Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.882 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Alina Nine, cel mai bogat topmodel roman, a fost ceruta de sotie chiar de ziua ei!

Marti, 08 Aprilie 2014, ora 00:30

Alina Nine, cel mai bogat topmodel roman, a fost ceruta de sotie chiar de ziua ei! La doar un an de cand a cunoscut un marocan care i-a furat inima, romanca Alina Nine, un celebru model, a fost ceruta de sotie chiar inainte de petrecerea ei aniversara!

La 16 ani, cand a plecat doar cu o valiza cu haine din Caracal, Alina Nine nu s-a gandit nicio clipa ce destin stralucitor are in fata, si se gandea doar la riscurile de a fi numai printre straini. La scurt timp, contractele au venit pe banda rulanta si usor-usor, olteanca a inceput sa puna si ban pe ban.

Are peste patru

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Scandal la Casa Regala! Casatoria dintre Regele Mihai I al Romaniei si Regina Ana, contestata!

Marti, 08 Aprilie 2014, ora 00:30

Scandal la Casa Regala! Casatoria dintre Regele Mihai I al Romaniei si Regina Ana, contestata! Dupa ce s-a luptat sa demonstreze ca este fiul regelui Mihai, Dieter Stanzeleit lanseaza o ipoteza-bomba. Acesta sustine ca mariajul dintre suveran si Ana de Bourbon-Parma este nul. Teoria lui se bazeaza pe investigatii facute timp de doi ani.

De ani de zile, Dieter Stanzeleit (74 de ani), prim-violonist al Filarmonicii din Dortmund si un prosper om de afaceri, incearca sa obtina statutul legal de fiu al Regelui Mihai I al Romaniei. Magistratii din Germania au considerat ca procesul de

Personalitati / Regele Mihai 63 vizite [ Cancan ]

Andreea Balan si Keo s-au despartit de anul trecut, dar au tinut totul secret! Planul a esuat si s-au dat singuri de gol!

Marti, 08 Aprilie 2014, ora 00:30

Andreea Balan si Keo s-au despartit de anul trecut, dar au tinut totul secret! Planul a esuat si s-au dat singuri de gol! S-au iubit opt ani, iar saptamana trecuta au hotarat sa-si anunte despartirea. Andreea Balan si Keo nu mai formau, insa de multa vreme un cuplu, dar nu au vrut sa-si pastreze imaginea intacta, motiv pentru care au amanat cat mai mult anuntul.

Andreea Balan si Keo au format, pana nu demult, unul dintre cele mai solide cupluri din showbiz. Dupa opt ani de relatie, toata Romania astepta urmatorul pasul firesc, nunta, apoi si mostenitorii. Iata insa ca cei doi nu au fost pe aceeasi lungime de

Life Show / stiri Life Show 15 vizite [ Cancan ]

Reghe trebuie sa stie asta! Nevasta antrenorului Stelei are un mare "of" in casnicie! Suspina dupa ziua in care...

Luni, 07 Aprilie 2014, ora 05:45

Reghe trebuie sa stie asta! Nevasta antrenorului Stelei are un mare "of" in casnicie! Suspina dupa ziua in care... A ajuns de doua ori in fata altarului, dar nu a avut parte niciodata de o cerere asa cum viseaza toate femeile. Nici fostul, Tibi Dumitrescu si nici actualul sot, Laurentiu Reghecampf, nu au cerut-o de sotie pe Anamaria Prodan.

Avea numai 24 de ani atunci cand decidea ca vrea sa isi petreaca tot restul vietii alaturi de baschetbalistul Tibi Dumitrescu, cel caruia i-a daruit apoi si doua fete, Sarah si Rebecca. In 2007, Anamaria Prodan divorta, insa, de sportiv, motivand ca nu se mai iubesc

Life Show / stiri Life Show 33 vizite [ Cancan ]

Israelianul Zavorancai o sa crape de gelozie! Uite in ce ipostaze tandre e Zavo cu unul dintre cei mai excentrici "don juani"

Luni, 07 Aprilie 2014, ora 05:44

Israelianul Tomer e indragostit lulea de Oana Zavoranu, iar bruneta se lasa imbratisata si pupata de craii cluburilor de fite. Andrei Versace, zis si "Chioru'" are toate motivele sa-si faca poza asta tapet pe peretii dormitorului.

Desi apare tot timpul in preajma femeilor frumoase, Versace nu si-a schimbat niciodata statutul de burlac. Ori n-are noroc in dragoste, sau daca are... n-o vede. Asta daca ne-am lua dupa rautaciosii care l-au pricopsit cu pseudonimul "Chioru'". Chiar si asa, pe

Personalitati / Oana Zavoranu 23 vizite [ Cancan ]

Inca o veste bomba a atetizat in casa lui Mircea Sandu! Dupa lupta teribila cu cancerul, el a aflat ca fiica lui..

Sambata, 05 Aprilie 2014, ora 01:04

Inca o veste bomba a atetizat in casa lui Mircea Sandu! Dupa lupta teribila cu cancerul, el a aflat ca fiica lui.. Nunta mare in familia fostului presedinte al FRF, Mircea Sandu. La cinci ani de la divortul de Todd Medina, Raluca Sandu se pregateste sa imbrace din nou rochia de mireasa. De data aceasta, cel care o aduce la altar este un om de afaceri israelian.

A avut o adolescenta zbuciumata, insa si-a gasit linistea in bratele unui luptator american, Todd Medina. Cei doi s-au si casatorit si isi doreau enorm sa devina parinti, insa, in anul 2009 au decis sa puna capat mariajului lor, asa ca au divortat

Life Show / stiri Life Show 60 vizite [ Cancan ]

Carcotasii spuneau ca Serban Huidu rupe cantarul, dar noi va aducem dovada! Shaorma cu de toate si-a spus categoric cuvantul

Sambata, 05 Aprilie 2014, ora 01:04

Carcotasii spuneau ca Serban Huidu rupe cantarul, dar noi va aducem dovada! Shaorma cu de toate si-a spus categoric cuvantul La 37 de ani, Serban Huidu mai este doar o amintire a barbatului dupa care, in anii 2000, suspinau toate femeile si care se abonase la categoria de "Cel mai sexy star tv". Fostul carcotas a facut gusa, burta si a inceput sa-si piarda podoaba capilara.

Pe vremea cand prezenta Cronica Carcotasilor, Serban Huidu ar fi ironizat, fara doar si poate, orice vedeta care ar fi suferit o asemenea transformare. Iata, insa, ca timpul nu l-a iertat nici pe el, iar fostul prezentator nu mai aduce, astazi,

Life Show / stiri Life Show 26 vizite [ Cancan ]

Nevasta disperata, cea mai sexy fata! Cum a reusit Cosmina Pasarin si sa intre la "Bine Imbracate"

Sambata, 05 Aprilie 2014, ora 01:04

Nevasta disperata, cea mai sexy fata! Cum a reusit Cosmina Pasarin si sa intre la "Bine Imbracate" Tinutele tineresti, vesele si indraznete sunt castigatoarele saptamanii la rubrica "bine imbracate". Potrivit stilistului revistei Ciao!, Ovidiu Buta, vedeta care si-a ales cea mai potrivita rochie este Cosmina Pasarin.

O rochita vesela, rosie cu buline albe, croita dupa modelul celor purtate de sexy-nevestele disperate din serialul cu acelasi nume, a imbracat-o aproape perfect pe bruneta, la un eveniment monden. Si Giulia a primit laude, pentru o inovatie neasteptata.
Cosmina

Life Show / stiri Life Show 14 vizite [ Cancan ]

Fratele lui Ramaru, teorie halucinanta: Ion n-a murit, iar acum e agent sub acoperire in SUA! Vezi cum ar arata la 68 de ani!

Vineri, 04 Aprilie 2014, ora 01:29

Fratele lui Ramaru, teorie halucinanta: Ion n-a murit, iar acum e agent sub acoperire in SUA! Vezi cum ar arata la 68 de ani! Omul care l-a cunoscut cel mai bine pe Ion Ramaru este convins ca acesta nu a fost ucis in 1971. El crede ca criminalul traieste peste Ocean si lucreaza ca ofiter sub acoperire.

Cazul care a facut istorie in urma cu 43 de ani a revenit in atentia publica dupa acuzatii fara precedent aduse de fratele criminialului, omul care l-a cunoscut cel mai bine pe Ion Ramaru, acuzat ca a ucis patru femei si a ranit alte sase.

Traieste in America, are 68 de ani
Desi toata lumea a aflat despre

Life Show / stiri Life Show 23 vizite [ Cancan ]

A inflorit dupa divort! Nici nu-l mai recunosti pe fostul sot al Elenei Udrea! Imagini de colectie cu Dorin Cocos!

Vineri, 04 Aprilie 2014, ora 01:29

A inflorit dupa divort! Nici nu-l mai recunosti pe fostul sot al Elenei Udrea! Imagini de colectie cu Dorin Cocos! De cand au apucat-o pe drumuri diferite, Dorin Cocos si fosta lui sotie sunt parca intr-un continuu proces de intinerire.

Atat fizic, cat si la nivel de comportament. Milionarul, cel putin a slabit 20 de kilograme si emana dragoste prin toti porii.

A stiut Dorin Cocos de ce, la doar trei luni de la divortul de Elena Udrea, a gonit din nou spre altar...cu o domnisoara mult mai tinerica. Acum, la cei 52 de ani ai sai, milionarul s-a intors parca in timp cu cel putin varsta sotiei...mai

Life Show / stiri Life Show 84 vizite [ Cancan ]

Ce viata, ce huzur, boier pe Coasta de Azur! "Jupanul" de la Metrorex se lafaie pe iahturi cu sampanie scumpa si delicatese

Vineri, 04 Aprilie 2014, ora 01:29

Ce viata, ce huzur, boier pe Coasta de Azur! "Jupanul" de la Metrorex se lafaie pe iahturi cu sampanie scumpa si delicatese Este angajat la stat, dar traieste pe picior mare. Directorul Metrorex, Aurel Radu, e unul dintre putinii bugetari care isi permit sa se lafaie in "raiul miliardarilor", pe Coasta de Azur.

Se spune ca obrazul subtire cu cheltuiala se tine, iar starostele Metrorex nu face rabat de la calitate atunci cand pleaca in vacante.

Nici nu ar avea motive sa se zgarceasca, tinand cont ca este unul dintre cel mai bine platiti angajati la stat.

Aurel Radu duce o viata la care bugetarii obisnuiti

Actualitate / autoritati 74 vizite [ Cancan ]

Cosmarul incredibil prin care trece Dida Dragan! S-a legat de gat cu un credit de 500.000 de euro, iar firmele i-au intrat in coma

Joi, 03 Aprilie 2014, ora 01:06

Cosmarul incredibil prin care trece Dida Dragan! S-a legat de gat cu un credit de 500.000 de euro, iar firmele i-au intrat in coma Dupa o cariera inchinata publicului, cantareata s-a retras in anonimat si a sperat ca un job in televiziunea publica ii va asigura o batranete linistita! Nici pe departe! Artista trece acum prin cele mai grele momente din viata ei.

Cand nimeni nu mai stia nimic de ea, de mai bine de patru ani, una dintre marile canterete ale epocii de aur a ajuns la fundul sacului, dupa mai multe decizii care au costat-o enorm.

Dida Dragan a recunoscut ca s-a gandit la sinucidere de mai multe ori, insa a

Life Show / stiri Life Show 28 vizite [ Cancan ]

S-au urat cinci ani, dar in sfarsit s-au impacat! De ce au ingropat "securea razboiului" Catalin Crisan si fosta sotie

Joi, 03 Aprilie 2014, ora 01:06

S-au urat cinci ani, dar in sfarsit s-au impacat! De ce au ingropat "securea razboiului" Catalin Crisan si fosta sotie Au divortat in 2009, dupa 14 ani de mariaj, iar de atunci au devenit dusmani. In tot acest timp, Catalin Crisan si sotia lui si-au adus acuze si au refuzat sa mai comunice.

Minunea s-a produs insa la inceputul anului, cand cei doi s-au impacat.

In 2009, Catalin Crisan anunta ca divorteaza de femeia cu care s-a iubit timp de 14 ani si cu care are doi copii. Vestea i-a luat prin suprindere chiar si pe apropiati, care ii vedeau pe cei doi ca pe un cuplu solid si fericit.

Desi anuntau pe

Life Show / stiri Life Show 15 vizite [ Cancan ]

E prima oara cand vorbeste despre asta! Andreea Marin recunoaste ca a trecut printr-o depresie puternica, dar drogurile...

Joi, 03 Aprilie 2014, ora 01:06

A trecut printr-o puternica depresie, dar a reusit sa reziste in fata oricarei tentatii de a "evada" din realitate. Andreea Marin a vorbit deschis despre experienta ei si ne-a marturisit ce a tinut-o departe de un posibil consum de droguri.

Drogurile sunt una dintre cele mai cumplite capcane ale societatii contemporane. Pe baza unui psihic instabil, a problemelor din viata de zi cu zi sau doar a unei simple tentatii, tot mai multe persoane ajung sa consume stupefiante, luandu-le ca pe o doza

Personalitati / Andreea Marin 26 vizite [ Cancan ]

Ileana Stana Ionescu si-a pierdut toata averea dupa ce a fost tepuita de doua ori!

Miercuri, 02 Aprilie 2014, ora 00:50

Ileana Stana Ionescu si-a pierdut toata averea dupa ce a fost tepuita de doua ori! Una dintre cele mai discrete prezente artistice, actrita Ileana Stana Ionescu, trece prin momente cumplite dupa ce a fost pacalita sa investeasca zeci de mii de euro de cativa escroci!

Ileana Stana Ionescu, una dintre cele mai mari doamne ale teatrului romanesc, poate spune ca le-a incercat pe toate in viata. Inclusiv politica, o zona care nu s-a asortat decat o perioada scurta.

Dupa o cariera de cateva decenii in teatru, artista a decis ca e momentul sa-si faca o casa pe numele ei. Asa

Life Show / stiri Life Show 20 vizite [ Cancan ]

Noutati din procese! Alexandra Stan a castigat prima batalie impotriva lui Marcel Prodan si nu se lasa pana nu-l vede pedepsit!

Miercuri, 02 Aprilie 2014, ora 00:50

Noutati din procese! Alexandra Stan a castigat prima batalie impotriva lui Marcel Prodan si nu se lasa pana nu-l vede pedepsit! Razboiul dintre Alexandra si fostul ei iubit si impresar Marcel Prodan este departe de a se fi incheiat! Prima batalie a fost castigata de solista, iar acesteia nici prin gand nu-i trece sa renunte la proces pana cand Marcel nu va fi pedepsit.

Dupa episodul dramatic de vara trecuta, cand Alexandra Stan s-a infatisat in fata publicului plina de vanatai, acuzandu-l pe impresarul ei ca ar fi agresat-o in cel mai brutal mod, iata ca parca incepe sa iasa soarele pe strada ei.

Solista si

Personalitati / Alexandra Stan 14 vizite [ Cancan ]

Lucreaza la Primarie, dar viseaza la un salariu in... euro! Totul despre roscata pe care Cristea a ajutat-o sa vomite!

Miercuri, 02 Aprilie 2014, ora 00:50

Lucreaza la Primarie, dar viseaza la un salariu in... euro! Totul despre roscata pe care Cristea a ajutat-o sa vomite! Blonde, roscate, brunete - zeci de domnisoare au fost surprinse, de-a lungul timpului, in compania printului Cristea! Niciuna insa nu a reusit "performanta" roscatei Andrada!

Cristea n-o sa uite usor noaptea de sambata spre duminica, cand s-a distrat in club, pana la rasaritul sorelui, alaturi de o blonda, o roscata, doua sticle de whiskey si cateva randuri de shot-uri. De fier sa fii si tot te resimti dupa o asemenea distractie.

Adi Cristea nu s-a dat in laturi si de la treburile murdare:

Life Show / stiri Life Show 5 vizite [ Cancan ]

Dramele nestiute ale Oanei Mizil: "Mi-a murit tatal, apoi fratele. Cineva m-a sunat de pe numarul lui sa-mi spuna ca este mort"

Marti, 01 Aprilie 2014, ora 01:36

Mereu cu zambetul pe buze si radiind de fericire, Oana Niculescu Mizil ascunde, in suflet, o adevarata drama. Iubita lui Marian Vanghelie nu a avut o adolescenta si o tinerete marcate de evenimente tragice, insa priveste optimista in viitor.
Daca, acum, sustine ca este o persoana fericita si incearca sa se bucure de placerile pe care viata le ofera zilnic, nu inseamna ca Oana Mizil a dus o viata lipsita de griji. Deputata a vorbit, fara perdea, pentru CANCAN.ro, despre un subiect extrem de

Life Show / stiri Life Show 15 vizite [ Cancan ]

Mortal Kombat in Centrul Vechi! Legatura incredibila dintre Delia si un macel in care doi straini au fost umpluti de sange!

Marti, 01 Aprilie 2014, ora 01:36

Mortal Kombat in Centrul Vechi! Legatura incredibila dintre Delia si un macel in care doi straini au fost umpluti de sange! Doar o minune a facut ca doi straini sa scape cu viata dintr-o bataie sora cu moartea, pe care bodyguarzii clubului detinut de sotul Deliei le-au aplicat-o.

La sfarsitul acestui weekend, polul distractiei a devenit pentru cateva minute un ring de box sangeros, care se putea termina dramatic, daca martorii nu anuntau Politia.

Protagonsitii, doi straini care au petrecut in cel mai fierbinte punct de distractie al Capitalei, au fost pe punctul de a sfarsi tragic dupa ce bodyguarzii care

Life Show / stiri Life Show 6 vizite [ Cancan ]

Adio, impacare! Victor a spulberat ultima sansa la inima Biancai. Ce a facut-o pe roscata sa-i dea papucii si dupa divort

Marti, 01 Aprilie 2014, ora 01:36

Adio, impacare! Victor a spulberat ultima sansa la inima Biancai. Ce a facut-o pe roscata sa-i dea papucii si dupa divort Divortul n-a reusit sa stearga cu buretele sentimentele dintre ei, iar Biancai si lui Victor le-a fost greu sa stea departe unul, de celalalt. Motiv pentru care au incercat, timid, o reconciliere, insa totul s-a dus pe Apa Sambetei. Repede.

Chimia, magnetismul si atractia fizica le-au luat mintile si s-au dovedit a fi mai presus decat separarea legala, in cazul Biancai si al lui Victor Slav. Astfel ca, la doar cateva saptamani dupa divort, cei doi s-au dovedit a fi incapabili de a rezista

Personalitati / Bianca Dragusanu 38 vizite [ Cancan ]

Oana Mizil vorbeste fara perdea despre relatia cu Vanghelie."El este cadoul vietii mele pentru mine, seamana cu bunicul"

Luni, 31 Martie 2014, ora 01:42

Formeaza un cuplu de mai bine de trei ani, dar acum par mai sudati ca niciodata. Oana Mizil pare sa-l venereze pe iubitul ei, Marian Vanghelie, si are doar cuvinte de lauda la adresa lui. Femeia povesteste in exclusivitate secrtele relatiei lor.

Pe Oana Mizil am intalnit-o la magazinul cu haine pentru copii pe care il detine. Vizibil emotionata de prezenta prichindeilor, deputata a declarat ca abia asteapta sa aiba cel putin un copil cu primarul Marian Vanghelie.

Si-ar dori o casa plina

Life Show / stiri Life Show 11 vizite [ Cancan ]

Plange zilnic de durere si de dor, dar nu se lasa! Adevarul din dosarul pentru custodia fetitei Antoniei! Solista asteapta sa...

Luni, 31 Martie 2014, ora 01:42

Plange zilnic de durere si de dor, dar nu se lasa! Adevarul din dosarul pentru custodia fetitei Antoniei! Solista asteapta sa... Simte ca i se sfasie sufletul, de durere, iar rautatile celor din jur o afecteaza enorm, insa nimic nu este mai puternic, pentru Antonia, decat dorinta de a-si avea fiica aproape. CANCAN.ro a aflat ultimele noutati din procesul pentru custodie.

Antonia si sotul ei, Vincenzo Castellano, au dat startul unei lupte aprige pentru custodia fetitei lor, Maya ( trei ani si jumatate). "Razboiul" abia a inceput, insa solista este increzatoare ca, in cele din urma, soarta ii va surade, iar micuta va

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Secvente socante cu Cristea, o blonda si-o roscata, dupa mult alcool! Le-a pipait obraznic pe sani, apoi le-a ajutat sa vomite!

Luni, 31 Martie 2014, ora 01:42

Noapte grea pentru printul Cristea, care s-a trezit la propriu din extaz, in bratele agoniei! Ce-a patit in aceasta dimineata, in fata casei sale, sigur nu i s-a mai intamplat niciodata! Paparazzi Cancan.ro au fost acolo si au filmat totul!

Mai stiti vorba cu "a innebunit lupul"? Ei bine, noaptea trecuta, parca a innebunit "printul"! Elegant ca de obicei, la sacou si cravata, Cristea a iesit sa-si faca de cap in cluburile din Capitala, fara sa se gandeasca vreo clipa ca toata distractia se

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Nu mai are loc in dressing, dar nu da nicio haina! Vezi ce planuri are Carmen Negoita pentru garderoba sa impresionanta

Sambata, 29 Martie 2014, ora 05:50

Nu mai are loc in dressing, dar nu da nicio haina! Vezi ce planuri are Carmen Negoita pentru garderoba sa impresionanta Este una dintre cele mai fashion bloggerite, insa este de parere ca hainele nu sunt de unica folosinta si ca trebuie purtate frecvent. Carment Negoita are un dressing impresionant, insa nu se indura sa instraineze nicio piesa vestimentara.
De cativa ani, Carmen Negoita a devenit o impatimita a modei si a facut un fashion blog. Desi isi cumpara haine frecvent, pe care le accesorizeaza si le combina in fel si chip, femeia de afaceri nu da niciodata din ele.
Carmen Negoita Nu mai are loc in

Life Show / stiri Life Show 16 vizite [ Cancan ]

O cunoscuta cantareata si-a tinut iubitul ascuns vreme de 12 ani! Logodnicul blondei e chiar colegul de scena!

Sambata, 29 Martie 2014, ora 05:50

O cunoscuta cantareata si-a tinut iubitul ascuns vreme de 12 ani! Logodnicul blondei e chiar colegul de scena! Este sexy, frumoasa si dorita de toata suflarea masculina din Romania. Putini sunt, insa, cei care stiu ca artista are un iubit de mai bine de 12 ani, caci a reusit sa-l tina departe de ochii lumii! Pana acum, cand CANCAN a aflat totul!
Diana Matei, frumoasa cantareata de muzica de petrecere, este o femeie implinita atat de plan profesional cat si pe plan personal. Are o cariera de succes, castiga bani buni, iar cel mai mare sustinator al ei este chiar barbatul care-i sta alaturi de mai bine

Life Show / stiri Life Show 130 vizite [ Cancan ]

Triunghi amoros imposibil de imaginat! Cum a ajuns fosta sotie a lui Ionut Negoita sa imparta acelasi barbat cu Andreea Raicu!

Sambata, 29 Martie 2014, ora 05:50

Fostul iubit al lui Carmen Negoita e un barbat galant, mai ales cu femeile frumoase. Intr-una din serile trecute, afaceristul Cristi Furdi s-a oferit sa-i fie partener la o petrecere Andreei Raicu. La final, el a condus-o acasa cu masina.
Fara doar si poate, Cristi Furdi, cel care timp de cateva luni i-a fost iubit lui Carmen Negoita, este un barbat care stie sa se poarte cu femeile. Probabil asta a contat mult atunci cand i-a facut avansuri fostei sotii a milionarului Ionut Negoita. Daca

Life Show / stiri Life Show 21 vizite [ Cancan ]

Sufletul maestrului nu-si gaseste linistea! La un an de la moartea lui Sergiu Nicolaescu, sora si sotia lui sunt tot la cutite

Vineri, 28 Martie 2014, ora 05:48

Sufletul maestrului nu-si gaseste linistea! La un an de la moartea lui Sergiu Nicolaescu, sora si sotia lui sunt tot la cutite Sora regretatului regizor Sergiu Nicolaescu nu are deloc o batranete linistita. Pensia este extrem de mica si banii abia daca ii ajung pentru medicamente.

Prietenii se ingrijesc de ea si ii aduc de mancare.
Iolanda Nicolaescu este extrem de trista. Dupa ce fratele sau, regizorul Sergiu Nicolaescu, a trecut in nefiinta, in ianuarie 2013, aceasta nu-si mai gaseste linistea. O duce rau cu banii si a ajuns sa se bazeze pe ajutorul prietenilor, care nu au uitat-o.
"Am pensie de 670 de lei.

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Deznodamant neasteptat in relatia Iuliei Vantur cu Salman Khan! Ce urmeaza sa se intample intre ei pana la sfarsitul anului!

Vineri, 28 Martie 2014, ora 05:48

Deznodamant neasteptat in relatia Iuliei Vantur cu Salman Khan! Ce urmeaza sa se intample intre ei pana la sfarsitul anului! In timp ce in tara, Iulia neaga ca s-ar iubi pe ascuns cu cel mai sexy actor de la Bollywood, o publicatie din Orient da ca sigura nunta lor.

Jurnalistii sustin ca au aflat totul chiar din gura lui Salman.

Nu mai este mult pana cand Iulia Vantur va imbraca rochia de mireasa! Nu o spunem noi, ci o revista dedicata celebritatilor de la Bollywood! Iulia si actorul indian Salman Khan ar urma sa faca nunta chiar anul acesta! Misterioasa in privinta relatiei cu starul din India, Iulia s-a

Life Show / stiri Life Show 79 vizite [ Cancan ]

Despartire SOC. Un celebru prezentator TV s-a despartit de iubita lui cantareata dupa zece ani. Totusi, pe ei ii mai leaga asta...

Vineri, 28 Martie 2014, ora 05:48

Despartire SOC. Un celebru prezentator TV s-a despartit de iubita lui cantareata dupa zece ani. Totusi, pe ei ii mai leaga asta... Sunt impreuna de zece ani, insa atunci cand nimeni nu se astepta, un celebru cuplu din showbiz a pus punct povestii lor de iubire.

Cei doi au ramas in relatii amicale de dragul baiatului adoptat de Oana Sarbu.
La inceputul anului trecut, dupa un deceniu de iubire, Oana Sarbu si Robert Turcescu marturiseau ca au o relatie inchegata, bazata pe iubire si pe incredere.
Nu mai sunt impreuna de mai bine de jumatate de an!
Surse din anturajul Oanei si al lui Robert au marturisit, pentru CANCAN.

Life Show / stiri Life Show 52 vizite [ Cancan ]

Nu da atentie doar hainelelor, si parul este important! Ce vedete au fost desfiintate de stilist dupa ce au iesit asa din casa

Joi, 27 Martie 2014, ora 05:50

Nu da atentie doar hainelelor, si parul este important! Ce vedete au fost desfiintate de stilist dupa ce au iesit asa din casa Nici in acest an, vedetele autohtone nu au scapat netaxate pentru modul in care au decis sa se prezinte pe covorul rosu de la Premiile Gopo. Daca cele mai multe au fost laudate de Cristi Pascu, multe nu au trecut de criticele hair-stilistului.
Luni seara, vedetele autohtone s-au inghesuit sa paseasca pe covorul rosu de la Premiile Gopo, cel mai important eveniment dedicat cinematografiei si teatrului din Romania. Asa cum era de asteptat, vedetele si-au ales cele mai frumoase tinute si au

Life Show / stiri Life Show 13 vizite [ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima