Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.331 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

RAMONA GABOR a revenit in Romania! Primele imagini cu sora MONICAI

Joi, 25 August 2016, ora 18:11

RAMONA GABOR a revenit in Romania! Primele imagini cu sora MONICAICANCAN.ro, site-ul numarul 1 din Romania, a fotografiat-o pe Ramona Gabor, in seara de miercuri, pe 24 august, atunci cand era pe terasa localului "La Brasserie" din nordul Capitalei. Acolo, sora Monicai Gabor s-a revazut cu cativa prieteni cu care a petrecut cateva ore bune in oras. Mai mult, manechinul a revenit in Romania dupa ce toata vara s-a plimbat prin Spania, Grecia sau Turcia, iar intreaga vacanta despre care apropiatii acesteia spun ca a ajuns la suma de 100.000 de euro, a fost

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Emotii mari pentru ANDREEA MARIN. Vedeta a marturisit cu putin timp in urma: "Pitica mea..."

Joi, 25 August 2016, ora 18:11

Emotii mari pentru ANDREEA MARIN. Vedeta a marturisit cu putin timp in urma: "Pitica mea..."De aceasta data, Andreea Marin a tinut sa le marturiseasca prietenilor ei virtuali faptul ca fetita ei va trece in clasa a patra, dar si ca este extrem de emotionata in ceea ce priveste inceperea noului an scolar. Chit ca scoala incepe, oficial, pe data de 12 septembrie, vedeta TV le-a spus tuturor ca pentru Violeta acesta va incepe in lunea care urmeaza.

La

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

ANDREI PLESU a recunoscut ca se uita la "Las Fierbinti": "Imi pare rau..."

Joi, 25 August 2016, ora 18:11

ANDREI PLESU a recunoscut ca se uita la "Las Fierbinti": "Imi pare rau..."De cite ori pot, ma uit la Las Fierbinti si regret cind agenda cite unei seri ma impiedica s-o fac. Dezamagit n-am fost niciodata, desi, inevitabil, nu toate episoadele sint la aceeasi inaltime. "Cum?" - sare cite un snob, care ma socoteste "om serios", abonat pe viata numai la Noica sau Kant. "Te uiti la asa ceva?!" Am vazut, de altfel, si forumisti "dezgustati" de brutalitatea neaosa a replicilor, de peisajul sordid al ruralitatii autohtone: oameni "fini", cu gusturi estetice greu de

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

La doua luni si jumatate dupa ce a nascut, ADELA POPESCU a facut anuntul! "Sa fie clar!"

Joi, 25 August 2016, ora 15:47

La doua luni si jumatate dupa ce a nascut, ADELA POPESCU a facut anuntul! "Sa fie clar!"In vara anului trecut, Adela Popescu si Radu Valcan s-au casatorit, iar anul acesta pe 11 iunie, artista a adus pe lume un baietel de nota 10 pe care l-a numit Alexandru. Cantareata a ales sa nasca natural si a stat in travaliu 11 ore, fiind fara indoiala cele mai importante clipe din viata ei.

Cu toate acestea, Adela nu poate sta deoparte de pasiunea ei pentru televiziune, anuntand recent pe contul ei de

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

CORINA le-a marturisit tot fanilor! "N-am mai dormit de trei zile..." Ce se intampla cu vedeta

Joi, 25 August 2016, ora 13:46

CORINA le-a marturisit tot fanilor! "N-am mai dormit de trei zile..." Ce se intampla cu vedetaRecent cantareata a postat o fotografie pe contul ei de Instagram, insotita de un mesaj in care explica secretul pentru a avea un ten frumos, chiar si dupa trei zile fara somn, din cauza programului incarcat.

"Buna, dragele mele! Nu uitati sa zambiti in

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

RUBY s-a pozat cu BIANCA DRAGUSANU, dar comentariul ei i-a lasat pe toti cu gura cascata! "O maimuta deghizata..."

Joi, 25 August 2016, ora 12:11

RUBY s-a pozat cu BIANCA DRAGUSANU, dar comentariul ei i-a lasat pe toti cu gura cascata! "O maimuta deghizata..."In imagine, Ruby apare intr-un costum de Minnie Mouse, cu un plasture pe ochi, iar iubita lui Victor Slav este alaturi de aceasta, acoperindu-si ochiul cu mana, pentru a aparea la fel ca amica ei. Insa, felul in care Ruby a descris imaginea i-a facut pe

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

MADALIN IONESCU si-a pozat sotia la piscina. Cum arata Cristina in costum de baie

Joi, 25 August 2016, ora 12:11

MADALIN IONESCU si-a pozat sotia la piscina. Cum arata Cristina in costum de baieRecent, Madalin Ionescu si-a pozat sotia la piscina, in costum de baie. Unul care ii scotea in evidenta formele apetisante.

Multumita de ce a iesit, Cristina Siscanu a postat fotografia pe

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

ELENA GHEORGHE nu s-a mai putut abtine si... "Nu este ceea ce pare!"

Joi, 25 August 2016, ora 10:39

ELENA GHEORGHE nu s-a mai putut abtine si... "Nu este ceea ce pare!"Elena Gheorghe se poate declara o femeie implinita si asta datorita faptului ca are tot ce isi doreste atat din punct de vedere sentimental, cat si profesional. Cea mai mare implinire a cantaretei este fara doar si poate familia ei. Pe langa un sot care o iubeste si o ajuta si in plan muzical, Elena mai are doi frati cu care se intelege de minune, dar si un baietel care ii coloreaza zilele.

Cantareta este adorata de fani

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Dupa un an de relatie, iubitul SIMONEI TRASCA i-a facut o declaratie de iubire... scarboasa! "E asa de puternic focul intre noi, ca si daca..."

Joi, 25 August 2016, ora 10:16

Dupa un an de relatie, iubitul SIMONEI TRASCA i-a facut o declaratie de iubire... scarboasa! "E asa de puternic focul intre noi, ca si daca..."Desi are un fiu cu fostul sot, un libanez care a abuzat-o pe durata casniciei, iar in buletin nu mai este deloc o tinerica, trupul Simonei innebuneste in continuare barbatii, mai ales dupa "ajustarile" facute la estetician. Insa, blondina este luata (din nou!), de acelasi barbat! Desi relatia dintre Simona si Vassy Borneu, tinerelul din Paris, cel care a cerut-o de sotie fix de ziua ei, parea sa fie incheiata definitiv, dupa ce blondina a rupt logodna cu el si l-a "defiintat" intr-o serie de

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Imagine de colectie cu ANDA ADAM! Cum a aratat cantareata in rochia de mireasa!

Joi, 25 August 2016, ora 09:11

Imagine de colectie cu ANDA ADAM! Cum a aratat cantareata in rochia de mireasa!Atunci cand a fost intr-o relatie de cativa ani cu Victor Slav, "baiatul de la Meteo", toata lumea se astepta sa o vada pe Anda Adam in fata altarului. Insa, viata nu este intotdeauna asa cum o planuim, astfel ca cei doi s-au despartit, iar Victor si-a refacut viata (de doua ori chiar!) alaturi de Bianca Dragusanu, urmand sa devina tatic, in timp ce

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

ADELINA PESTRITU a postat ASTA, iar GIULIA nu s-a putut abtine! "Nu vreau sa cred ca a..."

Joi, 25 August 2016, ora 09:11

ADELINA PESTRITU a postat ASTA, iar GIULIA nu s-a putut abtine! "Nu vreau sa cred ca a..."Recent, bruneta a postat pe contul ei de Instagram o fotografie, alaturi de mesajul "Nu vreau sa cred ca a trecut vara", iar cantareata Giulia nu s-a putut abtine si i-a raspuns "vine maine

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

DORIAN POPA si-a aratat lenjeria intima in fata unor copii, iar fanii l-au criticat dur! "Singura diferenta dintre tine si parasutele celelalte..."

Joi, 25 August 2016, ora 08:00

DORIAN POPA si-a aratat lenjeria intima in fata unor copii, iar fanii l-au criticat dur! "Singura diferenta dintre tine si parasutele celelalte..."Dorian a postat pe contul sau de Instagram o fotografie in care apare cu lenjeria intima la vedere, topless, iar in public se poate observa prezenta a numerosi copii. Fanii au reactionat imediat si nu au ezitat sa il taxeze dur pe cantaret.

"Singura diferenta

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

JOJO urmeaza sa devina mama pentru a doua oara! Actrita a postat asta: ''O rugaciune pentru micuta mea intr-unul dintre cele mai...''

Joi, 25 August 2016, ora 06:11

JOJO urmeaza sa devina mama pentru a doua oara! Actrita a postat asta: ''O rugaciune pentru micuta mea intr-unul dintre cele mai...''Vedeta a vizitat un loc in care a ajuns pentru prima data, si anume Manastirea Barsana, unde s-a rugat pentru fiica ei nenascuta. Dupa cum spune si ea, a descoperit unul dintre cele mai frumoase locuri spirituale.

Jojo s-a rugat pentru fetita ei nenascuta.

''O clipa de tacere si o rugaciune pentru micuta mea intr-unul dintre cele mai frumoase locuri

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

STEFAN BANICA Jr, impresionat de o fetita bolnava care ii cere ajutorul! Citeste cuvintele emotionante pe care i le-a adresat artistului si daca poti, AJUTA! ''Casa mea este clinica...''

Joi, 25 August 2016, ora 06:11

STEFAN BANICA Jr, impresionat de o fetita bolnava care ii cere ajutorul! Citeste cuvintele emotionante pe care i le-a adresat artistului si daca poti, AJUTA! ''Casa mea este clinica...''Stefan a postat scrisoarea primita pe Facebook, de asemeni si contul bancar, unde cei doritori o pot ajuta pe micuta Ana.

Ana Maria, fetita bolnava de leucemie, care i-a scris lui Stefan Banica Jr.

''Scrisoare deschisa de la un copil bolnav de leucemie:

"Pe mine ma cheama ANA-MARIA ARSENEA, am 13 ani, sunt singurul copil al parintilor mei, iti scriu prima data pentru ca am tot fost ocupata cu lectiile. Locuiesc in satul Glodu din comuna CALINESTI judetul ARGES, ''de fapt am locuit,, pentu ca

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Dupa ce s-a operat, ADELINA PESTRITU si-a reluat activitatile sportive! Cum s-a pozat vedeta: ''Poti face deja sala?''

Joi, 25 August 2016, ora 06:11

Dupa ce s-a operat, ADELINA PESTRITU si-a reluat activitatile sportive! Cum s-a pozat vedeta: ''Poti face deja sala?''Adelina si-a marit sanii, punandu-si implanturi cu silicon, nefiid singura modificare, ea a ''umblat'' si la buze. Frumoasa bruneta a asteptat cu nerabdare sa treaca perioada de recuperare ca sa-si poata relua activitatile sportive. Acel moment a sosit, Adelina a postat pe contul sau

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

"Regele manelelor" a intrat intr-o mare incurcatura. Un afacerist israelian i-a "cumparat" vocea lui FLORIN SALAM!

Joi, 25 August 2016, ora 06:11

"Regele manelelor" a intrat intr-o mare incurcatura. Un afacerist israelian i-a "cumparat" vocea lui FLORIN SALAM!Conform unor surse sigure, Cancan.ro, site-ul nr 1 din Romania, a aflat ca manelistul este foarte suparat, deoarece a intrat intr-o mare incurcatura, un afacerist israelian i-a ''cumparat'' vocea manelistului si nu mai poate canta decat cu acordul lui.

A semnat contract cu un impresar evreu

In 2014, Florin Salam a semnat un contract pe trei ani cu un impresar evreu, in care, contra unei sume frumoase de bani, manelistul nu mai poate canta decat cu acordul israelianului. Impresarul, dar si

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

In ce pozitie s-a fotografiat ANDA ADAM la coafor! S-a descaltat, si-a ridicat picioarele si...

Joi, 25 August 2016, ora 05:42

In ce pozitie s-a fotografiat ANDA ADAM la coafor! S-a descaltat, si-a ridicat picioarele si...Aflata la coafor, cantareata a postat pe pagina ei de Facebook o fotografie im care sta foarte confortabil, s-a descaltat, si-a ridicat picioarele pe scaun si se fotografia.
''Niciodata nu am rabdare sa stau prea mult timp la coafor! D-aia curg

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

S-a transformat intr-o adevarata bomba sexy! Cum arata ALINA, fosta concurenta de la "Insula Iubirii", dupa ce a slabit si s-a "tunat"

Joi, 25 August 2016, ora 05:42

La cateva luni dupa terminarea competitiei "Insula Iubirii", Alina si Alex s-au casatorit, iar de atunci sunt de nedespartiti. Participarea

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Momente de panica pentru FLORIN SALAM! BETTY si iubitul ei, prinsi de cutremur in Italia

Joi, 25 August 2016, ora 05:42

Momente de panica pentru FLORIN SALAM! BETTY si iubitul ei, prinsi de cutremur in ItaliaFlorin Salam a trecut prin momente de panica, deoarece fiica lui, Betty, si iubitul ei, Catalin, sunt plecati in vacanta in Italia.

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

CRISTINA BADANOIU a asteptat momentul potrivit! Ce ''surpriza'' i-a facut lui DANI OTIL de ziua lui!

Miercuri, 24 August 2016, ora 22:11

CRISTINA BADANOIU a asteptat momentul potrivit! Ce ''surpriza'' i-a facut lui DANI OTIL de ziua lui!Cu ocazia zilei de nastere a lui Dani Otil, tanara l-a surprins placut pe matinalul de la Neatza, postand o fotografie pe contul ei de Instagram, in care il pupa si ii ureaza ''La multi ani''.

Cristina Badanoiu i-a urat ''La multi ani'' lui Dani OTIL.

''Happy birthday, Dani'', a scris la descriere tanara.

Cristina Badanoiu a fost remarcata printr-un tur de

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

MIHAELA RADULESCU si iubitul ei se pregatesc sa faca pasul cel mare? Uite detaliul care o da de gol pe vedeta

Miercuri, 24 August 2016, ora 22:11

MIHAELA RADULESCU si iubitul ei se pregatesc sa faca pasul cel mare? Uite detaliul care o da de gol pe vedetaPrimul indiciu ar fi casa noua in care s-au mutat, dar nu si cel mai important. Mihaela si-a chemat fratele si cumnata sa ii ajute la renovat, muncind cu totii cot la cot cu muncitorii. Surpriza a venit cand, in fotografiile pe care vedeta Pro Tv le-a postat pe contul ei de Facebook, apar si parintii iubitului ei, adica

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Dupa ce a spus ca isi doreste sa devina mamica, LORA a facut anuntul in aceasta dimineata: ''Familia mea e formata din...''

Miercuri, 24 August 2016, ora 22:11

Dupa ce a spus ca isi doreste sa devina mamica, LORA a facut anuntul in aceasta dimineata: ''Familia mea e formata din...''In aceasta perioada cantareata este foarte aglomerata si se pare ca mai intarzie momentul pana va deveni mama, dar se bucura de tot ce are acum in viata ei, de familie, de public, dar si de iubit.

"Nu sunt singura in tot zbuciumul asta. Cel mai mare sustinator al meu este publicul, apoi familia. Familia mea e formata din cei mai mari fani ai mei. Si omul care este managanerul meu, prietenul meu, iubitul meu, este foarte important", a spus Lora la o emisiune tv.

Vedeta se simte foarte iubita

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

CRISTINA ICH, asa cum n-ai mai vazut-o ! Vedeta a lasat inhibitiile deoparte si s-a ''iubit''cu aparatul de fotografiat

Miercuri, 24 August 2016, ora 18:11

Vedeta este mereu o aparitie care atrage priviri admirative, Cristina detine o garderoba impresionanta si se descurca excelent in a construi tinute parca desprinse de pe podiumul de moda. Dar sa lasam hainele deoparte, iar Cristina a fost de aceeasi parere, a scapat de inhibitii si a realizat o sedinta foarte

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

ANTONIA s-a pozat cu ea si toata lumea a ramas uimita de frumusetea copilei! La doar 11 ani fetita este model profesionist

Miercuri, 24 August 2016, ora 18:11

"Momentul ala cand o fetita de 11 ani e de 9999999999999 ori mai frumoasa decat tine!", a scris o prietena virtuala la descrierea fotografiei.

Fiica lui Ingrid Vlasov s-a fotografiat cu Antonia.

Pustoaica este fiica creatoarei de moda Ingrid Vlasov (43 de ani) si a fostului manechin Marian Nedelcu (36 de ani). Pare sa fi mostenit trasatirule perfecte ale

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Avem fotografiile: cum se va imbraca la eveniment. WHAT'S UP si-a ales tinuta pentru nunta

Miercuri, 24 August 2016, ora 18:11

Cei doi indragostiti se afla pe ultima suta de metri cu pregatirile, CANCAN.ro, site-ul nr 1 din Romania, a aflat ce va purta cantaretul la nunta sa. Chiar daca este un tip excentric, artistul a ales sa poarte in ziua nuntii o tinuta de la Adina Buzatu, pentru care artistul a platit 2500 euro.

What's Up si-a ales tinuta pentru nunta.

''Sacoul este unul elegant, pretios, foarte comfortabil, realizat dintr-o matase naturala si a fost lucrat manual, in Italia. Captuseala este de asemeni din

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Spera sa nu-si piarda inocenta! RAZVAN SIMION a vorbit pentru prima data despre Lidia Buble

Miercuri, 24 August 2016, ora 09:49

Spera sa nu-si piarda inocenta! RAZVAN SIMION a vorbit pentru prima data despre Lidia BubleRazvan a declarat pentru revista UNICA ca principal ocupatie a Lidiei sunt cumparaturile si ca iubita lui spera sa nu-si piarda inocenta. A mai precizat ca o iubeste si mai mult atunci cand il iarta din priviri si ca a

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

RALUCA BADULESCU vorbeste despre nunta secreta. Ce s-a intamplat, de fapt

Miercuri, 24 August 2016, ora 09:11

RALUCA BADULESCU vorbeste despre nunta secreta. Ce s-a intamplat, de fapt"Luni, a doua zi dupa nunta, am primit sute de telefoane. Prietenii nostri credeau ca au ratat petrecerea, masa si dansul. Se uitau la invitatii si nu intelegeau nimic. Credeau ca s-au incurcat in date. I-am asigurat ca distractia va avea loc in ziua si in

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

ANDRA a vazut aceasta imagine cu ea in bratele lui PEPE, asa ca a reactionat imediat! Iata ce a scris sotia lui CATALIN MARUTA

Miercuri, 24 August 2016, ora 06:11

ANDRA a vazut aceasta imagine cu ea in bratele lui PEPE, asa ca a reactionat imediat! Iata ce a scris sotia lui CATALIN MARUTACu aceasta ocazie, un apropiat al cuplului i-a lasat Andrei un mesaj emotionant, care a fost insotit si de o fotografie in care cantareata este in bratele sale, intr-o imbratisare. Pepe a fost cel care a dorit sa ii transmita Andrei cele mai bune ganduri, gestul fiind facut pe Facebook.

"La multi ani, Andra! Multe, multe impliniri, multe bucurii si mai ales multa sanatate atat

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Aparitie bizara a vedetei PROTV! A venit imbracata pana-n gat la plaja!

Miercuri, 24 August 2016, ora 06:11

CANCAN.ro, site-ul nr 1 din Romania, i-a filmat pe cei doi indragostiti pe plaja litoralului romanesc, fiind tandri unul cu celalalt. Ceea ce ne-a surprins foarte tare a fost aparitia bizara a vedetei Pro Tv, era acoperita pana-n gat. Pe langa faptul ca avea o rochie de plaja lunga, in care isi ascundea formele sexy, vedeta si-a mai luat o camasa, nu care cumva sa ramana vreo parte a corpului descoperita.

Sa fie oare iubitul tinerel foarte gelos, incat sa n-o poata vedea nimeni dezbracata pe

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Iubita fostului sot al LOREI are decolteul laaarg. I-au "explodat" sanii de sub rochie, la plaja!

Miercuri, 24 August 2016, ora 05:42

Daca in urma cu doi ani de zile Lora si Dan Badea puneau capat casatoriei din motivul ca "n-a fost sa fie", iata ca actorul si-a refacut viata alaturi de o tanara blondina pe nume Madalina, despre care gurile rele spuneau ca este copia fidela a artistei. Dupa ce Dan Badea a facut publica relatia cu Madalina la inceputul acestui an, mai exact de Ziua Indragostitilor, cei doi au facut nenumarate escapade romantice impreuna. CANCAN.ro, site-ul numarul 1 din Romania, l-a intalnit pe actorul de

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima