Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.431 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Declaratie INCENDIARA! Ce spune Andra despre Mihaela Radulescu!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 12:54

Declaratie INCENDIARA! Ce spune Andra despre Mihaela Radulescu! Mihaela Radulescu va face parte in aceasta toamna, din juriul "Romanii au talent", alaturi de Andra, Andi Moisescu si Bebe Cotimanis. Sotia lui Maruta a vorbit pentru prima data, despre noua ei colega

Andra spune ca prezenta Mihaelei este de bun augur si ca nu va fi o problema sa existe doua femei in juriu. Ea asteapta insa sa vada daca Raduleasca va fi un "jurat rau".

Interpreta are numai cuvinte de lauda la adresa Mihaelei Radulescu. Andra spune ca iubita lui Dani otil are experienta in

Personalitati / Mihaela Radulescu 5 vizite [ Cancan ]

DOVADA clara ca sufera dupa divortul de Lora! Ce se intampla cu Dan Badea in aceste momente!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 12:20

DOVADA clara ca sufera dupa divortul de Lora! Ce se intampla cu Dan Badea in aceste momente! In urma cu mai bine de o luna, Lora si Dan Badea au pus capat unei casnicii ce a durat doi ani, fara ca vreunul dintre ei sa isi aduca acuze reciproce.

Se pare insa, ca Dan Dadea este cel care sufera cel mai tare, de pe urma despartirii. Dovada sta gestul facut de acesta in urma cu putin timp. Dan Badea a dat share pe Facebook la melodia Lorei, "Arde", alaturi de care a lasat si un mesaj. "Arde si doare prea tare", a scris fostul sot al Lorei in dreptul clipului postat pe contul de

Life Show / stiri Life Show 3 vizite [ Cancan ]

Amanunte INCREDIBILE ies la iveala, in cazul scandalului dintre Narcisa si Beyonce de Romania! Rasturnare de situatie!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 09:18

Amanunte INCREDIBILE ies la iveala, in cazul scandalului dintre Narcisa si Beyonce de Romania! Rasturnare de situatie! In urma cu doua zile, Narcisa a intrat in casa peste Beyonce, a batut-o si a umilit-o in ultimul hal. Noi amanunte interesante ies la iveala in cazul scandalului dintre femeile lui Guta.

Casa in care Beyonce a fost batuta si talharita de Narcisa, miercuri seara, este pe numele lui Nicolae Guta, lucru care ar putea schimba putin situatia. Partenera de viata a manelistului poate folosi ca scuza in fata procurorilor ca nu a intrat in locuinta prin forta, ci cu acordul manelistului.

Se pare

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Loredana Groza, aparitie SPECTACULOASA in direct! Vezi latura masculina, demna de luat in seama!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 00:58

Loredana Groza, aparitie SPECTACULOASA in direct! Vezi latura masculina, demna de luat in seama! Pentru noul ei single, Loredana Groza a adoptat un stil cu totul aparte, reusind sa-si surprinda fanii intr-un mod placut!

Clipul single-ului "Risipitor" a fost lansat astazi in exclusivitate, la Maruta. Artista a reusit sa-l dea pe spate pe Maruta, cu look-ul barbatesc pe care jurata de la "Vocea Romaniei" l-a abordat.

Loredana a vorbit despre concertul "Reveria" care va avea loc pentru al treilea an consecutiv pe 25 octombrie la Sala Palatului. In cadrul emisiunii, Catalin Maruta i-a

Personalitati / Loredana Groza 17 vizite [ Cancan ]

BOMBA! Narcisa poate fi decazuta din drepturile parintesti! Alberto poate ajunge sa fie crescut de Beyonce de Romania

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 12:19

BOMBA! Narcisa poate fi decazuta din drepturile parintesti! Alberto poate ajunge sa fie crescut de Beyonce de Romania Narcisa lui Guta a luat o decizie pentru care va avea mult de tras. Sotia manelistului a intrat in casa peste Beyonce de Romania, iar la aceasta interventie in stil mafiot a participat si fiul minor al acesteia, Alberto, care are doar 8 ani.

A devastat casa lui Beyonce de Romania si chiar a lovit-o pe aceasta, dupa ce a umilit-o pentru toate declaratiile pe care actuala iubita a lui Guta le-a facut in ultima perioada. In miez de noapte, la 24 de ore dupa ce a comis aceasta infractiune,

Life Show / stiri Life Show 23 vizite [ Cancan ]

Narcisa a lui Guta a fost ridicata de politie de acasa!

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 09:58

Narcisa a lui Guta a fost ridicata de politie de acasa! Narcisa lui Guta a provocat un scandal urias in urma caruia poate ajunge dupa gratii. Sotia lui Nicolae Guta a intrat in casa peste rivala sa, Beyonce de Romania, pe care a lovit-o si a umilit-o in ultimul hal.

Asa cum era de asteptat, Narcisa a aparut joi seara pe la televiziuni pentru a discuta despre cele intamplate, insa nu s-a prezentat la politie pentru a da explicatii pentru ce a facut cu o seara inainte. Nervii Narcisei aveau sa cedeze din nou, in cursul acesti nopti. De aceasta data,

Life Show / stiri Life Show 13 vizite [ Cancan ]

Lora, implicata intr-un accident grav de circulatie. A fost dusa de urgenta la spital

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 00:54

Lora, implicata intr-un accident grav de circulatie. A fost dusa de urgenta la spital Toti fanii Lorei au avut parte de un soc atunci cand au vazut asta. In noul ei videoclip, artista este implicata intr-un grav accident de circulatie, ambulanta intervenind de urgenta. La final, artista moare in bratele paramedicilor.
A filmat de curand videoclipul piesei "Arde" si a reusit sa isi lase fanii fara cuvinte. Lora a intrat in pielea unei tinere care moare in bratele iubitului, dupa ce este victima unui grav accident de circulatie.
Cantareata este victima unui accident de

Life Show / stiri Life Show 13 vizite [ Cancan ]

Fiul lui Andrei Gheorghe, la un pas de moarte! Medicii au intervenit de urgenta si au facut tot posibilul sa il tina in viata!

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 00:54

Fiul lui Andrei Gheorghe, la un pas de moarte! Medicii au intervenit de urgenta si au facut tot posibilul sa il tina in viata! Fiului fostului om de televiziune a ajuns din nou la camera de garda, cu o afectiune grava! Si anul trecut, el a fost dus de urgenta, pe targa, la urgente, dupa ce a fost batut crunt de un coleg!
Elev in clasa a VIII-a la Liceul George Enescu, fiul omului de radio Andrei Gheorghe, a fost protagonistul unui scandal care s-a terminat la spital, anul trecut, dupa ce a fost lovit puternic de un coleg de clasa. Pustiul a ajuns desfigurat, cu nasul spart, la camera de garda.
"Ii place foarte mult

Life Show / stiri Life Show 11 vizite [ Cancan ]

Schimbare ULUITOARE de look a Ginei Pistol! Fanilor nu le-a venit sa creada: "Sa nu te recunosc!"

Joi, 23 Octombrie 2014, ora 12:44

Schimbare ULUITOARE de look a Ginei Pistol! Fanilor nu le-a venit sa creada: "Sa nu te recunosc!" Toata lumea o stie pe Gina Pistol blonda, insa miercuri, toti fanii ei au avut un soc. Fostul iepuras Playboy si-a facut o schimbare radicala si este extrem de fericita pentru ca a avut curajul sa afaca acest pas.

Gina Pistol a aparut in urma cu cateva luni intr-o emisiune TV, cu o peruca bruneta. Toata lumea a ramas cu gura cascata si i-au spus ca acea culoare o imbatraneste. Cu toate astea, Gina si-a luat inima in dinti si s-a vopsit bruneta. "Mi-am facut o schimbare la par", a scris

Life Show / stiri Life Show 14 vizite [ Cancan ]

Razbunarea lui Consuelo! Sotia lui Adi Mutu, in bratele altui barbati. Poza care il va infuria pe "Briliant"

Joi, 23 Octombrie 2014, ora 12:11

Razbunarea lui Consuelo! Sotia lui Adi Mutu, in bratele altui barbati. Poza care il va infuria pe "Briliant" Adrian Mutu nu a mai vazut-o pe Consuelo si pe fiicele sale din momentul in care a decis sa se intoarca in Romania pentru a juca la Petrolul. Cei doi nu au vrut sa vorbeasca despre relatia lor, insa presa a speculat ca s-ar fi despartit.

Mutu a fost prins de mai multe ori cu alte femei, in timp ce Consuelo nu a vrut sa vorbeasca despre acest subiect si si-a anulat intoarcerea in Romania, aici unde trebuia sa isi lanseze o afacere. Relatia lor invaluita este invaluita intr-un mister care

Life Show / stiri Life Show 9 vizite [ Cancan ]

A spus "DA" cand a primit inelul de logodna! O cunoscuta prezentatoare TV din Romania se marita!

Joi, 23 Octombrie 2014, ora 00:34

A spus "DA" cand a primit inelul de logodna! O cunoscuta prezentatoare TV din Romania se marita! Gabriela Cristea si Tavi Clonda sunt impreuna de un an de zile si in urma cu doar cateva minute, cei doi au recunoscut ca se vor casatori.

Gabriela Cristea a primit inelul de logodna si este mai fericita ca oricand. Vedeta a acceptat cererea in casatorie si deja ea si Tavi Clonda fac planuri de nunta. "Am reusit zece zile sa pastram doar pentru noi, dar pana la urma uite ca s-a aflat. Am fost cu o prietena a Gabrielei sa iau inelul. Nu s-a prins de surpriza. Totul s-a intamplat in Venetia.

Life Show / stiri Life Show 85 vizite [ Cancan ]

Decat sa-si sparga casa, si-a ascultat nevasta! Vali Vijelie, la un pas sa isi piarda definitv familia dupa ce a facut asta cu....

Joi, 23 Octombrie 2014, ora 00:34

Decat sa-si sparga casa, si-a ascultat nevasta! Vali Vijelie, la un pas sa isi piarda definitv familia dupa ce a facut asta cu.... A plecat de acasa, hotarat sa traiasca alaturi de amanta, insa fiica lui l-a facut sa se razgandeasca si sa mai dea o sansa mariajului sau. Acum, Vali Vijelie isi ia sotia peste tot, iar zilele trecute a avut parte de un alt eveniment neplacut.
Viata amoroasa a lui Vali Vijelie a fost extrem de tumultuoasa in ultimii ani. Indragostit pana peste cap de amanta, Ionela, pe care a si agresat-o din motive de gelozie, artistul a fost de multe ori la un pas sa divorteze de sotia sa. Insa, de fiecare

Life Show / stiri Life Show 4 vizite [ Cancan ]

Roxana Vancea, invinsa in instanta de Politia Rutiera! Vezi ce e obligata sa faca acum voluptoasa satena!

Joi, 23 Octombrie 2014, ora 00:34

Roxana Vancea, invinsa in instanta de Politia Rutiera! Vezi ce e obligata sa faca acum voluptoasa satena! Fosta asistenta TV Roxana Vancea a apelat la siretlicul oricarui sofer roman prins de agenti calcand pe bec. A chemat in judecata Politia Rutiera, dar acum a pierdut procesul!
Vedeta mai are o sansa la judecarea apelului, dar pana atunci poltistii i-ar putea cere sa depuna permisul, astfel incat satena va fi nevoita sa se desparta, pentru o perioada, atat de autombilul sport pe care il conduce, cat si de motocicleta ei preferata.
Vedeta conduce cu mare vitezaFace apel
In urma cu cateva zile,

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Drama in familia lui Ion Dolanescu! Fiul regretatului cantaret nu isi poate reveni din soc: "A murit"

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 12:40

Drama in familia lui Ion Dolanescu! Fiul regretatului cantaret nu isi poate reveni din soc: "A murit" Dupa ce si-a pierdut tatal, Ionut Dolanescu ramane acum fara o alta persoana draga din viata lui. Mama tatalui sau a incetat din viata miercurea aceasta, la venerabila varsta de 102 ani. Cantaretul este rapus de durere.

Si-a iubit bunica nespus si a sperat pana in ultima clipa ca se va intampla o minune in familia lor. Din pacate, Ionut Dolanescu s-a inselat si astazi, "mamaie Didina" a incetat din viata.
Batrana se simtea foarte rau inca din vara, cand a cazut la pat si a avut nevoie de

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

Cuvintele lui ii vor zdrobi inima lui Carmen! Ce a spus Adrian Minune despre relatia fiicei lui cu Franco

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 12:38

Cuvintele lui ii vor zdrobi inima lui Carmen! Ce a spus Adrian Minune despre relatia fiicei lui cu Franco S-a luptat mult pentru a putea fi alaturi de Franco si, in cele din urma a reusit sa isi convinga tatal sa accepte aceasta relatie. Chiar daca Adrian Minune i-a dat voie fiicei sale sa iasa cu baiatul iubit, nu crede nici acum in relatia lor.

Dupa un scandal de proportii, in care Carmen Simionescu a fugit de acasa pentru a fi alaturi de iubitul ei, Adi Minune a acceptat in cele din urma relatia fiicei sale. I-a dat voie acesteia sa locuiasca cu Franco si sa isi traiasca impreuna povestea de

Life Show / stiri Life Show 9 vizite [ Cancan ]

Detaliul care o da de gol pe Bianca Dragusanu. Ce se intampla intre ea si Victor

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 12:03

Detaliul care o da de gol pe Bianca Dragusanu. Ce se intampla intre ea si Victor Desi relatia lor a fost mereu una cu suisuri si coborasuri, Bianca Dragusanu si Victor Slav se pare ca nu au renuntat niciodata sa se iubeasca. O fotografie a dat-o de gol pe roscata: poarta si acum inelul de logodna de la prezentatorul TV.

Povestea de dragoste dintre Bianca Dragusanu si Victor Slav a fost inca de la inceput una foarte complicata. Cei doi s-au casatorit la mai putin de un an de cand s-au cunoscut si, la doar sase luni, au divortat.

Bianca poarta pe inelarul mainii stangi

Personalitati / Bianca Dragusanu 31 vizite [ Cancan ]

Vica Blochina il face PRAF pe un prezentator cunoscut de la Antene: "Toata lumea stie cine e barbatul in familia ta"

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 08:46

Vica Blochina il face PRAF pe un prezentator cunoscut de la Antene: "Toata lumea stie cine e barbatul in familia ta" Cristi Brancu este de ani buni prezentator la Antena Stars, iar in anii de showbiz a invatat care sunt vedetele de care trebuie sa se fereasca pentru a pastra emisiunea "curata".

Prezentatorul a facut un TOP 10 vedete pe care nu le-ar chema in emisiunea lui: "1. Bianca Dragusanu, 2. Nelson Mondialu', 3. Narcisa Guta, 4. Denisa Botcari, 5. Costin Marculescu,6. Marcel Toader,7. Codin Maticiuc, 8. Vica Blochina,9. Marius Baldovin, 10. Radu Banciu".
Cum era de asteptat, au urmat si reactii. Cea

Life Show / stiri Life Show 4 vizite [ Cancan ]

Zavo s-a indragostit iar! Acum, de o femeie! Ce vrea sa isi tatueze din iubire pentru bruneta despre care spune ca..."e viata ei"

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 00:10

Zavo s-a indragostit iar! Acum, de o femeie! Ce vrea sa isi tatueze din iubire pentru bruneta despre care spune ca..."e viata ei" Face ce face si reuseste sa socheze la aproape fiecare cuvant pe care-l rosteste! Oana Zavoranu a facut un adevarat cult al propriei personalitati si, desi "carcotasii" o acuza de narcisism, vedeta recunoaste cu seninatate ca se iubeste enorm.

Oana Zavoranu primeste criticile cu zambetul pe buze, iar toate trasaturile pe care ceilalti i le considera defecte, ea le priveste ca pe calitati, fiind mai mult decat impacata cu felul ei de-a fi. Si, desi intotdeauna a fost o persoana care a-a

Life Show / stiri Life Show 35 vizite [ Cancan ]

Imagini cu iubita lui insarcinata! Cum arata femeia care il face fericit pe unul dintre cei mai cunoscuti artisti de la noi!

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 13:39

Imagini cu iubita lui insarcinata! Cum arata femeia care il face fericit pe unul dintre cei mai cunoscuti artisti de la noi! Marius Mihalache va deveni din nou tata. Paparazzii CANCAN.ro l-au filmat pe tambalist alaturi de iubita sa, cea care este insarcinata. Cei doi si fiul artistului au mers la o biserica din Capitala si s-au rugat timp de cateva zeci de minute.

Indragostit de tambal de la 4 ani, instrument la care a facut cariera, Marius Mihalache nu a avut acelasi succes si in amor. Daca in muzica tambalistul a castigat nenumarate premii, a umplut sali si a semnat coloana sonora pentru mai multe filme, in

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

Mircea Stoian s-a despartit de logodnica sa: "E definitiv" Mesajul cu care a luat prin surprindere pe toata lumea

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 12:40

Mircea Stoian s-a despartit de logodnica sa: "E definitiv" Mesajul cu care a luat prin surprindere pe toata lumea Jurnalistul Mircea N. Stoian si-a tinut viata personala departe de ochii publicului. Prietenii sai virtuali au fost insa foarte surprinsi in momentul in care au aflat ce decizie de ultima ora a luat acesta.

Fostul asistent al lui Dan Capatos s-a despartit de logodnica sa, Oana. Nu este pentru prima oara can Mircea N. Stoian si Oana se despart, insa de aceasta data, se pare ca decizia este definitiva. "Incepand de ieri am rupt relatia cu Oana. Definitiv. De astazi sunt liber de contract", a

Life Show / stiri Life Show 11 vizite [ Cancan ]

Cristian Mitrea, prima declaratie dupa despartirea de Andreea Mantea! "Nu inteleg infidelitatea si..."

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 00:03

Cristian Mitrea, prima declaratie dupa despartirea de Andreea Mantea! "Nu inteleg infidelitatea si..." Relatia dintre Cristian Mitrea si Andreea Mantea nu a rezistat, asa cum multi au prevazut, insa, niciunul dintre ei nu a dat detalii despre motivele care au dus la separare.

Cel care a dat primele declaratii a fost Cristian Mitrea, El a spus ca in prezent a trecut peste momentul despartirii si ca si-a indreptat atentia doar asupra sportului, fara a da prea multe amanunte despre relatia cu Andreea Mantea.

"Inima mea e bine, la locul ei. Imi ocup timpul cu sportul. Imi doresc o familie si

Life Show / stiri Life Show 16 vizite [ Cancan ]

CE SURPRIZA! Mircea Baniciu s-a casatorit pentru a doua oara! Cum arata sotia sa Alina in rochie de mireasa

Luni, 20 Octombrie 2014, ora 02:37

CE SURPRIZA! Mircea Baniciu s-a casatorit pentru a doua oara! Cum arata sotia sa Alina in rochie de mireasa A promis sa nu se mai casatoreasca niciodata, insa la 64 de ani s-a razgandit. De dragul copiilor, Victor Baniciu a decis intr-un final sa faca acest pas si s-a casatorit cu Alina Nemes, femeia care i-a daruit un copil, Victor (9 ani).

Actrita Diana Gheorghian fost prima sotie a lengendei muzicii rock, Mircea Baniciu. Fostul component al trupei Pheonix a fost casatorit timp de 4 ani, iar finalul acestui mariaj l-a facut sa nu isi mai doreasca sa se casatoreasca. La 64 de ani s-a razgandit si

Life Show / stiri Life Show 41 vizite [ Cancan ]

Tudor Chirila a izbucnit in plans! Ce s-a intamplat la "Vocea Romaniei"

Sambata, 18 Octombrie 2014, ora 00:18

Tudor Chirila a izbucnit in plans! Ce s-a intamplat la "Vocea Romaniei" Editie cu emotii puternice pentru juratii de la "Vocea". Tudor Chirila a izbucnit in plans atunci cand l-a ascultat cantand pe unul dintre concurenti. Tanarul a reusit sa faca show pe scena.

Atunci cand a inceput sa cante, toata lumea a ramas cu gura cascata. Unul dintre concurentii de la "Vocea Romaniei" a reusit sa il faca pe Tudor Chirila sa planga, datorita interpretarii sale.

Tudor Manea l-a impresionat pe Chirila cu vocea lui

CITESTE SI

Ana

Life Show / stiri Life Show 107 vizite [ Cancan ]

Divortul care zguduie din temelii showbizul! Fiica lui Dichiseanu se desparte de sotul grec! "Am ajuns la capatul drumului"

Sambata, 18 Octombrie 2014, ora 00:17

Divortul care zguduie din temelii showbizul! Fiica lui Dichiseanu se desparte de sotul grec! "Am ajuns la capatul drumului" S-au casatorit de tineri si sperau la o poveste de dragoste pana la adanci batraneti. Din pacate, timpul nu a functionat, pentru ei, iar anii i-au indepartat, in loc sa-I apropie. Ioana Dichiseanu si sotul grec au hotarat de comun acord sa divorteze.

S-a indragostit fulgerator, imediat dupa aniversarea majoratului, de un grec cu zece ani mai in varsta decat ea, fiind convinsa, asemenea unei printese, ca isi doreste sa petreaca toata viata langa printul ei.

Trei ani mai tarziu, in vara

Life Show / stiri Life Show 144 vizite [ Cancan ]

Rasturnare incredibila de situatie in razboiul pe care Laurette il poarta cu tatal copilului ei

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 00:44

Rasturnare incredibila de situatie in razboiul pe care Laurette il poarta cu tatal copilului ei Rasturnare incredibila de situatie in razboiul pe care Laurette il poarta cu tatal copilului ei. La scurt timp dupa ce a cistigat custodia temporara a fetitei, bruneta primeste un ajutor neasteptat in disputa ei cu Mihai.

Mama unei alte foste iubite din trecutul barbatului vine la Maruta cu dezvaluiri senzationale, care sprijina cosmarul pe care spune Laurette ca l-ar fi trait alaturi de acesta.

Laurette s-a despartit de Mihai desi au impreuna o fetita de aproape 3 ani. De-a lungul

Life Show / stiri Life Show 19 vizite [ Cancan ]

Schimbare totala de situatie pentru sora lui Sergiu Nicolaescu! Ce a gasit in conturi si cum i s-au inmuiat picioarele cand...

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 00:39

Schimbare totala de situatie pentru sora lui Sergiu Nicolaescu! Ce a gasit in conturi si cum i s-au inmuiat picioarele cand... Iolanda si Dana Nicolaescu s-au impacat dupa mai bine de un an in care abia daca si-au vorbit. Acum, relatia dintre cele doua este una extrem de apropiata, iar Dana i-a pus cumnatei sale la banca o suma exorbitanta: 200.000 de euro.

La inceputul anului trecut, Sergiu Nicolaescu va trecut in nefiinta, in urma unor complicatii medicale. La scurt timp dupa moartea sa a si izbucnit scandalul intre sora lui, Iolanda, si vaduva sa, Dana. Iolanda nu a putut accepta faptul ca Sergiu a exclus-o din

Personalitati / Sergiu Nicolaescu 139 vizite [ Cancan ]

Veste dramatica primita de Gigi Becali in puscarie! Ce se intampla la Steaua si cum nu poate decat sa priveasca necazul!

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 00:21

Veste dramatica primita de Gigi Becali in puscarie! Ce se intampla la Steaua si cum nu poate decat sa priveasca necazul! Au trecut doi ani de la operatia pe cord deschis, insa Helmuth Duckadam nu poate rasufla usurat nici acum. Pentru a putea trai, el a primit o lista lunga de interdictii din partea medicilor, pe care le respecta cu sfintenie, cu o singura exceptie, insa!

In 2012, starea de sanatate a "eroului de la Sevilla" era extrem de precara, iar medicii nu ii dadeau sanse mari de supravietuire. In urma unei operatii complicate, lui Helmuth Duckadam i-a fost eliminat un anevrism arterial si mai apoi i-a

Personalitati / Gigi Becali 41 vizite [ Cancan ]

Ramona Gabor s-a DEZBRACAT de dragul artei! Vedeta si-a dat jos sutienul si a facut ASTA!

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 12:42

Ramona Gabor s-a DEZBRACAT de dragul artei! Vedeta si-a dat jos sutienul si a facut ASTA! Ramona Gabor este dispusa sa faca orice pentru a atarge atentia, inclusiv sa renunte la sutien, de dragul artei. Aflata in Dubai, vedeta a realizat o sedinta foto incendiara.

A trecut ceva timp de cand Ramona Gabor nu a mai renuntat la sutien, insa, de cand a simtit gustul celebritatii pe pamant strain, sora Monicai Gabor este din ce in ce mai indrazneata. Asa s-a intamplat si la ultima sedinta foto.

In urma cu doar cateva minute, Ramona a facut publica pe contul de Instagram, o imagine

Life Show / stiri Life Show 19 vizite [ Cancan ]

Dezvaluire BOMBA! Andreea Banica: "Nu mai vreau si nu mai pot..."

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 11:28

Dezvaluire BOMBA! Andreea Banica: "Nu mai vreau si nu mai pot..." Andreea Banica a reusit de-alungul timpului sa devina una dintre cele mai iubite artiste de la noi. Chiar si asa, vedeta a recunoscut ca a avut momente in care a vrut sa renunte la cariera muzicala.

Andreea Banica a vrut sa renunte la cariera sa muzicala, inca de la inceput. "Eram dornica, imi placea, dar mi se parea munca mult pre grea si atunci au fost momente in care am spus ca nu mai vreau si nu mai pot. Parintii mei, cand au descoperit ca am un talent, m-au impins foarte mult de la

Life Show / stiri Life Show 20 vizite [ Cancan ]

Nimeni nu se astepta la ASTA! Decizia de ULTIMA ORA a Oanei Roman cu privire la familia ei!

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 10:02

Nimeni nu se astepta la ASTA! Decizia de ULTIMA ORA a Oanei Roman cu privire la familia ei! Satula sa fie jignita, Oana Roman a luat o decizie importanta cu privire la familia ei, reusind sa-si socheze fanii, dupa ce a facut anuntul pe contul de socializare.

Fosta prezentatoare TV a decis sa nu mai posteze fotografii cu familia ei pe Facebook intrucat exista "prieteni" care nu au numai cuvinte de lauda la adresa ei, motiv pentru care, este extrem de afectata.

"Din cauza injuriilor si blestemelor si jignirilor primite de la oameni fara Dumnezeu ma vad nevoita sa nu mai pun poze

Life Show / stiri Life Show 40 vizite [ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima