Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.660 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Inna, mai sexy ca niciodata! A renuntat la sutien si a facut ASTA: "O aventura bizara!"

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 12:55

Inna, mai sexy ca niciodata! A renuntat la sutien si a facut ASTA: "O aventura bizara!" Inna este mai sexy ca niciodata pe coperta unei reviste de succes. Fanii au fost in extaz, atunci cand au observat ca interpreta a aparut fara sutien.

Inna este din ce in ce mai indrazneata si arata acest lucru in noul numar al revistei Cosmopolitan. Cantareata a renuntat la sutien si a facut o sedinta foto de senzatie, reusind sa incinga atmosfera in randul barbatilor.

Inna a cordat si un interviu in acre spune ca "Viata este o aventura bizara", declaratie ce se gaseste si pe coperta

Personalitati / Inna 5 vizite [ Cancan ]

Andra recunoaste tot: "Ma simt vinovata!" La ce s-a referit sotia lui Maruta

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 12:15

Andra recunoaste tot: "Ma simt vinovata!" La ce s-a referit sotia lui Maruta Andra a avut un weekend perfect si a tinut sa imparta multumirea ei si cu cei care o urmaresc zi de zi pe contul de socializare. Interpreta este extrem de multumita de ceea ce a bifat in agenda micilor rasfaturi.

O persoana optimista si mereu cu zambetul pe buze, Andra a reusit de-alungul timpului sa devina una dintre cele mai iubite artiste de la noi, atat din punct de vedere profesional cat si pentru ca este extrem de modesta. "Ma simt placut-vinovata pentru cate lucruri delicioase am

Personalitati / Andra 12 vizite [ Cancan ]

Catalin Crisan este in genunchi! Ce a ajuns acum sa faca din disperare sperand ca va primi cateva milioane de lei vechi!

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 12:06

Catalin Crisan este in genunchi! Ce a ajuns acum sa faca din disperare sperand ca va primi cateva milioane de lei vechi! La trei luni de la divortul de sotia sa, Alina Cupsa, Catalin Crisan face eforturi uriase pentru a se relansa in showbiz si a-si reveni financiar, insa nimic nu pare sa ii iasa cantaretului, caruia i se inchid mereu usi in nas.

La jumatatea lunii iunie, showbiz-ul autohton era zguduit de vestea ca o alta vedeta divorteaza de sotia sa. Mai exact, Catalin Crisan si medicul Alina Cupsa si-au spus adio dupa trei ani de mariaj, stabilind custodie comuna pentru fiica lor. In acea perioada, prima

Life Show / stiri Life Show 11 vizite [ Cancan ]

Cearta monstru in familia lui Adi Minune din cauza lui Florin Salam! Cum a reactionat sotia manelistului cand a auzit ca vrea sa..

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 11:51

Cearta monstru in familia lui Adi Minune din cauza lui Florin Salam! Cum a reactionat sotia manelistului cand a auzit ca vrea sa.. Au fost prieteni timp de zece ani, insa lantul fratiei pare sa se fi rupt definitiv intre Florin Salam si Adrian Minune. De vina pare a fi si Caty, sotia lui Adrian, care nu este deloc de acord ca finul sau sa o ia de nevasta pe Roxana.

Nu mai este un secret pentru nimeni faptul ca ca Adrian Minune si Florin Salam sunt prieteni la catarama de cand lumea si pamantul. Cei doi manelisti au fost ani la rand de nedespartit, fiecare luand parte atat la evenimentele fericite din viata celuilalt,

Life Show / stiri Life Show 7 vizite [ Cancan ]

Bataie in ziua nuntii lui Horia Brenciu! Cum a reactionat un nuntas cand a vazut ca este filmat! A coborat din masina si...

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 01:38

Nunta lui Horia Brenciu a fost presarata de tot soiul de incidente. Pe langa faptul ca artistul a parasit biserica flancat de bodyguarzi si acoperit de umbrele de ploaie, invitatii lui au fost extrem de recalcitranti. Unul dintre ei a sarit la bataie.
Din dorinta de a se feri de presa sau pur si simplu aplicand o staretegie de a fi si mai mult in centrul atentiei, Horia Brenciu a facut din nunta sa un adevarat spectacol. Ce-i drept nu unul prea amuzant. Dupa ce mirele a incercat sa fuga de

Life Show / stiri Life Show 23 vizite [ Cancan ]

Gestul incredibil facut de George, soferul kamikaze, inainte de producerea carnagiului!

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 01:38

Gestul incredibil facut de George, soferul kamikaze, inainte de producerea carnagiului! Bucuresteanul care a ucis cinci persoane intr-un accident in care si-a pierdut si el viata si-a iesit din minti din cauza unei suferinte din dragoste. El si-a premedita moartea cu o zi inainte, insa nimeni nu s-a prins!
Cine l-a cunoscut pe George D., barbatul de 28 de ani care a ucis cinci persoane nevinovate in drumul lui spre moarte nu s-ar fi gandit niciodata ca acesta ar putea fi capabil de un asemenea gest. Cu doar o seara inainte de a-si planui moartea era dornic de distractie si a

Actualitate / stiri Actualitate 28 vizite [ Cancan ]

Singurele haine care au facut-o pe Oana Roman sa-si puna in evidenta picioarele! "A inteles ca micile trucuri fac diferenta"

Sambata, 27 Septembrie 2014, ora 00:37

Singurele haine care au facut-o pe Oana Roman sa-si puna in evidenta picioarele! "A inteles ca micile trucuri fac diferenta" Oana Roman n-are o relatie tocmai armonioasa cu moda! Asa se face ca de cele mai multe ori, s-a trezit trimisa printre vedetele prost imbracate de la noi, din cauza unor alegeri vestimentare care nu o puneau deloc in evidenta.

De multe ori, un accesoriu gresit ori alegerea nefericita a culorii rochiei au costat-o scump. Nu si de data asta, insa, cand stilistul SPY, Ovidiu Buta, a apreciat tinuta pe care a imbracat-o pe covorul rosu.
CITESTE SI
Putine artiste indraznesc sa apara asa in fata

Life Show / stiri Life Show 28 vizite [ Cancan ]

Cum a raspuns Bittman la intrebarea "De ce nu te insori?"! Atentie! A spus asta dupa 20 de ani cu femeia care i-a facut 3 copii

Sambata, 27 Septembrie 2014, ora 00:37

Nu mai este pentru nimeni un secret ca Dan Bittman este un burlac convins. Si nu-i place sa vorbeasca despre viata lui privata insa, la o petrecere, artistul a oferit un interviu savuros, pentru CANCAN.ro, pe tema vietii de cuplu si a casatoriei.

Solistul trupei Holograf, Dan Bittman, a "fugit" 20 de ani de insuratoare. Nici cei trei baieti pe care ii are cu Liliana Stefan nu l-au determinat pe barbat sa ingenucheze in fata femeii si sa o duca in fata ofiterului de stare civila. Motiv pentru

Life Show / stiri Life Show 23 vizite [ Cancan ]

Revine SCANDALUL VRAJITOARELOR! Vezi cum a decurs intalnirea Oanei Zavoranu cu mediatorul si ce suma fabuloasa le cere acuzatelor

Sambata, 27 Septembrie 2014, ora 00:19

Oana Zavoranu a declarat in nenumarate randuri ca fost inselata de vrajitoarele Melissa si Vanessa, care au obtinut de la ea sume mari de bani si un autoturism de lux. Astazi, bruneta a mers din nou in instanta.

Oana Zavoranu spera ca lucrurile sa se rezolve pe cale amiabila, iar procesul sa nu mai continue.

" Pe 29 este foarte probabil ca acest proces sa se incheie si atunci orice impacare nu mai are temei. Le este frica sa nu faca puscarie. Orice om destept isi da seama ca nu poti sa

Life Show / stiri Life Show 21 vizite [ Cancan ]

Victor Slav le da replica celor care il critica pentru ca s-a impacat cu Bianca! "Nu renunta niciodata..."

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 13:03

Victor Slav le da replica celor care il critica pentru ca s-a impacat cu Bianca! "Nu renunta niciodata..." Desi au avut o relatie plina cu nabadai, printre care un divort care a venit la doar cateva luni de la nunta, Victor si Bianca au demonstrat ca nu pot sta prea mult departe unul de altul. Motivul? Slav pare sa nu renunte niciodata...

Chiar daca este convins ca Bianca l-a inselat, chiar ea fiind cea care a recunoscut in fata intregii tari, Victor da semne ca "sunt bine" si relatia dintre ei decurge mai frumos acum, dupa marea impacare. Perseverenta pare ca-l caracterizeaza pe fostul

Personalitati / Bianca Dragusanu 20 vizite [ Cancan ]

Niciodata publicul nu a vazut-o asa! Laura Cosoi, surprinsa pe o plaja indepartata, aproape dezbracata si fara pic de machiaj

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 12:36

Niciodata publicul nu a vazut-o asa! Laura Cosoi, surprinsa pe o plaja indepartata, aproape dezbracata si fara pic de machiaj Dupa ce a muncit o vara intreaga, Laura Cosoi si-a luat o vacanta binemeritata si a plecat sa se relaxeze pe o plaja departe de ochii lumii. Departe? Sau poate chiar foarte aproape sa observam ca e fara pic de machiaj!

Blondina nu s-a distrat vara, odata cu toata lumea, ci a fost nevoita sa astepte toamna pentru asta. In timp ce noi ne luptam in tara cu frigul si cu ploile, Laura Cosoi se lafaie la soare intr-un costum de baie minuscul.

Prezentatoarea, care abia a iesit din apa intr-una

Life Show / stiri Life Show 16 vizite [ Cancan ]

Ce salariu castiga Gigi Becali la Academia Hagi! N-o sa-ti vina sa crezi ca e posibil asa ceva

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 12:02

Ce salariu castiga Gigi Becali la Academia Hagi! N-o sa-ti vina sa crezi ca e posibil asa ceva Gigi Becali a facut eforturi mari pentru a obtine dreptul la munca. Pe langa faptul ca poate parasi inchisoarea intre 07:00 si 15:00, seful Stelei mai are o multime de avantaje.

Printre cel mai important drept castigat in instanta de catre Gigi Becali este telefonul mobil, pe care are voie sa il foloseasca pe parcursul orelor pe care le petrece la serviciu. Pentru munca pe care o presteaza la Academia Hagi, inceputa in luna aprilie, Gigi Becali este platit, insa suma nu il motiveaza absolut

Personalitati / Gigi Becali 45 vizite [ Cancan ]

Antonia i-a trimis lui Alex Velea un plic in forma de cadou: "Am trecut printr-o mie de stari" Ce a aflat dupa ce l-a deschis

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 07:42

Antonia i-a trimis lui Alex Velea un plic in forma de cadou: "Am trecut printr-o mie de stari" Ce a aflat dupa ce l-a deschis Alex Velea si Antonia formeaza un cuplu de mai mult timp, insa nu au facut public acest lucru decat in momentul in care cantareata si-a recunoscut sarcina. In tot acest timp, cei doi au trecut prin momente grele si faptul ca nu puteau vorbi i-a afectat.

Antonia urmeaza sa aduca pe lume un fratior sau o surioara pentru Maya, fetita care a ramas in grija lui Vincenzo Castellano. Alex Velea este acum in culmea fericirii, insa recunoaste ca a avut nervi tari si ca perioada care a trecut a fost

Life Show / stiri Life Show 16 vizite [ Cancan ]

Ce miracol, ce minune! Adi Minune va fi bunic! Fata manelistului este insarcinata cu Franco, iar noi avem dovada video!

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 00:24

Bomba in familia lui Adrian Minune! Prezenta aseara la petrecerea tatalui sau, Carmen a afisat o burtica de gravida, pe care a si mangaiat-o. Mai mult, fratele sau cel mic a pupat-o in repetate randuri pe abdomen, confrmand ca are un bebe, in pantece.

Marti seara, o multime de vedete autohtone s-au strans cu mic, cu mare, la un restaurant din Capitala, acolo unde Adrian Minune a serbat cu fast implinirea celor 40 de ani. Asa cum era de asteptat, de la eveniment nu avea cum sa lipseasca fiica

Life Show / stiri Life Show 9 vizite [ Cancan ]

Manevra incredibila a lui Victor Slav cu Bianca Dragusanu. A depus deja actele

Vineri, 26 Septembrie 2014, ora 00:24

Manevra incredibila a lui Victor Slav cu Bianca Dragusanu. A depus deja actele In urma cu doar doua zile, Victor Slav a facut un gest neasteptat pentru iubita lui, Bianca Dragusanu.

Fostul prezentator tv a depus cerere la Oficiul de Stat pentru Inventii si Marci (OSIM) in vederea inregistrarii marcii "Bianca Dragusanu".

Se pare ca cererea a fost depusa pe 17 septembrie, potrivit datelor publicate miercuri pe site-ul OSIM.

Brandul este inregistrat pentru produse si/sau servicii grupate pe clasele 25 (articole de imbracaminte si incaltaminte, articole pentru

Personalitati / Bianca Dragusanu 55 vizite [ Cancan ]

Guta o sa innebuneasca! Beyonce de Romania si-a facut azi o interventie pentru a semana cu Narcisa! Vezi cum arata acum

Joi, 25 Septembrie 2014, ora 12:49

Guta o sa innebuneasca! Beyonce de Romania si-a facut azi o interventie pentru a semana cu Narcisa! Vezi cum arata acum A trecut o luna de cand a nascut, iar Beyonce de Romania este mai fericita ca niciodata. A reusit sa il convinga pe Nicolae Guta ca Anais este fiica lui, iar dupa o perioada zbuciumata a reusit sa isi gaseasca linistea.

L-a parasit pe Nicolae Guta pentru ca nu mai suporta scandalul cu Narcisa si a pus astfel piciorul in prag. Manelistul a inceput sa o sustina pe iubita lui, care s-a intors acasa dupa doua zile, cu tot cu fetita. Acum cand poate rasufla usurata, Madalina si-a gasit timp si

Life Show / stiri Life Show 19 vizite [ Cancan ]

Ce a aparut pe pagina de Facebook a Oanei Lis, imediat dupa anuntul divortului! Sotia fostului edil este contrariata

Joi, 25 Septembrie 2014, ora 12:27

Ce a aparut pe pagina de Facebook a Oanei Lis, imediat dupa anuntul divortului! Sotia fostului edil este contrariata Vestea ca Viorel Lis si Oana divorteaza a surprins pe toata lumea.

Si mai mult a socat faptul ca fostul edil a inselat-o pe Oana cu o dama de companie. Cum era de asteptat, admiratorii celor doi nu au ramas pasivi la suferinta vedetei.

Imediat dupa anuntul divortului, prietenii si admiratorii Oanei Lis i-au trimis mai multe mesaje de sustinere. O parte dintre acestea au fost transmise public, chiar pe pagina ei, asa ca au putut fi vazute de toata lumea.

Foarte multi oameni sunt alaturi

Life Show / stiri Life Show 63 vizite [ Cancan ]

Un nou cuplu in lumea mondena! O cantareata celebra a aparut la nunta lui Connect-R cu noul iubit, cu 10 ani mai tanar

Joi, 25 Septembrie 2014, ora 12:11

Un nou cuplu in lumea mondena! O cantareata celebra a aparut la nunta lui Connect-R cu noul iubit, cu 10 ani mai tanar O multime de vedete au petrecut duminica la nunta lui Connect-R, iar un nou cuplu s-a afisat pentru prima oara in public cu ocazia acestui eveniment.

Adina de la trupa Heaven se iubeste cu un barbat cu 10 ani mai tanar decat ea.

Adina Postelnicu a intrat si ea in randul vedetelor care iubesc barbati mai tineri decat ea, la fel ca Gabriela Cristea, Andreea Marin, Mihaela Radulescu si Oana Roman. Diferenta intre Adina si noul ei iubit este de 10 ani.

Cantareata se iubeste cu rapperul

Life Show / stiri Life Show 25 vizite [ Cancan ]

DESPARTIRE BOMBA in Romania! Oana Lis a facut anuntul SOC: "Am decis sa divortez de Viorel"

Joi, 25 Septembrie 2014, ora 00:46

DESPARTIRE BOMBA in Romania! Oana Lis a facut anuntul SOC: "Am decis sa divortez de Viorel" I-a stat alaturi ani buni, dar atunci cand l-a vazut in bratele unei alte femei, a luat foc. Oana Lis este hotarata sa divorteze dupa ce l-a prins pe Viorel Lis in compania unei blonde apetisante.

Povestea de dragoste dintre Oana si Viorel Lis dateaza de mai bine de 15 ani, de pe vremea cand blonda era doar o adolescenta aflata la inceput de drum. Aceasta s-a indragostit de fostul edil al Capitalei si de atunci i-a fost alaturi in fiecare zi. Cei doi s-au casatorit in 2009, iar casnicia lor

Life Show / stiri Life Show 23 vizite [ Cancan ]

BREAKING NEWS! Adrian Sobaru a intrat cu masina in gardul Guvernului

Miercuri, 24 Septembrie 2014, ora 14:50

Angajatul TVR Adrian Sobaru, care in 2010 s-a aruncat de la balconul salii de plen a Parlamentului, in semn de protest, a intrat cu un autoturism Dacia Break intr-una dintre barierele de la intrarea in curtea sediului Guvern.

Sobaru, care era la volanul unui autoturism Dacia Break, a intrat in forta cu masina intr-una dintre barierele de la intrarea in

Actualitate / stiri Actualitate 20 vizite [ Cancan ]

Irina Schrotter si sotul ei, cercetati pentru spalare de bani si evaziune fiscala! Prejudiciul se ridica la un milion de euro

Miercuri, 24 Septembrie 2014, ora 12:31

Irina Schrotter si sotul ei, cercetati pentru spalare de bani si evaziune fiscala! Prejudiciul se ridica la un milion de euro Creatoarea de moda Irina Schrotter si sotul acesteia, Zaharia Schrotter au fost citati la DIICOT intr-un dosar de spalare de bani si evaziune fiscala. Prejudiciul se ridica la un milion de euro.

Sotul creatoarei de moda s-a prezentat in aceasta dimineata la sediul DIICOT, in jurul orei 10.00. Irina Schrotter nu se afla in tara, astazi, insa este dispusa pentru a colabora cu autoritatile in acest caz.

Surse judiciare au declarat pentru Mediafax ca in acest dosar, pana in prezent nu a fost

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Ipostazele in care Andreea Marin n-a fost filmata nici macar atunci cand simtea "fluturi in stomac" pentru Banica Jr.!

Miercuri, 24 Septembrie 2014, ora 01:58

Ipostazele in care Andreea Marin n-a fost filmata nici macar atunci cand simtea "fluturi in stomac" pentru Banica Jr.! Paparazzii revistei Ciao au surprins un episod de tandrete intre Andreea Marin si mai tanarul ei partener.

Precum doi adolescenti fugiti de la ore, cei doi s-au sarutat pe o banca in parc, intre niste saci cu gunoi si o toaleta publica.

Andreea Marin si Tuncay Ozturk isi consuma dragostea in parc. Daca in trecut au fost surprinsi de paparazzii Spy in timp ce se certau in Cismigiu, acum Zana si iubitul ei de la Istanbul au fost fotografiati intr-o cu totul alta ipostaza. In ultimul numar

Personalitati / Andreea Marin 39 vizite [ Cancan ]

A imbracat rochia alba si a reusit sa o eclipseze pe Misha la nunta! Toata lumea a ramas fara cuvinte cand a vazut-o

Miercuri, 24 Septembrie 2014, ora 00:18

A imbracat rochia alba si a reusit sa o eclipseze pe Misha la nunta! Toata lumea a ramas fara cuvinte cand a vazut-o Nunta Mishei si a lui Connect-R a adunat toata crema showbizz-ului de la noi. Doamnele si domnisoarele s-au intrecut in tinute, dar ea a reusit sa fie in centrul atentiei. Fata lui Adrian Minune a eclipsat-o pana si pe mireasa.

Lungi pana in pamant sau scurte de abia acopereau posteriorul, cu dantela, paiete sau aplicatii pretioase, asa pot fi descrise rochiile pe care doamnele si domnisoarele le-au imbracat la nunta lui Connect-R. Si, in timp ce reprezentantele sexului frumos incercau sa

Life Show / stiri Life Show 48 vizite [ Cancan ]

ULTIMA ORA! Un cunoscut om de televiziune, de la noi, s-a stins din VIATA!

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 20:58

ULTIMA ORA! Un cunoscut om de televiziune, de la noi, s-a stins din VIATA! Doina Doru a fost unul dintre cei mai cunoscuti oameni de televiziune de la noi. Din pacate, aceasta s-a stins din viata in urma cu putin timp.

Doina Doru a pirdut in aceasta seara, lupta cu boala necrutatoare. De mai multa vreme, femeia suferea de cancer, iar in aceasta seara a murit.

"A plecat dintre noi o frumusete de om. DOINA DORU. Credea pana in ultimul moment ca va birui cumplita boala care o macina din 25

Life Show / stiri Life Show 21 vizite [ Cancan ]

Ce inseamna "Marea Unire" pentru Victor Ponta! Prezidentiabilul si-a facut public programul cu care vrea sa ajunga la Cotroceni

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 14:15

Ce inseamna "Marea Unire" pentru Victor Ponta! Prezidentiabilul si-a facut public programul cu care vrea sa ajunga la Cotroceni Victor Ponta si-a lansat programul prezidential, in care prezinta directiile in care vrea sa duca Romania in urmatorii ani. Este o viziune de dezvoltare, cu obiective foarte concrete de valorificare a marelor oportunitati pe care le are Romania azi.

Prin acest program, Victor Ponta isi asuma un stil diferit de exercitare a functiei prezidentiale, cu mai putin conflict si mai mult dialog si implicare a tuturor fortelor politice si sociale dispuse sa lucreze pentru un nou proiect de tara.

Actualitate / stiri Actualitate 42 vizite [ Cancan ]

Atac FARA PRECEDENT! Iulia Albu se ia de etnia lui Connect-R: "KUNG FU" mamaliga, izmene si viori"

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 12:35

Atac FARA PRECEDENT! Iulia Albu se ia de etnia lui Connect-R: "KUNG FU" mamaliga, izmene si viori" Iulia Albu a lansat un atac fara precedent la adresa lui Connect-R, care s-a casatorit in acest weekend cu Misha. Fashion-editorul a fost foarte deranjat de modul in care cantaretul a ales sa "impacheteze adevarul" in declaratiile sale.

Connect-R a recunoscut mereu ca este tigan, insa s-a ferit sa recunoasca ca nunta lui va fi una cu specific tiganesc. Iulia Albu a fost foarte deranjata de modul in care acesta a explicat totul.
"Nu pot sa ma abtin. De ce este atat de greu sa fii mandru de

Life Show / stiri Life Show 29 vizite [ Cancan ]

Mii de fani din intreaga lume au asteptat poza asta cu Alexandra Stan! Artista i-a tratat cu... spatele, iar ei au fost in extaz

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 12:32

Mii de fani din intreaga lume au asteptat poza asta cu Alexandra Stan! Artista i-a tratat cu... spatele, iar ei au fost in extaz Dupa ce s-a prezentat la un concert in Mexic imbracata intr-o bluza foarte larga, unde practic nu a aratat nimic, fanii au asteptat cu sufletul la gura o imaginea cu Alexandra Stan in ipostaze sexy. Si... aceasta a venit!

Alexandra a imbracat un body de culoare crem si s-a lasat fotografiata din spate. Astfel, cantareata si-a pus in evidenta posteriorul ferm, care practic i-a fascinat pe fanii din toata lumea. Artista si-a lasat parul pe spate, iar silueta ei i-a lasat fara cuvinte pe cei

Personalitati / Alexandra Stan 16 vizite [ Cancan ]

Victor Ponta ii cere scuze lui Radu Beligan pentru atacul din partea lui Plesu si ii multumeste pentru sustinere

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 12:12

Victor Ponta ii cere scuze lui Radu Beligan pentru atacul din partea lui Plesu si ii multumeste pentru sustinere Premierul Victor Ponta a tinut sa-i ceara scuze lui Radu Beligan, dupa un editorial in care a fost atacat de catre Andrei Plesu.

Andrei Plesu l-a atacat pe maestrul Radu Beligan, despre care a spus "va investiti imaginea intr-o jalnica operatiune de propaganda, intr-un exercitiu manipulatoriu de un gust indoielnic"

Victor Ponta si-a cerut personal scuze pentru tot ce i se intampla lui Radu Beligan.

Maestrului Radu Beligan: Am primit ca pe un dar uimitor vestea ca ma sustineti. Dar acum

Actualitate / stiri Actualitate 31 vizite [ Cancan ]

Razoiul continua! Cu ce impresii a ramas Iulia Albu, dupa confruntarea cu Adi Minune: "E incapabil sa voreasca corect romaneste!"

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 12:05

Razoiul continua! Cu ce impresii a ramas Iulia Albu, dupa confruntarea cu Adi Minune: "E incapabil sa voreasca corect romaneste!" Dupa ce l-a criticat atat de dur pe Adi Minune pentru vestimentatia sa de la un eveniment, Iulia Albu a tinut sa le prezinte si fanilor impresiile cu care a ramas dupa marea confruntare cu manelistul.

Iulia Albu a tinut sa clarifice fata de admiratorii sai cateva secvente din intalnirea sa cu Adrian minune. Manelistul a fost destul de acid la adresa ei, asa ca fostei sotii a lui Mihai Albu i-a fost destul de greu sa il combata cu argumente care sa poata fi "digerate" de ambele tabere.

Life Show / stiri Life Show 7 vizite [ Cancan ]

Ea este tanara cu care Dani o "insala" pe Mihaela Radulescu! Ce are de spus prezentatorul TV in apararea sa

Marti, 23 Septembrie 2014, ora 11:23

Ea este tanara cu care Dani o "insala" pe Mihaela Radulescu! Ce are de spus prezentatorul TV in apararea sa Dupa ce au aparut imagini du Dani Otil in compania unei alte femei, prezentatorul TV a vorbit in direct despre contextul in care a fost filmat.

Dani si Razvan au si aratat, marti dimineata, despre cine a fost vorba in imaginile surprinse de paparazzi. Iubitul Mihaelei Radulescu a fost surprins impreuna cu o colega de la matinalul pe care il prezinta, pe nume Flavia.

Aceasta a venit astazi in platoul emisiunii, iar Dani a profitat de ocazie pentru a clarifica lucrurile.

De 5 ani, Dani

Personalitati / Dani Otil 21 vizite [ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima