Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.447 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Anda Adam este in culmea fericirii! Vedeta o sa devina mamica: "Mai am putin si va chem si eu la botez"

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 18:11

Anda Adam este in culmea fericirii! Vedeta o sa devina mamica: "Mai am putin si va chem si eu la botez"Distractie mare la petrecerea micutei Rosa. Invitatii si dedicatii fara numar au avut loc duminica la emotionantul eveniment. Anda Adam, care a intretinut atmosfera pe ringul de dans, a declarat ca o sa devina si ea in scurt timp mamica.

Pepe si Raluca Pastrama si-au crestinat cel de-al doilea copil. Astfel, printre invitati s-a numarat si Anda Adam, care este insarcinata in luna a saptea.

Anda Adam, Lora si Daniela Crudu prezente la petrecere

Blonda a cantat de mama focului la petrecere si

Life Show / stiri Life Show0 vizite[ Cancan ]

Nicola in doliu! Solista a primit telefonul chiar inainte sa intre in direct: "Il iubeam mult!"

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 17:08

Nicola in doliu! Solista a primit telefonul chiar inainte sa intre in direct: "Il iubeam mult!"Prezenta in cadrul unei emisiuni Tv, Nicola a marturisit ca tocmai a primit o veste proasta.

Artista a aflat ca bunicul ei a murit. Relatia dintre cantareata si bunicul ei era fosrte stransa, si vestea mortii acestuia a intristat-o profund.

"Am primit o veste proasta azi. Mi-a murit un

Life Show / stiri Life Show0 vizite[ Cancan ]

"Clanul" Prigoana s-a marit cu inca trei copii! Noua iubita i-a umplut casa milionarului!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 17:06

"Clanul" Prigoana s-a marit cu inca trei copii! Noua iubita i-a umplut casa milionarului!Noua relatie pe care o are Silviu Prigoana se pare ca ii prieste de minune. Milionarul arata din ce in ce mai bine de cand este cu Mihaela. Blonda a reusit sa ii ofere tot ce si-a dorit de la viata: liniste si pace.

CANCAN.ro are imagini in exclusivitate cu cei trei copii ai Mihaelei, noua partenera de viata a lui Siviu Prigoana. Blonda se pare ca are trei micuti dintr-o casatorie anterioara: Ionut Alexandru ce este in clasa a II a, Ana Maria in clasa I si Alexandra in clasa zero.

Cei trei

Life Show / stiri Life Show0 vizite[ Cancan ]

Este GRAV! Iuliana Luciu, de URGENTA la spital! Nu mai poate vorbi si...."

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 14:48

Este GRAV! Iuliana Luciu, de URGENTA la spital! Nu mai poate vorbi si...."Sora Nicoletei Luciu a trait clipe cumplite, in urma cu doar cateva ore. Vedeta a ajuns pe patul de spital si se simte foarte slabita.

Iuliana Luciu a ajuns la spital, insa nimeni nu a lamuri-o ce se intampla cu ea, desi se simte foarte rau. Nu poate vorbi, este slabita si a fost la un pas de lesin.

Colegii vedetei sunt ingrijorat, mai ales ca nici astazi nu poate fi prezenta in platoul emisiunii a carei asistenta este.

Probleme cu tatal

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Fiica interlopului Sile Camataru, rupe tacerea ! "Majoritatea anilor executati au fost intocmai k nu a " colaborat " cu politia"

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 14:07

Fiica interlopului Sile Camataru, rupe tacerea ! "Majoritatea anilor executati au fost intocmai k nu a " colaborat " cu politia"Nicoleta Balint a postat pe pagina sa de Facebook un mesaj la adresa celor care i-au atacat tatal, ajuns in spatele gratiilor , in urma scandalului de la Curtea de Apel.

Fiica interlopului isi apara tatal si afirma ca va ramane in istorie

mesaj fiica Sile"Majoritatea anilor executati au fost intocmai ca nu a "colaborat" cu politia si cum e si vorba aceea :" sa fii Smecher sa fii HOT , mori de mana la un prost !" Cine il cunoaste stie ca niciodata nu a rezolvat vreo treaba la "pachet" ca altii

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Cancan ]

Vremurile cand era o bomba sexy au apus! Cum a fost filmata Anca Turcasiu pe litoral!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 13:08

Vremurile in care Anca Turcasiu isi etala formele pe litoralul romanesc au apus. Vara aceasta, artista nu a mai fost fotografiata in costum de baie si se plimba pe plaja...imbracata.

De-a lungul anilor, Anca Turcasiu a fost considerata una dintre cele mai frumoase femei din Romania. In ciuda faptului ca a inaintat in varsta, iar in luna mai a implinit 45 de ani, cantareata a etalat mereu un trup perfect, fara pic de celulita. De altfel, timpul nu a lasat urme nici pe chipul acesteia, care are

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

I-a lasat pe toti MASCA! Stefan Banica a facut public un clip cu Mihaela Radulescu!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 12:57

I-a lasat pe toti MASCA! Stefan Banica a facut public un clip cu Mihaela Radulescu!Stefan Banica si-a luat prin surprindere fanii de pe contul de socializare, dupa ce a postat un clip in care apare fopsta lui sotie, Mihaela Radulescu. Prietenii virtuali au reactionat imediat.

Stefan Banica a postat pe Facebook un clip cu Mihaela Radulescu, care se filmeaza in timp ce

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Anuntul a fost facut in urma cum putin! Cum a "umilit-o" Catalin Maruta pe Simona Gherghe!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 12:39

Anuntul a fost facut in urma cum putin! Cum a "umilit-o" Catalin Maruta pe Simona Gherghe!Vacanta s-a terminat, iar emisiunea "La Maruta" a revenit pe micile ecrane. In prima editie a noului sezon, Maruta a fost din nou lider de audienta.

Anuntul a fost facut chiar de Catalin Maruta pe contul de socializare. Fanii au fost extrem de incantati de veste, unii dintre ei declarand chiar ca prezentatorul tv a "umilit-o" din nou pe Gherghe, inca din prima zi.

"Vreau sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine ieri! Datorita voua am fost

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Nimeni nu se mai astepta la ASTA! Adelina Pestritu si Liviu Varciu, din nou IMPREUNA!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 11:36

Nimeni nu se mai astepta la ASTA! Adelina Pestritu si Liviu Varciu, din nou IMPREUNA!Adelina si Liviu Varciu, din nou impreuna. De data aceasta, cei doi s-au intalnit la ziua lui Madalin Ionescu, acolo unde au petrecut pana dimineata.

Desi traieste o frumoasa poveste de dragoste alaturi de Speak, Adelina si Liviu Varciu au ramas in continuare amici si nu ezita sa isi vorbeasca atunci

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

REZULTATE BAC TOAMNA 2015 - CANCAN.ro iti spune ce note ai luat la examen! EDU.ro

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 11:05

REZULTATE BAC TOAMNA 2015 - CANCAN.ro iti spune ce note ai luat la examen! EDU.roREZULTATE BAC TOAMNA 2015 - Asteptarea a luat sfarsit. Absolventii de clasa a XII-a care au sustinut examenul de BACALAUREAT sesiunea din toamna afla astazi rezultatele.

Elevii care au sustinut examenul de bacalaureat, sesiunea din toamna 2015, vor afla astazi rezultatele, cel tarziu pana la ora 16:

Actualitate / stiri Actualitate23 vizite[ Cancan ]

Rasturnare de situatie in cazul concurentilor de la "Mireasa pentru fiul meu"! Se pregatesc sa devina parinti!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 10:48

Rasturnare de situatie in cazul concurentilor de la "Mireasa pentru fiul meu"! Se pregatesc sa devina parinti!Noi amanunte despre un alt cuplu de la Mireassa pentru fiul meu", ies la iveala. Este vorba de Andrada si Cristi, care formeaza un cuplu solid si se gandesc deja sa devina parinti.

Cei doi sunt impreuna si planuiesc sa devina parinti cat mai

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Momente grele pentru tatal Monicai Gabor! Barbatul s-a IMBOLNAVIT si a luat o decizie radicala!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 09:46

Momente grele pentru tatal Monicai Gabor! Barbatul s-a IMBOLNAVIT si a luat o decizie radicala!Tatal Monicai Gabor trece prin momente grele, din cauza unor probleme de sanatate, pe care trebuie sa le rateze urgent. Barbatul are probleme cu plamanii.

Emil Gabor nu si-a revenit dupa moartea sotiei lui, iar problemele de sanatate pe care le are de ceva vreme, l-au pus la pamant. Barbatul vrea sa stranga bani si sa se trateze cat mai repede

In prezent este sub supravegherea medicilor si ia in continuare tratamentul prescris de acestia.

Citeste si
Monica Gabor s-a intors in Romania! Ce s-a

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Un apropiat al lui Gabriel Cotabita RUPE TACEREA! Ce se intampla de fapt cu artistul! Este un alt om si...

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 08:22

Un apropiat al lui Gabriel Cotabita RUPE TACEREA! Ce se intampla de fapt cu artistul! Este un alt om si...De mai bine de o luna si jumatate, Gabriel Cotabita se afla in sanul familiei, dupa ce a stat internat in spital mai multa vreme, in urma stopului cardio-respirator suferit.

Celebrul coregraf Wilmark rupe tacerea si dezvaluie cat de afectat a fost interpretul, dupa drama suferita.

Gabriel Cotabita isi continua tratamentul si recuperarea la domiciliu, insa cei din jurul lui vad ca artistul e alt om dupa stopul cardio-respirator suferit pe 8 aprilie. Celebrul coregraf Wilmark, bun prieten al

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Dan Capatos nu a venit luni seara la emisiune! Vezi ce s-a intamplat cu prezentatorul si unde este acum

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 05:45

Dan Capatos nu a venit luni seara la emisiune! Vezi ce s-a intamplat cu prezentatorul si unde este acumGhinion mare pentru Dan Capatos. Prezentatorul unei emisiuni TV, acesta nu a reusit sa ajunga la serviciu, din cauza unor probleme tehnice pe care le-a avut avionul, inainte de a decola.
Dan Capatos a preferat sa isi petreaca vacanta de vara departe de ochii lumii. Pentru asta, vedeta s-a decis sa plece in Statele Unite. Pana aici totul bine si frumos, insa moderatorul TV trebuia sa vina in studio, luni seara, pentru a prezenta emisiunea pe care

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Cristina Spatar si Alin Ionescu nu mai formeaza un cuplu! Am aflat motivul pentru care cei doi au luat aceasta hotarare!

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 05:45

Cristina Spatar si Alin Ionescu nu mai formeaza un cuplu! Am aflat motivul pentru care cei doi au luat aceasta hotarare!Zvonurile legate de un posibil divort intre Cristina Spatar si Alin Ionescu sunt intarite pe zi ce trece de actiunile omului de afaceri. CANCAN.ro a aflat care este situatia reala dintre cei doi soti.
Sunt casatoriti de aproape opt ani, iar mariajul lor a fost mereu unul invidiat. Cristina Spatar a fost o femeie extrem de fericita pana in toamna anului trecut, atunci cand sotul ei a fost arestat si acuzat ca ar fi fraudat statul cu cateva milioane de euro. In primavara, insa, Alin Ionescu a

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Sidonia Tatoiu traieste ca o tanara de 20 de ani! Vezi ce a facut blonda

Marti, 01 Septembrie 2015, ora 05:45

Sidonia Tatoiu traieste ca o tanara de 20 de ani! Vezi ce a facut blondaSidonia Tatoiu este una dintre cele mai excentrice sotii de milionari din Romania. Aceasta arata pe zi ce trece din ce in ce mai bine. CANCAN.ro are imagini, de la mare cu blondina, alaturi de o prietena.
Sidonia Tatoiu nu vrea sa isi arate deloc varsta reala. Aceasta se imbraca ca o pustoaica de 20 de ani.
Sidonia Tatoiu este sexy
CANCAN.ro are imagini cu Sidonia imbracata foarte extravagant: cu o pereche de pantaloni evazati si cu un maieu alb, care ii scoteau in evidenta, abdomenul perfect.

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Imagini surprinzatoare cu Maria Buza! Ai sa ramai SOCAT de ce ai sa vezi

Luni, 31 August 2015, ora 21:33

Imagini surprinzatoare cu Maria Buza! Ai sa ramai SOCAT de ce ai sa veziCANCAN.ro are fotografii in exclusivitate cu Maria Buza, in timp ce era la o terasa exclusivista, de la mare. Actrita a fost vazuta impreuna cu mai multi prieteni la masa si se vedea ca se simte extraordinar de bine.

Maria Buza a fost vazuta intr-o statiune de pe litoralul romanesc impreuna cu mai multi amici. Acestia au preferat sa lase distractia de pe plaja, pentru putin timp, pentru a lua masa.

Atat ea cat si grupul de prieteni cu care era, nu au iesit cu nimic in evidenta fata de cei din

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Nunta mare in fotbalul romanesc! Adrian Mutu si-a cerut iubita in casatorie: "Corpul tau mi-e..."

Luni, 31 August 2015, ora 20:28

Nunta mare in fotbalul romanesc! Adrian Mutu si-a cerut iubita in casatorie: "Corpul tau mi-e..."Adrian Mutu traieste o poveste de dragoste de cateva luni cu tanara timisoreanca, Sandra Bachici. "Briliantul" a anuntat pe Facebook ca si-a cerut iubita in casatorie.

Fosta Miss Romania a spus "DA" atunci cand a fost ceruta de nevasta de celebrul fotbalist Adrian Mutu. Acesta nu se afla la prima casatorie, jucatorul a mai fost insurat cu Alexandra Dinu si Consuelo Matos.
Vedeta a facut anuntul pe o retea de socializare: "Mi-am pierdut echilibrul pentru iubirea ta. In mainele tale, eu am cazut,

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Drama nestiuta din familia Simonei Halep! Camatarii au format deja coada la poarta casei lor!

Luni, 31 August 2015, ora 19:11

Drama nestiuta din familia Simonei Halep! Camatarii au format deja coada la poarta casei lor!Au trecut sase luni de cand verisorul primar al Simonei Halep s-a sinucis, insa familia acesteia sufera si acum dupa aceasta tragedie. De asemenea, unchii tenismenei platesc si acum datoriile uriase facute de Arghir Nicia.

In luna martie a acestui an, in timp ce se afla in turneu in America, Simona Halep a fost anuntata de mama ei ca verisorul primar, Arghir Nicia, in varsta de 28 de ani, s-a sinucis, spanzurandu-se cu un cablu de lustra.

Varul Simonei Halep s-a sinucis in urma cu doua

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Daniela Crudu a luat proportii! Cum a aparut vedeta la botezul fiicei lui Pepe: "Am uitat de..."

Luni, 31 August 2015, ora 18:52

Daniela Crudu a luat proportii! Cum a aparut vedeta la botezul fiicei lui Pepe: "Am uitat de..."Petrecerea micutei Rosa, fetita lui Pepe si a Ralucai Pastrama a fost una foarte bine pusa la punct. Printre invitati s-a numarat si Daniela Crudu care a dansat toata noaptea alaturi de cei prezenti.

Invitatii de la petrecerea de botez a micutei Rosa au plecat multumiti acasa. Au dansat pe melodiile ritmate pana nu au mai putut. Invitatia la emotionantul eveniment a fost onorata si de Lora, Anda Adam sau Daniela Crudu.
"Am dansat toata noapte...cu toata lumea. Nu am mancat mai nimic pentru ca

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

E oficial! Oana Zavoranu isi dezgroapa mama! Motivul este halucinant: "Aici vorbim despre o..."

Luni, 31 August 2015, ora 17:57

E oficial! Oana Zavoranu isi dezgroapa mama! Motivul este halucinant: "Aici vorbim despre o..."Oana Zavoranu vrea sa-si scoata mama din mormant. In acest scop, a depus astazi, la Parchet, cererea de deshumare. Zavo are banuieli ca mama sa nu a murit din cauze naturale.

Zavo a depus astazi la pranz, la Parchet cererea de deshumare a trupului mamei sale.

A solicitat oficial aprobarea deshumarii
Vedeta banuieste ca moartea mamei sale nu a avut cauze naturale si vrea sa o deshumeze pentru o noua autopsie. Ea banuieste ca responsabili de moartea mamei ei, sunt cativa

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Petrecere de pomina la botezul micutei Rosa! Manelistul Adi Minune a facut senzatie la petrecere

Luni, 31 August 2015, ora 17:52

Petrecere de pomina la botezul micutei Rosa! Manelistul Adi Minune a facut senzatie la petrecereBucurie mare in familia lui Pepe. Artistul si-a crestinat duminica cel de-al doilea copil. Sotia sa, Raluca Pastrama a reusit sa il faca sa se simta un barbat implinit. Pentru a sarbatori venirea pe lume a fetitei, acestia au organizat o peterecere pe cin

Invitati de elita la botezul micutei Rosa. De la artisti pana la oameni de afaceri au onorat invitatia la petrecere.

Andra danseaza de mama foculuiPrintre acestia s-a numarat si manelistul Adi Minune, care a reusit

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Oana Roman si sotia lui Kamara au reusit sa se faca de ras! Ce detalii le-a stricat tinutele

Luni, 31 August 2015, ora 16:50

Oana Roman si sotia lui Kamara au reusit sa se faca de ras! Ce detalii le-a stricat tinutelePetrecerea data in cinstea botezului fetitei lui Pepe a fost un motiv pentru vedetele autohtone sa isi etaleze tinutele. Insa, majoritatea s-au facut de ras, pasind pe covorul rosu cu tinute total nepotrivite.

Iubita lui Alex a onfundat botezul cu o noapte-n club

Daca domnisoara nu ar fi avut silicoane imense, ci un decolteu natural, atunci rochia ar fi aratat cu totul altfel. Cu sanii la vedere in cel mai ostentativ mod, iubuta lui Alex parea ca a venit la o petrecere erotica, si nu a un

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

A fost in centrul atentiei toata noaptea! Cum s-a imbracat sotia lui Connect-R la botezul fetitei lui Pepe

Luni, 31 August 2015, ora 12:39

A fost in centrul atentiei toata noaptea! Cum s-a imbracat sotia lui Connect-R la botezul fetitei lui PepeBotezul micutei Rosa, fiica lui Pepe, a fost fara indoiala un eveniment plin de stralucire. Printre invitati au fost Connect-R impreuna cu sotia sa Misha. Artista si-a ales cu multa atentie tinutele pentru fericitul eveniment.

Pentru slujba de la biserica, a optat pentru o tinuta simpla, alcatuita dintr-o camasa neagra cambrata si pantaloni negri mulati, tinuta care i-a evidentiat formele de invidiat, la care a reusit sa revina la scurt timp dupa nasterea micutei Maya.

Asa au venit imbracati

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Fiul unui milionar de la noi si-a snopit logodnica in bataie intr-un hotel din Mamaia! Fata a fost salvata de politie!

Luni, 31 August 2015, ora 05:45

Fiul unui milionar de la noi si-a snopit logodnica in bataie intr-un hotel din Mamaia! Fata a fost salvata de politie!Scandal de proportii weekendul trecut, pe litoral. Fiul cel mare al milionarului Radu Timis si-a batut iubita, pe Giulia, in camera de hotel. Alertati de galagie si de tipetele fetei, angajatii resortului de lux au chemat politia.
"Bataia e rupta din Rai", spune un proverb din batrani, care se aplica tot mai des in cazul fetelor din ziua de astazi, ce suporta sa fie lovite de partenerii lor de viata. De cele mai multe ori, acestea sufera umilinte din dragoste, ori pentru a-si asigura un confort

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Imaginile verii sunt cu Serban Huidu la... piscina! Realizatorul Tv si-a luat sotia si s-au dezbracat!

Luni, 31 August 2015, ora 05:45

CANCAN.ro a reusit sa il surpinda pe Serban Huidu in ipostaze in care nimeni nu si-a imaginat ca il a vedea vreodata. Astazi, carcotasul si-a luat sotia si copiii si a mers la plaja, acolo unde s-a relaxat pentru cateva ore.
De-a lungul anilor, Serban Huidu ne-a obisnuit cu o imagine serioasa. Mereu imbracat la patru ace si atent la fiecare miscare pe care o face, carcotasul nu prea a dat rautaciosilor motive de barfa.
Huidu si-a scos familia la plaja
Insa, dupa cele doua accidente care i-au

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Detalii nestiute de la botezul fetitei lui Pepe! Ce cadouri a primit micuta Rosa

Luni, 31 August 2015, ora 05:45

Detalii nestiute de la botezul fetitei lui Pepe! Ce cadouri a primit micuta RosaMicuta Rosa, fetita lui Pepe si a Ralucai Pastrama se poate considera inca de mica o persoana norocoasa. Aceasta a avut la petrecerea de botez numai invitati de elita, de la regizori si artisti pana la oameni de afaceri.
Fetita a primit o sumedenie de cadouri de la persoanele care au preferat sa se bucure alaturi de ea la fericitul eveniment. "E o atmosfera foarte faina. Este muzica tiganeasca. Imi place atat de mult si m-am simtit atat de bine. Iubita mea este la masa. I-am adus un cadou

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Pepe, un tata fericit! Astrele i-au hotarat destinul! Ce viata va avea micuta Rosa!

Luni, 31 August 2015, ora 00:01

Pepe, un tata fericit! Astrele i-au hotarat destinul! Ce viata va avea micuta Rosa!Pepe si Raluca Pastrama si-au botezat fetita cea mica. Nasii de botez au fost Andra si Catalin Maruta. Astfel, in exclusivitate in emisiunea CANCAN.ro, horoscopista, Mariana Cojocaru , a declarat ca micuta Rosa o sa aiba noroc in viata.

Sotia interpretului a nascut o fetita la inceputul lunii aprilie. Fetita a primit nota zece la nastere si este al doilea copil al cuplului.

Specialistul in astrologie, Mariana Cojocaru spune ca micuta o sa aiba un viitor bun la fel ca al parintilor:

"Chiar

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Invitatii au crezut ca nu vad BINE! A venit aproape dezbracata la botezul micutei Rosa! S-a vazut TOT

Duminica, 30 August 2015, ora 23:34

Invitatii au crezut ca nu vad BINE! A venit aproape dezbracata la botezul micutei Rosa! S-a vazut TOTO tanara ce are in jur de 20 de ani a reusit sa atraga toate privirile la botezul fetitei lui Pepe si a Ralucai Pastrama. Fata a ales o tinuta care era mai mult dezbracata decat imbracata.

Curaj incredibil din partea unei domnisoare extrem de sexy la petrecerea de botez a micutei Rosa. Aceasta a vrut sa atraga toate privirile, insa a depasit limita bunului simt prin vestimentatia aleasa.
Bomba sexy avea un corset extrem de mulat ce ii punea in

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Moment penibil la botezul micutei lui Pepe! Cum a putut sa vina imbracat Costin Marculescu

Duminica, 30 August 2015, ora 22:59

Moment penibil la botezul micutei lui Pepe! Cum a putut sa vina imbracat Costin MarculescuCostin Marculescu a confundat petrecerea de botez a fetitei lui Pepe cu mersul la circ. Barbatul a venit imbracat ca un majordom, lucru care a reusit sa atraga toate privirile celor din jur.

Marculescu a reusit sa iasa din tipar cu hainele pe care le-a ales sa le poarte la petrecerea de botez a fetei lui Pepe si a Ralucai Pastrama. Barbatul a reusit sa atraga atentia prin tinuta sa diferita de cea

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima