Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.377 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Victor Ponta il invinge clar pe Iohannis in turul II. Ce spun sondajele despre ce se va intampla in alegeri

Vineri, 19 Septembrie 2014, ora 13:38

Victor Ponta il invinge clar pe Iohannis in turul II. Ce spun sondajele despre ce se va intampla in alegeri Mai e foarte putin pana la startul campaniei electorale, dar sondajele de opinie spun deja foarte clar care vor fi rezultatele alegerilor prezidentiale de anul acesta. Victor Ponta invinge detasat!

Conform datelor celui mai recent sondaj CSCI, realizat pe 1100 de persoane, in intervalul 15- 18 septembrie, premierul Victor Ponta ramane favorit in cursa prezidentiala. La capitotul incredere in politicieni, Victor Ponta, in crestere usoara, ocupa in continuare prima pozitie in clasament, cu un

Life Show / stiri Life Show 11 vizite [ Cancan ]

VICTORIE zdrobitoare pentru Steaua in primul meci din Europa League! Cine a fost primul care i-a felicitat pe fotbalisti

Vineri, 19 Septembrie 2014, ora 09:39

VICTORIE zdrobitoare pentru Steaua in primul meci din Europa League! Cine a fost primul care i-a felicitat pe fotbalisti Meci plin de emotie pentru Steaua. Joi seara a reusit o victorie spectaculoasa impotriva danezilor de la Aalborg. Premierul Victor Ponta i-a felicitat imediat dupa ce au invins cu 6-0, in primul meci din grupa J a Europa League.

Joia aceasta s-a transformat intr-o sarbatoare nationala pentru toti romanii! Dupa o prima repriza plina de emotii si incertitudine, Steaua a reusit sa aduca in acelasi timp zambete si lacrimi pe chipul fiecaruia dintre noi. In primul meci din grupa J a Europa

Sport / stiri Sport 4 vizite [ Cancan ]

Cum a reactionat Adelina Pestritu cand Iulia Albu l-a criticat dur pe Liviu Varciu? "Nu-mi spune!"

Vineri, 19 Septembrie 2014, ora 00:58

Cum a reactionat Adelina Pestritu cand Iulia Albu l-a criticat dur pe Liviu Varciu? "Nu-mi spune!" Liviu Varciu a fost criticat dur de Iulia Albu in privinta vestimentatiei sale de la un eveniment important. Fashion editorul nu a fost deloc multumita de modul in care s-a prezentat moderatorul.

Iulia a concluzionat spunand ca nu este una din tinutele inspirate ale lui Liviu Varciu, motiv pentru care i-a dat trofeul "Bau", care este inmanat de obicei vedetelor care se imbraca cel mai prost la diferite evenimente, dupa un clasament realizat de fosta sotie a lui mihai Albu.

"Nu a facut o

Life Show / stiri Life Show 5 vizite [ Cancan ]

Anda Adam este inmarmurita! A aflat ca barbatul cu care doarme in pat in fiecare seara este un infractor si are dosar pentru...

Joi, 18 Septembrie 2014, ora 05:42

Anda Adam este inmarmurita! A aflat ca barbatul cu care doarme in pat in fiecare seara este un infractor si are dosar pentru... Noul iubit al Andei Adam a incercat sa tina ascuns un secret incredibil! Cancan.ro a aflat ca Sorin, barbatul cu muschi care o incalzeste noapte de noapte pe cantareata, a avut probleme grave cu legea!

Anda Adam simte din nou fluturasi in stomac in bratele noului ei iubit, alaturi de care a fost surprinsa deja prin oras. Cei doi par ca au planuri serioase si impart deja gastile de prieteni, mai ales cand vine vorba de distractie. Despre Sorin nimeni nu stie nimic, decat ca este foarte

Life Show / stiri Life Show 53 vizite [ Cancan ]

ANUNTUL ULUITOR facut de Adelina Pestritu! "M-am hotarat, vreau un copil!"

Joi, 18 Septembrie 2014, ora 00:51

ANUNTUL ULUITOR facut de Adelina Pestritu! "M-am hotarat, vreau un copil!" In urma cu doar cateva minute, Adelina Pestritu a facut marele anunt. Bruneta a marturisit ca isi doreste foarte mult un copil!

Adelina a declarat de nenumarate ori ca este o femeie fericita si ca Speak, este tot ce si-a dorit. Relatia dintre Adelina Pestritu si Speak pare sa evolueze destul de repede, insa frumos. Cei doi sunt de nedespartit, ceea ce face ca toata lumea sa prevada o noua nunta in showbiz. Ce-i drept cei doi amoreze cam dau semne ca asta urmeaza in curand.

Adelina a ramas

Life Show / stiri Life Show 5 vizite [ Cancan ]

BOMBA! Alina, amanta lui Nila, spune adevarul despre sarcina! Este sau nu insarcinata cu Mihai Costea?

Joi, 18 Septembrie 2014, ora 00:04

BOMBA! Alina, amanta lui Nila, spune adevarul despre sarcina! Este sau nu insarcinata cu Mihai Costea? Alina, iubita cu care se presupune ca Nila ar fi inselat-o pe Cruduta, a transmis un mesaj prin care a vrut sa faca lumina in tot acest scandal. Femeia sustine ca nu a crezut ca Mihai Costea mai avea o relatie cu Daniela.

Chiar daca informatia despre sarcina Alinei a venit chiar din cercul familiei sale, blondina a negat ca ar fi insarcinata si a atacat-o voalat pe Cruduta, spunand ca atata timp cat Nila a cautat-o, inseamna ca nu era multumit de ce are acasa.

"Sunt o femeie de 28 de ani

Life Show / stiri Life Show 9 vizite [ Cancan ]

Mesaj halucinant al amantei catre iubita inselata! Denisa Botcari: "Daniela, ar trebui sa..."

Miercuri, 17 Septembrie 2014, ora 00:20

Mesaj halucinant al amantei catre iubita inselata! Denisa Botcari: "Daniela, ar trebui sa..." Una dintre fetele cu care Costea a inselat-o pe Daniela Crudu, Denisa Botcari, are un mesaj pentru fosta iubita a fotbalistului. Blonda il ataca dur pe Nila.

Denisa este foarte dezamagita de felul in care s-a comportat Costea cu ea. Cand a vazut la ce s-a ajuns, blondina a dat cartile pe fata si spune ca vorbeste doar pentru ca fotbalistul a declarat ca nu o cunoaste,

Life Show / stiri Life Show 36 vizite [ Cancan ]

Au facut anuntul chiar de ziua lui! Gabriela Cristea si Tavi Clonda s-au logodit! "Ne-am luat doua inele..."

Marti, 16 Septembrie 2014, ora 00:37

Au facut anuntul chiar de ziua lui! Gabriela Cristea si Tavi Clonda s-au logodit! "Ne-am luat doua inele..." Pe 15 septembrie, Tavi Clonda a implinit 35 de ani, iar Gabriela Cristea a avut grija ca iubitului ei sa nu-i lipseasca o petrecere pe cinste. Cu aceasta ocazie, cei doi au facut si un anunt important.

Se pare ca cei doi au recunoscut ca s-au casatorit. Ce-i drept, e vorba despre o logodna spirituala, insa pentru ei inseamna foarte mult, desi nu poarta inelele luate de pe Muntele Athos.

"Am fost la Muntele Athos si de acolo ne-am luat doua inele, dar asa, simbolic. Noi momentan ne mutam

Life Show / stiri Life Show 7 vizite [ Cancan ]

Primele declaratii ale lui Stefan Stan, dupa ce s-a zvonit ca va fi tatic: "Nu stiu..."

Sambata, 13 Septembrie 2014, ora 00:06

Primele declaratii ale lui Stefan Stan, dupa ce s-a zvonit ca va fi tatic: "Nu stiu..." In urma cu o saptamana, apropiatii lui Stefan Stan sustineau cu tarie ca artistul va fi tatic si ca femeia cu care se iubeste de cateva luni, Didi. Aflat la RMA, cantaretul a negat cu vehementa ca ar urma sa aiba un copil.

Dupa o relatie tumultuoasa cu Andreea Mantea, Stefan Stan s-a cuplat cu o bruneta focoasa, care pare sa fi facut din artist un adevarat barbat de casa. De mai bine de cinci luni, cei doi sunt de nedespartit, iar tanara isi insoteste iubitul chiar si la evenimentele mondene.

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Mama Oanei Zavoranu a vorbit despre relatiei pe care fiica ei a avut-o cu Mircea Badea! Dezvaluiri BOMBA: "Venea mascat la ea"

Vineri, 12 Septembrie 2014, ora 13:10

Mama Oanei Zavoranu a vorbit despre relatiei pe care fiica ei a avut-o cu Mircea Badea! Dezvaluiri BOMBA: "Venea mascat la ea" Au trecut multi ani de cand Mircea Badea umbla dupa Oana Zavoranu, iar pentru cei care care inca nu cred ca aceasta poveste este adevarata, mai vine o confirmara.

Marioara Zavoranu, mama Oanei, isi aduce si ea aminte de prezentatorul TV. Relatia Oanei Zavoranu cu Mircea Badea nu a tinut foarte mult. Querida era extrem de deranjata de comportomanetul lui Badea, care a fost parasit pentru ca era..."prea ciudat".

"Intr-adevar a fost o relatie pe care Oana nu prea a vrut sa o intretina,

Personalitati / Oana Zavoranu 64 vizite [ Cancan ]

A intrat in coma, dar a pastrat o legatura paranormala cu nepoata ei! Pe patul de moarte, bunica Andreei Balan refuza sa inchida..

Joi, 11 Septembrie 2014, ora 05:42

A intrat in coma, dar a pastrat o legatura paranormala cu nepoata ei! Pe patul de moarte, bunica Andreei Balan refuza sa inchida.. Andreea Balan este in lacrimi. Bunica sa paterna a intrat in coma, iar medicii nu-i mai dau sanse de supravietuire. Solista se afla in America, pentru filmarea unui nou videoclip, iar zilele urmatoare se va intoarce de urgenta in tara pentru a...

Saptamana trecuta, bunica paterna a Andreei Balan a suferit un accident vascular si a ajuns de urgenta la spitalul din Galati. Medicii au facut tot posibilul pentru a o stabiliza, insa, fara rezultat. Zilele trecute, dupa ce a aspirat supa in

Life Show / stiri Life Show 20 vizite [ Cancan ]

BOMBA! Sotul Ilenei Ciuculete, acuzat ca a agresat o MIREASA!

Joi, 11 Septembrie 2014, ora 05:42

BOMBA! Sotul Ilenei Ciuculete, acuzat ca a agresat o MIREASA! Casnicia Ilenei Ciuculete cu sotul ei, Cornel Gales, a fost pusa in pericol, dupa ce sotul interpretei a fost acuzat ca a agresat o viitoare mireasa.

Cu toate ca totul a fost filmat, Gales nu a recunoscut nimic si spune ca totul e o minciuna. "Aceasta femeie a tras de mine. Este un trucaj ieftin. Nu am de ce sa mint. A fost filmat aiurea. Am fost cautat de aceasta familie, Culea, care vroia ca Ileana sotia mea sa cante la nunta lor. M-au amenintat ca daca Ileana nu canta gratis la nunta lor,

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

ADIO BURLACIE! Stefan Stan va deveni tatic! Vezi cum arata femeie care l-a cucerit definitiv!

Joi, 11 Septembrie 2014, ora 05:42

ADIO BURLACIE! Stefan Stan va deveni tatic! Vezi cum arata femeie care l-a cucerit definitiv! Stefan Stan este in culmea fericirii, dupa ce aflat vestea cea mare. Iubita lui, Didi, este insarcinata, iar cei doi vor deveni parinti in curand

Stefan Stan si Didi si-au facut deja planuri pentru marele eveniment si au inceput sa se vada in postura de parinti. Interpretul a declarat de nenumarate ori ca vrea sa aiba o familie si un copil, iar acum, dorinta i s-a indeplinit.
Dupa o relatie tumultoasa cu Andreea Mantea, Stefan Stan s-a facut baiat de casa, iar in curant isi va tine

Life Show / stiri Life Show 37 vizite [ Cancan ]

Desi e casatorita, primeste sfaturi de la familia lui Keo! Paparazzii au gasit-o pe cea mai sexy concurenta de la MasterChef cu...

