Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.458 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Prima REACTIE a Mihaelei Radulescu, dupa ce aviatorul de la "Romanii au talent" a MURIT! " Ne-a invatat lectia suprema"

Sambata, 28 Martie 2015, ora 11:48

Prima REACTIE a Mihaelei Radulescu, dupa ce aviatorul de la "Romanii au talent" a MURIT! " Ne-a invatat lectia suprema"Fostul aviator Dunca Ioan a reusit sa obtina patru de Da din partea juriului de la Romanii au talent", urmand sa se pregateasca temeinic pentru etapa urmatoare.

Insa, nu a mai apucat sa isi vada visul cu ochii, pentru ca batranetea si bolile si-au spus cuvantul, iar concurentul s-a stins din viata acasa, in sanul familiei. Prima reactie a venit din partea Mihaelei Radulescu, care a facut public un mesaj emotionant pe contul ei de socializare.

"Din emisiunea de aseara, din atatea emotii si

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Victorie de zile mari pentru Catalin Zmarandescu! L-a facut K.O. pe irlandezul Mo Docerty in repriza a doua!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 11:40

Victorie de zile mari pentru Catalin Zmarandescu! L-a facut K.O. pe irlandezul Mo Docerty in repriza a doua!Catalin Zmarandescu, unul dintre cei mai cunoscuti luptatori romani, a devenit in 2014 campion mondial la box in versiunea IBA. Zilele trecute el a reusit sa isi pastreze centura, dupa un meci de zile mari impotriva irlandezului Mo Docerty.

Zmarandescu, cunoscut opiniei publice dupa ce a fost garda de corp a finantatorului Stelei Gigi Becali, este in al noulea cer. Luptatorul roman a reusit o performanta greu de egalat, el si-a pastrat titlul mondial castigat in 2014.

Catalin a reusit un K.O.

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Cancan ]

A socat la "Romanii au talent" cu versurile hip-hop cantate in memoria bunicilor, dar iata ce secret se ascunde pe trupul Adinei

Sambata, 28 Martie 2015, ora 11:15

A socat la "Romanii au talent" cu versurile hip-hop cantate in memoria bunicilor, dar iata ce secret se ascunde pe trupul AdineiAdina Coman, gaesteanca in varsta de 16 ani a reusit sa ridice in picioare o sala intreaga, la "Romanii au talent" , dupa ce a cantat o piesa hip-hop compusa chiar de ea.

Adina Coman este eleva, dar si solista, asa cum s-a recomandat, si a reusit performanta sa-i impresioneze pana la lacrimi atat pe jurati, cat si pe spectatori.
Adina a dedicat actul sau artistic plin de emotie bunicilor care nu mai sunt in viata si pe care si

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

A fost lovit violent de un tir si nimeni nu se astepta sa il mai gaseasca in viata! Ce s-a intamplat cu acest sofer!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 11:11

A fost lovit violent de un tir si nimeni nu se astepta sa il mai gaseasca in viata! Ce s-a intamplat cu acest sofer!oate spune cu mana pe inima ca s-a nascut a doua oara! Un tanar din Rusia a testat la maximum puterea Ladei sale, contra unui TIR de cateva tone. Pustiul teribilist a fost la un pas de moarte, dupa ce cele doua vehicule s-au lovit frontal!

Tanarul sofer a pierdut controlul amsinii sale exact in depasireNumai in Rusia se poate intampla asa ceva! Un tanar teribilist a scapat ca prin urechile acului, dupa ce a incercat o depasire specatculoasa cu Lada din dotare.

TIR-ul care venea din sens

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Cancan ]

Anca Turcasiu, URMARITA de un echipaj de POLITIE! "La o perchezitie i-am gasit...."

Sambata, 28 Martie 2015, ora 10:55

Anca Turcasiu, URMARITA de un echipaj de POLITIE! "La o perchezitie i-am gasit...."Anca Turcasiu a fost intotdeauna o femeie frumoasa si extrem de sexy, acesta fiind si motivul pentru care avea multi admiratori. Actrita a povestit un eveniment neplacut petrecut in urma cu mai multi ani.

Anca Turcasiu a povestit clipele de cosmar pe care le-a trait din cauza unui admirator. A reusit sa scape de acesta abia dupa ce a cerut ajutorul

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

DEZVALUIRE BOMBA! Unde vor face nunta Lavinia Parva si Stefan Banica!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 10:35

DEZVALUIRE BOMBA! Unde vor face nunta Lavinia Parva si Stefan Banica!Lavinia Parva si Stefan Banica isi traiesc din plin iubirea, fara sa tina cont de gurile rele, care nu prea dadeau mari sanse relatiei lor.

Ce doi sunt impreuna de cativa ani, insa nu au vorbit nicioadta despre o posibila nunta. Pana acum..."Inelul este acasa. Eu, in general, nu port accesorii, e mai mult in sufletul meu. Astea sunt lucruri demonstrative. Lucrurile mele intime le tin pentru mine", a spus Lavinia .

Lavinia a facut o gluma si a dat cateva detalii despre cum se va desfasura

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

S-a luptat pana in ultima clipa pentru visul sau, iar acum... Ce se intampla la asociatia lui Szoby Cseh, dupa moartea actorului!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 10:19

S-a luptat pana in ultima clipa pentru visul sau, iar acum... Ce se intampla la asociatia lui Szoby Cseh, dupa moartea actorului!Visul marelui cascador Szobi Cseh a fost ca Asociatia Gladiator sa mearga mai departe, iar acum fraiele acesteia au fost preluate de fiul sau, Arpad Cseh. In pragul Sarbatorilor Pascale Asociatia are nevoie de ajutor, vezi despre ce este vorba!

Asociatia Gladiator merge mai departe, dar conditiile nu sunt tocmai usoare. Arpad se ocupa de tinerii cu probleme sociale care bat la usa clubului, dar uneori singur este foarte greu.

Pustii de la Asociatia Gladiator au nevoie de echipamentePustii au

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Cancan ]

Loredana Chivu isi vinde bolidul primit de la Leo de la Strehaia! Vezi cat cere pe masina de lux!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 09:34

Loredana Chivu isi vinde bolidul primit de la Leo de la Strehaia! Vezi cat cere pe masina de lux!Fosta asistenta TV, Loredana Chivu, se pare ca a ajuns la fundul sacului. Ea si-a scos la vanzare pe un site de specialitate bolidul BMW X6, primit de la Leo de la Strehaia. Focoasa blonda cere in jur de 30.000 de euro pe bolidul d elux.

Fosta asistenta tv isi vinde bolidul primit de la Leo de la StrehaiaDe cand nu mai este asistenta TV Loredana Chivu a disparut din lumina reflectoarelor, iar acum potrivit unei informatii venite pe deja celebra adresa, pont@cancan.ro, ea sia- scos zilele

Actualitate / stiri Actualitate12 vizite[ Cancan ]

Trebuie sa faca asta de 3 ori pe an! Problemele cu inima il vor urmari toata viata! Ce se intampla in aceste momente cu Botezatu!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 05:46

Trebuie sa faca asta de 3 ori pe an! Problemele cu inima il vor urmari toata viata! Ce se intampla in aceste momente cu Botezatu!Dupa trei infarcturi, Bote a suferit, in urma cu un an, o operatie pe inima, iar de atunci viata lui s-a schimbat considerabil. Nu, nu renunta la ritmul alert de lucru, dar este mult mai atent la indicatiile medicilor si la tratamente.
A mostenit problemele cu inima de la tatal lui si, desi a vazut moartea cu ochii de trei ori, in urma infarcturilor, se pare ca Bote are o stea norocoasa, care a stralucit, pentru el, de fiecare data cand a avut nevoie si cand a fost la ananghie. In primavara

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Daca se urca pe portofel sunt la inaltime! TOP 5 cei mai scunzi manelisti: Adi Minune e pe locul 2!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 05:46

Daca se urca pe portofel sunt la inaltime! TOP 5 cei mai scunzi manelisti: Adi Minune e pe locul 2!Exista in Romania foarte multi manelisti care au avut succes si s-au umplut de bani.
Printre primii a fost chiar Adi Minune, care a impresionat o tara intreaga cu vocea lui, pe vremea cand era doar un copil. Si-a primit atunci porecla "Adrian copilul minune".
Au urmat multi ani in care Adi Minune a fost cel mai scund manelist. Cu 150 cm, pionierul manelelor n-a fost niciodata complexat de inaltimea sa.
Adi Minune a strans cateva milioane de euro din manele
Mai ales ca in ultimii ani mai multi

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Bolnav de cancer, Marian Darta e DISPERAT! Ce spune despre sedintele de chimioterapie pe care trebuie sa le faca!

Sambata, 28 Martie 2015, ora 05:46

Bolnav de cancer, Marian Darta e DISPERAT! Ce spune despre sedintele de chimioterapie pe care trebuie sa le faca!Desi sufera de cancer si suporta dureri cumplite pe tot corpul, Marian Darta lupta cu toate fortele pentru viata lui. Din pacate, greul abia incepe pentru el.
Dupa ce a suferit doua operatii, chinul continua pentru Marian Darta. Peste doar cateva zile, acesta trebuie sa inceapa sedintele dureroase de chimioterapie, pe care nu stie daca le va putea suporta si asta pentru ca organismul lui este foarte slabit.
"Acum ma simt mai bine, slava domnului, insa de saptamana viitoare va incepe lupta cea

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

A lasat de inteles ca va face striptease, dar a cantat muzica de opera! El a fost trimis direct in semifinala de Mihaela Radulescu

Vineri, 27 Martie 2015, ora 23:28

A lasat de inteles ca va face striptease, dar a cantat muzica de opera! El a fost trimis direct in semifinala de Mihaela RadulescuAre 25 de ani, este de profesie sodor si este un pachet de muschi. Calin Marius a fost trimis direct in semifinala de Mihaela Radulescu, dupa ce a cantat impecabil muzica de opera. Initial, tanarul a lasat de inteles ca va urma un numar de striptease!

Sfarsit apoteotic al editiei de astazi a emisiunii "Romanii au Talent". Ultimul concurent a fost Calin Marius, un tanar de 25 de ani din Ploiesti, care a intrat pe scena descheiat la camasa fara maneci, cu ochelari si casca de sudor la ochi, dar

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

El este puscariasul de la "Romanii au Talent"!. Vezi cum a reusit sa ii faca sa planga pe Smiley si pe Pavel Bartos!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 23:05

El este puscariasul de la "Romanii au Talent"!. Vezi cum a reusit sa ii faca sa planga pe Smiley si pe Pavel Bartos!Andrei a ajuns in inchisoare in urma cu 12 ani, dupa ce a tainuit o crima. Tanarul si-a pictat sora si a vorbit din suflet despre suferinta lui, dar si a acesteia. La sfarsit, a aratat si o poza cu sora sa, pentru a demonstra ca ea este cea desenata.

Moment extrem de emotionant la "Romanii au Talent". Un tanar a intrat pe scena, marturisind ca este incarcerat de mai bine de 12 ani, dupa ce a tainuit faptul ca un cunoscut al sau ucisese pe cineva. Barbatul a desenat cu carbune portretul surorii

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

A comis-o din nou! Gafa de proportii a Mihaelei Radulescu!Si-a aratat fundul la TV!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 21:45

A comis-o din nou! Gafa de proportii a Mihaelei Radulescu!Si-a aratat fundul la TV!Dupa ce editia trecuta si-a aratat un san, care i-a iesit jucaus din decolteu, de aceasta data, Mihaela Radulescu le-a aratat spectatorilor si telespectatorilor posteriorul sau lucrat la sala de fitness.

Face ce face si reuseste sa socheze din nou. Desi difuzarea emisiunii "Romanii Au Talent"(Pro TV) a ajuns de abia la stadiul preselectiilor, Mihaela Radulescu reuseste sa uimeasca de fiecare data. In urma cu doua editii, ea i-a spus unei sportive de 14 ani ca este prea grasa, iar saptamana

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Deputatul Theodor Nicolescu a fost ARESTAT preventiv! Ce acuzatii i se aduc in calitate de vicepresedinte ANRP

Vineri, 27 Martie 2015, ora 21:08

Deputatul Theodor Nicolescu a fost ARESTAT preventiv! Ce acuzatii i se aduc in calitate de vicepresedinte ANRPDeputatul Theodor Nicolescu, acuzat ca, in calitate de vicepresedinte al ANRP a luat peste 6,2 milioane de lei pentru a solutiona favorabil anumite dosare, a fost arestat, vineri seara, prin decizia Inaltei Curti de Casatie si Justitie (ICCJ).

Decizia nu este definitiva, dar este executorie, putand fi contestata la aceeasi instanta.

Procurorii DNA l-au retinut joi pe Nicolescu, dupa ce Camera Deputatilor a aprobat miercuri cererea parchetului de avizare a retinerii si arestarii preventive a

Actualitate / stiri Actualitate13 vizite[ Cancan ]

Nu a mai ajuns in etapa urmatoare! El este aviatorul de la "Romanii au Talent" care s-a stins din viata!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 21:05

Nu a mai ajuns in etapa urmatoare! El este aviatorul de la "Romanii au Talent" care s-a stins din viata!Un batran de 78 de ani a urcat pe scena de la Romanii au Talent si a reusit sa ii impresioneze pe cei patru membri ai juriului, de la care a obtinut cate un DA. Din pacate, Dunca Ioan nu a mai ajuns in etapa urmatoare pentru ca s-a stins din viata.

Momente emotionante in aceasta seara la Romanii au Talent. Andra, Mihaela Radulescu, Andi Moisescu si Bebe Cotimanis au fost impresionati de un batran de 78 de ani, fost aviator, care, pe langa faptul ca a cantat si a facut glume pe scena, el a

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Ce se intampla daca mananci usturoi pe stomacul gol: O sa ramai surprins!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 20:28

Ce se intampla daca mananci usturoi pe stomacul gol: O sa ramai surprins!Un catel de usturoi mancat pe stomacul gol are efecte benefice asupra organismului. Daca vei trece peste partea cu mirosul, vei descoperi un aliment cu proprietati fantastice care stimuleaza sistemul imunitar.

Pe langa faptul ca normalizeaza flora stomacului, usturoiul are efectul unui antibiotic, singura diferenta fiind faptul ca e 100% natural. In medicina traditionala este folosit de mii de ani. A fost cultivat acum 5000 de ani si romanii, egiptenii si grecii i-au descoperit puterile

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Niciodata nu ti-ai inchipuit ca poate gati in desuuri sexy. O celebra cantareata a socat cu tinuta ei

Vineri, 27 Martie 2015, ora 18:45

Niciodata nu ti-ai inchipuit ca poate gati in desuuri sexy. O celebra cantareata a socat cu tinuta eiOrice barbat isi doreste ca macar o data, iubita lui sa se imbrace in cele mai sexy desuuri, sa poarte tocuri si sa ii gateasca asa o masa delicioasa. Desi partenerul ei este in America, solista Alexandra Ungureanu a testat aceasta experienta.

Fire destul de conservatoare, Alexandra Ungureanu a socat pe toata lumea in momentul in care a renuntat la piesele vetimentare cu care-si obisnuise publicul si a adoptat o tinuta extrem de indrazneata. Din pacate, iubitul ei nu a putut sa o vada, fiind

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Lucian Sanmartean va ramane socat cand va auzi aceasta veste. "Amanta" i-a dat lovitura fatala:"Tocmai a nascut"

Vineri, 27 Martie 2015, ora 18:44

Lucian Sanmartean va ramane socat cand va auzi aceasta veste. "Amanta" i-a dat lovitura fatala:"Tocmai a nascut"In 2012, Lucian Sanmartean a fost la un pas sa isi paraseasca sotia pentru o tanara cu care a avut o relatie de doi ani, Sonia Moldovan. Intre timp, cei doi s-au despartit, iar CANCAN.ro a aflat ca tanara a devenit mamica in urma cu trei luni.

Acum are o imagine de familist convins, insa, in urma cu doi ani, Lucian Sanmartean a fost la un pas sa divorteze de sotia lui, Maria. Motivul? Inca din 2010 s-a indragostit nebuneste de un fotomodel, Sonia Steluta Moldovan, castigatoare a nenumarate

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Gestul incredibil facut de Gigi Becali in emisiunea Simonei Gherghe

Vineri, 27 Martie 2015, ora 18:33

Gestul incredibil facut de Gigi Becali in emisiunea Simonei GhergheAflat intr-o permisie de cinci zile, Gigi Becali, a facut doua gesturi, care au fost facute publice in emisiunea Simonei Gherghe. Mai exact, finantatorul Stelei a donat bani pentru o familie care a ramas fara casa si a facut placinte pentru Paula Iacob.

Tragedie fara margini intr-un sat din Romania. O familie cu patru prichindei a ramas fara casa in urma unui incendiu, iar ajutorul a venit in direct, in emisiunea Simonei Gherghe, excact de la cine nu se asteptau.

Gigi ar putea sa iasa din

Actualitate / stiri Actualitate21 vizite[ Cancan ]

Adevarul despre relatia Andreei Balan cu Keo! Greselile pe care artista nu o sa le repete cu Michael!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 18:15

Adevarul despre relatia Andreei Balan cu Keo! Greselile pe care artista nu o sa le repete cu Michael!A trecut aproape un an de la despartirea fulgeratoare dintre Andreea si Keo, insa cei doi tot nu si-au incheiat socotelile. Acum, solista traieste o poveste de dragoste ca-n filme, dar a invatat mult din greselile trecutul, fiind extrem de precauta.

Indragostita lulea si cu dorinta arzatoare de a face lucrurile sa mearga perfect, Andreea Balan a trait, timp de opt ani, dupa regulile impuse de Keo. Nu a vorbit despre relatia ei, nu s-au afisat impreuna decat de maximum doua ori pe an, la

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Cum arata acum copilul ars intr-un incubator in Maternitatea Bucur! Au trecut 5 ani iar cosmarul familiei Bucur continua

Vineri, 27 Martie 2015, ora 18:14

Cum arata acum copilul ars intr-un incubator in Maternitatea Bucur! Au trecut 5 ani iar cosmarul familiei Bucur continuaUn nou nascut a fost ars in incubator la foarte putin timp dupa nastere, din cauza unei asistente neglijente. La 5 ani de la aceasta tragedie, familia nu a primit inca daunele de 200.000 de euro pe care le-a castigat in instanta.

Familia Dragomir, din Salciile, judetul Prahova, traieste un adevarat cosmar care dureaza de 5 ani. Fiul lor lupta pentru o viata normala si a suferit pana acum 4 operatii de reconstructie pentru torace, manute si cap. Doctorii fac tot posibilul pentru a-i estompa

Actualitate / stiri Actualitate13 vizite[ Cancan ]

Se asteapta la ce e mai rau!Vezi ce decizie a luat Pepe in privinta bebelusul sau nenanscut!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 18:04

Se asteapta la ce e mai rau!Vezi ce decizie a luat Pepe in privinta bebelusul sau nenanscut!Saptamana viitoare, Pepe urmeaza sa devina tata pentru a doua oara. Artistul se teme ca fiica sa ar putea sa se imbolnaveasca, asa ca a decis sa ii recolteze celule stem inca din primele ore pe noapte, pentru a putea preveni o posibila tragedie.

Emotii mari pentru Pepe. In curand, latino-loverul isi va tine in brate cea dea doua fetita. Insarcinata in aproape noua luni, Raluca Pastrama asteapta de pe o zi pe alta sa nasca. Pentru ca in ultimii ani, numarul de copii care sunt diagnosticati cu

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

S-a transformat dupa divort! Cum arata acum Ana, fosta sotie a lui Alex Velea! I-a dat pe spate pe stilisti!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 16:52

S-a transformat dupa divort! Cum arata acum Ana, fosta sotie a lui Alex Velea! I-a dat pe spate pe stilisti!Dupa despartirea de Alex Velea, Ana a avut perioade dificile, de cumpana, cand nici prietenii apropiati nu o mai recunosteau. De ceva vreme insa si-a schimbat complet atitudinea, lucru observat chiar si de stilistii vestimentari.

In cel mai recent numar al revistei Spy, stilistul Ovidiu Buta are doar cuvinte de lauda la adresa Anei Velea, care a reusit sa depaseasca starea critica din viata ei si sa treaca la un alt nivel. Cel putin unul bun din punct de vedere vestimentar. In aceeasi "oala"

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Decizia de ultima ora luata de Daniela Gyorfi! Nu o sa iti vina sa crezi in ce are de gand sa isi investeasca toti banii!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 16:36

Decizia de ultima ora luata de Daniela Gyorfi! Nu o sa iti vina sa crezi in ce are de gand sa isi investeasca toti banii!Ajunsa la varsta de 47 de ani, Daniela Gyorfi este constienta ca nu mai arata la fel ca inainte, asa ca are de gand sa ia masuri drastice. Mai exact, ea va intra in curand in reparatii capitale, pentru a-si imbunatati infatisarea.

De-a lungul anilor, Daniela Gyorfi a facut eforturi uriase pentru a-si mentine silueta si pentru a se reinventa. Ba chiar a si trecut pragul medicului estetician, pentru a-si mari bustul. Acum insa, ajunsa la varsta de 47 de ani, artista nu mai este multumita de ceea

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Clipe dureroase pentru Elena Merisoreanu dupa ce sotul ei a facut INFARCT! "Situatia s-a agravat si..."

Vineri, 27 Martie 2015, ora 15:12

Clipe dureroase pentru Elena Merisoreanu dupa ce sotul ei a facut INFARCT! "Situatia s-a agravat si..."In urma cu doar cateva saptamani, sotul Elenei Merisoreanu a facut infarct si trebuie operat de urgenta. Artista are emotii mari.

Cu toatea astea, interpreta marturiseste ca nu stie cand se va intampla asta, pentru ca desi e grav, medicii nu l-au programat inca pentru interventie.

Saptamana viitoare barbatul ar trebui operat pe cord deschis. Intepreta de muzica populara are emotii mari si se teme pentru viata barbatului alaturi de care a stat 41 de ani.

"Am mari emotii pentru sotul meu, dupa

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Schimbare radicala de look. Fanii or sa innebuneasca cand o sa o vada pe Nicole Cherry

Vineri, 27 Martie 2015, ora 15:06

Schimbare radicala de look. Fanii or sa innebuneasca cand o sa o vada pe Nicole CherryRecent, Nicole Cherry a fost transformata intr-un personaj harajuku, cu mese de par, culori vibrante si gene extravagante de hairstylist-ul Adrian Perjovschi.

Nicole a acceptat provocarea de a-si schimba complet look-ul. Stilul excentric, foarte indraznet, adoptat de tinerii pasionati de moda si stil in Japonia a prins-o de minune pe artista. "Imi place foarte mult, mi se pare ca iti ofera o foarte mare libertate si iti poti exprima sentimentele prin intermediul machiajului, al coafurii si al

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Au vrut sa se distreze goale in zapada, iar acum platesc pretul! Au fost concediate de la magazinul unde lucrau!

Vineri, 27 Martie 2015, ora 14:14

Au vrut sa se distreze goale in zapada, iar acum platesc pretul! Au fost concediate de la magazinul unde lucrau!Doua tinere rusoaice traiesc acum o drama, dupa ce au fost protagonistele unei sedinte foto nud pe strazile din Rusia. Modelele Alina Zotova si Lika Ignatyeva au vrut sa se distreze, dar nu s-au gandit ca gestul lor le-ar putea costa slujbele.

Cele doua tinere au fost imediat date afara, dupa ce sedinta foto, facuta pe un ger de crapau pietrele, incendiara a devenit virala. De altfel, imaginile au fost realizate in timpul unei pauze de masa, iar rusoaicele s-au dezbracat complet si au facut o

Actualitate / stiri Actualitate10 vizite[ Cancan ]

Alex Velea si Antonia au un ajutor de nadejde. Are peste 70 de ani, insa este in putere

Vineri, 27 Martie 2015, ora 13:47

Alex Velea si Antonia au un ajutor de nadejde. Are peste 70 de ani, insa este in putereDe cand a devenit tata, Alex Velea nu a stiut ce sa mai faca pentru ca lui Dominic sa nu-i lipseasca nimic. Cantaretul si-a convins atat parintii, cat si bunica, sa vina sa aiba grija de micut. Cea care a avut grija de el a acceptat cu placere invitatia.

Desi are aproape 70 de ani, bunica lui Alex Velea a venit de graba in Capitala pentru a-si revedea nepotul, dar si pentru a-si cunoaste stranepotul. Batrana este inca in putere, asa ca artistul are incredere sa-l lase pe fiul lui in grija ei.

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

ULTIMA ORA! Alin Cocos va parasi arestul Politiei Capitalei

Vineri, 27 Martie 2015, ora 13:31

ULTIMA ORA! Alin Cocos va parasi arestul Politiei CapitaleiAlin Cocos, fiul lui Dorin Cocos, va fi plasat in arest la domiciliu. Decizia a fost data vineri dimineata de catre Inalta Curte de Casatie si Justitie.

Judecatorii ICCJ au decis ca Alin Cocos va parasi arestul Politiei Capitalei si va merge acasa. In aceasta perioada, el are mai multe interdictii. Fiul lui Dorin Cocos nu are voie sa paraseasca imobilul fara permisiunea organelor penale, este obligat sa se prezinte ori de cate ori e nevoie in fata instantei si ii este

Actualitate / stiri Actualitate8 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima