Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.346 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Doinita Oancea a trecut peste depresie! Vedeta a spus cu cine o sa isi petreaca ziua de Valentine's Day

Vineri, 12 Februarie 2016, ora 11:28

Doinita Oancea a trecut peste depresie! Vedeta a spus cu cine o sa isi petreaca ziua de Valentine's Day14 februarie este ziua in care indragostitii isi declara iubirea. Astfel, actrita a marturisit ca in aceasta zi o sa fie alaturi de prieteni.

Doinita Oancea a trecut, in ultima perioada, prin momente cumplite, din cauza ca frumoasa artista a fost parasita de iubitul sau pentru Lora. Cireasa de pe tort a fost faptul cand cantareata a fost invitata la o emisiune TV si a recunoscut relatia dintre ea si Ionut Ghenu, fostul iubit al Doinitei. Pentru ca o femeie se spune ca sufera mai mult si

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Imagini de infarct! Dani si Flavia, dans tandru pentru Valentine's

Vineri, 12 Februarie 2016, ora 09:38

Imagini de infarct! Dani si Flavia, dans tandru pentru Valentine'sDani Otil si "vecina" Flavia au inceput pregatirile intens pentru Valentine's Day. Cei doi au ales sa mearga intr-o sala de sport pentru a repeta coregrafia unui dans al iubirii.

Imbracati lejer si plini de viata, cele doua vedete anteniste s-au gandit ca ziua de 14 februarie sa o sarbatoreasca in alt mod.

Isi traiesc viata din plinIntr-un filmulet postat de Dani Otil pe contul sau de socializare, acesta le-a aratat

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Daniela Crudu s-a pregatit pentru noaptea de Valentine's! Vedeta le-a aratat fanilor cum o sa fie imbracata

Vineri, 12 Februarie 2016, ora 08:55

Daniela Crudu s-a pregatit pentru noaptea de Valentine's! Vedeta le-a aratat fanilor cum o sa fie imbracataPentru ca pana pe 14 februarie au mai ramas cateva zile, asistenta "pacatoasa" si-a ales lenjeria intima.

Celebra si dorita de multi barbati, Cruduta le provoca imaginatia acestora pana la extrem, datorita fotografiilor si filmuletelor pe care le publica pe conturile sale de socializare. Ultima postare a vedetei este in casa, imbracata intr-o lenjerie intima, din doua piese, de culoare rosie.

Este considerata una dintre cele mai sexy asistente TV"Vrei sa fii Valentinul meu" - a scris aceasta

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Liam Neeson, suntem cu ochii pe tine! Si vrem sa stim cine e noua ta iubita!

Vineri, 12 Februarie 2016, ora 05:47

Liam Neeson, suntem cu ochii pe tine! Si vrem sa stim cine e noua ta iubita!Celebrul actor Liam Neeson a dezvaluit de curand ca a gasit din nou dragostea, la 7 ani dupa ce a pierdut-o intr-un mod tragic pe sotia lui, Natasha Richardson.
faimoasa. De atunci, presa mondena si internetul fac pariuri cu privire la identitatea iubitei misterioase. Cele mai multe indicii arata cu degetul spre Susan Sarandon, care a facut furori anul acesta la decernarea SAG, cu un decolteu de milioane.
Susan Sarandon arata superb la cei 69 de ani pe care ii are si nu se sfieste sa-si afiseze

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Adelina Pestritu, Bianca Dragusanu si Margherita nu mai scapa de un virus teribil. Suspecte de gripa porcina?

Joi, 11 Februarie 2016, ora 19:43

Adelina Pestritu, Bianca Dragusanu si Margherita nu mai scapa de un virus teribil. Suspecte de gripa porcina?Gripa porcina a panicat Romania, iar printre cei care se ingrijoreaza pentru sanatatea lor se numara si vedetelor noastre, care in ultima perioada au racit si se tem nepasatoarea viroza.

Bianca Dragusanu, Adelina Pestritu, Denisa Nechifor si Margherita din Clejani sunt pe pastile de zile intregi, iar raceala nu mai petrece. Dupa saptamani intregi in care s-au tratat cu antivirale, divele momentului au dat iama in cabinetul medicului de familie, caci s-au speriat dupa ce au vazut ca nu se fac

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Andra Maruta, cu ochii in lacrimi, in noul videoclip! Vedeta este schimbata TOTAL

Joi, 11 Februarie 2016, ora 14:52

Andra Maruta, cu ochii in lacrimi, in noul videoclip! Vedeta este schimbata TOTALSotia lui Catalin Maruta se poate considera o femeie implinita din toate punctele de vedere pentru ca are o cariera de invidiat, un sot care o iubeste si doi copii perfect sanatosi.

Andra lanseaza hituri pe banda rulanta. Recent, vedeta a publicat un teaser pe contul sau de socializare cu videoclipul care o sa apara pe 15 februarie. Piesa se numeste "Iubirea schimba tot" si se adreseaza tuturor indragostitilor, mai ales ca au ramas cateva zile pana pe 14 februarie. In teaser-ul publicat, Andra

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Fosta iubita l-a "hartuit" pe Boureanu cu mesaje de impacare: "Il suna in disperare pe Cristi si ii plangea la telefon!"

Joi, 11 Februarie 2016, ora 14:32

Fosta iubita l-a "hartuit" pe Boureanu cu mesaje de impacare: "Il suna in disperare pe Cristi si ii plangea la telefon!"Boureanu se numara printre cei mai ravniti barbati din showbiz, insa nu oricine ajune la inima lui. De cam un an, prezenta in viata lui este Laura, spre neplacerea tinerelor. Inainte de tanara, afaceristul a mai avut o iubita care il suna in disperare.

Adelina Mihailescu si Cristi Boureanu au trait o scurta poveste de dragoste. Doar cateva luni au fost impreuna cei doi, insa s-au despartit inainte ca tanara sa-si implineasca visul de a deveni celebebra. Omul de afaceri a parasit-o cu mult timp

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Incident tragic in Capitala! Unei persoane i s-a facut rau in timp ce cobora din tramvai

Joi, 11 Februarie 2016, ora 14:03

Incident tragic in Capitala! Unei persoane i s-a facut rau in timp ce cobora din tramvaiReprezentantii regiei autonome au declarat joi ca circulatia tramvaiului pe linia 41 din Capitala a fost deranjata, din cauza ca unei persoane i s-a facut rau, cand a coborat din mijlocul de transport al statiei Virtutii.

O persoana care era in zona a sunat imediat la 112 pentru a chema o ambulanta si un echipaj de politie. Victima a fost transportata

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Inna SEXY si HOT pe malul marii! Imaginea postata i-a zapacit pe fani

Joi, 11 Februarie 2016, ora 13:13

Inna SEXY si HOT pe malul marii! Imaginea postata i-a zapacit pe faniBruneta este o artista cunoscuta atat la nivel national cat si international, datorita melodiilor pe care le lanseaza de fiecare data. Astfel, vedeta are o agenda plina de concerte.

Inna si-a postat o imagine pe contul sau de socializare intr-un costum de baie, dintr-o singura piesa. Vedeta le-a aratat fanilor cat de bine poate sa arate, atunci cand iese la plaja, intr-un costum de baie. La imaginea postata artista a strans peste 42.000 de like-uri si au apreciat frumusetea naturala a vedetei:

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Ruby este indragostita lulea de iubitul sau! Cei doi au planuri serioase impreuna: "Vrem sa ne luam o casa"

Joi, 11 Februarie 2016, ora 11:44

Ruby este indragostita lulea de iubitul sau! Cei doi au planuri serioase impreuna: "Vrem sa ne luam o casa"Cantareata a reusit sa atraga atentia celor din jur cu aparitiile sale sexy, dar si a melodiilor pe care le lanseaza in ultima perioada.

Ghinion pentru cei care viseaza sa ajunga sa fie iubitul artistei pentru ca aceasta traieste o frumoasa poveste de iubire, de trei ani, alaturi de un tanar cu care are planuri serioase. "Sunt foarte fericita! Ma simt foarte bine in viata mea de cuplu! Daca vreti, pe scurt, totul este perfect intre noi! Totusi, nu vreau sa ma marit, consider ca deocamdata

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Cum a fost filmata Iuliana Luciu in ziua arestarii iubitului ei. Milionarul, in catuse, ea cu zambetul pe buze!

Joi, 11 Februarie 2016, ora 05:47

Iuliana Luciu nu trece prin cea mai frumoasa perioada din viata ei, caci iubitul ei, Ioan Neculaie a fost arestat in dosarul "Prostituate de lux". Cand a aflat, asistenta TV a varsat lacrimi de crocodil, iar Nicoleta, sora ei, a venit de urgenta la ea.
Nicoleta Luciu a venit inca de saptamana trecuta in Bucuresti pentru a-si consola sora, pe Iuliana, dupa ce iubitul acesteia, Ioan Neculaie, a fost arestat. Milionarul este dupa gratii, lucru care a cam daramat-o pe sora fostului iepuras Playboy.

Life Show / stiri Life Show17 vizite[ Cancan ]

Negocieri dure intre Adelina Pestritu si Pro TV: "Ea vrea postul de prezentatoare, dar ..."

Joi, 11 Februarie 2016, ora 05:47

Negocieri dure intre Adelina Pestritu si Pro TV: "Ea vrea postul de prezentatoare, dar ..."Adelina Pestritu a plecat de la Kanal D, insa nu va ganditi ca paraseste televiziunea, caci este in tratative puternice cu Pro TV-ul. De aproape doua luni exista discutii intre cele doua parti, care inca nu au ajuns la o conventie.
Fosta prezentatoare si-a dorit o pauza de la tv, insa vacanta s-a terminat, iar acum si-a reluat proiectele, dar si negocierile cu cel mai puternic trust din media romaneasca, anume Pro TV. Producatorii din cladirea de pe Pache o vor in familia lor, insa inca nu s-au

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Cum era sa puna mana Daniela Crudu pe sefu' la bani, dar i l-a suflat taica-su!

Joi, 11 Februarie 2016, ora 05:47

Cum era sa puna mana Daniela Crudu pe sefu' la bani, dar i l-a suflat taica-su!Daca va intrebam daca stiti cine este Costin Isarescu veti spune, logic, ca nu. Dar probabil v-ati gandi ca are o legatura cu Mugur Isarescu. Si, intr-adevar, Costin e chiar fiul acestuia.
"E copilu' lu' sefu' la bani" / "Ce face maaa, tipareste el bani?! Unde?!"
Ei, Daniela Crudu nici macar de Isarescu al batran n-auzise, asa ca i-a fost foarte greu sa inteleaga cine anume vrea sa-i reglementeze cursul valutar, atunci cand un amic de-al lui Costin a venit la ea in petit.
Intamplarea s-a

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

"Monstrul" scapa de inchisoare?! Avocatii lui pregatesc lovitura de gratie

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 20:33

"Monstrul" scapa de inchisoare?! Avocatii lui pregatesc lovitura de gratieAstazi, AlexandruVisinescu a fost condamnat la 20 de ani de inchisoare. CANCAN.ro a aflat la ce tertipuri au de cand sa apeleze avocatii tortionarului pentru a-l scapa pe acesta de puscarie.

Ajuns la varsta de 90 de ani, Alexandru Visinescu se numara printre cele mai controversate personaje din perioada comunista. Despre el se spune ca era de o rautate feroce si ca ca era un criminal cu sange rece. Putini sunt cei care stiu ca fostul locotenent a terminat numai sase clase primare si de abia

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Fiica lui Adi Minune s-a facut soferita! Ce bolid i-a cumparat tatal ei in urma cu putin timp!

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 20:20

Fiica lui Adi Minune s-a facut soferita! Ce bolid i-a cumparat tatal ei in urma cu putin timp!Fiica lui Adi Minune a avut parte de o surpriza de proportii din partea tatalui ei. Manelistul i-a cumparat interpretei un bolid de zeci de mii de euro.

Carmen a implinit 18 ani si a luat si permisul. Ca sa o recompenseze, tatal ei i-a luat un super bolid alb.

Carmen este mandra de masina primita de la tatal ei

"A fost superb in vacanta, peste 20 de grade. Recomand locatia! Am fost 18 oameni, prieteni de familie, fericiti sa

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Anamaria Prodan rupe tacerea: "L-am batut pe Ionut Dolanescu!"

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 19:27

Anamaria Prodan rupe tacerea: "L-am batut pe Ionut Dolanescu!"Sexy-impresara a facut declaratii halucinante in cadrul unei emisiune de televiziune, in legatura cu trecutul sau. Totul s-a intamplat din cauza unor zvonuri aparute cu privire la o posibila relatie amoroasa dintre Ionela Prodan si Ion Dolanescu.

Sotia lui Laurentiu Reghecampf a marturisit ca cei din jur ii spuneau ca este fata lui Dolanescu, lucru care a reusit sa o enerveze foarte tare. Astfel, in urma vorbelor aparute Anamaria s-a dus la fiul lui, Ionut, si l-a batut. "Despre tine se scria

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Nicoleta Luciu este cu moralul la pamant?! Marturia vedetei care spune tot: "Am imbatranit. Timpul nu iarta pe nimeni"

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 18:33

Nicoleta Luciu este cu moralul la pamant?! Marturia vedetei care spune tot: "Am imbatranit. Timpul nu iarta pe nimeni"Anuntul, recent, facut de Anca Serea ca o sa nasca al cincilea bebelus a reusit sa ii surprinda pe cei din jur. Insa, Nicoleta Luciu o apreciaza pentru acest lucru, dar nu isi mai doreste inca un copil.

Invitata intr-o emisiune de televiziune, Nicoleta a marturisit ca nu mai este atat de tanara pentru a fi din nou mamica. Mai mult, vedeta si-a adus aminte cu drag de momentele cand avea 20 de ani: "Cand eram mai tanara ziceam ca vreau 12, dar am imbatranit. Timpul nu iarta pe nimeni. Poate daca

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Imagini sexy cu Vica Blochina! Vezi cum s-a lasat fotografiata vedeta

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 17:47

Imagini sexy cu Vica Blochina! Vezi cum s-a lasat fotografiata vedetaAre 39 de ani, dar ii place sa isi traiasca viata ca o pustoaica de 20 de ani. Blondina isi posteaza fotografii pe conturile sale de socializare extrem de atragatoare.

Vica Blochina si-a surprins fanii cu ultimul sau pictorial, in care apare mai mult dezbracata decat imbracata. Pentru ca arata bine, fosta balerina s-a lasat fotografiata doar cu o blanita sexy si foarte scumpa, care ii puneau in evidenta si mai mult formele apetisante.

Vica este o femeie dorita de multi barbati

Intr-o alta

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

"Mama Natura", primele declaratii despre nunta cu afaceristul timisorean: "Avem discutii despre casatorie, dar nu e o prioritate"

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 16:17

"Mama Natura", primele declaratii despre nunta cu afaceristul timisorean: "Avem discutii despre casatorie, dar nu e o prioritate"Roxana Ionescu traieste o frumoasa poveste de iubire alaturi de un barbat din Timisoara. Dupa ce a divortat de sotul sau blonda si-a gasit linistea in bratele acestuia.

Vedeta TV a divortat, in 2012, de sotul ei dupa noua ani de relatie si sapte ani de casnicie. Motivul pentru care cei doi s-au despartit a fost faptul ca fostul partener de viata a inceput sa o insele cu sora nasei lor de cununie. Povestea este numai buna pentru o telenovela, insa este rupta tocmai din realitate.

Dupa ce s-a

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Cristian Boureanu iubeste ca un adolescent: "Sunt foarte fericit cu iubita mea, acum suntem la..."

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 15:10

Cristian Boureanu iubeste ca un adolescent: "Sunt foarte fericit cu iubita mea, acum suntem la..."Fostul sot al manechinului de talie internationala nu pare deloc afectat de scandalul in care este implicata Valentina Pelinel. Politicianul a ingropat securea razboiului si si-a gasit linistea sufleteasca in bratele unei tinere focoase.

Cristian Boureanu s-a casatorit cu Valentina Pelinel in 2007 iar in 2014 cei doi au decis ca trebuie sa mearga pe drumuri separate. Dupa ce au divortat barbatul si-a gasit o iubita cu 25 de ani mai tanara decat el. Chiar daca gurile rele spuneau ca relatia

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Radu Sirbu de la O-Zone a devenit tatic pentru a treia oara: "S-a nascut fiul meu!"

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 14:16

Radu Sirbu de la O-Zone a devenit tatic pentru a treia oara: "S-a nascut fiul meu!"Fostul component al trupei de peste Prut trece prin cea mai frumoasa perioada din viata lui. Artistul a devenit pentru a treia oara tatic.

Sotia cantaretului, Ana a reusit sa il faca pe acesta cel mai implinit barbat din lume pentru ca blonda a nascut, pe 9 februarie, un baietel perfect sanatos, primul din familia lor, deoarece familia Sirbu are inca doua fetite: Anastasia Dalia in varsta de zece ani si pe Eva Maria Victoria de doi ani. In dorinta de a le spune tuturor cat de fericit este,

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Margherita din Clejani isi pune viata in pericol. De unde vin starile de lesin!

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 13:45

Margherita din Clejani isi pune viata in pericol. De unde vin starile de lesin!Margherita din Clejani isi pune zi de zi sanatatea in pericol. Apropiatii se ingrijoreaza pentru starea ei, caci munceste prea mult si doarme putin. S-a intamplat chiar sa lesine din cauza lipsei de calciu din oragnism.

Margherita din Clejani se incapataneaza cand vine vorba de sfaturile celor din jur si nu ia nimic in seama. Desi toti o sfatuiesc sa o lase mai moale cu munca, tanara sustine ca rezista si ca este doar o stare trecatoare. Din pacate, chiar zilele trecute, Marga a ajuns pe mana

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Bianca Dragusanu s-a calugarit fortat. Roscata a fost acceptata in grupul lui Slav numai sub conditia asta

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 11:37

Bianca Dragusanu s-a calugarit fortat. Roscata a fost acceptata in grupul lui Slav numai sub conditia astaBianca Dragusanu sustine ca este o persoana credincioasa, insa nu toata lumea a crezut pe cuvant acest lucru, iar cei mai apropiati oameni din viata lui Slav cu atat mai putin. Pentru asta, roscata a fost suspusa unui test pe care l-a trecut cu brio.

Bianca Dragusanu nu este o fire bisericoasa, desi daca ne luam dupa citatele ei de pe Facebook am zice ca merge in fiecare duminica sa se roage in Casa Domnului. Cu toate astea, in ultima perioada, roscata a tot vizitat numeroase manastire, iar

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Imaginile pe care Nicoleta si Zsolt le vor pune in rama! Cum arata tripletii la 4 ani!

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 05:47

Ne amintim cu totii vremurile in care toata populatia masculina era cu ochii pe gemenii Nicoletei Luciu.
Inainte sa fie mamica, Nicoleta se ingrijea de gemeni mai mult, le punea pozele prin reviste, ii scotea in fata pe la televizor, practic gemenii lui Luciu erau un brand de tara mai puternic decat zecele Nadiei sau driblingurile lui Hagi.
Si mama, si bona, si sex-simbol: desi a avut bona cu ea la plimbare, Nicoleta Luciu s-a concentrat mai mult decat aceasta pe propriii copii, fiind mereu

Life Show / stiri Life Show15 vizite[ Cancan ]

"Carcotasii" au ajuns la fundul sacului!

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 05:47

"Carcotasii" au ajuns la fundul sacului!In ciuda tuturor necazurilor prin care a trecut, Serban Huidu a facut tot ceea ce i-a stat in putinta pentru a salva "Cronica Carcotasilor". CANCAN.ro a aflat ca emisiunea de la Prima TV i-a adus grave probleme financiare.
Ultimii ani au fost extrem de dificili pentru Serban Huidu. Prezentatorul TV a suferit un grav accident de la ski, iar mai apoi a fost implicat intr-un accident de circulator, soldat cu moartea a trei oameni. Insa, necazurile nu s-au terminat aici. Realizatorul si-a pierdut

Life Show / stiri Life Show18 vizite[ Cancan ]

Doamna Borcea i-a trimis un sms mai mult decat amenintator "amantei" Pelinel

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 05:47

Doamna Borcea i-a trimis un sms mai mult decat amenintator "amantei" PelinelAlina Vidican nu mai are liniste de cand a aflat ca sotul ei ii va darui un copil Valentinei Pelinel, care este insarcinata in cinci luni. CANCAN.ro a aflat cum a incercat sotia oficiala sa o intimideze pe amanta.
A trecut mai bine de o luna de cand Valentina Pelinel a anuntat ca este insarcinata si ca va aduce pe lume un baietel in luna iunie. De asemenea, fostul manechin de talie internationala a dat de inteles ca tatal bebelusului este Cristi Borcea, confirmand, astfel, ceea ce se zvonea de

Life Show / stiri Life Show19 vizite[ Cancan ]

Andreea Marin nu-si cara singura pungile de cumparaturi! Are servitoare la piata!

Marti, 09 Februarie 2016, ora 21:17

Andreea Marin nu mai este de mult in lumina reflectoarelor, dar cu toate astea isi pastreaza un standard de viata foarte ridicat. Dupa vanzatori care-ti cara plasele, ce urmeaza? Sa sunam la usa Andreei si sa ne raspunda majordomul?

Orice amarat de film Disney ne invata ca zanele si printesele nu-si fac singure cumparaturile. Ar fi si culmea! Ele nu sunt ca noi, nu fac parte din lumea noastra, probabil daca ar incerca singure sa-si cumpere un kil de cartofi, le-ar pacali taranii si le-ar lua

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Loredana Chivu, fara sutien! Fanii au fost oripilati! "Doamne fereste cum arata..."

Marti, 09 Februarie 2016, ora 17:26

Loredana Chivu, fara sutien! Fanii au fost oripilati! "Doamne fereste cum arata..."Loredana Chivu si-a socat fanii de pe contul de socializare cu o imagine in care apare fara sutien. Multi dintre prietenii virtuali au criticat aparitia fostei asistente tv.

Loredana Chivu a surprins cu ultima aparitie de pe contul de socializare. Tanara a renuntat la sutien, preferand sa isi acopere sanii doar cu mainile. Imaginea a creat o adevarata isterie in

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Se pregateste de nunta! Valentina Pelinel a facut anuntul pentru CANCAN.RO: "E cel mai bine pentru mine si pentru copilul meu"

Marti, 09 Februarie 2016, ora 17:20

Se pregateste de nunta! Valentina Pelinel a facut anuntul pentru CANCAN.RO: "E cel mai bine pentru mine si pentru copilul meu"Valentina Pelinel a imbracat rochia de mireasa pentru prima data cand s-a casatorit cu Cristian Boureanu, insa cei doi au divortat. Cu toate acestea, vedeta TV este pregatita sa mai faca pasul cel mare inca o data.

Modelul se numara printre cele mai frumoase femei din Romania si nu de putine ori a fost ceruta de sotie. Valentina Pelinel a spus "DA" in fata altarului si a ofiterului starii civile doar in mariajul cu Cristian Boureanu. In prezent, cei doi sunt divortati, dar au ramas in relatii

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Corina lanseaza "Neprevazut", primul clip din Romania despre o iubire interrasiala

Marti, 09 Februarie 2016, ora 17:14

Corina lanseaza "Neprevazut", primul clip din Romania despre o iubire interrasialaCu doar cateva zile inainte de Valentine's Day, Corina lanseaza "Neprevazut", primul videoclip din Romania despre o iubire interrasiala.

Mesajul transmis de noua piesa a artistei subliniaza ca dragostea este universala si ca nu tine cont de nicio preconceptie legata de rasa sau culoarea pielii.

In "Neprevazut", Corina apare pentru prima data in ipostaze tandre alaturi de un alt barbat si joaca rolul unei femei indragostite de un tanar chipes de culoare, personaj interpretat de Patris Ege.

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima