Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.581 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Am aflat adevarul! A CE MIROASE de fapt Oana Roman. O sa ramai surprins

Miercuri, 26 Noiembrie 2014, ora 11:31

Am aflat adevarul! A CE MIROASE de fapt Oana Roman. O sa ramai surprinsOana Roman nu este ca Adelina Pestritu, care are in jur de 200 de parfumuri si nu miroase in doua zile la fel. Fiica fostului prim-ministru are un singur parfum pe care il iubeste foarte mult.

Narciso Rodriguez este unul dintre cele mai apreciate parfumuri din lume. Poarta numele unui fashion designer american care a lucrat o buna perioada de timp pentru Calvin Klein si a creat rochia de miresa a Carolynei Bessette, sotia lui J.F.K. Parfumul care ii poarta numele, varianta 'for her' a fost

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Mihaela Radulescu a pus-o! Noul ei iubit a rupt cu bataia un grec

Miercuri, 26 Noiembrie 2014, ora 09:17

Mihaela Radulescu a pus-o! Noul ei iubit a rupt cu bataia un grecAustriacul Felix Baumgartner a devenit celebru in toata lumea dupa ce a sarit din stratosfera si a depasit viteza sunetului in cadere libera.

A fost o premiera mondiala care a stabilit un record pe livestream-ul Youtube, unde 500.000 de oameni au urmarit evenimentul cu sufletul la gura.

Agentia Getty a anuntat zilele trecute ca Felix Baumgartner s-a cuplat cu Mihaela Radulescu. Ce nu stie vedeta ProTv este ca celebrul parasutisc a avut probleme mari cu legea, in 2010. Acesta a fost acuzat

Personalitati / Mihaela Radulescu22 vizite[ Cancan ]

Lovitura de teatru! Andreea Mantea, parasita din nou de iubitul care a lasat-o gravida!

Miercuri, 26 Noiembrie 2014, ora 08:53

Lovitura de teatru! Andreea Mantea, parasita din nou de iubitul care a lasat-o gravida!Andreea Mantea este insarcinata, iar luptatorul de MMA Cristian Mitrea este tatal copilului. Cei doi au avut o relatie tumultoasa si intr-un final s-a despartit, din cauza faptului ca sunt caractere diferite si se certau foarte des.

Andreea Mantea si Cristian Mitrea s-au impacat pentru cateva zile, dupa ce bruneta a aflat ca este insarcinata. Relatia lor a tinut mai putin decat se asteptau. Burlacita a anuntat ca nu mai este impreuna cu Cristian, dar nici nu se gandeste sa creasca singura

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Chinurile si traumele nu inseamna nimic pentru ea! Uite ce face Patruleasa ca sa ramana gravida iar, dupa ce a pierdut o sarcina!

Miercuri, 26 Noiembrie 2014, ora 00:10

Chinurile si traumele nu inseamna nimic pentru ea! Uite ce face Patruleasa ca sa ramana gravida iar, dupa ce a pierdut o sarcina!Au trecut trei luni de cand Simona Patruleasa a pierdut o sarcina, insa nu vrea sa renunte nici in ruptul capului la visul sau de a deveni iar mamica. De aceea, stirista este dispusa sa mai incerce o perioada, apoi ar putea apela la fertilizare in vitro.

Are o fiica in varsta de trei ani si jumatate, insa isi doreste enorm sa dea nastere inca unui copil. Minunea a fost la un pas sa se infaptuiasca in luna iunie, atunci cand Simona Patruleasa a aflat ca este insarcinata. Stirista si sotul ei

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Andra a trecut prin clipe tensionate! Cantareata nu si-a mai recunoscut sotul!

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 13:06

Andra a trecut prin clipe tensionate! Cantareata nu si-a mai recunoscut sotul!Marti dimineata, Andra Maruta a participat la emisiunea "Desteptarea" de la Europa FM. Cantareata a cazut insa victima unei farse al carei complice a fost chiar sotul ei.

Artista a venit in studio pregatita sa-l sustina pe concurentul care
urma sa participe la concursul "Dublu sau nimic", a carui miza era de 1.600 de euro.

Andra, insa, a avut parte de o gluma matinala. In legatura telefonica a intrat un domn care s-a prezentat a fi Paul Istrate din Ploiesti, un veritabil profesor de

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Claudia Patrascanu si Gabi Badalau au devenit parinti! Bruneta a nascut in aceasta dimineata

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 12:51

Claudia Patrascanu si Gabi Badalau au devenit parinti! Bruneta a nascut in aceasta dimineataClaudia Patrascanu si Gabi Badalau au devenit parinti, marti dimineata. Cei doi au un baietel care a primit nota 10 la nastere, chiar daca s-a nascut prin operatie de cezariana.

Cei doi au mai ajuns la spital si in urma cu doua saptamani, cand s-au alarmat degeaba si au ajuns la spital, insa medicii i-au trimis acasa.

Totul a decurs conform planului, iar Claudia a nascut chiar pe 25 noiembrie, asa cum isi programase. Cei doi parinti si-au dorit ca de Craciun sa sarbatoreasca o luna de la

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

A vrut sa fie sexy, dar a dat CHIX! Delia si-a pus toti fanii in cap: "Oribil! Te-ai prostit rau!"

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 11:58

A vrut sa fie sexy, dar a dat CHIX! Delia si-a pus toti fanii in cap: "Oribil! Te-ai prostit rau!"Pe fani e greu sa-i impaci, asta-i clar! Poate confirma si Delia, care a patit-o rau la ultima incercare! Cantareata s-a pozat aproape dezbracata, insa a primit critici dure de la cei care n u au vazut latura artistica a pozei.

De cate ori a postat imagini cu ea imbracata, Delia a fost rugata de fani sa pozeze mai sexy, pentru ca are ce arata. Cantareata a vrut sa le faca pe plac, insa se pare ca nici de aceasta data nu a reusit sa ii impace pe toti.

Fanii s-au declarat revoltati de

Life Show / stiri Life Show19 vizite[ Cancan ]

Cum a putut sa iasa Andreea Banica din casa! Fanii sunt revoltati: "N-ai avut bani de ... "

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 11:38

Cum a putut sa iasa Andreea Banica din casa! Fanii sunt revoltati: "N-ai avut bani de ... "Desi ea spune ca e in pas cu moda, Andreea Banica a primit destul de multe critici de la fanii care nu au apreciat... ultimele tendinte.

Cantareata, laudata de multe ori pentru tinutele pe care si le alege atat la spectacole cat si in viata de zi cu zi, le-a aratat fanilor o pereche de blugi de care este foarte mandra. S-a inspirat de la artista Miley Cyrus, dupa cum ea insasi marturiseste.

Andreea a imbracat o bluza neagra si o pereche de pantaloni din jeans, cu aplicatii stralucitoare

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Fotografia care a impresionat intreaga Romanie! Cum si-a pozat Antonia fetita

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 10:48

Fotografia care a impresionat intreaga Romanie! Cum si-a pozat Antonia fetitaDesi asteapta un baietel Alex Velea, Antonia este mereu cu gandul la fetita ei, Maya, care locuieste in Italia. Cantareata isi emotioneaza mereu fanii cand posteaza cate o imagine cu ea si micuta.

Antonia urmeaza sa nasca la inceputul anului viitor si a vorbit si cu Maya despre faptul ca urmeaza sa aiba un fratior. Cantareata si-ar dori, insa, ca fetita sa locuiasca alaturi de ea, in Romania, iar pentru asta face tot ce ii sta in putinta pentru a convinge instantele sa ii dea custodia

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

BOMBA! Va fi nunta anului 2015! Adela Popescu si Radu Valcan au facut anuntul: "Am spus DA!"

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 10:33

BOMBA! Va fi nunta anului 2015! Adela Popescu si Radu Valcan au facut anuntul: "Am spus DA!"Chiar daca au spus in nenumarate randuri ca nu este o prioritate pentru ei casatoria, iata ca a venit si momentul in care Radu Valcan si Adela Popescu sa fie coplesiti de momentul in care se angajeaza sa devina sot si sotie.

Vestea a venit fulgerator, chiar de la ei. Marti dimineata, Radu Valcan a anuntat mandru ca Adela Popescu a acceptat cererea lui in casatorie. Imediat, si Adela a povestit cateva impresii "la cald".

Adela Popescu si Radu Valcan au anuntat ca se vor casatori"Cum ne-am

Personalitati / Adela Popescu12 vizite[ Cancan ]

Lovitura de teatru! Anda Adam face sex cu logodnicul ei in patul lui Victor Slav

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 09:47

Lovitura de teatru! Anda Adam face sex cu logodnicul ei in patul lui Victor SlavS-au despartit dupa o relatie de 6 ani, dar inca mai au foarte multe lucruri de impartit! Anda Adam si Victor Slav nu au reusit pana in acest moment sa isi imparta bunurile comune, asa ca blondina e nevoita sa isi aduca iubitul in casa fostului.

Apartamentul in care locuieste Anda Adam acum este luat prin credit de catre Victor Slav. In momentul in care s-au despartit, cei doi au decis ca artista sa ramana in locuinta, iar fostul prezentator de la Meteo sa isi ia lucrurile si sa se mute cu

Life Show / stiri sex6 vizite[ Cancan ]

Aceasta este ADEVARATA fata a Alexandrei Stan! "V-am pacalit pana acum. Am purtat peruci!"

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 09:18

Aceasta este ADEVARATA fata a Alexandrei Stan! "V-am pacalit pana acum. Am purtat peruci!"Alexandra Stan a reusit sa treaca peste scandalul cu fostul ei impresar Marcel Prodan si sa revina in plan profesional. Cantareata a anuntat, insa, ca ne-a pacalit pe toti pana acum, insa are de gand ca pe viitor sa ne arate adevarata ei fata.

Alexandra isi lanseaza marti cel de-al doilea album, "Unlocked", si a declarat ca este foarte fericita pentru ca a ajuns in acest moment in care sa le prezinte fanilor munca ei din ultima perioada.

Cu toate acestea, cantareata a tinut sa precizeze

Life Show / stiri Life Show33 vizite[ Cancan ]

Anunt BOMBA facut de Lora: "Imi doresc sa fiu mama!" Cine va fi tatal copilului?

Marti, 25 Noiembrie 2014, ora 09:01

Anunt BOMBA facut de Lora: "Imi doresc sa fiu mama!" Cine va fi tatal copilului?A trecut doar o luna si jumatate de la divortul de Dan Badea si Lora face o declaratie care uimeste pe toata lumea. Cantareata isi doreste nespus sa devina mama, dar inca nu a dezvaluit cine ar putea fi tatal copilului.

Blondina sustine ca intentioneaza ca atunci cand va avea un copil sa aiba ce sa il invete, iar ea considera ca a venit momentul potrivit in care se simte suficient de pregatita pentru a purta o astfel de responsabilitate.

Lora a mai spus ca este o persoana verticala si ca

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Ca la 20 de ani, fara kilograme si cu multi fani! Rita Muresan arata impecabil dupa ce a slabit 40 kg

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 13:56

Ca la 20 de ani, fara kilograme si cu multi fani! Rita Muresan arata impecabil dupa ce a slabit 40 kgSi-a schimbat complet stilul de viata si intinereste pe zi ce trece! Rita Muresan i-a surprins pe toti invitatii de la ziua ei, imbracata intr-o rochie roz, care ii scotea in evidenta trasaturile frumoase.

Desi a implinit duminica 42 de ani, Rita Muresan arata ca la 20! A slabit foarte mult, este imbracata in culori vii si are mereu o atitudine pozitiva.
Toti invitatii au fost surprinsi, duminica seara, cand au vazut-o pe creatoarea de moda in aceeasi tinuta ca anul trecut. Ce-i drept, Rita

Life Show / stiri Life Show17 vizite[ Cancan ]

Imagini interzise cardiacilor! Catrinel Menghia, DEZBRACATA in pat! Pozele sunt deja pe net

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 13:08

Imagini interzise cardiacilor! Catrinel Menghia, DEZBRACATA in pat! Pozele sunt deja pe netDe cum a urcat pe podiumurile de moda, Catrinel Menghia i-a innebunit atat pe romani cat si pe straini. Romanca in varsta de 29 de ani adora, insa, sa se joace cu imaginatia barbatilor, asa ca recent le-a facut acestora o surpriza... dezgolita.

Romanca s-a lasat fotografiata la primele ore ale diminetii, mai mult dezbracata decat imbracata. Catrinel Menghia pozeaza debordand de senzualitate, iar barbatii s-au bucurat sa ii raspunda modelului care le-a urat "Buna dimineata!".

Catrinel

Life Show / stiri sex7 vizite[ Cancan ]

Aparitie INCREDIBILA a Oanei Roman pe covorul rosu! N-o sa-ti vina sa crezi cat de mult a slabit

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 12:28

Aparitie INCREDIBILA a Oanei Roman pe covorul rosu! N-o sa-ti vina sa crezi cat de mult a slabitSe pare ca Oana Roman a gasit reteta perfecta pentru a-si convinge sotul sa fie cuminte in Anglia! De la o vreme incoace, fiica lui Petre Roman arata din ce in ce mai bine, iar toata lumea a observat asta.

De aceasta data, nu mai este vorba despre acele deja proverbiale 20 de kilograme, ci despre o constatare pe care au facut-o prietenii virtuali ai Oanei Roman. Aceasta a mers singura la un eveniment si a starnit interesul tuturor celor prezenti, care au constatat ca fiica fostului premier

Life Show / stiri Life Show17 vizite[ Cancan ]

Iulia Vantur si Salman Khan, impreuna la nunta surorii actorului! "In realitate, el este indragostit de Iulia!"

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 11:41

Iulia Vantur si Salman Khan, impreuna la nunta surorii actorului! "In realitate, el este indragostit de Iulia!"Iulia Vantur a mers din nou in India, saptamana trecuta, pentru a participa alaturi de Salaman Khan, la nunta surorii acestuia. Cei doi au fost nedezlipiti toata seara, iar blondina a stralucit la bratul vedetei bollywood-iene.

A facut ea ce-a facut si n-a putut sa stea prea mult departe de Salman Khan. Actorul indian pare sa fi facut tot ce i-a stat in putinta pentru ca Iulia Vantur sa participe la nunta surorii lui, eveniment care a tinut sase zile, in doua locatii de lux din Hyderabad si

Life Show / stiri Life Show33 vizite[ Cancan ]

Scandal pe Facebook! Reactia ULUITOARE a Antoniei dupa ce un barbat i-a scris: "ESTI URATA!"

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 11:14

Scandal pe Facebook! Reactia ULUITOARE a Antoniei dupa ce un barbat i-a scris: "ESTI URATA!"Chiar daca este laudata adesea pentru frumusetea ei si pentru calitatile sale vocale, Antonia nu poate sa ii impace chiar pe toti. Cantareata a fost recent criticata de un fan care a facut nota discordanta cu cei care au admirat-o.

Antonia s-a pozat alaturi de cainele ei si le-a aratat si fanilor imaginea. In timp ce majoritatea i-au spus ca este frumoasa si ca arata din ce in de mai bine, cantareata a fost si criticata de un fan care fie a glumit, fie a vrut sa o supere pe artista.

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Andreea Mantea, umilita din nou de iubitul care a lasat-o gravida! "Vrei s-o sun s-o injur?!"

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 10:54

Andreea Mantea, umilita din nou de iubitul care a lasat-o gravida! "Vrei s-o sun s-o injur?!"Dupa ce s-a impacat cu Cristi Mitrea, pe care urmeaza sa il faca in curand tatic, Andreea Mantea mai primeste o lovitura de la iubitul ei. Luptatorul face declaratii "periculoase" in gura mare, pentru a-si impresiona prietenii.

Cristian Mitrea pare sa nu fie foarte atent cu iubita lui, chiar daca aceasta este insarcinata. Luptatorul MMA sustine ca viata lui este o alta femeie.

"Loredana e viata mea! Am zis!! Risipitor...", a scris Mitrea pe contul sau de Facebook.

Prietenii lui au

Life Show / stiri Life Show20 vizite[ Cancan ]

SCENE DE GROAZA in Capitala! S-a aruncat in gol, de la etajul 9 al blocului in care locuia

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 09:33

SCENE DE GROAZA in Capitala! S-a aruncat in gol, de la etajul 9 al blocului in care locuiaTragedie in Capitala. O tanara de 25 de ani a murit dupa ce s-a aruncat de la etajul noua al blocului in care locuia cu sotul. Femeia a spart geamul de pe casa scarii si a sarit in gol. Ea se casatorise in vara, iar recent isi botezase copilul.

Mihaela avea 25 de ani si era o femeie implinita. In vara se casatorise, iar in urma cu cateva saptamani isi botezase copilul de numai doua2 luni. Locuia impreuna cu sotul si baietelul lor la etajul unu al unui bloc din cartierul Pantelimon. Noaptea

Actualitate / autoritati36 vizite[ Cancan ]

Profesorul Marmureanu avertizeaza: Urmeaza un cutremur devastator in Romania

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 08:46

Profesorul Marmureanu avertizeaza: Urmeaza un cutremur devastator in RomaniaSambata seara, in Romania, Republica Moldova si Bulgaria, s-a resimtit un cutremur produs in Vrancea, la o adancime de 39 de kilometri. Imediat, toata lumea s-a intrebat cand va urma un seism de magnitudine mare in tara noastra.

Dupa cutremurul de 5,7 pe Richter, romanii s-au ingrijorat ca am putea fi loviti de un seism mult mai insemnat. Profesorul Gheorghe Marmureanu, directorul onorific al Institutului National de Fizica Pamantului a explicat cand ar putea fi lovita tara noastra de un

Actualitate / autoritati36 vizite[ Cancan ]

Cine este omul care a scapat-o pe Lady Gaga de dependentele de droguri si alcool: "M-a incoltit si mi-a spus foarte direct"

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 00:44

Cine este omul care a scapat-o pe Lady Gaga de dependentele de droguri si alcool: "M-a incoltit si mi-a spus foarte direct"Cantareata americana Lady Gaga a dezvaluit intr-un interviu recent ca bunul ei prieten Elton John este persoana care a ajutat-o sa isi invinga dependenta de alcool si de droguri.

Artista americana, care este si nasa de botez a celor doi fii ai starului britanic, a inteles ca are nevoie de ajutor atunci cand, aflata intr-o stare de ebrietate avansata, a lesinat pe peluza din fata casei iubitului ei, Taylor Kinney, la nunta fratelui acestuia.

"M-am imbatat si am adormit pe peluza din fata

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Sorana ex-ASIA, la un pas de depresie: "Cand ma uit prin oglinda, la mine, ma pufneste rasul"

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 00:11

Sorana ex-ASIA, la un pas de depresie: "Cand ma uit prin oglinda, la mine, ma pufneste rasul"Sorana (Ex. ASIA) a trecut printr-un divort anul acesta, iar perioada care nu a urmat nu a fost deloc frumoasa. Cantareata recunoaste ca a fost la un pas de depresie, insa a reusit sa se salveze singura.

In urma cu aproape 5 luni, Sorana (31 de ani) si Paul Moga semnau in mare secret actele de divort, la notar, si puneau capat unei casnicii de 2 ani. Cantareata a revenit la numele de fata, Mohamad, iar faptul ca nu aveau copii a facut despartirea sa fie un pic mai usoara. Insa chiar si asa,

Life Show / stiri Life Show27 vizite[ Cancan ]

Fiica cea mare a lui Chivu a alergat pana si-a tocit degetele si "i-au iesit cartofii". Vezi aici imagini inedite cu Anastasia!

Luni, 24 Noiembrie 2014, ora 00:03

Fiica cea mare a lui Chivu a alergat pana si-a tocit degetele si "i-au iesit cartofii". Vezi aici imagini inedite cu Anastasia!Anastasia Chivu si Laurentiu Reghecampf junior au petrecut o zi de pomina la un targ de produse pentru copii. Cei doi s-au distrat pe cinste si au alergat atat de mult incat fetita lui Cristi Chivu si-a rupt sosetele si, lasandu-i "carofii" la vedere.

Cristian Chivu este topit dupa cele doua fiice ale sale, Anastasia si Natalia, si face tot posibilul sa petreaca mai mult timp alaturi de ele. Le duce mereu la locuri de joaca unde micutele se distreaza pe cinste in compania altor copii de

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Rau cu rau, dar mai rau e fara ea! Cum a ajuns sa traiasca ginerele fostului premier dupa ce "a plecat la mai bine"!

Sambata, 22 Noiembrie 2014, ora 00:51

Rau cu rau, dar mai rau e fara ea! Cum a ajuns sa traiasca ginerele fostului premier dupa ce "a plecat la mai bine"!A trecut numai o luna de cand sotul Oanei Roman a plecat sa munceasca in strainatata, insa acesta nu o duce deloc bine. De altfel, se pare ca el nu a gasit conditiile la care se astepta, iar orele de munca sunt mult mai multe decat cele stabilite.

In urma cu un an si jumatate, Oana Roman marturisea ca este indragostita pana peste cap de un barbat cu cativa ani mai tanar decat ea, Marius. Pe atunci, nimeni nu dadea mari sanse relatiei lor, dar iata ca gurile rele s-au inselat, iar in luna

Life Show / stiri Life Show27 vizite[ Cancan ]

Aparitie-soc a unei celebre prezentatoare tv de la noi! "Bustiera isi face de cap la capitolul dimensiuni"!

Sambata, 22 Noiembrie 2014, ora 00:51

Aparitie-soc a unei celebre prezentatoare tv de la noi! "Bustiera isi face de cap la capitolul dimensiuni"!Prezenta obisnuita pe covorul rosu, Simona Patruleasa reuseste aproape de fiecare data sa impresioneze. La fel s-a intamplat si de data aceasta. Stilistul i-a facut insa si cateva obiectii.

Pentru un "profan" in ale modei, decolteul pe care l-a afisat Simona pe covorul rosu este cu siguranta unul de nota 10. Stilistul SPY, Ovidiu Buta, a avut insa de comentat la adresa bustierei care nu s-a potrivit deloc la capitolul proportii cu pantalonii cu talie inalta.

"O curea ingusta si neagra in

Life Show / stiri Life Show20 vizite[ Cancan ]

Lovitura devastatoare pentru Claudiu Raducanu! Ce ii fac mexicanii in puscarie in aceste momente este cea mai mare tortura!

Sambata, 22 Noiembrie 2014, ora 00:51

Lovitura devastatoare pentru Claudiu Raducanu! Ce ii fac mexicanii in puscarie in aceste momente este cea mai mare tortura!A trecut aproape o luna de cand Claudiu Raducanu a fost arestat in Mexic, dupa ce a incercat sa mituiasca un politist. Fotbalistul sta acum intr-un centru de plasament si este in depresie, asteptand sa fie repatriat in tara.

Viata lui Claudiu Raducanu s-a schimbat radical in urma cu cinci ani, atunci cand sotia a divortat de el si i-a luat si toata averea. De atunci, necazurile s-au tinut lant de fotbalist, care a ajuns fara un acoperis deasupra capului, desi a agonisit in cariera sa de

Life Show / stiri Life Show22 vizite[ Cancan ]

Loredana Groza, APARITIE de senzatie la Vocea Romaniei! Uite cat de bine ARATA!

Sambata, 22 Noiembrie 2014, ora 00:44

Loredana Groza, APARITIE de senzatie la Vocea Romaniei! Uite cat de bine ARATA!Loredana Groza arata perfect la cei 45 de ani ai sai. Jurata de la Vocea Romaniei a ales pentru prima gala live din aceasta seara, o tinuta extrem de sexy.

Loredana arata impecabil, iar tinuta sexy din aceasta seara i-a pus in valoare silueta perfecta.

Intr-o costumatie de scena neagra, cu un corset transparent ce-i scoate in evidenta bustul proeminent, interpreta a captat si de data aceasta atentia fanilor, mai ales a celor de sex masculin.

Loredana Groza, schimbare de look dupa

Personalitati / Loredana Groza34 vizite[ Cancan ]

Mihai Petre, DESPARTIT de sotia lui! Elwira a fost DATA AFARA!

Vineri, 21 Noiembrie 2014, ora 12:51

Mihai Petre, DESPARTIT de sotia lui! Elwira a fost DATA AFARA!Dupa ce sefii "Antenelor" au decis sa scoata din grila, mai repede decat era de asteptat, show-rile in care au investit bani grei in vara, mai multe nume grele "se despart" de neveste.

Asadar, pe langa Horia Brenciu, care a "ramas fara sotie" dupa ce aceasta a plecat cu toata echipa de la Serviciul Roman de Comedie, si Mihai Petre se poate plange de acelasi "tratament".

Astfel, juratul nu va mai lucra alaturi de Elwira, dupa ce acestuia i s-a prelungit contractul pentru o alta emisiune pe

Life Show / stiri Life Show33 vizite[ Cancan ]

Cum s-a schimbat RADICAL viata Andreei Tonciu dupa ce si-a micsorat nasul!

Vineri, 21 Noiembrie 2014, ora 12:29

Cum s-a schimbat RADICAL viata Andreei Tonciu dupa ce si-a micsorat nasul!Dupa ce si-a facut operatia de rinoplastie, Andreea Tonciu pare o cu totul alta persoana. Bruneta are mai multa incredere in sine, isi cauta un nou iubit si, cum era de asteptat... s-a "scumpit".

Fosta iubita a lui Nicolae Mitea s-a reinventat odata cu operatia la nas. Andreea considera ca merita mai multi bani la prezentari, asa ca tariful ei a crescut la 500 de euro pentru un eveniment.

Aceasta suma creste considerabil atunci cand organizatorul o vrea pe Tonciu intr-o prezentare de

Life Show / stiri Life Show27 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima