Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.386 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Localnicii il acuza pe sotul tinerei insarcinate care s-a sinucis ca ar fi terorizat-o, dar... Ce mesaj a transmis barbatul dupa ce sotia lui a murit

Duminica, 28 Mai 2017, ora 22:11

Localnicii il acuza pe sotul tinerei insarcinate care s-a sinucis ca ar fi terorizat-o, dar... Ce mesaj a transmis barbatul dupa ce sotia lui a muritInsa, chiar daca pe retelel sociale cei doi afisau doar fotografii in care pareau familia perfecta, cei care au cunoscut-o personal sunt de cu totul alta parere: "El o teroriza! E genul de om care e in stare in orice clipa sa-ti dea una in cap! O controla, era... Se purta urat cu ea! EI nici macar nu prea aveau treaba cu restul din sat, locuiau izolati, casa ei era la distanta de restul. A suferit de depresie care s-a acutizat dupa ce a aflat ca a ramas insarcinata, probabil nu a suportat ideea

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Ipoteza halucinanta in cazul tinerei insarcinate in opt luni, care s-a sinucis! "Sotul o teroriza!"

Duminica, 28 Mai 2017, ora 22:11

Ipoteza halucinanta in cazul tinerei insarcinate in opt luni, care s-a sinucis! "Sotul o teroriza!"Primele rezultate ale autopsiei indica faptul ca Liana R. s-a sinucis. "Din datele pe care le avem pana acum nu exista suspiciuni de crima", a declarat purtatorul de cuvant al Parchetului de pe langa Tribunalul Bihor, prim-procurorul adjunct Maria Cotrau.

Insa, chiar daca pe retelel sociale cei doi afisau doar fotografii in care pareau familia perfecta, cei care au cunoscut-o personal

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Imagine fabuloasa! Ce probleme a intampinat o ambulanta SMURD in Oraselul Copiilor

Duminica, 28 Mai 2017, ora 22:11

Imagine fabuloasa! Ce probleme a intampinat o ambulanta SMURD in Oraselul CopiilorCel mai probabil, nici dalele de beton nu erau bine fixate. Ambulanta a stat blocata cateva zeci de minute pana in momentul in care au venit ajutoare. Intr-un final, masina a fost scoasa din groapa, iar echipajul de interventie si-a vazut mai departe de drum.

Un

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Mai multe persoane au fost ranite la Balea dupa ce a aparut o defectiune tehnica la telecabine!

Duminica, 28 Mai 2017, ora 22:11

Mai multe persoane au fost ranite la Balea dupa ce a aparut o defectiune tehnica la telecabine!UPDATE 18:16 - Numarul persoanelor ranite a crescut, dupa ce si a doua telecabina s-a lovit de zid, anunta mediafax.ro. "La Unitatea de Primiri Urgente a Spitalului Clinic Judetean de Urgenta Sibiu au ajuns in total cinci pacienti, toti constienti, dintre care un barbat si patru femei. Barbatul, din Sibiu, a fost diagnosticat cu fractura de rotula si va ramane internat in cadrul Sectiei Clinice Ortopedie. Cele patru femei sunt din Bucuresti, Sibiu, Ungaria si Norvegia. Pacienta din Norvegia, in

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Andreea Raducan este insarcinata! Cand urmeaza sa devina mamica fosta campioana olimpica

Duminica, 28 Mai 2017, ora 15:11

Andreea Raducan este insarcinata! Cand urmeaza sa devina mamica fosta campioana olimpicaAndreea Raducan este insarcinata in patru luni si urmeaza sa nasca in luna octombrie. Altfel, fosta campioana olimpica este decisa sa candideze la presedintia Federatiei Romane de Gimnastica. Alegerile vor avea loc in toamna acestui an.

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Mai multe persoane au fost ranite la Balea dupa ce telecabina a intrat cu viteza in statie

Duminica, 28 Mai 2017, ora 15:11

Mai multe persoane au fost ranite la Balea dupa ce telecabina a intrat cu viteza in statiePurtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Sibiu, Ramona Nistor, a anuntat, ca mai multe echipaje se deplaseaza in Muntii Fagaras, la Balea Cascada, unde mai multe persoane sunt ranite, anunta

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

METEO 28 MAI! Vremea se incalzeste

Duminica, 28 Mai 2017, ora 12:11

METEO 28 MAI! Vremea se incalzesteBUCURESTI

Vremea va deveni in general frumoasa si se va incalzi fata de zilele anterioare. Pe parcursul zilei cerul va fi variabil, cu unele innorari dupa-amiaza, dar conditiile de ploaie vor fi reduse. Noaptea cerul

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Imagini in premiera cu nepotul mega-miliardarului Carlos Slim! S-a intors in Romania ca sa-si recastige fetita!

Duminica, 28 Mai 2017, ora 06:11

Nepotul miliardarului Carlos Slim a trait o frumoasa poveste de dragoste cu Irina Cristescu, mostenitoarea lantului "Opticris", din care a rezultat o fetita care are acum trei ani. Cei doi nu s-au mai inteles si s-au despartit cu scandal, iar acum sunt in proces de divort, dar se judeca si pentru custodia micutei. La inceputul acestei luni, judecatorii au amanat cauza pentru 31 mai, pentru ca cei doi sa se inteleaga pe cale amiabila. (VEZI AICI: DETALII EXCLUSIVE OFERITE DE CANCAN.RO, SITE-UL

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

E lista lunga de asteptare pentru o camera! Cat te costa o noapte in conacul omului care semneaza banii in Romania

Duminica, 28 Mai 2017, ora 06:11

Isarescu a construit pensiunea din fonduri europene, iar aceasta este foarte solicitata de turisti, poate si pentru ca se afla pe un domeniu viticol de 40 de hectare si ofera si degustari de vinuri sau plimbari prin podgorie. Pretul camerelor variaza intre 200 si 350 lei pe noapte, fiind inclus si micul dejun.

Numai ca cei care vor sa se cazeze acolo trebuie sa-si faca rezervare din timp. Cu luni buni inainte!. In prezent, toate camerele sunt rezervate pana la sfarsitul anului. "Nu avem camere

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

O tanara a murit dupa ce a cazut intr-o prapastie din Bucegi!

Sambata, 27 Mai 2017, ora 22:11

O tanara a murit dupa ce a cazut intr-o prapastie din Bucegi!UPDATE, ORA 19:27 / Din nefericire, tanara care a cazut intr-o prapastie din Muntii Bucegi a decedat. Medicii nu au mai putut face nimic pentru ea.

---------------------------------------------------------------------

Salvamontistii din Busteni si echipajele de la Ambulanta Prahova intervin, sambata, pentru salvarea unei femei cazute in prapastie, pe traseul Jepii Mici din muntii Bucegi.

Potrivit sefului Salvamont Busteni, Gheorghe Haiduc, serviciul a fost alertat dupa ce o femeie a cazut

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Accident pe A2 dupa ce o masina a luat foc! Ce s-a intamplat

Sambata, 27 Mai 2017, ora 15:11

Accident pe A2 dupa ce o masina a luat foc! Ce s-a intamplatUn autoturism a luat foc in aceasta dimineata pe A2, informeaza Adevarul. Din cauza fumului s-a produs un accident intre o motocicleta si

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

N-ai cum sa nu razi! Ce s-a intamplat cu un sucevean care si-a planuit o partida de sex in trei

Sambata, 27 Mai 2017, ora 15:11

N-ai cum sa nu razi! Ce s-a intamplat cu un sucevean care si-a planuit o partida de sex in treiFortele Universului au conspirat impotriva gandului si nu l-au transformat in fapta. Desi premisele fusesera indeplinite, barbatul invitase in camera doua domnisoare dispuse. N-a fost sa fie, cele doua domnisoare erau si disponibile, l-au trimis la dus, iar ele, dezinvolte au furat tot ce era de furat prin camera, inclusiv 6,000 de lei.

"Cele doua femei au fost invitate de un barbat din Suceava la un hotel din Alba Iulia.

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Tanarul impuscat in plina strada la Braila a murit. Care a fost ultima postare a acestuia

Sambata, 27 Mai 2017, ora 12:11

Cristian Brot a publicat in seara de 25 mai pe contul sau de Facebook o poza cu doua masini de lux. "Top zustang", a scris tanarul.

Ultima fotografie postata pe Facebook de Cristian Brot

A doua zi, dupa pranz, barbatul de 28 de ani era impuscat in plina strada si transportat de urgenta la spital in stare grava. Astazi a fost anuntat decesul sau.

Potrivit presei locale, se pare ca tanarul a fost impuscat din cauza unei datorii mai vechi la camatari. In directia sa au fost trase sase gloante,

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

METEO 27 MAI! Vremea va fi in general instabila si racoroasa

Sambata, 27 Mai 2017, ora 12:11

METEO 27 MAI! Vremea va fi in general instabila si racoroasaCantitatile de apa vor depasi pe arii restranse 20 l/mp si vor fi conditii de grindina. In restul teritoriului cerul va fi variabil, doar izolat se vor semnala ploi de scurta durata, iar valorile termice se vor apropia de cele normale pentru ultima decada a lunii mai. Temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16 si 25 de grade, iar cele minime intre 4 grade in estul Transilvaniei si 15 grade in

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Incendiu puternic in Ilfov! 8 autospeciale intervin

Vineri, 26 Mai 2017, ora 22:11

Pompierii intervin cu 8 autospeciale de stingere, 2 autoscari, fiind trimise la fata locului si echipaje SMURD. Nu exista informatii cu privire la eventuale persoane surprinse in interior.

Din cauza vantului

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

SEBASTIAN GHITA, eliberat pe cautiune de catre autoritatile din Serbia

Vineri, 26 Mai 2017, ora 18:11

SEBASTIAN GHITA, eliberat pe cautiune de catre autoritatile din Serbia"Judecatorul din camera preliminara de la Inalta Curte din Belgrad l-a audiat pe Sebastian Ghita cu privire la toate chestiunile relevante in legatura cu procesul lui de extradare, in mod deosebit legat de circumstantele personale si relatia sa cu statul care cere extradarea si cererea de extradare. Examinarea a avut loc in prezenta

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Primele imagini de la botezul fiului lui Nutu Camataru

Vineri, 26 Mai 2017, ora 15:11

UPDATE 13.50. Ceremonia religioasa s-a incheiat

UPDATE 13.03. Nutu Camataru s-a asezat pe banca si asista la crestinarea fiului sau

UPDATE 12.30. A inceput botezul. Primele imagini, doar pe CANCAN.ro.

Potrivit surselor CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din Romania, botezul costa aproximativ 300.000 de euro, dar Nutu Camataru nu s-a uitat la bani si a vrut ca petrecerea sa fie una de zile mari.

Crestinarea lui Cezar va avea loc la o biserica de langa Bucuresti, iar petrecerea, la un restaurant din

Life Show / stiri Life Show15 vizite[ Cancan ]

Accident grav in Valcea! Un autocar a cazut peste o casa

Vineri, 26 Mai 2017, ora 12:11

Accident grav in localitatea Bujoreni, judetul Valcea! Un tir a derapat si a acrosat un autobuz care efectua curse regulate de transport pe ruta Ramnicu Valcea - Calimanesti. In momentul producerii accidentului, in autobuz se aflau soferul si trei pasageri, care au fost raniti usor, fiind transportate la spital.

"Semiremorca TIR-ului a derapat ca urmare a neadaptarii vitezei de deplasare si a acrosat autobuzul. Accidentul s-a produs pe DN7, la kilometrul 181+200, la Bujoreni, intr-o

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Vremea va fi in general instabila! PROGNOZA METEO pentru sfarsitul saptamanii

Vineri, 26 Mai 2017, ora 09:11

Vremea va fi in general instabila! PROGNOZA METEO pentru sfarsitul saptamaniiSe vor cumula pe arii restranse cantitati de apa de 15...20 l/mp, iar in special in zona Carpatilor Meridionali si Carpatilor de Curbura, izolat peste 35 l/mp. Vor mai fi conditii de grindina. In restul teritoriului, valorile termice vor fi apropiate de cele normale ale datei, cerul va fi variabil, cu unele innorari, indeosebi dupa-amiaza, iar ploile se vor semnala izolat. Vantul va sufla slab si moderat, cu intensificari de scurta durata doar in

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

DETALII IN EXCLUSIVITATE. "Spuma" lautarilor va fi prezenta la cheful de 300.000 Euro! Botez imparatesc de 3 zile & 3 nopti pentru Cezarica al lui Nutu Camataru!

Vineri, 26 Mai 2017, ora 05:46

Potrivit surselor CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din Romania, botezul costa aproximativ 300.000 de euro, dar Nutu Camataru nu s-a uitat la bani si a vrut ca petrecerea sa fie una de zile mari.
Crestinarea lui Cezar va avea loc la o biserica de langa Bucuresti, iar petrecerea, la un restaurant din Capitala. Claudia "Brazilianca", mai tanara sotie a lui Ion Balint, a declarat pentru CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din Romania ca la botez sunt asteptate aproximativ 300 de persoane.
"Va fi un botez normal, este

Life Show / stiri Life Show18 vizite[ Cancan ]

EXCLUSIVITATE NATIONALA. Imagini realizate joi, la ora 11.00. DENISA incepe sa-si revina! (FOTO GALERIE)

Vineri, 26 Mai 2017, ora 05:45

Reporterii nostri au discutat joi cu una dintre persoanele care o au in grija directa pe artista. Internata inca de la mijlocul saptamanii trecute intr-un spital din Capitala, Denisa este tinuta sub supraveghere intr-o rezerva de pe Sectia Gastroenterologie, in care nu au acces decat mama (vezi aici o filmare induiosatoare cu Geta Raducu), apropiatii ei si cadrele medicale.
Imaginile pe care vi le prezentam acum, in exclusivitate nationala, au fost realizate JOI LA PRANZ si arata, o data in

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Jaf armat la o banca din Bucuresti. Politistii il cauta pe autor

Joi, 25 Mai 2017, ora 18:11

Jaf armat la o banca din Bucuresti. Politistii il cauta pe autorPotrivit unor martori oculari, atacatorul detinea o arma, insa nu a facut uz de ea. Hotul a amenintat-o pe casiera si i-a cerut o suma mare de bani, dupa care a fugit. Conform primelor informatii,

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

EXCLUSIVITATE NATIONALA. Imagini realizate azi, la ora 11.00. DENISA incepe sa-si revina! (FOTO GALERIE)

Joi, 25 Mai 2017, ora 18:11

Reporterii nostri au discutat azi cu una dintre persoanele care o au in grija directa pe artista. Internata inca de la mijlocul saptamanii trecute intr-un spital din Capitala, Denisa este tinuta sub supraveghere intr-o rezerva de pe Sectia Gastroenterologie, in care nu au acces decat mama (vezi aici o filmare induiosatoare cu Geta Raducu), apropiatii ei si cadrele medicale.

Imaginile pe care vi le prezentam acum, in exclusivitate nationala, au fost realizate AZI LA PRANZ si arata, o data in

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Ministrul de Interne cere demisia politistului pozat in genunchi

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

Ministrul de Interne cere demisia politistului pozat in genunchi"Acea fotografie a fost facuta dupa un eveniment, bilantul Politiei de Frontiera, de pe 13 februarie 2013. Nu vreau sa minimizez penibilul situatiei, dar acea fotografie nu a fost facuta in contextul unui ritual, iar acel ofiter nici nu a avut aprobare de la sefi pentru a face un asemenea gest. Aurelian Miu a declarat ca a avut un schimb de replici foarte dure cu seful de la protectie interna. Consider ca dansul trebuie sa faca un gest de ultima onoare si sa plece

Actualitate / stiri Actualitate38 vizite[ Cancan ]

Ministrul de Interne cere demisia politistului pozat in genunchi

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

Ministrul de Interne cere demisia politistului pozat in genunchi"Acea fotografie a fost facuta dupa un eveniment, bilantul Politiei de Frontiera, de pe 13 februarie 2013. Nu vreau sa minimizez penibilul situatiei, dar acea fotografie nu a fost facuta in contextul unui ritual, iar acel ofiter nici nu a avut aprobare de la sefi pentru a face un asemenea gest. Aurelian Miu a declarat ca a avut un schimb de replici foarte dure cu seful de la protectie interna. Consider ca dansul trebuie sa faca un gest de ultima onoare si sa plece

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

La Scoala 141 din Rahova a picat tavanul de la ultimul etaj!

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

La Scoala 141 din Rahova a picat tavanul de la ultimul etaj!La scoala din Rahova a picat tavanul de la ultimul etaj. Sursa foto: Radu Ciorniciuc

,,Tavanul prabusit era verde de mucegai cel putin de anul trecut - nimeni nu s-a obosit sa-l repare - doar e

Life Show / stiri Life Show14 vizite[ Cancan ]

Si-a facut aparitia in centrul Bucurestiului si trecatorilor nu le-a venit sa creada: "Nu stiu ce sa zic, chiar nu ma pot exprima!"

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

Si-a facut aparitia in centrul Bucurestiului si trecatorilor nu le-a venit sa creada: "Nu stiu ce sa zic, chiar nu ma pot exprima!"Un magar a iesit la plimbare... pe Kiseleff! Politia Animalelor a fost sesizata imediat si politistii au venit sa ridice animalul, care a fost gasit legat de copac.

"Nu stiu ce sa zic. Nu stiu ce, chiar nu ma pot exprima. Capitala europeana. V-am spus. Doar in Romania se poate vedea asa ceva", spune un barbat.

Mutarea magarului in remorca adusa pentru a-l transporta nu

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Curs BNR: A scazut moneda euro

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

Curs BNR: A scazut moneda euroDolarul australian AUD 3,0265

Leva bulgareasca BGN 2,3261

Dolarul canadian CAD 3,0175

Francul elvetian CHF 4,1680

Coroana ceha CZK 0,1722

Coroana daneza DKK 0,6114

Lira egipteana EGP 0,2241

Euro EUR 4,5496

Lira sterlina GBP 5,2515

100 Forinti maghiari HUF 1,4769

100 Yeni japonezi JPY 3,6216

Leul moldovenesc MDL 0,2222

Coroana norvegiana NOK 0,4859

Zlotul polonez PLN 1,0886

Rubla ruseasca RUB 0,0720

Coroana

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

ULUITOR! Fotografiile au devenit virale pe internet! "Primarul lui Grindeanu" s-a pozat gol pusca si a trimis imaginile la...

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

Imaginile compromitatoare sunt insotite de mai multe mesaje pe care, primarul din comuna Costeiu, judetul Timis, le-a trimis persoanei respective pe Facebook. Pe langa diverse selfie-uri, una chiar din sala de sedinte a Consiliului Local al comunei, barbatul i-a trimis si fotografii in care apare complet dezbracat. De altfel, i-a facut diverse invitatii si oferte cu caracter explicit.

Petru Carebia este primar in comuna Costeiu, judetul Timis.

Dupa ce totul a devenit public, Petru Carebia a

Life Show / stiri Life Show14 vizite[ Cancan ]

Perchezitii in Bucuresti si doua judete! Cine sunt suspectii acuzati de inselaciune

Joi, 25 Mai 2017, ora 15:11

Perchezitii in Bucuresti si doua judete! Cine sunt suspectii acuzati de inselaciune"Din datele si probele administrate in cauza in perioada noiembrie 2016 - mai 2017, rezulta presupunerea rezonabila ca cinci banuiti, dintre care doi incarcerati, au apelat telefonic mai multe persoane si, sub pretextul ca sunt reprezentanti ai unor organe judiciare, au solicitat si, ulterior, primit diverse sume de bani. Banuitii au pretextat ca verifica autenticitatea bancnotelor si ca le vor expertiza, intrucat exista suspiciuni ca

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima