steaua meci concordia chiajna

vezi toate articolele pe aceeasi tema
liveTEXT + VIDEO Gaz Metan - Concordia Chiajna 2-1. Llullaku inscrie in minutul 68! Oaspetii joaca in 10 din minutul 57

Gaz Metan are 10 meciuri consecutive de cand n-a mai pierdut in Liga 1. Noua dintre ele au fost in campionat. Formatia din Medias este intr-un moment fantastic si e favorita astazi.

LIVE GAZ METAN - CONCORDIA 1-1 (Axente 59, Llullaku 68 / Ciobanu 27)
** Koenders a fost eliminat in minutul 57
* mai mult

Sambata, 26 Noiembrie 2016, ora 17:02

LIGA I. Steaua a pierdut in fata Concordiei Chiajna, dupa o noua evolutie JENANTA. Laurentiu Reghecampf isi face praf jucatorii

Steaua a cedat, sambata, in deplasarea de la Concordia Chiajna (scor 0-1), in etapa a 16-a a campionatului intern. A fost o alta partida in care "ros-albastrii" nu au jucat nimic.

Steaua a fost invinsa, sambata, in deplasare, de Concordia Chiajna, scor 0-1, intr-o confruntare din runda a 16-a a mai mult

Duminica, 20 Noiembrie 2016, ora 23:59

Fight Club Dinamo * Branescu si Nistor si-au aruncat vorbe grele si s-au incaierat la pauza meciului cu Chiajna

Fotbal Club Dinamo s-a transformat in Fight Club Dinamo. Echipa merge rau, fiind la 7 puncte de primul loc, ocupat de Steaua, fanii i-au cerut vehement demisia lui Andone, iar jucatorii au inceput sa se incaiere, la propriu, in vestiar!

La pauza meciului cu Concordia, "cainii" erau condusi, dupa mai mult

Miercuri, 28 Septembrie 2016, ora 10:32

liveTEXT * Concordia Chiajna - Poli Iasi 0-0

Concordia Chiajna si Poli Iasi deschid etapa a 6-a din Liga 1. Meciul celor doua e in direct pe Digisport 1, Dolcesport 1, Look tv si in format liveTEXT pe GSP.ro.

Vezi meciul liveTEXT

LIVE:
CONCORDIA CHIAJNA - POLI IASI 0-0

Ilfovenii au inceput foarte slab campionatul, dar in ultimele doua etape mai mult

Vineri, 26 August 2016, ora 16:50

liveTEXT de la 21:30 Steaua joaca impotriva Concordiei Chiajna * Echipele probabile

Steaua si Concordia Chiajna joaca in aceasta seara, de la ora 21:30, in etapa a treia a Ligii 1, pe Arena Nationala. Partida va fi in direct pe Digi, Dolce, Look si liveTEXT pe GSP.RO.

Urmareste AICI liveTEXT

Stelistii si-au amanat partida cu Poli Iasi, din prima etapa, iar in cel de-al doilea mai mult

Sambata, 06 August 2016, ora 17:58

LIGA I. Dupa trei meciuri fara VICTORIE, Steaua a castigat cu Pandurii si a revenit pe primul loc al clasamentului

Steau a castigat cu scorul de 3-1 confruntarea disputata, duminica, pe "Arena Nationala", contra Pandurilor Targu Jiu, in etapa a 19-a a campionatului intern.

Steaua s-a impus cu scorul de 3-1 in meciul cu Pandurii Targu Jiu, ce s-a disputat, duminica, pe "Arena Nationala", in runda a 19-a a Ligii mai mult

Luni, 05 Decembrie 2016, ora 05:22

CSM Poli Iasi - Concordia 1-0. Jucatorii lui Neagoe au reusit a doua victorie consecutiva pe teren propriu. Meciul s-a jucat pe zapada

CSM Politehnica a castigat, vineri, scor 1-0, meciul disputat pe teren propriu cu Concordia Chiajna, in etapa a 19-a din Liga 1.
A marcat: A. Cristea 31' / -.
1-0: Andrei Cristea a marcat cu un sut puternic din interiorul careului, dupa o pasa primita din dreapta, de la Vasile Gheorhge.
In urma mai mult

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 05:38

Din RESPECT pentru Didi! Moment de reculegere pentru Daniel Prodan, inainte de meciul Steaua - Osmanlispor. Mesajele afisate de fani

Steaua a cinstit memoria fostului mare international roman Daniel Prodan si cu ocazia partidei cu Osmanlispor, din Grupa L a Ligii Europa, prima disputata de ros-albastri pe teren propriu dupa disparita tragica a fostului fundas al Stelei, din urma cu o saptamana, la doar 44 de ani.
Minutul 6, mai mult

Vineri, 25 Noiembrie 2016, ora 05:36

Reghecampf poate parasi Steaua dupa meciul cu Osmanlispor * O echipa importanta il vrea pe antrenorul ros-albastrilor

Meciul din aceasta seara cu Osmanlispor reprezinta un adevarat test pentru Laurentiu Reghecampf.

Steaua e obligata sa-i invinga pe turci pentru a mai pastra sanse la calificarea din grupele Europa League, insa jocul e foarte important si pentru viitorul antrenorului ros-albastrilor.