Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.535 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Crina Matei, primele declaratii despre despartirea de iubitul mai tanar cu 20 de ani

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 22:11

Crina Matei, primele declaratii despre despartirea de iubitul mai tanar cu 20 de aniIn urma cu o luna toata lumea a fost luata prin surprindere in momentul in care Crina Matei a postat un mesaj pe Facebook prin care a dat de inteles ca s-a despartit de iubitul ei cu 20 de ani mai tanar.

Crina Matei, impreuna cu iubitul

''Cand povestile frumoase au un sfarsit, cand posesivitatea si dorinta de a controla viata celui iubit devin obsesie. Cand intelegi ca e mai bine sa te opresti", a fost mesajul scris de Crina.

Iata ca lucrurile nu stau deloc asa iar cei doi se afiseaza

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

MONICA GABOR le-a aratat fanilor bradul de Craciun! Reactiile nu au intarziat sa apara

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 22:11

MONICA GABOR le-a aratat fanilor bradul de Craciun! Reactiile nu au intarziat sa apara"Superb", i-a scris cineva Monicai Gabor, aceeasi persoana laudand-o mai apoi pe vedeta fiindca raspunde comentariilor de pe Facebook. "Monica, esti singura persoana din lumea asta mondena care raspunde la comentarii. Pentru asta, respect", a felicitat-o

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Anuntul facut de ANDREEA BERECLEANU! Reactia fiicei sale cand a aflat

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 22:11

Anuntul facut de ANDREEA BERECLEANU! Reactia fiicei sale cand a aflat"Daca ar fi sa o cred pe fiica mea, mi-am facut cont de instagram cu intarziere. Adica ieri. Daca ar fi sa ma ascult pe mine, l-am facut cand am vrut, cand am simtit. Asa fac si cu cartile, asa am facut si cu fb, cu filmele, hainele. Astept sa treaca putin vria modei ca sa inteleg detasat un fenomen, fara a fi implicata. Si cred ca pe instagram ma veti cunoaste mai

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

"Se intelegeau ca turcii!" Divortul Andreei Marin a scos la iveala scandalurile cu Tuncay!

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 22:11

Ca in orice casnicie, iubirea este umbrita uneori de neintelegeri si scandaluri. Chiar si in randul celor care pretuiesc viata si militeaza impotriva violentei. In cazul Andreei Marin si al lui Tuncay Ozturk, certurile au inceput cand inca nici nu se uscase bine cerneala de pe certificatul lor de casatorie. Scenele filmate de paparazzi revistei Spy, la doar sase luni de cand s-au luat cu acte, confirma vorba din popor conform careia moldovencele sunt aprige la manie.

Plimbarea din parc a fost

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Anuntul important facut de ANDREEA BERECLEANU! Reactia fiicei sale cand a aflat

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 18:16

Anuntul important facut de ANDREEA BERECLEANU! Reactia fiicei sale cand a aflat"Daca ar fi sa o cred pe fiica mea, mi-am facut cont de instagram cu intarziere. Adica ieri. Daca ar fi sa ma ascult pe mine, l-am facut cand am vrut, cand am simtit. Asa fac si cu cartile, asa am facut si cu fb, cu filmele, hainele. Astept sa treaca putin vria modei ca sa inteleg detasat un fenomen, fara a fi implicata. Si cred ca pe instagram ma veti cunoaste mai

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Cum s-a amuzat LUCIAN BECALI dupa anuntul fals ca GIGI BECALI isi deschide cont de Facebook si ofera smartphone-uri iPhone 7

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 18:16

Cum s-a amuzat LUCIAN BECALI dupa anuntul fals ca GIGI BECALI isi deschide cont de Facebook si ofera smartphone-uri iPhone 7Lucian Becali a publicat imaginea cu contul fals si cu anuntul inventat despre un presupus concurs, comentand: "Daca perdea-m uoferta annebunea-m...!!!".

Imediat numeroase reactii au aparut: "E cont fake?" l-a intrebat cineva pe nepotul lui Gigi Becali, el raspunzand: "E fake cont?".

Mai multe persoane si-au anuntat, in gluma, participarea la respectivul concurs. Printre acestea s-a aflat si Lucian Becali, iar cineva a reactionat prompt. "Nu au voie sa participe rudele", i-a transmis o

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

"Bebelusa" Oana si-a schimbat look-ul! Cum arata acum

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 15:11

"Bebelusa" Oana si-a schimbat look-ul! Cum arata acumOana a fost insotita in studio de copiii ei si de membrii scolii de dans pe care o detine, Dance Planet. Acestia s-au distrat, dansand si fiind foarte voiosi.

Vedeta a anuntat ce planuri are pentru sarbatorile care

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

OZANA BARABANCEA nu a fost dintotdeauna o femeie cu forme! Uite cat de sexy arata in urma cu 20 de ani

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 15:11

Ozana Barabancea, jurata show-ului "Te cunosc de undeva", trage din greu pentru pentru a redeveni diva sexy care era in urma cu aproximativ 20 de ani. Artista arata impecabil si poza foarte sexy, fiind mandra de formele ei.

Ozana Barabancea arata impecabil si era mandra de formele ei, in urma cu aproximativ 20 de

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

JOJO a organizat petrecere pentru fetita ei:''Nu mi-am propus...''

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 15:11

Vedeta a pregatit o petrecere in cinstea fetitei nenascute si a impartasit totul cu prietenii virtuali.

''Am facut-o si pe asta in cele din urma. Desi nu mi-am propus nimic de la inceput. Am fost inspirata de doua prietene care au organizat si ele cate un baby shower extrem de dragut. Mi-am invitat familia si cativa prieteni

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

LAVINIA PARVA, asa cum nu ai vazut-o niciodata! Imagini incredibile cu vedeta in timp ce incerca sa mulga oile

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 15:11

''M-am simtit atat de bine acolo, mi-au placut locurile, atmosfera, oamenii si faptul ca efectiv, in acele zile, m-am deconectat de la tot ce inseamna viata cotidiana din Bucuresti", spune vedeta care insa nu s-a dus la relaxare, ci la munca serioasa si a si invatat lucruri noi, cu ajutorul lui Nea Marin.

"Este un om extrem de perseverent si nu se lasa pana nu rezolva ce si-a propus. A reusit sa scoata din noi imposibilul, poate. Mie nici acum nu-mi vine sa cred ca am putut sa mulg vaca si am

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

LAVINIA PARVA, asa cu nu ai vazut-o niciodata! Imagini incredibile cu vedeta in timp ce incerca sa mulga oile

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

''M-am simtit atat de bine acolo, mi-au placut locurile, atmosfera, oamenii si faptul ca efectiv, in acele zile, m-am deconectat de la tot ce inseamna viata cotidiana din Bucuresti", spune vedeta care insa nu s-a dus la relaxare, ci la munca serioasa si a si invatat lucruri noi, cu ajutorul lui Nea Marin.

"Este un om extrem de perseverent si nu se lasa pana nu rezolva ce si-a propus. A reusit sa scoata din noi imposibilul, poate. Mie nici acum nu-mi vine sa cred ca am putut sa mulg vaca si am

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Cum arata DIANA DUMITRESCU fara machiaj. Un fan nu s-a mai putut abtine: "O, Dumnezeule..."

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

Cum arata DIANA DUMITRESCU fara machiaj. Un fan nu s-a mai putut abtine: "O, Dumnezeule...""O, Dumnezeule, fara make-up si tot arati superb. Noapte buna, printeso", a scris fanul pe Instagram.

Diana Dumitrescu ii impresioneaza pe fani si fara machiaj

CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a filmat-o

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

ALEX VELEA, acuzat de furt in America! Artistul a fost la un pas sa fie arestat pentru ca ar fi incercat sa sustraga o masina

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

ALEX VELEA, acuzat de furt in America! Artistul a fost la un pas sa fie arestat pentru ca ar fi incercat sa sustraga o masinaVelea a fost dat pe mana politiei si a fost fost la un pas sa fie arestat, dupa ce organizatorii concertului din Cleveland (13 noiembrie, St. John's Party Center) au alertat politia pentru ca artistul impreuna cu agentul sau si dansatoarele au sustras automobilul ce i-a adus la sala de evenimente, dand bir cu fugitii de la sala unde trebuiau sa cante.

In cele din urma, cheile masinii au fost recuperate de agentii de politie, la hotelul unde fusese cazat artistul, asta dupa ce dubita de turneu

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

LAURA COSOI asteapta un copil? Vedeta a vorbit despre sarcina:''Toata lumea isi doreste...''

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

LAURA COSOI asteapta un copil? Vedeta a vorbit despre sarcina:''Toata lumea isi doreste...''"Ma amuza ca toata lumea isi doreste asta. Fiecare cuplu are un timing potrivit. Chiar cred ca nu conteaza ce iti spun cei din jur, atata timp cat tu si el aveti propriul vostru ritm care poate nu coincide cu al celorlalti", explica Laura Cosoi in emisiunea "Refresh by Oana Turcu".

Mai mult decat atat, blonda spune ca acum nu isi pune problema unei sarcini. "NU sunt insarcinata", spune Laura, negand astfel zvonurile care au

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

SILVIU PRIGOANA a dat-o in judecata pe fosta soacra! Ce daune solicita omul de afaceri de la mama ADRIANEI BAHMUTEANU

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

SILVIU PRIGOANA a dat-o in judecata pe fosta soacra! Ce daune solicita omul de afaceri de la mama ADRIANEI BAHMUTEANUAfaceristul a depus, initial, la Judecatoria Sectorului 5, o actiune impotriva femeii, insa dupa cateva sedinte, dosarul s-a mutat, la cererea femeii, la Judecatoria Sectorului 2. Potrivit wowbiz.ro, Silviu Prigoana solicita daune de 5.000 de lei de la fosta lui soacra, pentru ca a povestit cum afaceristul a venit sa-si ia copiii de la scoala in afara programului de

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

BIANCA DRAGUSANU a facut declaratii despre botez! Ce se intampla cu marele eveniment:''Mi-am dorit mult sa...''

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

BIANCA DRAGUSANU a facut declaratii despre botez! Ce se intampla cu marele eveniment:''Mi-am dorit mult sa...''Chiar daca pana atunci sunt mai bine de sase luni si are timp pentru stabilirea detaliilor si organizarea petrecerii, Bianca a inceput sa caute restaurant, aranjamente florale si decoratiuni pentru prima mare petrecere din viata fetitei sale, Natalia Sofia.

"O sa fac botezul in luna mai si am timp sa imi revin pana atunci. La botez, Sofia va avea 8 luni, dar eu zic ca e perfect. Pana atunci incepe sa

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

DONALD TRUMP, impresionat de RAMONA BADESCU! Care au fost cuvintele presedintelui Americii:''TRUMP mi-a spus ca...''

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

DONALD TRUMP, impresionat de RAMONA BADESCU! Care au fost cuvintele presedintelui Americii:''TRUMP mi-a spus ca...''Olteanca reuseste sa arate perfect in ciuda faptului ca are 48 de ani, a fost invitata acum doi ani, sa cante, in Rusia, la un concurs de Miss patronat de Donald Trump. Cand a vazut-o pe Ramona, Trump a fost uimit de naturaletea ei.

"Am fost invitata sa cant la Miss Universe, iar el era prezent acolo. Am vorbit cu el, iar eu chiar l-am intrebat de ce nu organizam un Miss Universe in Romania. L-am intrebat daca a fost vreodata in Romania, mi-a spus ca nu a fost. I-am

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

OANA ROMAN isi mai doreste un copil! La ultimul control a primit aceasta veste:''Medicul mi-a spus...''

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 12:11

OANA ROMAN isi mai doreste un copil! La ultimul control a primit aceasta veste:''Medicul mi-a spus...''Vedeta fost la un pas de moarte, dupa ce a adus-o pe lume, prin cezariana, pe micuta Isabela, in urma cu mai bine de doi ani. Imediat dupa operatia de cezariana, Oana s-a trezit cu o hemoragie, iar in urm unor investigatii amanuntite, medicii au constatat ca era vorba despre o infectie in abdomen, asa ca au supus-o unei noi interventii.

Acum Oana este bine, isi doreste cu ardoare macar o fetita sau un bpiat. Oana consulta mai multi doctori ca sa se asigure ca poate sa ramana din nou

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Nu e banc... Unde l-am filmat pe BRoMania la 1.30 noaptea! Are 1 MILION de urmatori pe Fb, dar acolo credea ca e... singur! Ei bine, nu!

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 06:11

Insa, chiar si un comediant de succes are momentele lui cand... cedeaza ispitei! Daca mai este vorba si despre una cu de toate, atunci il intelegem perfect pe BRomania, pentru ca a dat iama in toiul noptii intr-o saormerie, unde a stat cuminte la coada, fara sa profite in vreun fel de faptul ca este o vedeta, pentru a pune mana pe o delicatesa "vinovata". Desi sosise cu masina, Matei Dima nu a mai avut rabdare sa ajunga acasa, savurand preparatul culinar chiar langa automobil, neuitand insa de

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Ex-ul Biancai s-a intors in Romania si...! Ce mesaj i-a trimis lui Victor Slav dupa ce blonda a nascut!

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 06:11

Ex-ul Biancai s-a intors in Romania si...! Ce mesaj i-a trimis lui Victor Slav dupa ce blonda a nascut!A plans in direct, iar barbatul a cerut-o in casatorie sub ochii telespectatorilor. Numai ca la scurt timp, cei doi s-au despartit. Mihai Matusoiu s-a intors in tara, este foarte bine si transmite un mesaj, atat lui Victor, cat si Biancai.

,,Eu sunt foarte bine, m-am intors in tara impreuna cu familia mea, am o afacere de care ma ocup. Ma bucur pentru Bianca ca are parte de tot ce isi doreste, ii doresc tot binele, si pentru Victor ma bucur, sa fie fericiti impreuna cu fetita lor. Eu am

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Otniela de la "Supravietuitorul" se reface cu... "de toate"! Finalista concursului de la PRO a intrat la terapie culinara intensiva

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 06:11

Cand s-a intors acasa primul lucru pe care l-a facut a fost sa se arunce in pat si sa doarma. Otniela a marturisit ca i s-a parut foarte ciudat ca dupa 44 de zile sa doarma intr-o camera in care existau pereti. Dupa momentele grele petrecute in competitie, in care a facut foamea, intoarsa acasa tanara se reface cu..."de toate"!

CANCAN.ro, site-ul nr 1 din Romania, a filmat-o pe finalista concursului de la PRO, in timp ce facea terapie culinara intensiva cu...aripioare si cartofi prajiti.

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Cum arata... adevarata Tania Budi! Am fotografiat-o fara nici un gram de fard pe fata!

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 06:11

De aceasta data, insa, fosta iubita a designerului vestimentar Catalin Botezatu a facut o demonstratie live ca poate sa arate impecabil, chiar la orice ora din zi. CANCAN.ro, site-ul numarul 1 din Romania, a fotografiat-o pe Tania Budi in clipa in care a iesit, intr-o dimineata a saptamanii trecute, sa isi plimbe catelul. Insa, nu micul patruped a fost cel care ne-a atras atentia, ci felul in care arata vedeta de televiziune, chiar la prima ora a respectivei zile. Pentru ca in mod cert nu a

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Carmen Negoita: "Nu ma gandesc momentan la casatorie"

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 06:11

Carmen Negoita: "Nu ma gandesc momentan la casatorie"De un an, Carmen Negoita si-a gasit linistea in bratele unui fotograf cu care traieste o frumoasa poveste de dragoste, dar momentan nu se gandeste sa imbrace din nou rochia de mireasa.

Carmen Negoita, impreuna cu iubitul

''Nu zic nu, dar nici nu vrea sa ma grabesc. Am alte lucruri mai importante de facut in acest moment, iar casatoria nu este o prioritate. Relatia merge de la sine, dar oricum acum sunt mai reticienta la maritis. Nu as zice da pana nu as fi convinsa ca e ceva sigur", a

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Dupa un mariaj esuat, Lora a invatat lectia: "Secretul intr-o relatie este sa ne acceptam diferentele"

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 06:11

Dupa un mariaj esuat, Lora a invatat lectia: "Secretul intr-o relatie este sa ne acceptam diferentele"Nici o relatie nu seamana cu cealalta si nici una nu este perfecta. Cu toate acestea incercam sa mentinem armonia si intelegerea cat de mult putem. Lora a trecut printr-un divort in urma cu 2 ani, iar acum se pare ca a gasit reteta unei relatiei armoniase.

Lora, impreuna cu iubitul ei, Ionut Ghenu

"Eu cred ca secretul este sa ne acceptam diferentele care exista intre noi, sa ne respectam, sa fim buni. Trebuie sa invatam sa iubim in general oamenii. Armonia nu trebuie sa existe doar intr-o

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

ANDREEA BANICA a facut anuntul: fiul ei "si-a primit numele"! Fanii i-au felicitat pe ea si pe copil: "Sa fiti sanatosi"

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 22:11

ANDREEA BANICA a facut anuntul: fiul ei "si-a primit numele"! Fanii i-au felicitat pe ea si pe copil: "Sa fiti sanatosi"Postarea Andreei Banica a adunat 8.600 de like-uri in numai o ora, iar numeroase persoane s-au grabit sa ii felicite pe ea, pe fiul ei, Noah Andrei, si pe tatal copilului.

"Felicitari, esti o mamica frumoasa si minunata din toate punctele de vedere. Sa va traiasca fericit si sanatos Noah Andrei si sa va aduca numai bucurii!", i-a scris o doamna cantaretei.

Noah Andrei "si-a primit numele", a anuntat Andreea Banica

Au existat si voci care au criticat

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Cristian Leonte, soferul personal al fiului sau. Cum se descurca prezentatorul in ipostaza de tata!

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 22:11

Lui Vladimir i se deschide portiera masinii, ca unei adevarate vedete, baiatul urca pe bancheta din spate, iar Cristian se urca la volan.

Cristian Leonte, sofer pentru fiul lui

In ultimii ani, Cristian Leonte a fost fotografiat de multe ori in postura de tata. El este un tata responsabil si foarte implicat in viata celor doi copii ai lui, Vladimir si Ania, a caror mama este

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

O cantareata de la noi a recunoscut ce altele ascund "Ma imbrac si de la second-hand"

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 22:11

O cantareata de la noi a recunoscut ce altele ascund "Ma imbrac si de la second-hand"AMI are insa alte principii dupa care se guverneaza. "Nu sunt dependenta de branduri si nu ma imbrac niciodata pentru a iesi in evidenta, ci pentru a ma simti bine. Prefer sa imi aleg tinute care ma avantajeaza, fie de firma sau chiar de la un second-hand. Daca alegi sa combini hainele scumpe cu cele ieftine, nu ai cum sa dai gres", a marturisit AMI.

Cantareata este foarte chibzuita cand vine vorba de bani si asta pentru ca ii investeste in tot ceea ce tine de cariera ei. Mai mult, AMI nu este

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

O noua relatie in showbiz? O cunoscuta cantareata a marturisit ca si-l doreste pe SMILEY: "Are ceva..."

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 18:11

O noua relatie in showbiz? O cunoscuta cantareata a marturisit ca si-l doreste pe SMILEY: "Are ceva...""Smiley... mmm, are un acel ceva, dar intrebarea e: as fi eu pe gustul lui?", a spus Nicoleta Nuca intr-o emisiune tv.

Nicoleta Nuca

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

DIANA MUNTEANU il pupa apasat pe unul dintre barbatii celebri din Romania! "O poza cat o mie de cuvinte"

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 18:11

DIANA MUNTEANU il pupa apasat pe unul dintre barbatii celebri din Romania! "O poza cat o mie de cuvinte""O poza cat o mie de cuvinte", a scris Diana Munteanu pe Instagram dupa ce a publicat poza.

"Respect pentru ambele personaje", a comentat cineva la

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

ADELA POPESCU zambeste din nou dupa gravele probleme avute. Ce le-a transmis fanilor

Sambata, 03 Decembrie 2016, ora 18:11

ADELA POPESCU zambeste din nou dupa gravele probleme avute. Ce le-a transmis fanilorAdela Popescu a publicat pe Instagram o poza in care zambeste larg, ea facandu-le fanelor si fanilor o invitatie: "Hai afara!".

Adela a primit mai multe raspunsuri, unele persoane scuzandu-se ca nu ies si ele afara. "As fi iesit dar ma tine in pat durerea de masea!", i-a raspuns cineva pe Instagram Adelei, in timp ce o alta persoana i-a transmis: "De data asta mai bine stau in pat, ca durerea de cap nu ma lasa. Te pup, draga mea!".

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima