steaua meci concordia chiajna

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Concordia Chiajna - CSU Craiova 0-0. Oltenii rateaza sansa de a trece pe primul loc

Echipele Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova au terminat la egalitate, vineri, scor 0-0, intr-un meci din etapa a 21-a a Ligii I.
In urma acestui rezultat, CS Universitatea Craiova se afla pe locul patru in clasament, cu 37 de puncte, la egalitate cu Steaua si Gaz Metan Medias, insa cele mai mult

Sambata, 17 Decembrie 2016, ora 05:37

VIDEO * Concordia Chiajna - CSU Craiova 0-0 * Oltenii au ratat sansa de a trece pe primul loc

Concordia Chiajna si CSU Craiova au remizat in aceasta seara, scor 0-0, in primul meci din etapa a 21-a Ligii 1.

Oltenii au dominat ambele reprize, insa nu au reusit sa marcheze, lovindu-se de interventiile senzationale ale lui Balgradean, care a prins o zi mare.

Cu acest egal, Concordia ramane pe mai mult

Vineri, 16 Decembrie 2016, ora 20:31

liveTEXT + VIDEO Gaz Metan - Concordia Chiajna 2-1. Llullaku inscrie in minutul 68! Oaspetii joaca in 10 din minutul 57

Gaz Metan are 10 meciuri consecutive de cand n-a mai pierdut in Liga 1. Noua dintre ele au fost in campionat. Formatia din Medias este intr-un moment fantastic si e favorita astazi.

LIVE GAZ METAN - CONCORDIA 1-1 (Axente 59, Llullaku 68 / Ciobanu 27)
** Koenders a fost eliminat in minutul 57
* mai mult

Sambata, 26 Noiembrie 2016, ora 17:02

LIGA I. Steaua a pierdut in fata Concordiei Chiajna, dupa o noua evolutie JENANTA. Laurentiu Reghecampf isi face praf jucatorii

Steaua a cedat, sambata, in deplasarea de la Concordia Chiajna (scor 0-1), in etapa a 16-a a campionatului intern. A fost o alta partida in care "ros-albastrii" nu au jucat nimic.

Steaua a fost invinsa, sambata, in deplasare, de Concordia Chiajna, scor 0-1, intr-o confruntare din runda a 16-a a mai mult

Duminica, 20 Noiembrie 2016, ora 23:59

FOTO Penibil! Numar ridicol de mic al biletelor vandute la un meci din Liga 1

Principala problema a Ligii 1 continua sa fie lipsa spectatorilor la meciuri! In afara meciului de ieri dintre CSU Craiova si Steaua unde au fost 15.000 de oameni pe stadion, in fotbalul nostru tot mai des bate vantul.

Asta s-a vazut si astazi la meciul mai mult

Duminica, 19 Februarie 2017, ora 18:04

VIDEO+FOTO Repetenti! Dinamovistii sunt cu un pas in play-out dupa 1-2 la Chiajna * Au pierdut ambele jocuri impotriva Concordiei in acest sezon

Dinamo a pierdut al treilea joc consecutiv in Liga 1, scor 1-2 pe terenul Concordiei Chiajna, care a obtinut 3 puncte uriase in lupta pentru salvarea de la retrogradare. Echipa lui Andone mai pierduse cu Iasi, 1-3, si Viitorul, 1-2.

CHIAJNA - DINAMO 2-1 (R. Costin 31, M. Cristescu 81 / Nemec 51) mai mult

Luni, 13 Februarie 2017, ora 22:01

Dinamo fata in fata cu trecutul * Detaliul interesant despre meciul de diseara

Dinamo o va infrunta in aceasta seara pe Concordia Chiajna, echipa care are in componenta sase jucatori trecuti prin curtea "cainilor". Toti anuntati titulari pentru duelul de diseara!

Cristian Balgradean (28 ani), goalkeeper-ul titular din poarta Concordiei, a evoluat pentru Dinamo intre 2010 si mai mult

Luni, 13 Februarie 2017, ora 11:57

liveSCORE FOTO + VIDEO ACUM se joaca cea mai tare competitie a finalului de an! Dinamo, Steaua si Rapid se lupta la old-boys * Egal in primul derby

ACUM se joaca o competitie amicala, numita Cupa Campionilor la Old Boys, la Sala Sporturilor din Chiajna.

update 16:25

Progresul - Concordia 5-1 (M. Savu x2, Dr. Bogdan, Gigel Coman, V. Munteanu / Duna)

Bancarii s-au calificat in semifinale.

update 16:05

Rapid - Selectionata Jurnalistilor 2-0 mai mult

Marti, 20 Decembrie 2016, ora 14:33

Multescu a gasit vinovatii dupa 0-0 cu Concordia: "Arbitrajul a fost rusine, e inimaginabil ce s-a intamplat"

Gheorghe Multescu, antrenorul echipei CS U Craiova, a declarat in urma rezultatului de egalitate, scor 0-0, cu Concordia Chiajna, ca formatia sa merita sa plece cu toate cele trei puncte, insa se vede lipsa unui atacant veritabil, care sa marcheze des.