Miercuri, 10 Septembrie 2014, ora 05:44

Desi e casatorita, primeste sfaturi de la familia lui Keo! Paparazzii au gasit-o pe cea mai sexy concurenta de la MasterChef cu... Maria Secrieriu, cea mai sexy concurenta de la Masterchef, si-a serbat luni ziua numelui. Frumoasa blonda a iesit la masa de pranz cu nimeni altul decat varul lui Keo, cu care este buna prietena. Acesta i-a daruit un buchet imens de flori si...

Maria Secrieriu a devenit celebra in urma participarii la emisiunea concurs "Masterchef", iar de atunci a ramas in atentia presei. Blonda a incercat sa faca o meserie din pasiunea pentru gatit, ba chiar a lucrat si la un restaurant celebru din

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

Oana Lis, in scandal cu fratele sau! Vezi motivul incredibil pentru care cei doi nu se mai inteleg! "A fost batut si..."

Miercuri, 10 Septembrie 2014, ora 05:44

Oana Lis, in scandal cu fratele sau! Vezi motivul incredibil pentru care cei doi nu se mai inteleg! "A fost batut si..." Oana Lis a incetat sa mai vorbeasca cu fratele ei, dupa ce acesta i-a cerut bani de nenumarate ori, pana si in cele mai intime situatii.

Oana Lis a marturisit ca relatia cu fratele ei mai mic s-a racit din cauza ca Stefan nu a fost alaturi de Oana in momentele in care ea avea nevoie de sprijinul ei moral.

"Mama mea a murit cand eu aveam 13 ani si fratele meu 3-4 ani. Tot timpul il ajutam cu bani. Ii cumparam haine, ii plateam in oras. Stia ce probleme am si nu mi-a oferit niciodata

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Cristi Chivu da din CASA! Ce spune despre viata alaturi de sotia lui! "Nu am nicio putere de..."

Miercuri, 10 Septembrie 2014, ora 05:44

Cristi Chivu da din CASA! Ce spune despre viata alaturi de sotia lui! "Nu am nicio putere de..." Cristi Chivu si sotia lui Adelia au fost intotdeauna discreti cu viata lor personala, motiv pentru care se stiu prea putine lucruri despre cum reusesc sa aiba o familie perfecta.

Chiar si asa, Cristi Chivu a vorbit despre cum este viata acasa, alaturi de cele trei fete ale lui.

"Nu am nicio putere de decizie in familia noastra. Avem veselie si bucurie in casa. Uneori jucam fotbal in casa, dar nu vreau sa le induc celor mici prea mult ideea de fotbal. Am doua fete, pe care eu mi le-am

Personalitati / Cristi Chivu 70 vizite [ Cancan ]

Abandonat de fiicele lui, tatal unor surori faimoase a ajuns sa lucreze "cu ziua" la Ciorogarla! Cara, sapa si e "om bun la toate"

Marti, 09 Septembrie 2014, ora 05:44

Abandonat de fiicele lui, tatal unor surori faimoase a ajuns sa lucreze "cu ziua" la Ciorogarla! Cara, sapa si e "om bun la toate" Tatal surorilor Luciu nu fuge de munca si ar face orice pentru a castiga un ban cinstit. Ion Luciu are o pensie mica, dar care abia daca-i ajunge pentru medicamente si paine pe toata luna. Astfel, el mai munceste din cand in cand cu ziua, la prieteni.

Batran, bolnav si singur, Ion Luciu se descurca cum poate. Are o pensie mica, de doar cateva sute de lei, bani care abia daca-i ajung pentru medicamente si paine. Astfel, barbatul se vede nevoit sa lucreze cu ziua, pentru a castiga un ban

Life Show / stiri Life Show 16 vizite [ Cancan ]

"Printesa tatii" e regina, cu ceasuri scumpe si genti de firma! Ea este cu adevarat "Miss Fata de la tara"!

Marti, 09 Septembrie 2014, ora 05:44

"Printesa tatii" e regina, cu ceasuri scumpe si genti de firma! Ea este cu adevarat "Miss Fata de la tara"! Unul dintre cei mai bogati primari din Romania, nu este al unui oras de cinste, ci al comunei Sascut din judetul Bacau. Desi are o avere impresionanta, Cristian Bostan se mandreste cel mai tare cu fiica lui, Ane Marie, in varsta de 17 ani.

La numai 17 ani, Ane Marie Bostan, fiica primarului din comuna Sascut, poate oricand lua titlul de "Miss fata de la tara". Desi merge pe ulitele comunei, Ane are la brat doar genti de mii de euro.
Cristian Bostan merge cu fiica lui peste tot

O

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Prima reactie a lui Mircea Badea, dupa dezvaluirile incendiare facute de Oana Zavoranu! Vezi ce spune realizatorul tv!

Marti, 09 Septembrie 2014, ora 05:44

Prima reactie a lui Mircea Badea, dupa dezvaluirile incendiare facute de Oana Zavoranu! Vezi ce spune realizatorul tv! Mircea Badea a avut prima reactie, dupa dezvaluirile facute de Oana Zavoranu. Asa cum era de asteptat, realizatorul tv a fost zgarcit in declaratii.

Oana Zavoranu a decis sa il puna la punct pe Mircea Badea si continua seria amanuntelor incediare din relatia pe care a avut-o cu acesta in urma cu mai multi ani.

"Eu nu vreau sa imi fac publicitate pe spatele lui, asa cum susine acest ciumpalac", a declarat Oana Zavoranu la Kanal D"Mirciulica- pu** mica! Am orgasm intern si extern cand il

Personalitati / Oana Zavoranu 152 vizite [ Cancan ]

Inca o nenorocire pe capul Nicoletei Luciu! Tatal vedetei i-a transmis un mesaj teribil, dupa ce s-a apucat din nou de bautura!

Luni, 08 Septembrie 2014, ora 05:43

Inca o nenorocire pe capul Nicoletei Luciu! Tatal vedetei i-a transmis un mesaj teribil, dupa ce s-a apucat din nou de bautura! A promis ca se va lasa de bautura, insa nu a putut rezista tentatiei. Tatal Nicoletei Luciu a cazut, din nou, in patima alcoolului, iar motivul invocat de acesta este unul incredibil. Ion Luciu sustine ca sufera enorm pentru ca fiicele sale nu il cauta.
In ultimii ani, relatia parinte-copil dintre Nicoleta Luciu si tatal sau s-a deteriorat teribil. Deranjata ca acesta bea peste masura si nu isi poate controla reactiile, focoasa bruneta nu l-a lasat pe Ion Luciu sa isi cunoasca cei patru nepoti.

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Nu mai poate ascunde nimic. CANCAN.RO a aflat si "tariful" pe care i l-a dat Ahmad Ramonei Gabor pentru o noapte cu el

Luni, 08 Septembrie 2014, ora 05:43

Nu mai poate ascunde nimic. CANCAN.RO a aflat si "tariful" pe care i l-a dat Ahmad Ramonei Gabor pentru o noapte cu el Dupa ce v-am dezvaluit detalii incredibile despre cum a decurs prima intalnire dintre Ramona Gabor si Ahmad, revenim cum altele de senzatie. CANCAN.RO prezinta suma pe care se vehiculeaza ca a primit-o satena de la asa zis-ul iubit.
Un apropiat de-a lui Ahmad a deconspirat pentru CANCAN.ro, adevarata relatie dintre Ramona Gabor si irakianul Ahmad. In timp ce sora Monica sustine ca cei doi se iubesc cu patos, sursa noastra ofera detalii incredibile, cum ca Ramona a fost platita de tanar pentru

Life Show / stiri Life Show 133 vizite [ Cancan ]

S-a saturat de singuratate. Loredana Chivu isi cauta un iubit. Uite care sunt cerintele blondei

Luni, 08 Septembrie 2014, ora 05:43

S-a saturat de singuratate. Loredana Chivu isi cauta un iubit. Uite care sunt cerintele blondei In utlima perioada, Loredana Chivu a incercat sa fie destul de discreta in ceea ce priveste viata ei amoroasa. Asistenta tv "a pozat" intr-o femeie singura care doreste sa faca o cariera. De la un timp insa are cu totul alte planuri de ordin sentimental.
Asistenta pacatoasa, Loredana Chivu pare sa se fi saturat de atata singuratate. Mai exact, s-a saturat ca la evenimente importante, nunti, botezuri si alte cumetrii, sa vina neinsotita. Blonda isi doreste neaparat un iubit, insa care sa

Life Show / stiri Life Show 7 vizite [ Cancan ]

Minciunile Ramonei Gabor ies la suprafata. Relatia cu Ahmad este pe departe cea relatata de ea. Uite de fapt cum o trata barbatul

Sambata, 06 Septembrie 2014, ora 00:40

Minciunile Ramonei Gabor ies la suprafata. Relatia cu Ahmad este pe departe cea relatata de ea. Uite de fapt cum o trata barbatul De cand l-a cunoscut pe Ahmad, Ramona Gabor nu a facut altceva decat sa laude pana la extreme relatia cu acesta.

Din pacate, conform ultimelor zvonuri, se pare ca irakianul nu o trata deloc pe Ramona, asa cum povesteste ea.
Aflata in Romania de o luna, Ramona Gabor nu recunoaste despartirea de iubitul ei, Ahmad. Tanara sustine ca intre ei relatiile s-au racit si ca aceasta separare nu inseamna o despartire. Din pacate insa, este destul de tarziu pentru consolidare, deoarece barbatul se

Life Show / stiri Life Show 48 vizite [ Cancan ]

Vesti groaznice pentru mulatra Nadine! Si-a recoltat celule stem la nastere, apoi s-a pomenit cu scrisoarea asta la usa!

Sambata, 06 Septembrie 2014, ora 00:40

Vesti groaznice pentru mulatra Nadine! Si-a recoltat celule stem la nastere, apoi s-a pomenit cu scrisoarea asta la usa! Nadine Apostolescu, cunoscuta mulatra care s-a implicat pe mai multe planuri in show-biz, prezentatoare de emisiuni, de moda sau chiar solista, s-a trezit chemata la tribunal, fara sa-si explice care era motivul. Misterul s-a lamurit, intr-un final.
Institutia medicala a sesizat magistratii Judecatoriei Sectorului 1 in urma cu doua luni, iar acestia au citat-o pe Nadine ca sa se prezinte la primul termen de judecata, pentru data de 7 octombrie. Mulatra, care este mamica unui baietel de patru

Life Show / stiri Life Show 37 vizite [ Cancan ]

Reteta perfecta de a imbraca 1 metru 22 cm de picioare bronzate! Cum au fotografiat-o paparazzii pe Roxana Ciuhulescu!

Sambata, 06 Septembrie 2014, ora 00:40

Reteta perfecta de a imbraca 1 metru 22 cm de picioare bronzate! Cum au fotografiat-o paparazzii pe Roxana Ciuhulescu! "Uniforma de vara" preferata a starletelor din showbiz-ul romanesc - jeansii scurti si maioul negru - nu se potriveste tuturor!
De exemplu, daca ai in dotare o pereche de picioare lungi si o piele bine bronzata, e pacat sa nu apelezi la tinutele all white. A facut-o, si a facut-o chiar bine, Roxana Ciuhulescu, posesoarea celor mai lungi picioare din showbizul romanesc. Stilistul revistei Ciao, Ovidiu Buta, a apreciat in mod deosebit si aparitia Dianei Munteanu, chiar daca ea a apelat la

Life Show / stiri Life Show 19 vizite [ Cancan ]

Primele imagini cu Pastrama insarcinata cu al doilea copil! Vezi cum arata sotia lui Pepe si daca isi doreste baiat sau fata

Vineri, 05 Septembrie 2014, ora 00:38

Are abia o luna de cand a aflat ca este din nou insarcinata, iar poftele deja au inceput sa apara. Intr-o scurta plimbare, la coafor si apoi la firma de imobiliare a tatalui, cateva preparate de patiserie i-au facut cu ochiul Ralucai Pastrama.
Vestea ca deveni mamica pentru a doua oara a transformat-o pe Raluca in cea mai fericita femeie de pe pamant. Si nu ca inainte n-ar fi fost... Pepe si micuta Maria au avut grija sa-i faca tinerei mamici viata mai frumoasa.
Raluca si tatal ei, Nelu

Life Show / stiri Life Show 24 vizite [ Cancan ]

Desi are 55 de ani, Andrei Zaharescu a ajuns sa fie copia iubitului fostei sotii! Cum a fost vazut pe strada!

Vineri, 05 Septembrie 2014, ora 00:38

Consulul roman in Africa de Sud are gusturi foarte tineresti pentru varsta lui, cel putin la masini.

Surprinzator, Andrei Zaharescu conduce acelasi tip de autoturism sport ca si iubitul fostei sale sotii!
De cateva zile, Andrei Zaharescu a revenit in tara din Africa de Sud, unde reprezinta, in calitatea sa oficiala, Romania. Demnitarul in varsta de 53 de ani a fost surprins de paparazzi "Cancan" la volanul unui autoturism Audi, un model sport, destinat vitezei si nu confortului.
Gusturile

Life Show / stiri Life Show 39 vizite [ Cancan ]

Prima reactie a Mishei dupa ce si-a vazut sotul sarutandu-se cu alta femeie! Filmarile de azi cu ea si Connect-R sunt graitoare

Vineri, 05 Septembrie 2014, ora 00:38

Connect-R poza in cel mai iubitor tata si sotul perfect, dar este departe de a fi barbatul ideal. O demonstreaza ultimele fotografii cu el, in timp ce se saruta cu o alta tanara. Dupa ce a vazut totul, Misha a avut o reactie de milioane.
De cand s-a insurat si a devenit tatic, Connect-R nu a facut altceva decat sa se laude pe site-urile de socializare sau sa vorbeasca pe la emisiuni despre cat de minunata este noua lui viata. Cine l-ar fi ascultat cu atentie, cu siguranta l-ar fi considerat

Life Show / stiri Life Show 29 vizite [ Cancan ]

S-a intamplat IN DIRECT! Gestul SOC facut de Keo dupa ce si-a declarat public iubirea fata de Misty: "Bravo, Keo. Ai fost barbat"

Joi, 04 Septembrie 2014, ora 01:27

S-a intamplat IN DIRECT! Gestul SOC facut de Keo dupa ce si-a declarat public iubirea fata de Misty: "Bravo, Keo. Ai fost barbat" Keo si-a luat inima in dinti si i-a marturit lui Misty intr-un interviu inregistrat ca o iubeste si ar face orice pentru a se intoarce la ea. Nu a avut insa curajul sa se lase filmat, desi Catalin Maruta instalase o camera in fata vilei sale.
Misty a inceput sa planga in momentul in care a auzit tot ce a avut sa-i zica Keo. Nu are de gand sa se intoarca la el pentru ca nu il crede, dar, cu toate astea, recunoaste ca il iubeste.
"Am iubit-o enorm pe Andreea si voi avea in continuare cele mai

Life Show / stiri Life Show 117 vizite [ Cancan ]

Se despart sau nu? Vezi ce se intampla acum intre Bianca si Victor Slav! Paparazzii CANCAN.ro au prins imaginile care-i dau de gol

Joi, 04 Septembrie 2014, ora 01:27

La cate obstacole au indurat, reciproc, Bianca si Victor reusesc cu greu sa-si recladeasca o relatie solida, dar fac pasi mici, dar siguri, in acest sens. Iar faptul ca petrec mult timp impreuna si ca se ajuta sunt caramizi importante pentru casa lor.
Au trecut printr-o casnicie brazadata mai degraba cu evenimente triste, orgolii, certuri si suferinta, decat cu fericire, iar apoi, dupa divort, si-au dat seama ca nu pot trai unul fara celalalt. Timp de cateva luni, Bianca si Victor s-au tot

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima