Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.410 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

S-a jurat ca i-a fost fidela, dar a mintit! Cine a platit-o pe Renata cu 500 de euro pentru sex si cum a rascumparat-o Leo

Luni, 02 Martie 2015, ora 05:42

S-a jurat ca i-a fost fidela, dar a mintit! Cine a platit-o pe Renata cu 500 de euro pentru sex si cum a rascumparat-o LeoScandalul dintre Leo de la Strehaia si Renata Gheorghe continua! Se pare ca asistenta TV nu este tocmai usa de biserica, asa cum se declara, si apar dovezi ca i-a fost infidela lui Leo, ba chiar ca ar fi facut sex pe bani.
In timp ce Leo de la Strehaia a recunoscut ca nu i-a fost tocmai fidel partenerei sale, sustinand ca s-a iubit si cu mama Renatei, aceasta a sustinut sus si tare ca nu i-a gresit cu nimic. Se pare insa ca adevarul este undeva la mijloc. Asistenta TV nu a fost tocmai usa de

Life Show / stiri Life Show0 vizite[ Cancan ]

Si-a refacut viata? Albu s-a afisat pentru prima data cu o femeie, de la divort! Cu ce mesaje siropoase il rasfata!

Luni, 02 Martie 2015, ora 05:42

Si-a refacut viata? Albu s-a afisat pentru prima data cu o femeie, de la divort! Cu ce mesaje siropoase il rasfata!El a vrut sa divorteze si tot el a vrut sa se impace cu Iulia Albu, dupa separarea oficiala. Acum, Mihai Albu s-a afisat la bratul unei afaceriste care pare topita de drag, in preajma lui.
Doi ani au trecut de la divortul de Iulia Albu, insa viata personala a designer-ului de pantofi ramane, in continuare, un mister. De ieri, insa, Mihai Albu a oferit un indiciu serios ca este implicat intr-o noua poveste de dragoste cum, de altfel, ar fi si firesc, ca doar nu poate sta singur la nesfarsit.

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Ruby nu se poate opri din plans! Are fata plina de cosuri si situatie e din ce in ce mai grava: "Arat ca ultima buboasa"

Duminica, 01 Martie 2015, ora 21:29

Ruby nu se poate opri din plans! Are fata plina de cosuri si situatie e din ce in ce mai grava: "Arat ca ultima buboasa"Ruby nu a avut parte de zile linistite la "Sunt celebru, scoate-ma de aici". Cantareata s-a ales cu fata plina de cosuri dupa doar doua nopti de dormit sub cerul liber.

Problemele cu tenul lui Ruby s-ar inrautatit. Fara cremele cu care se ingrijea, tenul ei a inceput sa arate oribil. Are fata plina de cosuri si nici nu mai suporte sa se uite in oglinda. Din aceasta cauza vrea sa si plece din tabara.

"M-am saturat. Nu vreau sa ma mai uit, ca mai rau imi fac. Daca nu se rezolva intr-o zi-doua,

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER SI NOROC: Numerele extrase duminica, 1 martie

Duminica, 01 Martie 2015, ora 20:05

LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER SI NOROC: Numerele extrase duminica, 1 martieDuminica, 1 martie, au avut loc noi trageri LOTO 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 si Super Noroc, cu ocazia Martisorului fiind organizate si trageri speciale pentru jocurile LOTO 6/49, Joker si Loto 5/40.

Numerele extrase duminica, 1 martie

LOTO 6 DIN 49 - 9, 46, 34, 11, 18, 35

LOTO 6 DIN 49

Actualitate / stiri Actualitate15 vizite[ Cancan ]

Programul COMPLET al galei aniversare Superkombat de la Ploiesti! 12 meciuri internationale si o lupta pentru titlul mondial

Duminica, 01 Martie 2015, ora 19:15

Editia aniversara a circuitului Superkombat, ce va celebra 5 ani de transmisiune directa la Eurosport pe 7 martie la Ploiesti, va programa 13 confruntari profesioniste.

Neinvins de doi ani si jumatate, perioada in care a luptat pe scenele din Surinam, Croatia si SUA, Adegbuyi se intoarce in Romania si il va infrunta in meciul cap de afis al galei de la Ploiesti pe camerunezul Daniel Lentie (53 de victorii - 8 infrangeri). "Lentie a facut cea mai mare greseala cand a acceptat meciul cu mine. Va

Actualitate / stiri Actualitate13 vizite[ Cancan ]

Andreea Balan, GOALA in Playboy!? Ce raspuns a dat blondina: "Dupa ce m-au vazut..."

