steaua calificare liga campionilor

vezi toate articolele pe aceeasi tema
E gata! Galca pleaca de la Steaua: "Costel nu va mai continua nici daca ia toate trofeele. Asta este sigur"

Costel Galca se afla la ultimele trei meciuri pe banca Stelei. Din vara, tehnicianul va da curs unei alte provocari, lucru dezvaluit de fostul sef al FRF, Mircea Sandu. "Sa vedem cum se termina sezonul acesta. Poate daca ia toate trofeele nu o sa mai vrea baiatul sa stea sau va cere un salariu mai mult

Vineri, 22 Mai 2015, ora 05:41

Alte articole despre: costel galca, galca steaua, galca pleaca de la steaua, steaua fara galca
HCM Baia Mare a invins Viborg, scor 32-22, si s-a calificat in sferturile Ligii Campionilor

In urma acestei victorii, HCM Baia Mare a incheiat grupa pe locul al treilea, cu opt puncte, si va intalni in sferturile de finala, formatia rusa Dinamo-Sinara Volgograd, ocupanta pozitiei a doua in grupa 1.
In celelate meciuri disputate in ultima etapa din grupa 2 s-au inregistrat urmatoarele mai mult

Duminica, 15 Martie 2015, ora 21:41

Reforma lui Iorgulescu alunga fotbalul din marile orase. In Liga 1 pot ramane, de la vara, doar 6 dintre primele 15 aglomerari urbane. In acest timp, campionatul pierde audienta si se sufoca financiar

Reprezentarea Ligii 1 la fotbal pe teritoriul Romaniei si in marile orase are, in acest moment, disfunctionalitati de natura sa nasca ingrijorari in perspectiva reformei prin care Gino Iorgulescu, seful LPF, incearca sa salveze financiar cluburile. Ideea de a reduce la 14 numarul participantelor la mai mult

Vineri, 20 Februarie 2015, ora 05:44

Alte articole despre: liga 1, fotbal, reforma, cluburi, lpf
Costel Galca este tot mai aproape de plecarea de la Steaua: "Nici daca ar cistiga Liga Campionilor nu mai ramine"

Steaua se afla pe primul loc in Liga 1, este calificata in finala mai mult

Joi, 19 Martie 2015, ora 11:37

Stim echipele calificate in cupele europene! Cum arata programul si cine va fi cap de serie

Penultima etapa a Ligii 1 a stabilit matematic cele patru reprezentante ale Romaniei in editia 2015/2016 a cupelor europene.

Infringerea suferita de Iasi cu Pandurii, scor 2-5, a lamurit si enigma in privinta echipelor pe care Liga 1 le va trimite in sezonul viitor al competitiilor UEFA. Singurul mai mult

Luni, 25 Mai 2015, ora 10:32

Indiciul aparut pe site-ul Ministerului de Finante care arata cand ar putea vinde Becali clubul. Ce informatii au fost publicate

Gigi Becali sustine ca va renunta la Steaua atunci cand clubul nu va mai produce profit. Daca va rata calificarea in grupele Ligii Campionilor, acel moment este mai aproape decat s-ar fi gandit.
Ramas fara marca, patronul Stelei a anuntat ca nu mai este dispus sa investeasca banii proprii in club si mai mult

Joi, 14 Mai 2015, ora 05:43

Alte articole despre: gigi becali, steaua, liga 1
Remiza alba cu NK Maribor pentru stelisti, in ultimul meci din cantonamentul din Antalya. Tucudean a fost schimbat la pauza de Galca, dupa o repriza in care nu a impresionat. Steaua - NK Maribor, 0-0

Steaua a incheiat duminica stagiul de pregatire din Antalya, remizand, scor 0-0, cu slovacii de la NK Maribor, cei care in campionatul intern se afla pe locul secund. Tanase si Nita s-au numarat printre cei care au facut o partida excelenta. Stelistii vor juca pe 18 februarie in Cupa Ligii impotriva mai mult

Luni, 09 Februarie 2015, ora 00:26

Alte articole despre: steaua, nk maribor, meci amical, costel galca
Putea fi in locul lui Galca, dar a refuzat Steaua dintr-un motiv incredibil: "Credeam ca o sa fiu dat afara daca nu intru in grupele Ligii" :D

Mihai Teja, 36 de ani, a fost antrenorul pe care Gigi Becali si l-a dorit in vara lui 2014 la Steaua pentru a-l inlocui pe Laurentiu Reghecampf, plecat la Al Hilal.

"Mai aveam contract cu Universitatea Cluj. La rugamintile domnului Walter, care m-a ajutat foarte mult si mi-a dat sansa sa antrenez mai mult

Vineri, 08 Mai 2015, ora 07:32

ANALIZA ARBITRILOR | ETAPA a 33-a Singura explicatie a lui Coltescu pentru care Morais a ramas in teren dupa ce a luat rosu la Astra - ASA

ProSport va prezinta analiza etapei a 33-a din Liga 1. Cu siguranta ca discutiile cele mai multe s-au iscat in jurul arbitrajului de la meciul Astra - ASA 3-1, de la Giurgiu.
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 2-0
Cristi Balaj - arbitraj exact al lui Balaj, care a acordat, in minutul 64, in mod mai mult

Marti, 26 Mai 2015, ora 05:36

Alte articole despre: analiza, arbitri, arbitraj, coltescu, astra, steaua, asa
Cele mai citite stiri
Tren DERAIAT in Mures. Circulatia intrerupta pe DN13C
Centrul INFOTRAFIC anunta ca la ora 7:30, in judetul Mures, traficul rutier este intrerupt pe DN13C ...
Klaus Iohannis, in centrul unui scandal international cu distinctii vandute la kilogram de EBA
Presedintele Klaus Iohannis l-a decorat, luni, cu ordinul "Meritul sanitar" in grad de Cavaler, pe ...