Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.449 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Adelina Pestritu i-a scris lui Mos Craciun: "Am stat anul acesta cu..." DECLARATIE de dragoste pentru Skeak

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 15:02

Adelina Pestritu i-a scris lui Mos Craciun: "Am stat anul acesta cu..." DECLARATIE de dragoste pentru SkeakPentru prima oara dupa foarte multi ani, Adelina Pestritu nu are ce cadouri sa ii ceara lui Mos Craciun. Este atat de fericita alaturi de Speak incat s-a gandit sa scrie cea mai sincera scrisoare.

Adelina si Speak traiesc o poveste de dragoste ca in filmele de la Hollywood. De cand s-au combinat sunt nedespartiti si relatia lor pare una perfecta.
"Draga Mos Craciun,
Stiu, te-ai obisnuit sa ma gasesti cam trista si cred ca si tu obosisei sa ridici din umeri neputincios cand vedeai ca orice as

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Tragedia prin care trece o tanara de 20 de ani! Ea si cei doi copii, la un pas sa fie aruncati in strada inainte de Craciun!

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 14:33

Tragedia prin care trece o tanara de 20 de ani! Ea si cei doi copii, la un pas sa fie aruncati in strada inainte de Craciun!Are numai 20 de ani, dar deja este mama a doi copii. Antonia este casatorita si traieste din salariul sotului, insa neajunsurile sunt din ce in ce mai mari. Cele patru suflete risca sa ramana in strada, pentru ca nu mai au bani de chirie.

Era doar un copil atunci cand a intalnit dragostea, iar din prima clipa in care l-a cunoscut pe actualul ei sot, a stiut ca va fi cum el pana la adanci batraneti. De atunci, Antonia s-a casatorit si a devenit si mamica. Nu o data, ci de doua ori. Chiar daca

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

INCREDIBIL ce se intampla! Adi Minune o sa turbeze! Franco o santajeaza pe Carmen: "O sa pun un videoclip XXX"

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 13:34

INCREDIBIL ce se intampla! Adi Minune o sa turbeze! Franco o santajeaza pe Carmen: "O sa pun un videoclip XXX"Franco s-a despartit de Carmen, iar acum se pare ca sufera din dragoste. Baiatul a incercat sa o convinga pe fiica lui Adi Minune sa-l primeasca inapoi, insa nu a avut succes.

A trecut o luna de cand Carmen si Franco s-au despartit, iar reactiile celor doi au fost total diferite. Bruneta s-a refugiat in sala de forta, asa cum fac aproape toate tinerele care sufera o deceptie, iar Franco a inceput sa iasa mai des cu prietenii.
Luni dimineata, tanarul a fost cuprins de sentimente si a postat un

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

SURPIZA pentru o familie din Arges! Cine le-a batut la usa

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 12:01

SURPIZA pentru o familie din Arges! Cine le-a batut la usaCu cateva zile inainte de Craciun, o familie din Arges a primit o vizita neasteptata!

Europarlamentarul Victor Negrescu, alaturi de echipa sa din cadrul organizatiei PES activists Romania, le-a facut o surpriza unor copii si parintilor acestora, aducandu-le in casa un brad impodobit de Craciun.
Aceasta campanie intitulata "Zambetul de

Actualitate / stiri Actualitate8 vizite[ Cancan ]

Smiley, Alex Velea, Speak si multi altii vor canta in seara de Revelion, in Piata Constitutiei! Anuntul facut de Sorin Oprescu

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 11:46

Smiley, Alex Velea, Speak si multi altii vor canta in seara de Revelion, in Piata Constitutiei! Anuntul facut de Sorin OprescuPrimarul General, Sorin Oprescu, invita bucurestenii la petrecerea de Revelion, care se organizeaza pentru a 7-a oara consecutiv in Piata Constitutiei din Bucuresti, pe 31 decembrie, la ora 21,00.

"La evenimentul pe care-l organizam la trecerea dintre ani, imi doresc sa fim din nou impreuna, sa ne bucuram ca suntem sanatosi, sa cream o stare de bine, de prietenie. Sa ducem mai departe mesajul si sa constientizam fiecare cetatean al acestui oras, indiferent ca este

Actualitate / stiri Actualitate7 vizite[ Cancan ]

HOROSCOP 22 decembrie! Saptamana debuteaza cu multa agitatie pentru toate zodiile!

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 08:44

HOROSCOP 22 decembrie! Saptamana debuteaza cu multa agitatie pentru toate zodiile!Un inceput de saptamana cu multa agitatie pentru toate zodiile. Gemenii se zbat pentru a face rost de bani, iar leii pentru noi oportunitati in plan profesional.

Berbec
O zi care iti va marca inceputul unui sir de succese profesionale. Se produce Solstitiul de iarna, aspect care te va impulsiona sa iti imbunatatesti competentele profesionale si imaginea in ochii celorlalti. Unii, tocmai in acest moment magic se vor gasi sa te provoace cu maruntisuri. Fii vigilent si indeparteaza-te repede de

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Cancan ]

Atentie, vremea se raceste! Prognoza meteo 22-23 DECEMBRIE

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 08:04

Atentie, vremea se raceste! Prognoza meteo 22-23 DECEMBRIEMeteorologii anunta ca vremea este intr-un proces de racire, in aceasta perioada, iar la munte va ninge.

Vremea luni, 22 decembrie, in tara

Comparativ cu zilele anterioare, vremea va inregistra o usoara racire, cerul va fi predominant noros iar la munte va ninge. In regiunile nordice se vor inregistra precipitatii mixte iar izolat se va produce polei. Tot in zona montana cat si in partea sudica a teritoriului se vor produce intensificari ale vantului. Temperaturile maxime vor fi cuprinse

Actualitate / stiri Actualitate11 vizite[ Cancan ]

Tragedie inainte de Craciun! Trei persoane au murit si alte patru au fost ranite dupa ce doua masini s-au ciocnit pe DN2

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 07:49

Tragedie inainte de Craciun! Trei persoane au murit si alte patru au fost ranite dupa ce doua masini s-au ciocnit pe DN2Trei persoane, intre care un copil, au murit si alte patru au fost ranite, duminica seara, in urma unui accident produs pe DN 2, in judetul Ialomita, dupa ce doua autoturisme s-au ciocnit.

Potrivit purtatorului de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean Ialomita, Andreea Loghin, accidentul a avut loc pe DN 2, la iesirea din orasul Urziceni catre Buzau, cel mai probabil din cauza unei depasiri neregulamentare.

Primele informatii arata ca un sofer nu s-a asigurat in momentul in care a

Actualitate / stiri Actualitate6 vizite[ Cancan ]

Moartea a trecut pe langa el! F. Charm a fost implicat intr-un grav accident rutier iar de atunci....

Luni, 22 Decembrie 2014, ora 05:41

Moartea a trecut pe langa el! F. Charm a fost implicat intr-un grav accident rutier iar de atunci....Este clar ca F. Charm are pe cineva acolo sus care-l vegheaza si il fereste de rele. Artistul a fost implicat intr-un grav accident rutier din care a reusit sa scape cu viata ca prin urechile acului. De atunci insa, cantaretul a dezvoltat o fobie.
F. Charm este mereu cu zambetul pe buze si pus pe sotii, insa putini sunt cei care-l cunosc cu adevarat. Oricat de suparat ar fi, artistul nu lasa ca tristetea sa i se vada pe chip, din respect pentru fani. Reporterii CANCAN. ro au reusit insa sa-l

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Ce a facut sotul Deliei in toiul noptii, dupa ce a iesit din club! L-a rugat pe taximetrist sa...

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 21:45

Delia Matache se poate declara o femeie implinita. Concertele vin pe banda rulanta, asa ca anul trecut a reusit sa castige 700.000 de euro. Banii nu sunt deloc o problema, avand in vedere ca sotul ei este un prospec om de afaceri.

Delia este castorita cu Razvan Munteanu, un afacerist de succes, dar si impresarul artistei. Cei doi au in plan sa devina parinti in viitor, asa ca Razvan se bucura cat mai poate de libertate si se distreaza din plin.
Paparazzii CANCAN.RO l-au surprins pe sotul

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Stela Popescu a implinit astazi 79 de ani! Ce mesaj i-a transmis Victor Ponta

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 20:43

Stela Popescu a implinit astazi 79 de ani! Ce mesaj i-a transmis Victor PontaStela Popescu a implinit astazi 79 de ani. Considerata una dintre cele mai mari actrite ale Romaniei, ea petrece astazi alaturi de familie si spune ca varsta nu reprezinta nicio problema pentru ea.

Si-a dedicat viata actoriei si a jucat in o multime de piese de treatru. Chiar daca a implinit de mult varsta de pensionare, Stela Popescu este foarte activa si nu are de gand sa se retraga.

"Nu imi doresc decat sanatate. As vrea sa traiesc in aceasta fericire in permanenta pentru aceasta profesie.

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Andrei Penescu, la un pas de un accident cumplit! Ce greseala uriasa a facut in centrul Bucurestiului

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 19:46

Andrei Penescu, la un pas de un accident cumplit! Ce greseala uriasa a facut in centrul BucurestiuluiCornel Penescu era in topul celor mai bogati romani, cu o avere de 270 de milioane de euro, in anul 2008. Doi ani mai tarziu pierduse 100 de milioane de euro, pentru ca mai apoi sa fie nevoit sa declare falimentul lantului de magazine PIC.

Tot ce a ramas din PIC este numarul de la Porsche-ul Cayenne pe care il conduce acum fiul afaceristul, Andrei Penescu. In timp ce tatal sau isi ispaseste condamnarile la Penitenciarul Margineni, Andrei se plimba si traieste in luxul in care a fost invatat.

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Moldoveanca cu Porsche loveste din nou! A pus pe Facebook poze INGROZITOARE de la taierea porcului: "Da, l-am impuscat"

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 17:43

Moldoveanca cu Porsche loveste din nou! A pus pe Facebook poze INGROZITOARE de la taierea porcului: "Da, l-am impuscat"Adelina Etcu nu pare un nume cunoscut la prima vedere, insa cu siguranta multi isi vor aduce aminte de ea dupa ii spunem asa: moldoveanca cu Porsche.

Tanara a devenit celebra la inceputul anului dupa ce s-a laudat ca detine un adevarat parc auto. Doua Porsche Cayenne, un CL, si un X6 sunt masinile tinerei din Iasi, care este fiica unor afaceristi foarte bogati, stabiliti de mult timp in Franta.

Cum tine foarte mult la traditii, Adelina a taiat porcul impreuna cu parintii ei si a pus pozele pe

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Mahnire mai mare nu exista pentru un tata! Dupa ce a facut tot ce se putea pentru fiica lui, tatal Marijuanei pateste asta....

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 17:38

Mahnire mai mare nu exista pentru un tata! Dupa ce a facut tot ce se putea pentru fiica lui, tatal Marijuanei pateste asta....Ajuns la varsta de 66 de ani, Ion Coteanu isi va petrece sarbatorile alaturi de fiul sau si de nepoti. Are insa si o mare mahnire. Ca Dana Marijuana nu se ocupa si de fiica ei cea mare si ca nu contribuie in niciun fel la educatia acesteia.

Necazurile par sa nu se mai termine pentru Ion Coteanu, care a avut un an extrem de greu. Pe langa certurile monstruoase cu fiica si cu ginerele sau, tatal Danei Marijuana are si probleme grave de sanatate. Respira greu si nu poate face niciun fel de efort,

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Trista si deprimata! Oana Lis traieste un mega-COSMAR! Anuntul facut in urma cu putin timp

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 15:30

Trista si deprimata! Oana Lis traieste un mega-COSMAR! Anuntul facut in urma cu putin timpDaca pentru unii sarbatorile de Craciun sunt un motiv de bucurie, pentru Oana Lis este o situatie extrem de trista. Problemele prin care atrecut in ultima perioada, si-au pus amprenta in viata ei.

Oana Lis sufera foarte mult ca nu are pe nimeni, iar aceasta perioada a sarbatorilor, pare ca ii face mult rau. Sotia fostului primar este deprimata si se simte singura.

"Nu stiu Voi cum simtiti,DAR eu abia astept sa treaca sarbatorile astea,n-am. Mama,n-am soacra Unde sa Ma duc in vizita la masa cu

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Adelina Pestritu, cosmar in prag de Craciun! Nu mai are voie nici sa se apropie de Speak

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 14:56

Adelina Pestritu, cosmar in prag de Craciun! Nu mai are voie nici sa se apropie de SpeakIn toiul pregatirilor pentru Craciun,inevitabilul s-a produs. Adelina Pestritu se simte destul de rau si aste pentru ca s-a pricopsit cu o raceala.

Sa fii racit in prag de sarbatori, poate deveni un cosmar, mai ales ca trebuie sa stai cat mai departe de apropiati, pentru a nu le transmite raceala.

Asa se intampla si in cazul vedetei TV, care ar trebui sa stea departe de iubitul ei, pana ii trece gripa. Bruneta a postat pe Facebook

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Fratele Madalinei Manole a ajuns la capatul puterilor! "Daca fac asta incep imediat sa plang..."

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 14:51

Fratele Madalinei Manole a ajuns la capatul puterilor! "Daca fac asta incep imediat sa plang..."Au trecut mai bine de patru ani de cand Madalina Manole a plecat in lumea celor drepti, insa fratele sau nu si-a revenit nici acum. Marian Manole nu poate sa se uite la imagini si filme cu sora sa, pentru ca imediat incepe sa planga.

Madalina Manole a fost, cu siguranta, una dintre cele mai indragite si apreciate cantarete din Romania. In urma cu patru ani si jumatate insa, ea a decis sa-si incheie socotelile cu viata, lasand in urma o familie distrusa. Fiul sau era mult prea mic in acel

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

A scapat ca prin urechile acului de moarte! Ce actrita celebra de la noi a fost la un pas de deces de trei ori!

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 14:09

A scapat ca prin urechile acului de moarte! Ce actrita celebra de la noi a fost la un pas de deces de trei ori!Ajunsa la varsta de 76 de ani, Rodica Popescu Bitanescu marturiseste ca a avut trei cumpene in viata si ca de fiecare data a vazut moartea cu ochii. Ca printr-o minune, indragita actrita a scapat nevatamata de fiecare data.

Se mandreste cu o cariera stralucita, fiind considerata una dintre cele mai bune actrite ale Romaniei din toate timpurile,dar si cu o casnicie fericita. Ajunsa la varsta de 76 de ani, Rodica Popescu Bitanescu are tot ceea ce ii trebuie: celebritate, un statut social si

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Tiganie de nedescris in curtea lui Pepe! Ce i-a facut latin-loverul fiicei de doar doi ani

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 13:28

Tiganie de nedescris in curtea lui Pepe! Ce i-a facut latin-loverul fiicei de doar doi aniPepe este pregatit pentru sarbatorile de Craciun. Astazi artistul a participat la taierea porcului alaturi de fetita lui si Raluca. Cei trei au urmarit cu atentie intregul ritual.

Interpretul a postat de Facebook o imagine in care apare alaturi de cele mai importante persoane din viata lui. Cea mai incantata de operatiunea "taierea porcului" a fost Maria, care la final s-a lasat surprinsa intr-o fotografie memorabila.

Curajoasa, micuta Maria, in varsta de aproape trei ani, s-a asezat pe

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Andra, surpriza de proportii pentru fani! "Stiu ca vine din sufletul tau...."

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 13:09

Andra, surpriza de proportii pentru fani! "Stiu ca vine din sufletul tau...."Andra si Catalin Maruta, ajutati de baietelul lor, au impodobit deja bradul , iar familia Maruta s-a pregatit pentru sarbatorile de iarna.

Pentru ca tine in permanenta legatura cu fanii de pe contul de socializare, Andra le-a facut si o surpriza prietenilor virtuali, in prag de sarbatori. Artista a facut public clipul "Mos Craciun vine-n oras".

"Pentru ca vine Craciunul, pentru ca va iubesc si ma gandesc la voi, v-am pregatit urmatoarea surpriza! SHARE sa ajunga Mos Craciun la toata

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Adelina Pestritu i-a facut-o lui Speak! "Nu cred ca sunt asa de prost..."

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 11:57

Adelina Pestritu i-a facut-o lui Speak! "Nu cred ca sunt asa de prost..."Adelina si-a pus iubitul in dificultate, in urma cu putin timp. Speak a avut parte de un eveniment neplacut si in acelasi timp amuzant, in incercarea de a o face fericita pe bruneta.

Artistul a gasit pe masa un biletel in care Adelina il anunta ca avea o zi plina, ca trebuia sa mearga la masaj, manichiura, "criogenare" si shopping cu fetele, asa ca il ruga pe el sa-i ia rochiile de la curatatorie.

"Recuperez rochiile si le asez cu multa grija in portbagaj. Il inchid si dau sa ma urc in masina.

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Bianca Dragusanu, declaratii ULUITOARE! " Imi place sa fiu..."

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 11:39

Bianca Dragusanu, declaratii ULUITOARE! " Imi place sa fiu..."Intr-un moment de sinceritate, Bianca Dragusanu a facut cateva declaratii , care lasa loc de interpretari. Iubita lui Victor Slav crede ca exista cineva care vrea sa ii puna bete in roate si a mai spus ca ii place sa fie subapreciata.

Bianca a marturisit ca este "manevrata de un elefant puternic". "Unele persoane ma subapreciaza, dar nu este nicio problema pentru mine. Si eu vad foarte multe lucruri, as putea sa vorbesc despre lucrurile pe care le stiu si care i-ar afecta foarte mult. Stii cum

Life Show / stiri Life Show13 vizite[ Cancan ]

SURPRIZA Andreei Banica pentru fani! Ce a facut impreuna cu sotul ei, inainte de Craciun!

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 11:12

SURPRIZA Andreei Banica pentru fani! Ce a facut impreuna cu sotul ei, inainte de Craciun!Andreea Banica a adus un strop de culoare in familia ei, inainte de sarbatori. Interpreta a ales ca anul acesta sa impodobeasca bradul, intr-un mod inedit.

Andreea si-a impodobit bradul cu cu bufnite albe si rosii. Activa pe pagina sa de Facebook, vedeta a optat sa aiba, anul acesta, un brad cu totul deosebit.

Reactia fanilor a fost una pe masura. "O familie minunata! Frumos bradul cu bufnite!", "Un brad frumos, deosebit, sa va aduca noroc, fericire si....maxima iubire!", i-au scris

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Imaginea care a creat ISTERIE! Antonia, facuta PRAF de fani! "Te-ai cam grabit..."

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 10:22

Imaginea care a creat ISTERIE! Antonia, facuta PRAF de fani! "Te-ai cam grabit..."Antonia a mers zilele acestea in Italia, unde va petrece timpul alaturi de fetita ei Maya. Cele doua s-au plimbat prin oras cat e ziua de lunga, iar iubita lui Alex Velea si-a surprins fetita in cea mai dragusta postura.

Fotografia facuta publica, nu a fost insa pe placul fanilor, care au observat faptul ca desi este la o varsta frageta, Maya are parul decolorat. Cantareata a fost aspru criticata.

Maya are un par lung, bogat, asemanator cu cel al mamei sale, iar varfurile par a fi decolorate.

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

Marturie SOCANTA facuta de un celebrul prezentator tv din Romania: "Probabil eu acum eram un drogat sau un betiv" Cine l-a salvat

Sambata, 20 Decembrie 2014, ora 20:46

Marturie SOCANTA facuta de un celebrul prezentator tv din Romania: "Probabil eu acum eram un drogat sau un betiv" Cine l-a salvatCatalin Bordea a fost crescut de catre bunici si spune ca si-a vazut pentru prima oara tatal cand avea 12 ani. Celebrul prezentator TV a povestit cat de mult l-a impresionat acest moment.

Este unul dintre cei mai cunoscuti actori de stand-up din Romania si asistentul lui Dan Capatos. Destinul lui ar fi putut sa fie insa altul daca bunicii nu aveau grija de el. Catalin Bordea crede ca ar fi ajuns un drogat sau un betiv si face o declaratie senzationala despre trecutul sau.
"La 12 ani, m-am

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Finala Vocea Romaniei, un show la superlativ! Ce AUDIENTA incredibila a facut

Sambata, 20 Decembrie 2014, ora 18:13

Finala Vocea Romaniei, un show la superlativ! Ce AUDIENTA incredibila a facutFinala Vocea Romaniei a fost un show grandios invaluit in emotie, tensiune si maretie.

Cei patru antrenori - Loredana, Smiley, Marius Moga si Tudor Chirila au gandit momente exceptionale, show-uri individuale in adevaratul sens al cuvantului pentru fiecare dintre cei patru finalisti. Invitati surpriza, oameni cu un talent nemarginit si o cariera de invidiat in muzica au urcat pe scena alaturi de concurenti, pentru a da nastere unor momente de neuitat.

Minutul de maxima audienta de la 20:55 a

Actualitate / stiri Actualitate12 vizite[ Cancan ]

Ce face CRBL dupa ce a ratat toate ofertele de Black Friday. Trebuie sa vezi cum l-au filmat paparazzii in mall

Sambata, 20 Decembrie 2014, ora 16:58

CRBL si-a luat inima in dinti si a intrat saptamana trecuta in magazinul iStyle din mall. Dupa un an de munca era pregatit sa investeasca intr-o tableta noua, insa s-a razgandit cand a ajuns in fata ei.

Anul 2014 a fost unul foarte bun pentru CRBL, care a scos o multime de melodii. Cum de bani nu duce lipsa, cantaretul a decis sa testeze piata, fiind decis sa isi cumpere o tableta pe care si-o dorea de foarte mult timp. Si-a lasat acasa sotia si fetita si a mers singur in mall. Timp de 30 de

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

INCREDIBIL! Anda Adam a fost SECHESTRATA de un necunoscut! S-a intamplat in urma cu putin timp!

Sambata, 20 Decembrie 2014, ora 11:40

INCREDIBIL! Anda Adam a fost SECHESTRATA de un necunoscut! S-a intamplat in urma cu putin timp!In prag de sarbatori, Anda Adam a trecut prin clipe de panica, dupa ce un necunoscut a vrut sa o sechestreze. Barbatul a vrut sa pozeze alaturi de ea, insa, artista a refuzat.

Toata nebunia s-a petrecut la shootingul pentru realizarea copertei viitorului album. In timpul sedintei foto, si-a facut aparitia un baiat de cartier care a platit pentru a aparea in cateva poze alaturi de Anda.

Artista s-a enervat la culme, dar, pana la urma a fost fortata de imprejurari sa accepte situatia.

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

SOCANT! O celebra blonda din Romania a fost taiata cu un CUTIT! Ce se intampla cu vedeta in aceste momente!

Sambata, 20 Decembrie 2014, ora 10:27

SOCANT! O celebra blonda din Romania a fost taiata cu un CUTIT! Ce se intampla cu vedeta in aceste momente!Cristina Cioran a marturisit ca la varsta de cinci ani a trecut printr-un moment plin de durere. Vedeta a recunoscut ca a trait trauma vietii ei.

Totul s-a intamplat la varsta de cinci ani. Fiind bolnava de hepatita, frumoasa blonda a fost dusa de bunica ei la un vraci, care a taiat-o pe frunte, pentru a elimina sangele infectat. Cristina a fost socata si a ramas chiar cu sechele.

Mai mult, se pare ca vraciul a intrebat-o atunci daca vrea sa fie taiata sub limba, asa cum era obiceiul, insa,

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Reteaua secreta de tuneluri din Romania iese acum la iveala! Cati kilometri de catacombe au sapat inaintasii nostri

Sambata, 20 Decembrie 2014, ora 00:43

Reteaua secreta de tuneluri din Romania iese acum la iveala! Cati kilometri de catacombe au sapat inaintasii nostriRomania ascunde in adancuri o serie de tuneluri subterane, construite de inaintasii nostri in diferite epoci istorice.
Reteaua secreta aduna nu mai putin de 500 de kilometri de catacombe, iar acestea nu au fost explorate in intregime nici pana in ziua de astazi.
Undele dateaza inca de pe vremea romanilor, in timp ce catacombele din Bucuresti cele mai cunoscute, au fost realizate in "Epoca de Aur", o data cu mega-constructia casei Poporului, ordonata de catre dictatorul Nicolae Ceausescu. Putini

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima