Rezultatele 1 - 6 din 6

Articole despre "chiajna dinamo penalty"

29 Octombrie 2018 - VIDEO + FOTO Dinamo a solicitat penalty in prima repriza cu Chiajna! Radu Petrescu a inchis ochii: parerea specialistului

Dinamo a solicitat un penalty in prima repriza a meciului cu Chiajna, insa arbitrul Radu Petrescu a lasat jocul sa continue. In minutul 42 Sorescu a lovit mingea cu capul, iar Fota a preluat balonul

20 Februarie 2016 - VIDEO/UPDATE Doua faze judecate diferit de Tudor * Chiajna a cerut penalty in minutul 8, Dinamo a primit unul in minutul 12. Verdictul specialistului: "Arbitrul a gresit"

In minutul 8, la 0-0, Concordia Chiajna a solicitat penalty la un atac intarziat al lui Puljici asupra lui Pena.

11 Septembrie 2015 - Cupa Ligii | Viitorul - CS U Craiova 0-0, 9-8 dupa penalty-uri. Sase echipe s-au alaturat Stelei si ASA-ului in sferturi

Concordia Chiajna, ACS Poli Timisoara, CFR Cluj, Astra, Viitorul si Dinamo sunt cele sase echipe care s-au alaturat, pana acum, Stelei si ASA-ului in sferturile Cupei Ligii.

28 Aprilie 2014 - Lipici la 11 metri * Dinamo a primit cele mai multe penalty-uri in acest sezon

Dinamo a trecut pe primul loc intr-un clasament inedit al loviturilor de pedeapsa primite in acest sezon al Ligii 1. Alexandru Tudor a acordat astazi trei penalty-uri la meciul Chiajna - Dinamo, unul

28 Aprilie 2014 - "Cainii" sunt la "11 metri" de Europa League. Chiajna - Dinamo 1-3. Tudor a acordat trei penalty-uri, doua pentru oaspeti

Stoican a inceput partida fara Rotariu, dupa ce tanarul de 18 ani a fost in centrul unui scandal legat de el si impresarul neagreat de conducere

17 Aprilie 2012 - Reghecampf: "Nu vreau sa comentez arbitrajul, dar Avram nu ne-a dat un penalty"

Chiajna a pierdut pe teren propriu cu Dinamo, 1-3, iar Reghecampf acuza arbitrajul si faptul ca dinamovistii au tras de timp