Duminica, 01 Martie 2015, ora 18:10

Andreea Balan, GOALA in Playboy!? Ce raspuns a dat blondina: "Dupa ce m-au vazut..."Andreea Balan este una dintre cele mai frumoase cantarete din showbiz. Are 30 de ani si se poate mandri cu un corp perfect si un bust generos, la care foarte multi barbati viseaza.

Asa cum era de asteptat, Andreea Balan a primit o oferta de a poza in Playboy. Nu este insa vorba de Playboy Romania, ci Playboy Mexic. Blondina nici nu a vrut sa auda de asa ceva si a refuzat fara sa stea pe ganduri.

Aceasta oferta a venit dupa ce in urma cu cativa ani, Andreea a participat la editia

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

SOC! Daniela Crudu a ajuns in inchisoare: "Nu am mancare, frigiderul meu e gol"

Duminica, 01 Martie 2015, ora 17:30

SOC! Daniela Crudu a ajuns in inchisoare: "Nu am mancare, frigiderul meu e gol"Daniela Crudu a ajuns in inchisoare. Nu va speriati. Este vorba de un rol pe care l-a interpretat intr-o emisiune TV unde asistenta.

Romica Tociu si Cornel Palade au avut astazi o sceneta care i-a distrat la maxim pe telespectatori. Cei doi au facut haz de arestarea Elenei Udrea, in dosarul Gala Bute. Daniela Crudu a jucat rolul fostului ministru si a ajuns in spatele gratiilor.

Tociu a fost Traian Basescu, care incerca sa o vada pe Elena Udrea pentru a-i oferi un cadou de 1 martie. Care era

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Ce face jungla din om!? Traistariu e distrus. Nu mai poate sa manance si a slabit in zece zile mai mult decat ar fi crezut!

Duminica, 01 Martie 2015, ora 16:37

Ce face jungla din om!? Traistariu e distrus. Nu mai poate sa manance si a slabit in zece zile mai mult decat ar fi crezut!Mihai Traistariu si-a incercat norocul in jungla din Africa de Sud, in emisiunea care a rupt in doua audientele: "Sunt celebru, scoate-ma de aici".

A mancat viermi si a suferit alaturi de restul concurentilor in momentele cand nu aveau acele "stelute", pe care sa le transforme in portii de mancare. Mihai Traistariu a strigat "Sunt celebru, scoate-ma aici", dupa 10 zile si s-a intors acasa. Pe langa conditiile grele pe care le-a avut de indurat, Traistariu s-a mai si certat cu restul colegilor,

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Din baiat de oras s-a transformat in tatic dragalas! Uite cat de grijuliu este Badalau cu bebelusul sau de trei luni

Duminica, 01 Martie 2015, ora 16:11

Din baiat de oras s-a transformat in tatic dragalas! Uite cat de grijuliu este Badalau cu bebelusul sau de trei luniClaudia Patrascanu a reusit in doar cateva luni ceea ce alte tinere au incercat ani la randul. Cantareata l-a schimbat complet pe Gabi Badalau, care de la un tip petrecaret s-a intrasformat intr-un tata grijuliu.

De cand a aflat ca va deveni tatic, Gabi Badalau s-a schimbat complet. A rarit iesirile in cluburi si cafenele, iar de cateva luni a uitat complet de ele. Cu toate ca au existat zvonuri cum ca Badalau nu este pregatit sa-si intemeieze o familie si chiar se vehicula despre Claudia ca

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Am gasit-o pe amanta lui Florin Salam! Cu cine isi insala manelistul iubita gravida in 4 luni!

Duminica, 01 Martie 2015, ora 15:15

Am gasit-o pe amanta lui Florin Salam! Cu cine isi insala manelistul iubita gravida in 4 luni!Cand toata lumea credea ca Salam s-a linistit, pe plan amoros, amanunte incitante ies la iveala din viata manelistului. CANCAN.ro a aflat totul despre bruneta cu care o insala pe Roxana Dobre.

A avut probleme cu drogurile, a fost inglodat in datorii, a trait sub teroarea camatarilor si a fost la un pas de a-si pierde vocea. Salam a reusit sa depaseasca toate aceste dificultati, insa femeile reprezinta, in continuare, un subiect tabu, pentru el. Desi, in momentul in care a anuntat ca se insoara

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Dupa ce a recunoscut ca a avut o relatie cu Mutu, Bianca Dragusanu a fost surprinsa in pat cu alt barbat! "Este..."

Duminica, 01 Martie 2015, ora 14:50

Dupa ce a recunoscut ca a avut o relatie cu Mutu, Bianca Dragusanu a fost surprinsa in pat cu alt barbat! "Este..."Bianca Dragusanu e clar ca nu vrea sa se potoleasca! Roscata a fost in centrul unui scandal de proportii cand a recunoscut ca s-a iubit cu Mutu, insa acum recidiveaza bagandu-si in pat un alt barbat.

Abia ce s-au mai linistit apele in scandalul cu Mutu, ca Bianca Dragusanu face din nou furori pozandu-se in pat cu un alt tanar chipes. Roscata a fost zilele astea la mall unde a gasit un pat care a... inspirat-o. Astfel, fosta sotie a lui Victor Slav s-a pozat alaturi de Razvan printre

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Cu cine a fost surprinsa Andreea Mantea in pat, la miez de noapte? Ea il tine strans in brate, el ii mangaie burtica

Duminica, 01 Martie 2015, ora 14:14

Cu cine a fost surprinsa Andreea Mantea in pat, la miez de noapte? Ea il tine strans in brate, el ii mangaie burticaAndreea Mantea este insarcinata in 6 luni si chiar daca nu il are mereu alaturi pe tatal copilului ei, are cu cine sa isi imparta noptile. Locul lui Cristian Mitrea in patul brunetei a fost luat de...

... pisoiul sau. Bruneta il tine strans in brate in timp ce acesta probabil ca a adormit torcandu-i incetisor pe burtica. Si pentru ca animalele simt ceea ce se intampla in viata oamenilor, iata ca si de aceasta data pisicul Andreei simte nevoia sa protejeze bebelusul din burtica.
"Somnorosii!

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Confesiunile unei fete retinute pentru proxenetism, in Postul Mare "Sunt o biata inculpata! Am o cruce grea, imi pare rau doar.."

Duminica, 01 Martie 2015, ora 13:47

Retinuta pentru 24 de ore in deja celebrul dosar de prostitutie si de proxenetism, Lavinia Despina s-a retras la Constanta si, dupa o perioada de tacere, si-a strigat durerea. Cum altfel, decat pozand in victima!

Imediat dupa ce a fost eliberata din arestul de 24 de ore, Lavinia Despina, una dintre tinerele implicate in cel mai recent dosar de proxenetism, s-a intors la Constanta si a rupt legatura cu prietenele ei, dar si cu fetele despre care s-a spus ca le "trafica". Tanara s-a aratat

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Andreea Antonescu recidiveaza! Cantareata, alaturi de Keo si Misty! Imaginea care o va scoate din sarite pe Andreea Balan

Duminica, 01 Martie 2015, ora 13:43

Andreea Antonescu recidiveaza! Cantareata, alaturi de Keo si Misty! Imaginea care o va scoate din sarite pe Andreea BalanPrietenia dintre Andreea Antonescu si Andreea Balan a fost de multe ori subiect de prima pagina, insa acum lucrurile par sa se inrautateasca pe zi ce trece.

Dupa ce Andreea Balan s-a despartit de Keo, cantareata a intrerupt orice colaborare cu organizatorii spectacolelor in care erau invitati Misty si fostul ei iubit. Iar daca ea a facut asta, a avut pretentia ca si apropiatii ei sa ii urmeze exemplul. Cel putin acestea au fost zvonurile care au circulat imediat dupa primul concert refuzat de

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Cosmarul oricarei mame! Antonia a izbucnit in lacrimi cand a auzit ce a putut spune Maya despre fratiorul ei!

Duminica, 01 Martie 2015, ora 13:12

Cosmarul oricarei mame! Antonia a izbucnit in lacrimi cand a auzit ce a putut spune Maya despre fratiorul ei!La o luna si jumatate dupa ce a devenit mama, Antonia a tinut mortis ca Maya, fiica ei, sa isi cunoasca fratiorul vitreg. Insa, in momentul in care si-a vazut fratiorul, micuta a inceput sa planga si i-a adesat artistei o intrebare socanta.

A trecut mai bine de un an de cand Antonia se lupta cu sotul ei, Vincenzo Castellano, pentru custodia fiicei lor, Maya, fara sa ajunga la un consens. De altfel, fetita de aproape cinci ani locuieste in Italia, tara de origine a tatalui ei, si este crescuta

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Cum arata Adelina Pestritu in costum de baie! Fanii s-au ingrijorat cand au vazut asta: "Ai grija de tine!"

Duminica, 01 Martie 2015, ora 12:49

Cum arata Adelina Pestritu in costum de baie! Fanii s-au ingrijorat cand au vazut asta: "Ai grija de tine!"Adelina Pestritu si Speak au petrecut acest weekend intr-un cadru romantic, undeva in afara Bucurestiului. Printre altele, cei doi s-au bucurat si de balaceala in piscina, ocazie cu care bruneta si-a facut aparitia in costum de baie.

Adelina si Speak au primit primavara intr-un weekend la munte. Cei doi s-au plimbat, au facut schimb de declaratii de dragoste si s-au balacit in piscina unui hotel.
Cu aceasta ocazie, bruneta ne-a aratat cat de bine arata in costum de baie. A purtat un compleu

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Frumoasa si bestia! "Moartea din Carpati", sedus de o tanara blonda si sexy! Cum arata sotia lui Catalin Morosanu

Duminica, 01 Martie 2015, ora 12:35

Frumoasa si bestia! "Moartea din Carpati", sedus de o tanara blonda si sexy! Cum arata sotia lui Catalin MorosanuCatalin Morosanu este unul dintre cei mai de temut luptatori din Romania, doar nu degeaba i se spune "Moartea din Carpati". Spre surprinderea tuturor, sportivul traieste o adevarata poveste de dragostea alaturi de o frumoasa blonda.

Cuplul Catalin-Georgiana este fara indoiala unul al contrastelor. El este un luptator renumit, spaima multor sportivi, are reputatia unui barbat fioros, insa pare sa aiba lipici la tinerele blonde, finute si sexy. Putini o cunosc pe sotia lui Morosanu, femeia

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Autoritatile sunt in alerta! O masina suspecta a fost gasita intr-un lac din Pipera

Duminica, 01 Martie 2015, ora 10:59

Autoritatile sunt in alerta! O masina suspecta a fost gasita intr-un lac din PiperaUn cetatean a sunat duminica dimineata la numarul unic de urgenta 112 pentru a anunta ca in Lacul Balta Rosia din Pipera se afla un autoturism scufundat. Imediat, la fata locului au sosit mai multe echipaje de interventie.

Autoritatile au incercat mai intai sa afle daca nu exista victime in urma scufundarii autoturismului. Scafandrii au cautat prin zona si au intrat in apa de mai multe ori, insa fara niciun rezultat. Apoi, tot ei au fost cei care au legat masina pentru a fi scoasa la suprafata

Actualitate / stiri Actualitate21 vizite[ Cancan ]

''Foaie verde fir mohor / Cand vad subiectul mor..." Ce a putut sa scrie un elev pe foaia de examen! Continuarea este halucinanta

Duminica, 01 Martie 2015, ora 10:33

''Foaie verde fir mohor / Cand vad subiectul mor..." Ce a putut sa scrie un elev pe foaia de examen! Continuarea este halucinantaLuni, elevii de clasa a opta au sustinut simularea pentru evaluarea nationala. In jur de 200.000 de adolescenti si-au testat capacitatile pentru examenul din iunie.

Ca de fiecare data la astfel de simulari, din foaia de examen nu au lipsit asa-numitele "perle". Elevii au dat dovada de o imaginatie debordanta, reusind chiar sa compuna versuri... in functie de situatia lor.

''Desi pare rusinos sa spun asta, textul pare scris de o femeie usoara, care ii invita pe barbati la ea in fiecare noapte.

Actualitate / stiri Actualitate32 vizite[ Cancan ]

N-o sa-ti vina sa crezi cum arata Alina Borcea in luna a 5-a de sarcina! Ar putea poza in reviste!

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 21:21

N-o sa-ti vina sa crezi cum arata Alina Borcea in luna a 5-a de sarcina! Ar putea poza in reviste!Cristi Borcea mai are mult de stat in inchisoare, dar in scurt timp va trai o bucuriede nedescris. Alina, sotia sa, este insarcinata in luna a 5-a si se pregateste sa-i aduca pe lume inca un copil.

Cristi si Alina mai au impreuna un baietel, care are 3 ani si nu iese din cuvantul mamei. Alina, fost fotomodel, pare sa aiba parte de o sarcina foarte usoara. Blondina este insarcinata in luna a 5-a si nu a pus prea multe kilograme in plus.
Paparazzii Revistei Spy au surprins-o pe Alina Borcea,

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Cum arata acum Don "The Dragon" Wilson, actorul considerat unul dintre cei mai mari luptatori de kickbox! Un roman l-a cunoscut

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 20:20

Cum arata acum Don "The Dragon" Wilson, actorul considerat unul dintre cei mai mari luptatori de kickbox! Un roman l-a cunoscutCu numai o saptamana inaintea mega-evenimentului Superkombat de la Ploiesti, promotorul Eduard Irimia a dat o fuga la Istanbul, acolo unde intentioneaza sa organizeze o gala in viitorul apropiat.

Acesta isi petrece timpul liber alaturi de starul de la Hollywood, Don "The Dragon" Wilson, fost campion mondial la kickbox si fan declarat al circuitului condus de roman.

Unul dintre cei mai cunoscuti actori de arte martiale, Don Wilson a fost unul dintre cei mai mari luptatori din lume inainte de a

Actualitate / stiri Actualitate22 vizite[ Cancan ]

Am aflat cat costa sa iti cante la nunta Andra, Loredana, Smiley, Horia Brenciu sau alt artist de top din Romania!

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 19:26

Vrei sa ai nunta ca in povesti si ai la dispozitie un buget nelimitat? Nimic mai simplu. Ii poti chema pe Smiley, Loredana, Andra, Stefan Banica sau Horia Brenciu, iar distractia este garantata.

Pentru a avea un astfel de invitat la o nunta sau la o petrecere, trebuie insa sa bagi adanc mana in buzunar. Artistii romani de top sunt destul de scumpi, dar cu toate astea, nu duc lipsa de cantari.
Ziarul Ring a aflat sumele cu care sunt platiti cei mai cunoscuti cantareti din Romania:
Andra are

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

A MURIT jurnalistul Horia Tabacu!

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 18:37

A MURIT jurnalistul Horia Tabacu!Jurnalistul Horia Tabacu a murit astazi la varsta de 62 de ani, in urma unui infarct.

Si-a dedicat viata presei si a lucrat inca de la inceput la Evenimentul zilei. A fost mai apoi colegul nostru la Cancan, iar mai tarziu a lucrat si pentru Star si ziarul Atac. A avut si functii de conducere, fiind redactor-sef la revista Hustler.
In ultimii ani a lucrat ca freelancer si scria

Actualitate / stiri Actualitate20 vizite[ Cancan ]

De ce il iubeste Antonia? Cea mai sincera declaratie a lui Alex Velea! "Mie imi place dragostea..."

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 15:32

De ce il iubeste Antonia? Cea mai sincera declaratie a lui Alex Velea! "Mie imi place dragostea..."Alex Velea si Antonia formeaza unul dintre cele mai mediatizate cupluri din showbiz-ul autohton. Artistii au marturisit mereu ca se iubesc enorm, insa dragostea lor mai are inca multe obstacole de trecut, cum ar fi divortul cantaretei.

Cu toatea astea, cei doi fac eforturi ca problemele din prima casnicie a Antoniei sa nu isi gaseasca locul in relatia lor. In plus, Velea este un barbat care nu se declara adeptul violentei, calitate pe care multe femei si-ar dori sa o regaseasca la partenerul

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Insarcinata in 6 luni, Giulia Anghelescu este in pericol! Ce s-a intamplat cu artista! "Nu mai vreau!"

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 15:13

Insarcinata in 6 luni, Giulia Anghelescu este in pericol! Ce s-a intamplat cu artista! "Nu mai vreau!"Giulia Anghelescu asteapta in aceasta perioada cel de-al doilea copil si este foarte fericita. Chiar si fetita ei care ii e mereu alaturi arde de nerabdare sa-si vada fratiorul, insa iata ca sarcina cantaretei nu este una fara probleme.

Intr-o perioada in care in Romania au decedat 5 oameni din cauza gripei, Giulia Anghelescu are motive de ingrijorare. Cantareata este racita de 3 zile, iar asta pare sa ii dea mari batai de cap, mai ales ca este insarcinata in 6 luni. Cu ea la pat a stat si

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Motivul pentru care s-a despartit de Turcescu! Am aflat adevarul despre fiul Oanei Sarbu! N-o sa-ti vina sa crezi cu cine seamana

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 14:58

Motivul pentru care s-a despartit de Turcescu! Am aflat adevarul despre fiul Oanei Sarbu! N-o sa-ti vina sa crezi cu cine seamanaDupa despartirea de Robert Turceascu, Oana Sarbu nu a mai simtit nevoia sa isi refaca viata, chiar daca fostul ei iubit s-a casatorit la cateva luni de la ruptura. Singura ei alinare a ramas Alexandru, fiul pe care l-a adoptat in urma cu 5 ani.

Oana Sarbu si Robert Turcescu au fost impreuna 10 ani, timp in care toata lumea se astepta ca ei sa se casatoreasca si sa aiba un copil. Dupa 5 ani de relatie, Oana a hotarat sa adopte un baietel, despre care s-a spus ca din momentul acela a fost si

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Ce corp, ce sani, ce burlacita! Andreea Mantea devine din ce in ce mai sexy! Se vede de la o posta ca sarcina chiar ii prieste

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 13:27

Ce corp, ce sani, ce burlacita! Andreea Mantea devine din ce in ce mai sexy! Se vede de la o posta ca sarcina chiar ii priesteInsarcinata in 6 luni, Andreea Mantea se bucura de toate avantajele acestei perioade. Bruneta arata din ce in ce mai bine si unde mai pui ca are un bust impresionant pe care il etaleaza in rochii cu decolteu generos.

"Burlacita" este foarte fericita, chiar daca relatia cu Cristi mitrea, tatal copilului ei nu este asa cum si-ar fi dorit. Faptul ca va deveni in curand mamica o umple de speranta si de bucurie pe bruneta care adora sa isi afiseze noul bust in rochii foarte sexy.
Fie ca adopta

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Imaginea care a generat un adevarat scandal intre fanii Lorei! Cantareata a fost surprinsa cu sanul pe afara? "Se vede..."

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 13:05

Imaginea care a generat un adevarat scandal intre fanii Lorei! Cantareata a fost surprinsa cu sanul pe afara? "Se vede..."Lora are mii de fani, iar atunci cand posteaza ceva pe Facebook, acestia au adesea parerei diferite fata de ceea ce vad. Asa s-a intamplat si la ultima fotografie cand, daca se aflau fata in fata, cred ca admiratorii s-ar fi luat si la bataie.

Ce-i drept, Lora a postat o imagine destul de... discutabila. Cantareata apare in imagine intinsa in pat, iar bluza decoltata pare sa lase la vedere un... sfarc. Desi nu au putut proba, majoritatea fanilor i-au scris ca se vede ceva ce nu ar trebui lasat

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

"Boiulet", ce-ai facut?! Imagini ULUITOARE cu iubita lui Pacha Man, dezbracata in pat

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 12:29

"Boiulet", ce-ai facut?! Imagini ULUITOARE cu iubita lui Pacha Man, dezbracata in patChiar daca a fost primul care a parasit jungla din Africa, Pacha Man s-a bucurat de toata sustinerea colegilor lui care l-au inteles cand a plecat pentru a fi alaturi de iubita lui si pentru a-si putea satisface tabieturile.

Daca toata lumea stie ce pasiuni l-au trimis pe Pacha acasa, putini o cunosc insa pe iubita acestuia. Femeia care se afla mereu "in umbra" artistului este din Oradea, iar cantaretul merge foarte des in vizita la ea.

O cheama Alexandra si este o bruneta pe placul lui Pacha

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Bianca Dragusanu ne trateaza cu... spatele! Cum a fost surprinsa roscata in pat! "Ce buna esti!"

Sambata, 28 Februarie 2015, ora 11:01

Bianca Dragusanu ne trateaza cu... spatele! Cum a fost surprinsa roscata in pat! "Ce buna esti!"Bianca Dragusanu parca insista sa ne arate ce au vazut la ea Botezatu, Cristea, Slav si Mutu! Roscata a fost surprinsa recent intr-o pozitie indecenta, iar admiratorii ei nu au pierdut nicio secunda sa isi dea cu parerea despre "dotarile" ei.

Recent, Bianca Dragusanu a pozat extrem de sexy, intr-un body care ii lasa la vedere sanii si posteriorul tonifiat. Roscata se uita in spate afisand o privire foarte patrunzatoare, fapt ce i-a intrigat nespus pe fani.
Fosta sotie a lui Victor Slav a fost

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima