Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.363 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Toata lumea o stie pe Ana Maria Mocanu! Cum poate sa arate insa sora ei?

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 22:11

Internautii au fost provocati sa cantareasca si sa judece care dintre surorile Mocanu e mai frumoasa, Ana sau Mihaela. Nu a fost elaborata inca o rezolutie, dar in mod cert este evidenta asemanarea dintre ele, fie ca vorbim de fizionomie sau

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

OANA ROMAN trece prin clipe de disperare! A ajuns cu fetita de urgenta la spital! "Plange nonstop..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 22:11

OANA ROMAN trece prin clipe de disperare! A ajuns cu fetita de urgenta la spital! "Plange nonstop..."Dupa ce micuta Isabela a acuzat o stare generala de rau si a facut febra mare, Oana Roman s-a alarmat si a mers cu aceasta la spital, acolo unde medicii nu au fost foarte optimisti in legatura cu ce i se intampla copilei. In urma cu putin timp, Oana Roman a facut cateva marturisiri despre situatia dificila in care se regaseste ca mama.

"Fiica mea a facut

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Ti-o mai amintesti pe DENISA BOTCARI? S-a pozat intr-un sutien transparent si s-a vazut tot

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 22:11

Ti-o mai amintesti pe DENISA BOTCARI? S-a pozat intr-un sutien transparent si s-a vazut totBa din contra, Denisa Botcari, cea care a devenit celebra dupa ce a aparut la bratul lui Irinel Columbeanu, avand o poveste de dragoste si cu Adrian Cristea, pare sa calatoreasca destul de mult in ultima vreme si sa se bucure de viata buna. Cel putin daca ar fi sa ne ghidam dupa fotografiile ei de pe Instagram, Denisa Botcari pare sa isi fi revenit complet dupa episodul prin care a trecut la inceputul acestui an, cand a fost batuta de catre

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

A facut-o ca la usa cortului! Ce replica i-a dat "Stramba lui Dodel" Marei Banica, dupa ce a numit-o, in direct, "proxeneta" si "prostituata"

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 20:19

A facut-o ca la usa cortului! Ce replica i-a dat "Stramba lui Dodel" Marei Banica, dupa ce a numit-o, in direct, "proxeneta" si "prostituata""Stateam si ma gandeam ca la facultate am facut semiotica si acum venim sa vorbim despre o proxeneta, demonstrata, care nici nu are ce spune, nici nu e prea frumoasa. Vorbim despre traseu, la propriu. Ea este bloggerita. Trecand de asta, vine clientul si spune "cu ce te ocupi", ii spui ca esti un blogger de fashion. Fiind atat de multe prostituate in tara asta, ele trebuie delimitate. Cred ca ar fi necesara o lege din asta. De ce sa se duca fiu-meu la o femeie din asta si sa isi piarda capul si

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

ALINA PLUGARU a incins din nou imaginatia fanilor! S-a asezat sexy pe un fotoliu si le-a aratat...

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 19:11

ALINA PLUGARU a incins din nou imaginatia fanilor! S-a asezat sexy pe un fotoliu si le-a aratat...S-a retras din viata publica, a revenit pentru emisiunea "Sunt celebru, scoate-ma de aici", iar dupa eliminarea din emisiune, Alina Plugaru a disparut pentru o perioada din viata publica. Si asta in primul rand pentru ca are o agenda foarte incarcata, ocupandu-se cu afacerea ei: o firma de organizare de evenimente. Fosta starleta a rezistat timp de 16 zile in jungla africana si a marturisit ca, desi a fost o experienta frumoasa, pe care ar trebui sa o traiasca oricine, nu crede ca ar mai

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

RAZVAN SIMION a incurcat-o! A fost "santajat" de iubita lui, LIDIA BUBLE! "Vrei..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 18:52

RAZVAN SIMION a incurcat-o! A fost "santajat" de iubita lui, LIDIA BUBLE! "Vrei..."Nici pe plan personal nu ii merge deloc rau, mai ales dupa ce iubitul ei, Razvan Simion, a divortat in sfarsit de fosta sa sotie, Diana, mama celor doi copii ai sai. Chiar daca este inca foarte tanara, Lidia are planuri mari cu iubitul ei, chiar daca nu a fost ceruta in casatorie pana acum. Artista este pregatita sa devina doamna Simion, iar dragostea dintre cei doi pare sa infloreasca pe zi ce trece, mai ales ca Lidia si Razvan locuiesc deja de ceva vreme impreuna si se comporta exact ca un

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

CRISTINA SPATAR a trecut prin momente de groaza, dupa accident! Si-a facut un RMN si... Ce i-au spus medicii!

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 18:35

CRISTINA SPATAR a trecut prin momente de groaza, dupa accident! Si-a facut un RMN si... Ce i-au spus medicii!Cristina Spatar a fost implicata intr-un accident de circulatie, in data de 15 iunie, in judetul Dambovita. Potrivit unor martori nu cantareata a fost de vina, ci un alt conducator auto, dar Politia va clarifica acest lucru in urma cercetarilor. Momentul in care s-a produs evenimentul deosebit de neplacut pentru Cristina a fost insa destul de delicat, avand in vedere ca sotul ei a confirmat oficial ca ei nu mai formeaza un cuplu cu putin timp inainte sa se produca accidentul.

In urma

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Telespectatorilor nu le-a venit sa creada! Cine s-a trezit vorbind despre...chilotii Andreei Mantea!

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 18:20

Telespectatorilor nu le-a venit sa creada! Cine s-a trezit vorbind despre...chilotii Andreei Mantea!Cei doi prezentatori sunt co-parteneri intr-un nou proiect, o emisiune de nunti, si au ajuns deja sa se cunoasca foarte bine. Andreea si Bursucul au fost invitati intr-o emisiune TV vineri dupa amiaza si au inceput sa impartaseasca telespectatorilor cele mai intime secrete. Mai in gluma, mai in serios, Mantea a zis ca-i gaseste "gropitele" lui Bursucu ca fiind cel mai sexy lucru la el,

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Ce gafa a facut Simona Gherghe in platou. A imbracat o rochie albastra si...

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 18:12

Ce gafa a facut Simona Gherghe in platou. A imbracat o rochie albastra si...Simona a prezentat, la fel ca in fiecare dupa amiaza, emisiunea care a consacrat-o, adoptand o tinuta care i s-a parut potrivita pentru asemenea ocazie. Numai ca Simona nu a avut prea mult timp sa se priveasca in oglinda, pentru ca ar fi observat ca nu ii sta deloc bine,

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

ANDREEA ESCA s-a "tunat"? Vedeta de la ProTV a aparut asa! "Arata ca o..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 18:12

ANDREEA ESCA s-a "tunat"? Vedeta de la ProTV a aparut asa! "Arata ca o..."Cunoscuta pentru apritiile sale impecabile de la pupitrul stirilor, dar si pentru faptul ca niciodata nu s-a dat pe mana medicilor esteticieni pentru nicio interventie chirurgicala de acest tip, vedeta de 43 de ani pare sa fi apelat de curand la o injectie cu acid hialuronic in buze. Chiar o imagine postata de Andreea Esca pe Instagram pare sa confirme acest lucru, dar si replica data de catre un medic estetician. Potrivit EVZ.ro, medicul a fost de parere ca "Se poate observa

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Anunt de proportii facut de iubitul GABRIELEI CRISTEA! Totul s-a intamplat in direct! "Nunta..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 18:11

Anunt de proportii facut de iubitul GABRIELEI CRISTEA! Totul s-a intamplat in direct! "Nunta..."Cantaretul a tinut mortis sa anunte, in direct, ca va face nunta mult asteptata cu Gabriela Cristea. Asa ca, Tavi Clonda a scapat "informatia" intr-o emisiune TV in care sotia lui este prezentatoare. Chiar daca Gabriela Cristea si Tavi Clonda sunt casatoriti civil si au

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Toti au ramas cu gura cascata! ALEXANDRA STAN s-a fotografiat dezbracata, dar fanii au criticat-o! "Vai, ce ai ajuns..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 16:29

Toti au ramas cu gura cascata! ALEXANDRA STAN s-a fotografiat dezbracata, dar fanii au criticat-o! "Vai, ce ai ajuns..."Alexandra Stan si-a obisnuit prietenii virtuali cu ipostazele sexy in care se pozeaza, dar astazi chiar i-a lasat cu gurile cascate. Alexandra Stan a postat pe contul ei de Instagram o fotografie in care apare cu un nou look, dar nu acest detaliu le-a atras atentia fanilor, ci faptul ca vedeta poarta doar o pereche de bikini foarte sexy si transparenti, prin care i se vedea posteriorul, in timp ce in partea de sus este complet goala. Desi unii dintre admiratori au apreciat imaginea care a

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

"Ma comport ca o mama". ADELINA SI SPEAK exerseaza pentru rolul de parinti

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

"Ma comport ca o mama". ADELINA SI SPEAK exerseaza pentru rolul de parinti"Rolul unui parinte spiritual este foarte important. Trebuie sa il insotim pe parcursul vietii. Am avut-o pe Celia timp de o saptamana la noi si da, imi face pregatirea pentru

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

ANDREEA BALAN a facut marele anunt in urma cu putin timp, chiar de ziua ei de nastere! "Numele fetitei mele..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

ANDREEA BALAN a facut marele anunt in urma cu putin timp, chiar de ziua ei de nastere! "Numele fetitei mele..."Mai exact, pe langa numeroasele buchete de flori si jucarii de plus, colegii de echipa i-au facut Andreei Balan si o surpriza, o bijuterie cu numele vedetei. Extrem de emotionata de acest cadou, cantareata a postat pe Facebook cateva imagini, printre care si cu pandantivul din aur pe care l-a primit in dar.

"Aseara m-am simtit minunat la petrecerea de ziua mea! Am primit foarte multe flori si

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

PEPE este un tatic model! A publicat o imagine cu fiicele sale, iar fanii au exclamat: "Maria seamana..."

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

PEPE este un tatic model! A publicat o imagine cu fiicele sale, iar fanii au exclamat: "Maria seamana..."In urma cu putin timp, artistul a publicat o imagine care are puterea sa emotioneze pe oricine. In fotografie, Pepe apare alaturi de cele doua fiice ale sale, iar zambetul larg de pe fata lor descrie exact fericirea din sufletul lor atunci cand petrec timp impreuna. La scurt timp dupa publicarea imaginii fanii au inceput sa isi dea cu

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Imaginile rare cu una dintre cele mai iubite artiste de la noi. Cum arata MARIA CONSTANTIN in costum de baie

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

Imaginile rare cu una dintre cele mai iubite artiste de la noi. Cum arata MARIA CONSTANTIN in costum de baieDar, avand in vedere ca experienta de la "Ferma Vedetelor" a facut-o sa slabeasca considerabil, astazi artista si-a etalat trupul perfect la o piscina din Bucuresti, unde a fost prezenta alaturi de sotul ei, Marcel Toader., care nu s-a putut dezlipi de ea.

"Lumea vorbeste ce vrea, noi facem ce vrem. Nu mai am celulita, am avut. Am avut si vergeturi, dupa sarcina, mai avem de lucrat putin. Am fost singura in Cipru, am filmat un videoclip. Normal ca stiu sa inot, dar nu voi inota acum.

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

VASILE CALOFIR s-a imbogatit de la "Ferma vedetelor"! Cat incasau vedetele noastre pe saptamana

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

VASILE CALOFIR s-a imbogatit de la "Ferma vedetelor"! Cat incasau vedetele noastre pe saptamanaAnul acesta "Ferma vedetelor" s-a filmat in Cipru si au participat 12 vedete. La mijlocul concursului, participantilor initiali li s-au mai alaturat inca patru vedete, care au avut rol de "pirati". Printre acestia s-a numarat si Vasile Calofir, cunoscut fanilor emisiunii inca de la prima editie.

De show-ul "Ferma vedetelor" Vasile Calofir nu e strain. A mai filmat pentru aceasta productie si in 2015, cand a primit propunerea de a fi "Negustor": trebuia sa mearga in padure cu produse pentru

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Insarcinata in sase luni, BIANCA DRAGUSANU nu poate sa se abtina sa faca asta! Uite unde s-a filmat azi noapte satena

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

Insarcinata in sase luni, BIANCA DRAGUSANU nu poate sa se abtina sa faca asta! Uite unde s-a filmat azi noapte satenaDar, in ciudata faptul ca este gravida in sase luni, Bianca nu poarte sta departe de viata de noapte. Satena a postat in urma cu cateva ore un filmulet pe Facebook in care apare alaturi de o prietena timp ce se distreaza. Imbracata intr-o rochie neagra si foarte scurta, Bianca trimite pupici si isi saluta fanii virtuali.

Poveste de dragoste fara sfarsit

Bianca Dragusanu si

Life Show / stiri Life Show16 vizite[ Cancan ]

LORA, fara inhibitii! Cantareata a pozat topless, iar fanii au ramas cu gura cascata

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 15:11

Lora a postat recent pe contul sau de Facebook o fotografie in care este apare topless, doar cu o piesa a costumului de baie. Blonda se afla cu spatele, dar nu putem sa nu remarcam cat de bine arata, in ciuda faptului ca nu face sport regulat si nici nu tine vreo dieta minune, norocul ei este ca are o gena foarte buna care ii permite sa manance orice.

Lora a pozat topless la plaja.

Vedeta a primit mii de like-uri la fotografie, fanii au ramas cu gura cascata cand au privit

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Ultimele marturisiri ale ROXANEI VASNIUC! Ce spune cantareata despre tatal copilului ei

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

Ultimele marturisiri ale ROXANEI VASNIUC! Ce spune cantareata despre tatal copilului eiCei doi au fost o fetita pe nume Rose Marie, insa problemele dintre ei au fost unele grave. Ea marturisea acum ceva vreme ca Ionut ar fi fost agresiv cu ea, iar ulterior l-a dat in judecata, pe baza unui certificat medico-legal.

Roxana vrea sa cada la pace cu Ionut, de dragul fetitei lor, ca sa nu aiba de suferit. ''E normal ca Ionut sa isi vada copilul, desi a incercat sa imi faca rau, acum incerc sa repar ce a

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

CARMEN MINUNE, cu silicoane la vedere! Artista s-a fotografiat intr-un costum de baie minuscul

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

CARMEN MINUNE, cu silicoane la vedere! Artista s-a fotografiat intr-un costum de baie minusculIn cea mai recenta imagine de pe o retea de socializare, cantareata s-a fotografiat intr-un costum de baie format din doua piese, iar sutienul pare ales special o marime, doua mai mic pentru a ii pune in evidenta formele provocatoare.

Carmen s-a transformat intr-o adevarata bomba sexy

La un moment dat s-a zvonit ca

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

DIANA MUNTEANU este in culmea fericirii! Motivul? Cel mai important barbat din viata ei...

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

DIANA MUNTEANU este in culmea fericirii! Motivul? Cel mai important barbat din viata ei...Diana si-a anuntat in aceasta dimineata fanii virtuali ca cel mai important barbat din viata ei, mai precis micutul David, implineste astazi 7 anisori, motiv de sarbatoare mare in familia lor. "La multi ani! Puiul meu a implinit sapte ani, sunt o mama cu adevarat binecuvantata", a scris Diana pe o retea de socializare alaturi de o fotografie cu fiul sau.

Diana Munteanu alaturi de fiul ei

Diana Elena Munteanu este o vedeta TV din Romania. S-a nascut pe data de 15 decembrie 1978 la Brasov

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Cum arata copilul VALENTINEI PELINEL! Cu care dintre parinti seamana MILAN CRISTIAN

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

Cum arata copilul VALENTINEI PELINEL! Cu care dintre parinti seamana MILAN CRISTIANO buna prietena de-a Valentinei Pelinel, Marina Almasan a vorbit despre copilasul manechinului, spunand ca este detinatoarea unui sir de fortografii cu micutul, doar ca nu le poate face publice , deoarece mamica i-a cerut acest lucru.

''Sunt detinatoarea unei comori mediatice. Am, in telefonul mobil, un sir de fotografii cu puiul Valentinei. In toate ipostazele: si dormind, si zambind, si in patut, si in brate, si imbracat in marinar, si mai golas, si pe spate si pe-o parte, si pe burtica,

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

CRISTI BORCEA s-a decis! Ce le-a spus blondelor din viata lui, VALENTINEI PELINEL si ALINEI VIDICAN!

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

CRISTI BORCEA s-a decis! Ce le-a spus blondelor din viata lui, VALENTINEI PELINEL si ALINEI VIDICAN!Afaceristul i-a spus Valentinei Pelinel ca i-a facut o mare bucurie atunci cand l-a nascut pe Milan si ca isi asuma paternitatea. Potrivit surselor noastre, a mai spus si ca in momentul in care va iesi din inchisoare in permisie, va lamuri pentru totdeauna aceste lucruri, astfel incat sa inchida gura tuturor. Dupa ce a terminat cu asta, fostul dinamovist i-a explicat telefonic Alinei Vidican ca totul s-a terminat intre ei si ca este momentul sa divorteze. Poate si pentru ca Valentina i-a cerut

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Sunt din ce in ce mai apropiati! IULIA VANTUR si SALMAN KHAN vor fi pentru prima data...

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

Sunt din ce in ce mai apropiati! IULIA VANTUR si SALMAN KHAN vor fi pentru prima data...Blonda nu il scapa nici o secunda din ochi pe cel mai ravnit burlac din India, sau cel putin asa se subintelege din relatarile presei de Bollywood. In acest moment, fanii actorului indian asteapta cu nerabdare premiera celui mai nou film al indianului Salman Khan (50 de ani). Acesta se numeste "Sultan" si va avea premiera in India pe 6 iulie iar in Romania pe 15 iulie. Iulia a colaborat si ea la acest film, inregistrand piesa "Baby Nu Bass Pasand Hai", interpretata alaturi de Salman Khan si

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

ANDREEA MANTEA trece prin momente dificile! Ce a patit fiul prezentatoarei: ''De cateva zile, David...''

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

ANDREEA MANTEA trece prin momente dificile! Ce a patit fiul prezentatoarei: ''De cateva zile, David...''Bruneta a postat pe contul ei de Facebook o poza cu fiul ei si o descriere, in care spune ce s-a intamplat cu fiul ei.

Fiul Andreei Mantea nu mai vrea sa doarma cu mama lui.

''De cateva zile, David a facut primii pasi singurel. Fericirea pe care o simt este coplesitoare, dar tot de cateva zile insa, David nu mai cere sa doarma cu mine in pat siii...mi-e ciuda! Mi-e ciuda rau! Dar sunt sigura ca este doar pentru o perioada scurta aceasta dorinta de a-mi arata ca el s-a facut baiat mare! Pana

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

ANDREEA MANTEA face furori la piscina! Bruneta se lasa rasfatata de razele soarelui

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 12:11

ANDREEA MANTEA face furori la piscina! Bruneta se lasa rasfatata de razele soareluiAndreea Mantea si Bursucu' sunt colegi in emisiunea "Se striga darul". La un moment dat, bruneta a simtit nevoia de o pauza. Si-a pus costumul de baie, si-a scos in evidenta formele perfecte si s-a pus la plaja.

Prezentatoarea a recunoscut ca nu stie sa inoate, iar Bursucu s-a oferit sa o ajute. Momentul insa nu s-a terminat prea bine intrucat brunetei ii este foarte frica de apa.

Andreea Mantea se lasa rasfatata de razele soarelui.

"Nu stiu sa inot si imi este foarte frica de apa. Bursucu

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Asta da curaj! MADALINA GHENEA, goala in cada alaturi de noul iubit!

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 09:12

Asta da curaj! MADALINA GHENEA, goala in cada alaturi de noul iubit!Dupa ce s-a despartit de designer-ul Philipp Plein, actrita si-a gasit o nou iubire. Dupa ce CANCAN.ro, site-ul numarul 1 in Romania, a scris ca Madalina Ghenea s-ar iubi cu miliardarul Matei Stratan, informatie de altfel neconfirmata de nici unul dintre ei, pe pagina de Facebook a acesteia a aparut o imagine alb-negru in care apare doua personaje: un el si o ea stand intr-o cada goi. Un lucru a atras atentia celor care urmaresc in mediul virtual. In descriere Madalina a scris "#now (n.r. -

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

ANDREEA TONCIU trece prin clipe groaznice de dragul fiicei sale! Mama ei a spus tot:''Este ingrozitor! ''

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 09:12

ANDREEA TONCIU trece prin clipe groaznice de dragul fiicei sale! Mama ei a spus tot:''Este ingrozitor! ''Mama Andreei Tonciu a spus cu ce probleme se confrunta fiica ei si care sunt clipele grele prin care trece Andreea.

"Andreea este bine, copilasul este din ce in ce mai bine, creste. Avem o problema cu alaptatul, caci nu are lapte suficient. Fetita este mancacioasa si neavand lapte suficient, ii dam lapte la biberon. Andreea a fost foarte speriata de alaptat. A constatat ca este ok, desi a fost speriata de multa lume ca este dureros. Durerile au inceput de saptamana trecuta. O tine toata ziua

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Cu silicoanele la vedere, RAMONA GABOR se relaxeaza la piscina. Imaginea hot, hot, hot care i-a incantat pe fanii satenei

Vineri, 24 Iunie 2016, ora 09:12

Cu silicoanele la vedere, RAMONA GABOR se relaxeaza la piscina. Imaginea hot, hot, hot care i-a incantat pe fanii sateneiSi pentru ca cel mai probabil are mult timp liber, sora Monicai Gabor este foarte activa pe site-urile de socializare si isi surprinde fanii virtuali cu imagini provocatoare in fiecare zi. Ramona a postat in urma cu cateva ore o fotografie in care apare imbracata intr-un

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima