansa la calificare in returul de la mai mult

Miercuri, 18 Aprilie 2012, ora 01:37

Cum transfera Steaua, cum transfera Chelsea

Un document intern din Ghencea arata ca londonezii iau in calcul pina si activitatea sportiva a strabunicilor fotbalistilor vizati pentru transfer

Ros-albastrii au cumparat 20 de jucatori cu 6,5 milioane de euro si sint pe locul 7