Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.267 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Toata lumea o crede pitipoanca, dar ea a demonstrat contrariul! Ce nota a luat la BAC fiica mijlocie a lui Dumitru Sechelariu!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 17:45

Toata lumea o crede pitipoanca, dar ea a demonstrat contrariul! Ce nota a luat la BAC fiica mijlocie a lui Dumitru Sechelariu!Una dintre cele trei fiice ale lui Dumitru Sechelariu a sustinut saptamanile trecute examenul de bacalaureat. Astazi, Ema a aflat ca a reusit sa obtina nota 8,08, asa ca, in aceasta seara, ea va sarbatori in oras alaturi de prieteni.

Regretatul om de afaceri Dumitru Sechelariu s-a mandrit mereu cu copiii sai si, astazi, s-a demonstrat ca avea si cu ce. Fiica mijlocie, Ema, a sustinut examenul de bacalaureat, iar in cursul acestei zile a si rezultatele. Desi nu s-a omorat cu invatatul, tanara a

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

S-au DESPARTIT din nou! Carmen i-a spus Adio lui Franco! Ce s-a intamplat intre cei doi!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 13:32

S-au DESPARTIT din nou! Carmen i-a spus Adio lui Franco! Ce s-a intamplat intre cei doi!Dupa o relatie cu nabadai, Carmen Simionescu si Franco s-au despartit din nou. Se pare ca fiica lui Adi Minune si iubitul ei nu au reusit sa se inteleaga asa cum si-ar fi dorit.

Daca in urma cu doar cateva zile se pozau in ipostaze tandre si isi aratau iubirea in vazul tuturor, iata ca fiica manelistului s-a intors in sanul familiei.

Intrebata in urma cu putin timp, ce face iubitul ei, Carmen a raspus: "Nu stiu ce face Franco".

Cati, sotia lui Adi Minune nu crede ca

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Marcel Pavel e in stare de SOC! Fiul lui a PICAT examenul maturitatii! Vezi ce nota a luat!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 13:00

Marcel Pavel e in stare de SOC! Fiul lui a PICAT examenul maturitatii! Vezi ce nota a luat!Zi proasta pentru Marcel Pavel. Artistul a aflat ca fiul lui cel mare a obtinut rezultate extrem de slabe la Bacalaureat.

Fiul cel mare al artistului, Richard Pavel, a picat examenul maturitatii.

Se pare ca Richard a obtinut nota 5,9 la Limba si literatura romana, 5,

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

ANDRE s-a reunit! Andreea Balan si Andreea Antonescu, din nou impreuna! Fanilor nu le-a venit sa creada

Marti, 07 Iulie 2015, ora 12:44

ANDRE s-a reunit! Andreea Balan si Andreea Antonescu, din nou impreuna! Fanilor nu le-a venit sa creadaDupa un deceniu si jumatate, Andreea Balan si Andreea Antonescu au ingropat in sfarsit securea razboiului. Cele doua au redevenit foarte bune prietene si nu ar fi exclus ca, pe viitor, trupa Andre sa reapara pe prima scena a industriei noastre muzicale.

Infiintata in 1998, Andre a fost, timp de trei ani, una dintre cele mai in voga formatii muzicala din Romania. Povestea a luat sfarsit in 2001, cu mult scandal, lasand in urma multe semne de intrebare si la fel de multe regrete.

Iata insa ca

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Ionut Iftimoaie si-a dus fetita acasa! Uite-l in cea mai emotionanta imagine facuta publica pana acum

Marti, 07 Iulie 2015, ora 12:09

Ionut Iftimoaie si-a dus fetita acasa! Uite-l in cea mai emotionanta imagine facuta publica pana acumIonut Iftimoaie a devenit iar tata, in urma cu trei zile! Fostul luptator K 1 si sotia lui sunt mai fericiti ca niciodata.

Ionut a facut publica fotografia cu fetita lui, pe care a dus-o acasa in urma cu putin timp. Vizibil emotionat, fostul luptator recunoaste ca ii este teama sa isi tina copilul in brate.

"Este atat de mica incat mi-e teama sa nu se "scurga" printre degete...O noua zi...o noua emotie...o noua amintire! Vreau sa dedic timp lucrurilor care conteaza cu adevarat

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Decizia radicala luata de Andreea Berecleanu dupa ce a fost diagnosticata cu hernie de disc in forma avansata!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 12:08

Decizia radicala luata de Andreea Berecleanu dupa ce a fost diagnosticata cu hernie de disc in forma avansata!O boala des intalnita in randul romanilor ii da batai de cap Andreei Berecleanu. Prezentatoarea Antenei 1 sufera de o hernie de disc agresiva, motiv pentru care medicii i-au impus o multime de interdictii.

In urma cu cativa ani, Andreea Berecleanu, in varsta de 40 de ani, a inceput sa aiba dureri mari de spate, dar si de picior, asa ca a mers de urgenta la spital, unde i s-a pus un diagnostic dur. Prezentatoarea Observatorului de la Antena 1 sufera de multiple hernii de disc, inoperabile, din

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

El e NOUL IUBIT al Andreei Mantea? Nu e nici Stefan Stan, nici tatal copilului! Bruneta a facut publica poza: "DRAGOSTEA MEA"

Marti, 07 Iulie 2015, ora 12:04

El e NOUL IUBIT al Andreei Mantea? Nu e nici Stefan Stan, nici tatal copilului! Bruneta a facut publica poza: "DRAGOSTEA MEA"Una dintre cele mai frumoase mame singure din showbiz-ul nostru, Andreea Mantea starneste mari controverse in privinta vietii ei amoroase.

Ultima astfel de controversa - o fotografie postata de vedeta TV pe o retea de socializare. In imaginea respectiva apare un barbat cu o cicatrice ciudata, in forma de inimioara, pe frunte.
Iar mesajul Andreei este cat se poate de dubios. "Wow! Ce inimioara! Semne... Dragostea este peste tot! Vad inimioare", a scris bruneta in dreptul fotografiei.

Sa fie

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Alex Velea nu se mai poate ABTINE! Ce a putut sa-i faca Antoniei de fata cu toata lumea!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 11:16

Alex Velea nu se mai poate ABTINE! Ce a putut sa-i faca Antoniei de fata cu toata lumea!Alex Velea nu se mai poate abtine atunci cand vine vorba de Antonia. Interpretul nu ezita sa ii dovedeasca iubitei lui cat de mult o iubeste, chiar si de fata cu toata lumea.

Artistul a facut publica o imagine, in care apare alaturi de mama copilului sau. Invitati la un eveniment, Alex o saruta, o mangaie si o tine in brate, fara sa tina cont de cei prezenti.

Admiratorii celor doi au reationat imediat si

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

S-a AFLAT! Ce note a obtinut fiica lui Adrian Enache la examenul de bacalaureat

Marti, 07 Iulie 2015, ora 10:59

S-a AFLAT! Ce note a obtinut fiica lui Adrian Enache la examenul de bacalaureatFiica lui Adrian Enache a sustinut bacalaureatul, iar marti dimineata a aflat rezultatele obtinute. La Sociologie Diana nu a reusit sa ia mai mult de 6,95.

Diana a obtinut in urma examenului de bacalaureat urmatoarele note: la limba romana a luat 8,1; la istorie 9,4; iar la sociologie nota 6,94.

Ministrul Educatiei a declarat ca promovabilitatea in acest an este de 66,41%. Clujul sta cel mai bine la acest capitol, avand o promovabilitate de 80%.

Fiica lui

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Razvan Ciobanu si-a SPERIAT fanii! A ajuns piele si os! Cum arata acum! "Cred ca este prea mult..."

Marti, 07 Iulie 2015, ora 09:54

Razvan Ciobanu si-a SPERIAT fanii! A ajuns piele si os! Cum arata acum! "Cred ca este prea mult..."Razvan Ciobanu a ajuns piele si os, iar dovada sta in imaginile pe care acesta le-a facut publice in urma cu putin timp.

Razvan a devenit un model pentru cei care vor sa scape de kilogramele in plus. "Am slabit de la 29 de kg. Am slabit in doua reprize: prima de la 124 de kg la 107kg si acum de la 107 kg la 78 de kg. si nutritionistul meu imi spune ca ar trebui sa ma opresc. Mi se mai intampla noaptea sa ma trezesc dupa ce visez prajituri. Greutatea mea maxima a fost de 165 de kg si mult timp

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Nu mai are grija de fizicul ei! In ce hal s-a pozat Anda Adam! Fanii au fost dezamagiti! "Ce s-a intamplat cu..."

Marti, 07 Iulie 2015, ora 09:29

Nu mai are grija de fizicul ei! In ce hal s-a pozat Anda Adam! Fanii au fost dezamagiti! "Ce s-a intamplat cu..."Anda Adam are intotdeuna grija de aspectul sau fizic, tocmai deaceea, fanii au fost socati cand au vazut-o pe interpreta intr-o alta postura decat cea cu care i-a obisnuit pana acum.

Anda a facut publica o imagine, in care apare alaturi de cativa prieteni, intr-o zi obisnuita. Interpreta a renuntat sa se mai vopseasca si fanii au remarcat radacinile nevopsite, dar si parul valvoi si nearanjat.

"Ce sa intamplat cu tinen pari foarte obosita si cu radacinile parului foarte vizibile", i-a

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

REZULTATE BAC 2015. Au fost anuntate primele rezultate. EDU.ro

Marti, 07 Iulie 2015, ora 09:15

REZULTATE BAC 2015. Au fost anuntate primele rezultate. EDU.roREZULTATE BAC 2015. Ministerul Educatiei a facut anuntul oficial in urma cu doar cateva momente. Rata de promovabilitate este de 66,41 % in acest an.

REZULTATE BAC 2015. Potrivit Ministerului Educatiei, in acest an rata de promovabilitate la examenul de Bacalaureat este de 66,41 %. Acest procent este mai mare cu 7 % fata de anul precedent.
Pe judete, cel mai ridicat procent de promovare s-a inregistrat in judetele Cluj (82,18%), Brasov (78,74%), Bacau (78,34%) si

Actualitate / stiri Actualitate9 vizite[ Cancan ]

Andreea Balan isi arata formele sexy la plaja! Ce invitatie le-a facut fanilor! "Ce bine stai..."

Marti, 07 Iulie 2015, ora 08:55

Andreea Balan isi arata formele sexy la plaja! Ce invitatie le-a facut fanilor! "Ce bine stai..."Andreea Balan a facut publica una dintre cele mai sexy imagini cu ea, de vara aceasta. Fanii au fost uimiti de felul in care arata vedeta la plaja.

Interpreta si-a luat admiratorii prin surprindere cu una dintre cele mai tari forografii realizate in acest sezon. Intr-un costum de baie minuscul, Andreea s-a pozat la malul marii si le-a facut fanilor o invitatie. "Ma votezi si castigi o invitatie VIP la MMA 2015" , a fost mesajul Andreei Balan.

Prietenii virtuali au reactionat imediat, iar

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

REZULTATE BAC 2015 - CANCAN.ro iti spune ce NOTE ai luat la examen! EDU.ro

Marti, 07 Iulie 2015, ora 08:03

REZULTATE BAC 2015 - CANCAN.ro iti spune ce NOTE ai luat la examen! EDU.roREZULTATE BAC 2015 - Asteptarea a luat sfarsit. Absolventii de clasa a XII-a care au sustinut examenul de BACALAUREAT afla astazi rezultatele.

UPDATE 08:45 Primele rezultate de la BAC 2015 apar la avizierele liceelor. Ulterior, elevii si parinti vor putea consulta rezultatele si pe internet, pe portalul Ministerului Educatiei EDU.RO.

REZULTATE BAC 2015 - Zi importanta pentru elevii care au dat examenul de BACALAUREAT. Astazi se vor afisa primele rezultate.

Conform calendarului, pana la ora

Actualitate / stiri Actualitate18 vizite[ Cancan ]

E incredibil ce s-a ales de fiicele lui Sechelariu, la doi ani si jumatate de la moartea milionarului!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 05:43

E incredibil ce s-a ales de fiicele lui Sechelariu, la doi ani si jumatate de la moartea milionarului!Au trecut doi ani si jumatate de la moartea lui Dumitru Sechelariu, iar in urma lui au ramas trei fete si un baiat. In tot acest timp, doua dintre copilele fostului primar din Bacau s-au transformat in adevarate bombe sexy.
A fost unul dintre cei mai bogati oameni din Romania, insa a sustinut mereu ca averea sa sunt copiii.
In 2011, Dumitru Sechelariu marturisea ca cea mai mare dorinta a lui este sa isi vada fiicele mirese. Nu a mai apucat insa, din cauza ca, in 2013, s-a stins pe patul unui

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Dupa Razvan Simion, un alt barbat celebru a fost prins cu amanta! Nevasta l-a dat afara din casa!

Marti, 07 Iulie 2015, ora 05:43

Dupa Razvan Simion, un alt barbat celebru a fost prins cu amanta! Nevasta l-a dat afara din casa!Mare scandal in familia lui Vali Vijelie. Dupa ce l-a prins cu amanta, sotia l-a dat afara din casa pe manelist, iar el s-a mutat la hotel. Mai mult, nici cei doi copii nu vor sa mai auda de tatal lor, dezamagiti ca acesta nu si-a tinut promisiunea.
Certurile par sa nu se mai termine in familia lui Vali Vijelie, iar de vina este chiar manelistul, care nu poate sta departe de femeia care ii este amanta de aproape zece ani. In tot acest timp, sotia i-a iertat manelistului nenumarate escapade,

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Veste tulburatoare primita de mama Ioanei Condea, tanara batuta cu bestialitate in Germania: "Va avea mereu mintea unui copil!"

Luni, 06 Iulie 2015, ora 19:05

Veste tulburatoare primita de mama Ioanei Condea, tanara batuta cu bestialitate in Germania: "Va avea mereu mintea unui copil!"Starea de sanatate a Ioanei Condea, fata batuta cu bestialitate de amantul ei, este extrem de grava. Medicii care o ingrijesc sustin ca tanara a suferit lovituri grave la nivelul capului si, daca isi va reveni, va ramane toata viata cu sechele.

Durere fara margini pentru familia Ioanei Condea. A trecut un an de cand tanara de 23 de ani a fost batuta cu bestialitate de amantul ei, pe motiv ca a refuzat sa se prostitueze.

De atunci, tanara zace pe patul unui spital din Germania, iar medicii

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Am aflat de ce a murit concurentul de la "Romanii au Talent"! Totul s-a intamplat in timp ce dormea!

Luni, 06 Iulie 2015, ora 17:45

Am aflat de ce a murit concurentul de la "Romanii au Talent"! Totul s-a intamplat in timp ce dormea!Unul dintre semifinalistii de la "Romanii au Talent" s-a stins din viata duminica dimineata. Desi raportul medical nu a fost inca eliberat, medicii de la INML sunt convinsi ca tanarul de 30 de ani, Claudiu Toader, a suferit un stop cardiac in somn.

Mii de prieteni si cunostinte plang moartea subita a lui Claudiu Toader, tanarul care in 2012 a participat la "Romanii au Talent" si a ajuns pana in semifinale.

Unul dintre cei mai cunoscuti bucatari din Romania a fost gasit fara suflare, duminica

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Prima reactie a lui Victor Slav dupa ce Bianca Dragusanu a vorbit despre sarcina: "EU SUNT..."

Luni, 06 Iulie 2015, ora 15:18

Prima reactie a lui Victor Slav dupa ce Bianca Dragusanu a vorbit despre sarcina: "EU SUNT..."In urma cu doua zile, Bianca Dragusanu a vorbit in exclusivitate pentru CANCAN.RO despre presupusa sarcina, marturisind ca ea si Victor Slav sunt foarte fericiti impreuna si neexcluzand venirea pe lume a unui copil...

Dupa un mariaj esuat si alte trei-patru impacari, Bianca si Victor par in sfarsit dispusi sa isi intemeieze o familie. Cei doi s-au mutat impreuna si, din cate se pare, nu este exclus ca barza sa le faca o vizita.

"Un copil este o binecuvantare, iar eu astept cu mult drag acest

Life Show / stiri Life Show23 vizite[ Cancan ]

Anuntul a fost facut in urma cu putin timp! Cat costa astazi 1 EURO

Luni, 06 Iulie 2015, ora 14:21

Anuntul a fost facut in urma cu putin timp! Cat costa astazi 1 EUROLeul continua sa se deprecieze in fata principalelor valute, iar Banca Nationala a Romaniei /BNR/ a anuntat, luni, un curs de 4,4854 lei/euro, in crestere cu 0,35 bani (0,08%) fata de cotatia de vineri, de 4,4819 lei/euro.

Leul s-a depreciat si fata de moneda americana, cursul crescand la 4,0566 lei/dolar, cu 2,45 bani (0,61%) peste cotatia de vineri, de 4,0321

Actualitate / stiri Actualitate15 vizite[ Cancan ]

Imaginea care nu o sa reziste mult pe Facebook! Anda Adam si-a aratat sanii fara nicio jena: "Cred ca sotul tau te..."

Luni, 06 Iulie 2015, ora 14:03

Imaginea care nu o sa reziste mult pe Facebook! Anda Adam si-a aratat sanii fara nicio jena: "Cred ca sotul tau te..."Unelor femei le prieste maritisul! Acesta este si cazul Andei Adam. Dupa o luna de casnicie, cantareata arata in continuare exceptional, dovada fiind ultimul pictorial al vedetei.

In urma cu patru saptamani, Anda si alesul inimii ei, Sorin Nicolescu, isi uneau destinele, devenind sot si sotie. Intoarsa din luna de miere, cantareata arata de-a dreptul exceptional, dupa cum se poate vedea in ultimele fotografii postate de aceasta pe contul ei de Facebook.

"Da, e luni.. Si vreau sa-mi incep

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

DETALIUL INTIM observat de toata lumea! Ce ascunde Mihaela Radulescu in SLIP: "Va aduc aminte ca am 45 de ani"

Luni, 06 Iulie 2015, ora 13:11

DETALIUL INTIM observat de toata lumea! Ce ascunde Mihaela Radulescu in SLIP: "Va aduc aminte ca am 45 de ani"Mihaela Radulescu este una dintre cele mai sexy, dar si una dintre cele mai controversate vedete din showbiz-ul autohton. Dovada sta si ultima fotografie postata de faimoasa prezentatoare TV pe contul ei de Facebook.

Cum "Romanii au talent" s-a terminat, Mihaela se afla in aceste zile in vacanta. Nu a plecat singura, ci alaturi de fiul ei si de cativa prieteni.

Totodata, vedeta a postat pe contul ei de Facebook mai multe imagini din vacanta, alaturi de urmatorul mesaj: "Va aduc aminte ca am

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

REZULTATE BAC 2015 - Ce note ai luat! EDU.ro

Luni, 06 Iulie 2015, ora 13:00

REZULTATE BAC 2015 - Ce note ai luat! EDU.roREZULTATE BACALAUREAT 2015. Elevii vor afla marti, 7 iulie, pana la ora 16:00, pe site-ul Ministerului Educatiei, EDU.RO, ce note au obtinut la cel mai greu examen din viata lor.

Cei nemultumiti de notele obtinute pot depune contestatie tot marti, in intervalul orar 16:00 - 20:00. Rezultatele finale la BACALAUREAT se afiseaza pe 10 iulie.
Mai mult, pentru a fi

Actualitate / stiri Actualitate22 vizite[ Cancan ]

Nu se mai ascund! Lidia Buble a oficializat relatia! Prima poza cu ei impreuna, tinandu-se de mana!

Luni, 06 Iulie 2015, ora 12:39

Nu se mai ascund! Lidia Buble a oficializat relatia! Prima poza cu ei impreuna, tinandu-se de mana!Ce face, ce nu face, Lidia Buble ramane in centrul atentiei! De aceasta data, este vorba despre o fototgrafie pe care cantareata a postat-o pe pagina ei de Facebook, imagine care a starnit nenumarate controverse.

Devenita celebra in intreaga tara dupa ce i-a spart casa lui Razvan Simion, Lidia profita de pe urma celebritatii. De la inceputul "telenovelei", numarul de concerte a crescut simtitor, iar, acum, vedeta face tot posibilul pentru a nu fi uitata si pentru a nu reintra in conul de umbra

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Adevarul despre relatia lui Razvan Simion cu Lidia Buble:"Se iubesc si vor sa se casatoreasca"!

Luni, 06 Iulie 2015, ora 01:13

Adevarul despre relatia lui Razvan Simion cu Lidia Buble:"Se iubesc si vor sa se casatoreasca"!A fost acuzat ca si-a parasit sotia pentru o aventura cu Lidia Buble, dar, in realitate, situatia este cu totul alta. Razvan Simion si artista nu traiesc o idila de o vara, ci sunt indragostiti pana peste cap si au planuri serioase.
Au trecut mai bine de doua saptamani de cand Razvan Simion a fost fotografiat iesind din casa cu Lidiei Buble. Prezentatorul TV a fost pus la zid de fani, ba chiar si de apropiati, care l-au acuzat ca si-a destramat familia pentru o aventura cu blondina de 22 de ani.

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Antonia, UDA la piscina! Imaginea care a INNEBUNIT internetul! Uite ce a facut in vazul tuturor!

Duminica, 05 Iulie 2015, ora 19:44

Antonia, UDA la piscina! Imaginea care a INNEBUNIT internetul! Uite ce a facut in vazul tuturor!Antonia si-a socat fanii de pe contul de socializare, dupa ce a facut publica o imafine, in care apare mai sexy ca niciodata.

Imaginea facuta publica de Antonia a strans mii de LIKE-uri din partea fanilor virtuali, in doar cateva minute.

Artista este imbracata intr-un costum de baie negru si s-a fotografiat pe

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Sore a facut FURORI la piscina! Cum a incins atmosfera, intr-un costum de baie minuscul!

Duminica, 05 Iulie 2015, ora 18:44

Sore a facut FURORI la piscina! Cum a incins atmosfera, intr-un costum de baie minuscul!Sore a profitat din plin de vremea frumoasa de afara si a mers la piscina alaturi de cativa prieteni. Extrem de sexy, interpreta s-a pozat la marginea piscinei si a facut totul public.

Dornica sa obtina un bronz perfect, Sora a stat cat

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

A jurat ca nu il va lasa sa isi vada copilul, insa a revenit la sentimente mai bune! S-a impacat cu tatal bebelusului!

Duminica, 05 Iulie 2015, ora 18:05

A jurat ca nu il va lasa sa isi vada copilul, insa a revenit la sentimente mai bune! S-a impacat cu tatal bebelusului!Cu numai trei saptamani inainte de a naste, Alina Radi s-a impacat cu tatal copilului ei, iar in curand am putea asista la o nunta. Initial, cantareata nu vroia sa mai auda de afaceristul timisorean, insa, in cele din urma, barbatul a reusit sa o impace.

A devenit cunoscuta prin prisma vocii superbe, dar si a faptului ca a fost iubita milionarului Nick Radoi. Dupa despartirea de afacerist, Alina Radi s-a cufundat in cariera, iar o buna perioada de timp nu a mai vrut sa auda de barbati. Insa,

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

TRAGEDIE! Un fost concurent de la "Romanii au Talent" s-a stins din viata

Duminica, 05 Iulie 2015, ora 17:41

TRAGEDIE! Un fost concurent de la "Romanii au Talent" s-a stins din viataClaudiu Constantin Toader, instructorul de pizza din cea de-a doua editie a show-ului "Romanii au talent", a fost gasit mort in conditii suspecte.

Familia si prietenii sunt in stare de soc. El a fost gasit de fratele lui geaman, fara viata in propriul apartament.

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Ce posterior sexy are Adelina Pestritu! Uite cum s-a pozat iubita lui Speak la piscina!

Duminica, 05 Iulie 2015, ora 17:22

Ce posterior sexy are Adelina Pestritu! Uite cum s-a pozat iubita lui Speak la piscina!Adelina Pestritu si-a lasat fanii masca, dupa ce a facut publice imagini de la piscina unde si-a petrecut weekend-ul. Intr-un costum de baie minunscul, bruneta si-a scos posteriorul sexy la inaintare, spre deliciul barbatilor din zona.

Iubita lui Speak este o femeie extrem de sexy si nu ezita sa arate acest lucru.Asa s-a intamplat si in urma cu putin timp, cand Adelina s-a pozat la piscina si a facut fotografiile publice.

Fanii au reactionat imediat. "Sexy si apetisanta", " Esti superba",

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima