Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.780 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

A recunoscut dupa ce a fost prins de politisti. Ce se intampla cu fiul CLEJANILOR incepand de azi

Luni, 02 Mai 2016, ora 22:11

A recunoscut dupa ce a fost prins de politisti. Ce se intampla cu fiul CLEJANILOR incepand de aziPolitistii l-au oprit si l-au amendat cu 1.125 lei. Baiatul spune ca nu avea viteza care spun agentii de la circulatie, a tinut sa posteze un mesaj pe contul sau de socializare in care sa clarifice lucrurile.

"Este foarte adevarat, nu mai am permis 3 luni. Am fost prins de radar cu 140, nu cu 175 pe un drum drept si liber. Nu s-a intamplat nimic, nu cred ca e asa important ! Sanatate!", a scris Fulgerica.

Fulgerica

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

MIHAI BENDEAC a facut-o praf pe ROXANA IONESCU. " Toate proastele care..."

Luni, 02 Mai 2016, ora 18:11

MIHAI BENDEAC a facut-o praf pe ROXANA IONESCU. " Toate proastele care..."Actorul a tinut sa-si spuna parerea in stilul lui caracteristic. " Un gand bun pentru toate proastele care, prin prezenta la Loft, si-au reconfirmat ca inca mai conteaza si inca mai sunt primite in "lumea buna". Un gand pios de reculegere pentru proastele care, anul

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Anuntul facut de GIGI BECALI la cateva minute dupa ce Marian Darta a murit. "Tot ce este nevoie"

Luni, 02 Mai 2016, ora 15:11

Anuntul facut de GIGI BECALI la cateva minute dupa ce Marian Darta a murit. "Tot ce este nevoie"In urma cu cateva luni, stilistul inca mai avea mici sperante ca va putea macar incetini evolutia cancerului. Acesta a primit un ajutor nesperat, in persoana lui Gigi Becali, latifundiarul din Pipera achitand costurile pentru un medicament rar si costisitor. "Nu mai pot fi operat, tumora a crescut foarte mult. Astept o minune de la Dumnezeu. Astept si un

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Acestea sunt secretele Dianei Bart pentru ten!

Luni, 02 Mai 2016, ora 06:11

Acestea sunt secretele Dianei Bart pentru ten!Se stie ca doar serpii se incalzesc la san. Mai glumim si noi... Dincolo de catelusul alb, ceea ce atrage atentia in aceste poze este tenul nu tocmai imaculat al Dianei. La TV, da, tenul ei este impecabil, insa pe strada, cum se poate vedea, ea are un ten normal, cu urcusuri si coborasuri, ca toata lumea. Vedetele sunt si ele oameni, se stie. De altfel, Diana isi cunoaste foarte bine problemele pe care le are cu acneea si pentru asta incearca sa se ingrijeasca cum poate ea mai bine, si poate,

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Un manechin celebru de la noi si-a facut de cap la mare. A dansat pe mese, la Loft!

Luni, 02 Mai 2016, ora 06:11

Mulatra a ajuns pe litoralul romanesc alaturi de bucurestenii sau, de ce nu, ceilallti romani veniti sa se distreze in minivacanta de 1 mai. Cum anul acesta minivacanta a venit la pachet, conform calendarului, cu Pastele, distractia a fost si ea de doua ori mai intensa. Mai ales ca Laurette si-a facut din timp planurile, lasandu-si fetita si iubitul, pe Mihai, acasa! Mulatra a ajuns in Mamaia, statiunea de top, atat la fite cat si la facilitati, impreuna cu un grup de prietene si prieteni, cu

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Tili Niculaie sufera de o boala fara leac "Am trait o adevarata drama, dar acum m-am obisnuit cu ideea"

Luni, 02 Mai 2016, ora 06:11

Tili Niculaie sufera de o boala fara leac "Am trait o adevarata drama, dar acum m-am obisnuit cu ideea"Desi de aproape cinci ani, viata ei s-a schimbat, odata cu venirea pe lume a fiicei sale, actrita traieste o adevarata drama. ''De noua ani am psoriazis. Este cumplit. La inceput am folosit creme pentru ca am crezut ca este o eczema, dar nici vorba, este o boala de care nu ma mai vindec vreodata'', ne-a spus Tili. ''Boala mi s-a declansat din cauza unui soc emotional. Eram pe platourile de filmare, iar mama mea mi-a spus ca tata a facut infarct. A fost groaznic. M-am consumat enorm. Am crezut

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Ultima aroganta a lui Nelson Mondialu! De Paste a facut oua de aur!

Luni, 02 Mai 2016, ora 06:11

Pentru Nelson Mondialu, sarbatoare e aproape in fiecare zi. Dar cand crucile rosii din calendarul ortodox il anunta ca e rost de petrecere, Nelson transforma sarbatoarea intr-un festival: "lautari, bautura, mancare si prieteni", spune interlopul. Asa a inceput pregatirile. Alaturi de cativa invitati si, bineinteles, pe langa iepurasi, Puisor de la Medias!

Pe langa tocana de miel cu mamaliga, in oala de lut pregateste si sarmale. Ca sa le dea valoare, le-a umplut cu patru feluri de carne... de

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Sotul in trening, ANDREEA ESCA in fusta. Ce au facut la o baza sportiva

Luni, 02 Mai 2016, ora 06:11

Sotul in trening, ANDREEA ESCA in fusta. Ce au facut la o baza sportivaRecent, prezentatoarea Stirilor Pro Tv a mers cu sotul si cu copiii la o baza sportiva, insa doar barbatul era echipat corespunzator pentru sport. Alexandre era imbracat intr-un trening negru, in timp ce Esca purta fusta, semn ca nu intentiona sa faca

Life Show / stiri Life Show15 vizite[ Cancan ]

Lidia Buble si Razvan gandesc la fel, simt la fel, juramantul pe care si l-au facut de Paste!

Luni, 02 Mai 2016, ora 06:11

Razvan Simion s-a separat de sotia sa Diana, pentru ca apoi sa recunoasca oficial relatia de iubire dintre el si cantareata Lidia Buble. Desi multi l-au acuzat ca a parasit-o pe mama copiilor sai pentru o femeie mai tanara, prezentatorul TV si noua sa iubita au negat constant ca acesta ar fi calcat stramb in timpul casniciei. Se pare ca timpul le-a demonstrat criticilor ca iubirea dintre cei doi este una reala, nu doar o pasiune de moment, cei doi aratandu-si afectiunea cu naturalete si se

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Stiam cine ii impodobeste bradul de Craciun, dar... Am aflat cine i-a vopsit ouale lui Fuego!

Luni, 02 Mai 2016, ora 05:39

Este nelipsit de Craciun, cand isi pune mama sa-i impodobeasca bradul. De Paste il despodobeste, glumeste Fuego, sau Paul Surugiu dupa numele din buletin. Artistul a acordat un interviu Emisiunii Cancan.ro, in care spulbera multe mituri despre viata lui.
De 20 de ani, toata lumea danseaza pe muzica lui. Milioane si milioane de fani ii canta versurile, traiesc clipe emotionante si plang de fericire la concertele sale. Nu exista Craciun fara muzica lui cand are concerte in tara si peste hotare.

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Andreea Marin, la momentul adevarului. Atentie! A intrat "zana" in bucatarie

Luni, 02 Mai 2016, ora 05:39

Iepuroaicele mondene au atarnat in cui sortul de bucatarie lasand pe seama altora framantatul cozonacilor sau vopsitul de oua. Si-au incondeiat, insa, unghiile si si-au etalat tinutele de gala la lansarea unui salon de infrumusetare. Cristina Spatar si-a scos in lume si noii sani dospiti precum cozonacii.
"Cum te simti cu noile...? Sunt ok, ma simt bine, a fost o perioada mai grea, m-am recuperat destul de greu, am avut niste dureri de cap de nu-ti imaginezi. Cum de cap, te-ai operat la sani si

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Petrecere mare cu cele mai sexy interprete populare! Uite ce au gatit si cum s-au "gatit" de Paste

Luni, 02 Mai 2016, ora 05:39

Cunoscuta interpreta Silvana Raciu a adunat artisti din toate colturile tarii si s-au intrecut in hore, preparate traditionale si la spart oua...

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Imaginile care prevad sfarsitul casniciei "REGINEI R&B". Asta e motiv de divort! A plecat fara sot si fara copii, doar cu fetele, la mare si...

Duminica, 01 Mai 2016, ora 22:11

Imaginile care prevad sfarsitul casniciei "REGINEI R&B". Asta e motiv de divort! A plecat fara sot si fara copii, doar cu fetele, la mare si...A continuat sa isi urmeze pasiunea pentru muzica, dar cu moderatie, pe primul loc fiind viata de familie. Aparitia in viata sa a celor doi copii, Albert si Aida, au bucurat-o enorm, mai ales ca artista a marturisit de multe ori inainte de casatorie ca isi doreste din suflet sa devina mama. Perioada de bucurie nu a durat insa atat de mult pe cat si-ar fi dorit "Regina R&B", aceasta avand probleme majore in viata personala.

Dupa ce sotul sau a avut probleme cu justitia, Cristina s-a luptat ca o

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Limba e vedeta! Care sunt cele mai haioase fotografii

Duminica, 01 Mai 2016, ora 18:12

Limba e vedeta! Care sunt cele mai haioase fotografiiStefan Stan- Un gest smecheresc de la ''Vocea Romaniei''.

Antonia- Hai, ca esti simpatica chiar si cu limba scoasa!

Inna- Limba nu este doar pentru strambaturi, uneori ea poate fi foarte utila pentru curatarea colturilor gurii... Si cand vorbim despre o gura ca a Innei, care produce bani multi, e cu atat mai importanta.

Usor, Lora, ca ne inghiti pe toti!!!

Lora- Aoleooo! Usor, Lora, ca ne inghiti pe toti!!!

Mircea Zara- Ce barbat se putea lauda cu cea mai lunga si mai sofisticata limba din

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Au plecat peste hotare, dar s-au intors cu coada intre picioare. Ce vedete de la noi s-au "fript" in strainatate

Duminica, 01 Mai 2016, ora 18:12

Au plecat peste hotare, dar s-au intors cu coada intre picioare. Ce vedete de la noi s-au "fript" in strainatateMONICA BARLADEANU

Monica Barladeanu (37 ani) si-a inceput cariera ca manechin al casei de moda M.R.A si a facut destul de repede pasul spre televiziune. In 2004, cand era in plina ascensiune, si-a spus ca poate mai mult si a plecat la LosAngeles, pentru a deveni o actrita celebra. A urmat cursuri de actorie si a inceput sa-si incerce norocul pe la castinguri. A primit' roluri modeste, cel mai de succes fiind unul pasager in cunoscutul serial "Lost", dar nu a reusit sa faca pasul la statutul de

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Toata lumea se astepta sa nasca, dar nu a fost asa. Ce a facut ANCA SEREA in ultimile zile de sarcina

Duminica, 01 Mai 2016, ora 18:12

Toata lumea se astepta sa nasca, dar nu a fost asa. Ce a facut ANCA SEREA in ultimile zile de sarcinaAsa ca, Anca, impreuna cu partenerul ei de viata si bunii lor prieteni Lidia Buble si Razvan Simion au plecat intr-o scurta escapada la mare, mai precis la Mamaia in clubul Loft, unde se aduna multe vedete si au imortalizat momentul , publicand imaginea pe un site de socializare.

Cei patru prieteni au petrecut impreuna intr-un club

In urma cu doar cateva zile, Anca a publicat pe Facebook un mesaj din care se subintelegea ca va naste in cel mai scurt timp.

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

SIMONA PATRULEASA s-a resemnat Mai vrea un copil, dar...

Duminica, 01 Mai 2016, ora 16:50

SIMONA PATRULEASA s-a resemnat Mai vrea un copil, dar...Simona, dupa cum se poate vedea, arata bine, insa poftele sunt mai importante decat silueta, si asa se face ca o vedem pe vedeta Kanal D rupand bucati din vata de zahar pe bat a lui Ingrid si mancand cu pofta. Vata de zahar nu este cel mai bun pansament pentru corp, insa mereu au existat si vor exista placeri vinovate carora adultii si copiii le vor cadea prada. Totusi, dupa cum arata, e clar ca Simona are grija de silueta ei. "Nu tin vreo dieta anume. Incerc pe cat posibil sa nu mananc mult.

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

CRISTINA SPATAR a "tras" un sprit la Loft! Vezi ce a facut "REGINA R&B" in Mamaia

Duminica, 01 Mai 2016, ora 16:40

CRISTINA SPATAR a "tras" un sprit la Loft! Vezi ce a facut "REGINA R&B" in MamaiaO multime de vedete din showbiz s-au prezentat la apel, fiind pregatite sa sarbatoreasca weekendul cu semnificatie dubla: Paste si 1 Mai. Distractia s-a incins in clubul Loft, iar printre cei aflati acolo s-a numarat si Cristina Spatar. Aceasta a simtit probabil nevoia sa mai ia o pauza de la perioada stresanta, dar si de la atributiile de mamica full time, permitandu-si sa se mai rasfete un pic la... un pahar de sprit.

Vedeta s-a distrat la petrecerea din club Loft, cu prietenele si un pahar

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

SIMONA PATRULEASA: "Imi doresc inca un copil"

Duminica, 01 Mai 2016, ora 15:11

SIMONA PATRULEASA: "Imi doresc inca un copil"Simona, dupa cum se poate vedea, arata bine, insa poftele sunt mai importante decat silueta, si asa se face ca o vedem pe vedeta Kanal D rupand bucati din vata de zahar pe bat a lui Ingrid si mancand cu pofta. Vata de zahar nu este cel mai bun pansament pentru corp, insa mereu au existat si vor exista placeri vinovate carora adultii si copiii le vor cadea prada. Totusi, dupa cum arata, e clar ca Simona are grija de silueta ei. "Nu tin vreo dieta anume. Incerc pe cat posibil sa nu mananc mult.

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

MADALINA GHENEA a avut mai multi iubiti celebri. Dar cine este de fapt barbatul care ii aduce zambetul pe buze in fiecare zi

Duminica, 01 Mai 2016, ora 15:11

MADALINA GHENEA a avut mai multi iubiti celebri. Dar cine este de fapt barbatul care ii aduce zambetul pe buze in fiecare ziDar sunt putini cei care cunosc faptul ca frumoasa romanca are o prietenie foarte apropiata cu un fotograf italian pe nume Fabrizio Ruffo. Bruneta a postat in urma cu putin o imagine in care apare alaturi de barbatul care i-a fost alaturi la bine si la rau in ultimii opt ani. "Prietenia noastra rezista este din ce in ce mai puternica in fiecare zi", a scris Madalina

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Dezvaluire surprinzatoare facuta de VALENTINA PELINEL. Care este ULTIMA dorinta a blondei inainte de nastere

Duminica, 01 Mai 2016, ora 15:11

Dezvaluire surprinzatoare facuta de VALENTINA PELINEL. Care este ULTIMA dorinta a blondei inainte de nastereIn timpul unui control medical de rutina, la o ecografie, baietelul ei a decis sa ii faca o surpriza la care Valentina cu siguranta nu se astepta.

"Acum trei saptamani ne-am vazut si urmeaza inca odata saptamana viitoare. Am cumparat absolut tot, nu am emotii si nu mi-e teama de nastere naturala. Daca Dumnezeu mi-a dat acest copil, sunt sigura ca El ma va ajuta sa nasc natural. Sper sa-mi zambeasca si la viitoarea ecografie, data trecuta cand a facut-o... m-a terminat", a marturisit ea la

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

VIDEO - Mesaj emotionant! Ce a postat pe Facebook de Paste, LAURA BRETAN, fetita care a ridicat o tara intreaga in picioare la 'Romanii au talent'

Duminica, 01 Mai 2016, ora 15:11

VIDEO - Mesaj emotionant! Ce a postat pe Facebook de Paste, LAURA BRETAN, fetita care a ridicat o tara intreaga in picioare la 'Romanii au talent'Si pentru ca sunt Sfintele Sarbatori Pascale, Laura a decis sa le faca o surpriza fanilor sai virtuali si a postat un videoclip extrem de emotionant in care canta o rugacine in limba engleza. Textul piesei este foarte pozitiv si se potriveste perfect ca mesaj pentru cei care o asculta in aceasta zi sfanta. Ea a avut si un mesaj pentru mama ei, careia i-a dedicat o melodie.

Laura i-a dedicat o piesa si mamei ei, un moment artistic intens care are capacitatea sa emotioneze pe toata lumea in

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

"Eram un casalot!". Ce a patit ROXANA VANCEA din cauza unei dereglari hormonale

Duminica, 01 Mai 2016, ora 15:00

"Eram un casalot!". Ce a patit ROXANA VANCEA din cauza unei dereglari hormonale"Eu am aparut la TV pe la 21 de ani, cand inca nu mi se schimbase metabolismul, pe atunci mancam o plasa de dulciuri pe zi si nu se punea nici un gram in plus pe mine. Atunci aveam 50 de kilograme. Pana in anul trei de facultate am ramas la aceeasi greutate, 50 de kilograme. La scurt timp am inceput insa sa ma ingras. Atunci, am fost dereglata hormonal, mi-a venit menstruatia doar de doua ori intr-un an mai exact si am ajuns la 59 de kilograme. Eram un casalot! Apoi, am urmat cam trei luni un

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Iepurasul a facut "blat" cu Anamaria Prodan. Ce cadou de lux i-a facut Reghe!

Duminica, 01 Mai 2016, ora 13:00

Iepurasul a facut "blat" cu Anamaria Prodan. Ce cadou de lux i-a facut Reghe!Pastele petrecut in familie va pica pe locul doi in caminul Anamariei Prodan in acest an, pentru ca si ea, dar si sotul ei, pun jobul pe primul plan, ca de, de acolo vin banii. Asta pentru ca tocmai in ziua de Pasti, echipa condusa de Reghe are meci, si Prodanca va fi acolo pentru a-si incuraja sotul. Mai mult, in ceea ce priveste masa cu preparate traditionale, aceasta nu va mai fi atat de bogata in acest an, pentru ca familia nu este completa, copiii cuplului aflandu-se la resedinta din SUA.

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Mesaj emotionant! Ce a postat pe Facebook de Paste, LAURA BRETAN, fetita care a ridicat o tara intreaga in picioare la 'Romanii au talent'

Duminica, 01 Mai 2016, ora 12:11

Mesaj emotionant! Ce a postat pe Facebook de Paste, LAURA BRETAN, fetita care a ridicat o tara intreaga in picioare la 'Romanii au talent'Si pentru ca sunt Sfintele Sarbatori Pascale, Laura a decis sa le faca o surpriza fanilor sai virtuali si a postat un videoclip extrem de emotionant in care canta o rugacine in limba engleza. Textul piesei este foarte pozitiv si se potriveste perfect ca mesaj pentru cei care o asculta in aceasta zi sfanta.

Cine este Laura Bretan?

Laura Bretan are 13 ani si este de orgine romana, dar s-a nascut si locuieste in America, Chicago. A venit in Romania in anul 2015 pentru a asista la inmormantarea

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

ANCA PANDREA, internata de urgenta in spital chiar de PASTE

Duminica, 01 Mai 2016, ora 12:11

ANCA PANDREA, internata de urgenta in spital chiar de PASTEDe cand partenerul ei de viata a plecat dintre noi, necazurile se tin lant de femeia care i-a fost aproape la bine si la rau marelui actor roman. Starea ei de sanatate de degradeaza pe zi ce trece din ce in ce mai tare.

Femeia a fost internata la Spitalul Floreasca din Bucuresti din cauza unor probleme mai vechi la plamani si la inima, anunta postul Romania TV. "Mi-au pus o perfuzie cu miofilin, pentru inima. Eu sufar de insuficienta cardiaca si respiratorie. Si daca vor dori sa ma interneze,

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Mesajul tulburator al mamei barmanitei decedate in Colectiv. "Alexandra, au trecut 6 luni de cand nu ti-am vazut ochisorii frumosi"

Sambata, 30 Aprilie 2016, ora 22:11

Mesajul tulburator al mamei barmanitei decedate in Colectiv. "Alexandra, au trecut 6 luni de cand nu ti-am vazut ochisorii frumosi"Alexandra Matache a murit la o zi dupa incendiu, din cauza arsurilor intinse pe tot corpul si a lasat un gol imens in inima mamei sale si a prietenilor. Cristina Matache, mama ei, isi deschide suftelul in fata tuturor, pe retelele de socializare, strigandu-si durerea.

Alexandra Matache nu a supravietuit decat o zi dupa incendiu

"6 luni de cand s-a intamplat tragedia, 6 luni de suferinta si durere, 6 luni de cand nu ti-am vazut ochisorii frumosi,

Actualitate / stiri Actualitate34 vizite[ Cancan ]

Au venit din Republica Moldova si au dat lovitura in Romania! Ele sunt vedetele care au "spart" piata romaneasca

Sambata, 30 Aprilie 2016, ora 22:11

Au venit din Republica Moldova si au dat lovitura in Romania! Ele sunt vedetele care au "spart" piata romaneascaANNA LESKO

Cantareata a venit in Romania pe cand avea doar 17 ani si a profesat ca balerina. La putin timp insa l-a cunoscut pe Irinel Columbeanu si viata i s-a schimbat radical. A lasat dansul si i-a cerut lui Iri sa o faca cantareata, iar acesta s-a conformat si a inceput sa investeasca in cariera ei. A ajuns destul de cunoscuta in Romania, mai ales datorita fizicului.

ELENA VISCU

Elena Viscu (29 ani) este o dansatoare de peste Prut, care a reusit sa-si faca un nume in Romania. Asta dupa

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Crina Matei se mentine in forma cu seminte de in si kefir

Sambata, 30 Aprilie 2016, ora 22:11

Crina Matei se mentine in forma cu seminte de in si kefirPentru a completa regimul sau de viata, ea are grija la alimentatie, insa pentru asta nu a apelat la un nutritionist ca sa ii prescrie o dieta personalizata, ci invatat singura cum sa manance sanatos. Din cand in cand face cure de detoxifiere, iar cea mai recenta a fost bazata pe folosirea unei faini din seminte de in si kefir pe care le-a amestecat si cu care a inlocuit micul dejun obisnuit. Aceasta cura a durat trei saptamani, iar efectul s-a simtit imediat, povesteste ea pentru revista SPY.

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Cum le-au stat rochiile de mireasa vedetelor nostre mioritice!

Sambata, 30 Aprilie 2016, ora 20:50

Cum le-au stat rochiile de mireasa vedetelor nostre mioritice!Laura Cosoi

O aparitie cu iz retro, si acest lucru nu tine doar de linia rochiei (plasata undeva prin anii '20), ci si de felul special in care este purtat voalul.

PONT: Un ton mai inchis pentru materialul folosit.

Adela Popescu

O aparitie eterica, in tull si broderii pretioase. Coronita de flori este un accent bun, care da si nota de nonconformism a nuntii. Un alt punct bun este cromatica: vorbim despre nuante sterse, care inlocuiesc albul mult prea puternic.

PONT: Un buchet de flori

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima