Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.993 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Ce cantaret celebru de la noi a fost prins cu amanta, si-a turnat cenusa in cap ca sa se impace cu sotia, apoi a comis-o din nou!

Sambata, 01 Noiembrie 2014, ora 00:01

Ce cantaret celebru de la noi a fost prins cu amanta, si-a turnat cenusa in cap ca sa se impace cu sotia, apoi a comis-o din nou!Dupa ce a castigat editia precedenta a show-ului "Vocea Romaniei", Mihai Chitu a inceput sa fie din ce in ce mai asaltat de femei. Barbatului ii convine de minune situatia, insa a omis sa se gandeasca la sotia si la fiica lui, care il astepta acasa.

Cantaretul Mihai Chitu pare ca are o slabiciune pentru reprezentantele sexului frumos si nu se gandeste nicio clipa la faptul ca este casatorit si ca ceea ce face e imoral. Desi partenera de viata l-a iertat de nenumarate ori, artistul nu s-a

Life Show / stiri Life Show16 vizite[ Cancan ]

Toata lumea s-a speriat de ea. Andreea Banica a depasit orice imaginatie de Halloween

Vineri, 31 Octombrie 2014, ora 19:56

Toata lumea s-a speriat de ea. Andreea Banica a depasit orice imaginatie de HalloweenDe Halloween, cei mai multi dintre noi opteaza pentru tinute care pot inspaimanta pe oricine. La fel a facut si Andreea Banica, vedeta reusind sa isi ingrozeasca toti fanii. Nu le-a venit sa creada cand au vazut-o asa.

Petrecerile de Halloween se tin lant, iar vedetele au reusit sa isi surprinda fanii cu tinutele alese. Andreea Banica poate primi cu usurinta titlul "vedeta pe care am recunoscut-o cu greu", intrucat mascata abia daca aduce cu cea pe care o stie toata lumea.

De Halloween,

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

S-au iubit cu patos, iar acum nici nu se mai saluta. Ce s-a intamplat cand Delia si Matteo au dat nas in nas la un eveniment

Vineri, 31 Octombrie 2014, ora 01:03

S-au iubit cu patos, iar acum nici nu se mai saluta. Ce s-a intamplat cand Delia si Matteo au dat nas in nas la un evenimentS-au iubit cu patos timp de doi ani, iar despartirea nu a fost una cu scandal. Cu toate acestea Delia si Matteo nu si-au lasat nici macar loc de buna ziua. Nici dupa atatia ani, nu au lasat de-o parte resentimentele.

Povestea de dragoste dintre Delia si Matteo a inceput undeva prin 2006, atunci cand solista l-a vazut intamplator pe cantaret, iar apoi a facut tot posibilul sa-i intre in gratii. Desi se zvoneste ca pe atunci blonda a facut primul pas, la ora actuala, tot ea este cea care il

Life Show / stiri Life Show22 vizite[ Cancan ]

Decizie soc luata de Alexandra Stan, la un an de la bataia incasata de la Marcel Prodan

Vineri, 31 Octombrie 2014, ora 01:03

Decizie soc luata de Alexandra Stan, la un an de la bataia incasata de la Marcel ProdanAlexandra Stan a trait drama vietii ei in momentul in care Marcel Prodan a abuzat-o fizic si psihic. Cel care ii era iubit, dar si manager, a devenit imediat persona non grata. Mai mult, a determinat-o pe artista sa nu mai aiba incredere in barbati.

Dupa ce Marcel Prodan, cel care i-a fost impresar si iubit, a maltratat-o, Alexandra Stan si-a schimbat imediat atitudinea in ceea ce priveste interactionarea cu barbatii in activitatea profesionala si si-a ales cu grija noua echipa.

Life Show / stiri Life Show16 vizite[ Cancan ]

I-a lasat pe toti fara cuvinte! Ce decizie a luat Connect-R in legatura cu fiica sa de numai 9 luni: "Sunt dependent de..."

Vineri, 31 Octombrie 2014, ora 00:37

I-a lasat pe toti fara cuvinte! Ce decizie a luat Connect-R in legatura cu fiica sa de numai 9 luni: "Sunt dependent de..."Connect-R s-a bucurat enorm atunci cand s-a nascut fiica lui, Maya, si a strigat in gura mare ca acesta e cel mai frumos dar pe care i l-a facut Dumnezeu. La noua luni de la fericitul eveniment, artistul a luat o decizie radicala.

Cantaretul spune mereu ca isi iubeste foarte mult fetele, pe Misha si pe Maya. De asemenea, Connect-R si-a declarat in nenumarate randuri si respectul deosebit pe care il are si fata de parintii sai, el avand un tatuaj cu ei pe brat.

Connect-R si Maya au fost

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Ce a facut Dorin Cocos in weekendul de dinaintea arestarii. Uite cum l-au filmat paparazzii la 4 dimineata

Joi, 30 Octombrie 2014, ora 05:39

Ce a facut Dorin Cocos in weekendul de dinaintea arestarii. Uite cum l-au filmat paparazzii la 4 dimineataDorin Cocos, fostul sot al Elenei Udrea, a fost incatusat luni seara de procurorii anticoruptie. Afaceristul nu a banuit prin ce avea sa treaca, asa ca s-a dezlantuit in weekendul dinaintea retinerii sale!
Dorin Cocos a petrecut weekendul trecut "ca baietii", in lipsa partenerei lui.

Cocos si-a lasat sotia singura, pe Diana Roibu, tanara de 26 de ani cu care si-a refacut viata, preferand sa se distreze intr-un club de fite din centrul Capitalei.

Milionarul, impreuna cu sotia lui, de 26

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

A ales sa-si traiasca toata viata-n doliu! Nu exista zi de la Dumnezeu ca Romanita sa nu regrete ca nu o sa-l mai vada pe Iovan

Joi, 30 Octombrie 2014, ora 05:39

A ales sa-si traiasca toata viata-n doliu! Nu exista zi de la Dumnezeu ca Romanita sa nu regrete ca nu o sa-l mai vada pe IovanAu trecut zece luni de la tragicul accident aviatic din muntii Apuseni, in care pilotul Adrian Iovan si-a pierdut viata, iar fosta sa sotie nu a renuntat nici acum la doliu. Si-a propus sa tina cel putin un an si iata ca se tine de promisiune.

Pe 20 ianuarie, intreaga Romanie a trait o drama. Avionul de mici dimensiuni ce ducea o echipa medicala sa preleveze organe pentru transplant, s-a prabusit. La mansa era nimeni altul decat indragitul pilot Adrian Iovan, care si-a dat viata pentru a-i

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Nu i-au mai incaput sanii in rochie! Imaginea care le-a taiat respiratia fanilor Andreei Balan

Miercuri, 29 Octombrie 2014, ora 19:44

Nu i-au mai incaput sanii in rochie! Imaginea care le-a taiat respiratia fanilor Andreei BalanMereu energica si foarte sexy, Andreea Balan a imbracat recent o tinuta care i-a pus pe jar pe fani. Cantareata si-a scos la inaintare artileria grea si le-a aratat admiratorilor o priveliste de neuitat.

Blondina a imbracat o rochie neagra, care in dreptrul sanilor un fermoar pe care l-a lasat descheiat, dand impresia ca acesta nu s-a mai putut inchide din cauza nurilor.

Andreea Balan si-a innebunit fanii cu aceasta tinuta"U take my breath away/ Tu imi tai respiratia", a scris Andreea in

Personalitati / Andreea Balan14 vizite[ Cancan ]

Reteta succesului in amor! Chef Foa de la "MasterChef" se insoara! Cum arata viitoara lui sotie

Miercuri, 29 Octombrie 2014, ora 11:11

Reteta succesului in amor! Chef Foa de la "MasterChef" se insoara! Cum arata viitoara lui sotieChef Foa de la "MasterChef" se pregateste de nunta. Si-a cunoscut iubita, pe Ioana Aian Balu, in urma cu mai multi ani, insa, relatia de iubire a inceput acum trei ani.

Ioana Balu este managera lui Florin Scripca, in varsta de 32 de ani, iar la inceput au fost foarte buni prieteni, pana au realizat ca sentimentele lor sunt mai puternice.

Din aceasta toamna, Chef Foa a intrat in echipa PRO Tv si face parte din juriul emisiunii concurs MasterChef, alaturi de doi maestri in bucatarie,

Life Show / stiri Life Show29 vizite[ Cancan ]

DESPARTIRE-SOC in showbiz-ul din Romania! La inceputul lui octombrie, imbraca rochia de mireasa! Degeaba

Miercuri, 29 Octombrie 2014, ora 10:17

DESPARTIRE-SOC in showbiz-ul din Romania! La inceputul lui octombrie, imbraca rochia de mireasa! DegeabaDupa cateva luni in care au fost mai indragostiti ca niciodata Alina Crisan si Mihai Radut au pus capat relatie. Se pare ca motivul ar fi nepotrivirea de caracter dintre cei doi.

Atunci cand credea ca si-a gasit jumatatea, fosta componenta a trupei A.S.I.A. s-a despartit de iubitul ei. Cei doi au incheiat relatia in urma cu trei luni, inmare secret.

In urma cu ceva vreme, artista era increzatoare in relatia de iubire, si a martuirisit ca vrea sa stea cat mai departe de ochii presei. Mai

Life Show / stiri Life Show18 vizite[ Cancan ]

Mai are putin si naste, dar a ajuns la capatul puterilor! Desi este extrem de extenuata, Alex Velea o lasa pe Antonia sa faca...

Miercuri, 29 Octombrie 2014, ora 00:35

Mai are putin si naste, dar a ajuns la capatul puterilor! Desi este extrem de extenuata, Alex Velea o lasa pe Antonia sa faca...Insarcinata in sapte luni, Antonia s-a suprasolicitat in ultima perioada, motiv pentru care organismul ei s-a resimtit din plin. De altfel, ea a avut nevoie de doua ori de interventia unui medic, care sa se asigure ca totul este in ordine cu bebelusul.

Are numai 25 de ani, insa este deja insarcinata cu cel de-al doilea copil. Antonia mai are o fetita, Maya, cu omul de afaceri Vincenzo Castellano, de care va divorta in curand, iar acum ii va darui un copil si lui Alex Velea, barbatul cu care

Life Show / stiri Life Show4 vizite[ Cancan ]

Nenorocire in familia logodnicului mort al Laurei Stoica! Ce s-a intamplat cu parintii barbatului cu care solista era insarcinata!

Miercuri, 29 Octombrie 2014, ora 00:20

Nenorocire in familia logodnicului mort al Laurei Stoica! Ce s-a intamplat cu parintii barbatului cu care solista era insarcinata!Au trecut opt ani de la moartea Laurei Stoica si a iubitului ei, Cristi Margeanu. In tot acest timp, familia acestuia s-a decimat, iar mama muzicianului isi traieste acum batranete singura si bolnava si duce un trai mai mult decat modest.

La inceputul anului 2006, Laura Stoica anunta ca este insarcinata si ca traieste cea mai frumoasa perioada din viata ei, alaturi de logodnicul sau, muzicianul Cristi Margeanu. Artista visa sa imbrace rochia alba de mireasa si sa isi tina copilul in brate,

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Aproape ca nu o mai recunosti! Cum arata Alexandra Stan, dupa ce parul ei a trecut printr-o SCHIMBARE MAJORA

Marti, 28 Octombrie 2014, ora 17:37

Aproape ca nu o mai recunosti! Cum arata Alexandra Stan, dupa ce parul ei a trecut printr-o SCHIMBARE MAJORAAlexandra Stan a calatorit foarte mult, in ultima perioada, si a imprumutat cate putin din fiecare tara si in look-ul ei. Asa se face ca artista si-a schimbat de foarte multe ori infatisarea, astfel incat fanii abia o mai recunosc.

Dupa ce a fost roscata, bruneta, tunsa scurt, blonda, Alexandra Stan a renuntat sa isi mai schimbe culoarea parului, insa a optat pentru o coafura noua.

Fanii au fost incantati de noua infatisare a cantareteiCantareata s-a lasat pe mana stilistului si s-a

Personalitati / Alexandra Stan5 vizite[ Cancan ]

Valentina Pelinel si cele doua femei din viata ei! Vezi de la cine a mostenit frumusetea, fosta sotie a lui Boureanu!

Marti, 28 Octombrie 2014, ora 11:20

Valentina Pelinel si cele doua femei din viata ei! Vezi de la cine a mostenit frumusetea, fosta sotie a lui Boureanu!Mama si sora sunt cele mai importante femei din viata Valentinei Pelinel. Fotomodelul a tinut sa le arate fanilor cat de mandra este de cele doua. Si-au facut un selie si a facut imaginea publica.

Valentina Pelinel a mostenit frumusetea de la mama ei, Georgeta. Lavinia, sora fotomodelului, este la fel de frumoasa ca si Valentina Pelinel. Fosta sotie a lui Cristian Boureanu a postat pe contul sau de Facebook o fotografie cu cele doua femei.

"Buna dimineata din partea fetelor Pelinel . Sa

Life Show / stiri Life Show32 vizite[ Cancan ]

Au trecut doua luni de la divort si deja el s-a afisat cu alta! Cine este femeia de 50 de ani care i-a luat locul Oanei Cuzino

Marti, 28 Octombrie 2014, ora 00:58

Au trecut doua luni de la divort si deja el s-a afisat cu alta! Cine este femeia de 50 de ani care i-a luat locul Oanei CuzinoFostul sot al Oanei Cuzino face primii pasi pentru a-si reface viata. Paparazzii revistei Spy l-au surprins pe omul de afaceri israelian la o plimbare cu o distinsa doamna trecuta de prima tinerete, posesoare a unei silueta de adolescenta.

Nici bine nu s-a uscat cerneala pe cererea de divort dintre Oana Cuzino si omul de afaceri Ioav Shtern, caci partile au inceput deja sa isi caute dreptatea si in plan sentimental.

Paparazzii revistei Spy l-au surprins, ziua in amiaza mare, pe fostul

Life Show / stiri Life Show13 vizite[ Cancan ]

Viorel si Oana Lis se gandesc sa divorteze! Rasturnare incredibila de situatie: A APARUT tatal copilului!

Marti, 28 Octombrie 2014, ora 00:11

Viorel si Oana Lis se gandesc sa divorteze! Rasturnare incredibila de situatie: A APARUT tatal copilului!Oana si Viorel Lis se gandesc la divort. Relatia lor este pe un butoi de pulbere dupa o serie de dezvaluiri care au aruncat in aer presa tabloida din Romania.

Totul a inceput cu momentul in care Viorel Lis a fost prins in timp ce se intretinea cu o dama de companie. Nebunia a continuat cu sarcina Oanei, dar si copilul din flori al sotului ei. Exact cand toata lumea credea ca nimic nu se mai putea intampla, un personaj nou apare in poveste si pare sa inrautateasca si mai rau lucrurile.

El

Life Show / stiri Life Show42 vizite[ Cancan ]

Tragedie in familia lui Valeriu Zgonea! Mama presedintelui Camerei Deputatilor a incetat din viata

Luni, 27 Octombrie 2014, ora 17:39

Tragedie in familia lui Valeriu Zgonea! Mama presedintelui Camerei Deputatilor a incetat din viataPresedintele Camerei Deputatilor trece prin momente cumplite, dupa ce mama sa, Aurora Zgonea, a incetat din viata intr-un spital din Capitala. Femeia a cedat in urma unei indelungate suferinte.

De-a lungul vietii, mama presedintelui Camerei Deputatilor s-a implicat in mai multe proiecte sociale, dand dovada de demnitate, devotament si spirit civic.

Aurora Zgonea a infiintat o organizatie numita "Tinerii lupta

Personalitati / Valeriu Zgonea29 vizite[ Cancan ]

Lora, "acuzata" ca a urcat beata pe scena si a avut un comportament indecent! Ce s-a vazut cand si-a ridicat fusta

Luni, 27 Octombrie 2014, ora 12:42

Lora, "acuzata" ca a urcat beata pe scena si a avut un comportament indecent! Ce s-a vazut cand si-a ridicat fustaConstienta de talentul ei, Lora accepta cu placere orice provocare si se pare ca ii face fata cu brio. Ultima data, insa, cantareata a fost "acuzata" ca a urcat pe scena in stare de ebrietate si ca a avut un comportament indecent.

Concurenta la o emisiune de talente muzicale, in care fiecare vedeta trebuie sa se deghizeze in artisti consacrati, Lora a avut sarcina de a o interpreta pe controversata Amy Winehouse. Asemanarea dintre cele doua a fost una izbitoare, mai ales ca blondina i-a

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Adelina Pestritu se pregateste sa devina mama! Astazi a facut ASTA!

Luni, 27 Octombrie 2014, ora 11:53

Adelina Pestritu se pregateste sa devina mama! Astazi a facut ASTA!Adelina Pestritu a declarat de nenumarate ori ca isi doreste sa devina mama cat mai curand si se pare ca momentul se apropie cu pasi repezi.

Adelia a fost surprinsa in cea mai emotionanta postura. Vedeta a fost fotografiata, in timp ce tine in brate un copil. "Oare cum ar fi?", a scris Adelina pe Facebook.

Prietenii virtuali au sfatuit-o sa devina mama cat mai curand. "Poate ar fi bine sa incerci", "Cred ca ai varsta perfecta sa fii mama", "Iti sta foarte bine", a fost parerea fanilor.

Life Show / stiri Life Show14 vizite[ Cancan ]

Pericol iminent pe soselele din Bucuresti! Desi a lesinat la volan si ia 60 de pastile pe zi, Viorel Lis acceleaza un bolid!

Luni, 27 Octombrie 2014, ora 05:39

Pericol iminent pe soselele din Bucuresti! Desi a lesinat la volan si ia 60 de pastile pe zi, Viorel Lis acceleaza un bolid!Desi a recunoscut ca starea lui de sanatate este destul de grava si are pierderi de cunostinta foarte des, fostul primar al Capitalei nu se teme sa urce la volan, ba dimpotriva, se autoproclama

Desi doctorii i-au spus ca nu e de glumit cu boala pe care o are, Viorel Lis pare sa o ia mai degraba in ras! Parea sa-i pese la un moment dat, cand a refuzat sa mai iasa la evenimente mondene si s-a ingrijit de starea lui.
In ultima perioada lucrurile par sa fi scapat insa de sub control, mai ales

Life Show / stiri Life Show10 vizite[ Cancan ]

Caci barbatul tatuat, este cel mai bun la pat! Una dintre cele mai "pictate" vedete de la noi si-a tras un partener pe masura!

Luni, 27 Octombrie 2014, ora 05:39

Caci barbatul tatuat, este cel mai bun la pat! Una dintre cele mai "pictate" vedete de la noi si-a tras un partener pe masura!DJ Wanda a profitat din plin de ultimele zile calduroase de toamna. Parca presimtind ca va ninge, zilele trecute bruneta si-a scos noua cucerire la un pranz la terasa. Cei doi pareau foarte indragostiti, iar tandreturile au facut parte din meniu.

Sfarsitul saptamanii trecute a prins-o pe DJ Wanda in compania iubitului, la un local de fite de pe Dorobanti. La prima vedere, cei doi se potrivesc de minune, iesind in evidenta prin numarul si complexitatea tatuajelor pe care le au, ambii fiind

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Nu s-a invatat minte dupa ce a ucis 3 oameni! Serban Huidu incalca din nou flagrant regulile de circulatie!

Luni, 27 Octombrie 2014, ora 05:39

Nu s-a invatat minte dupa ce a ucis 3 oameni! Serban Huidu incalca din nou flagrant regulile de circulatie!Serban Huidu a fost surprins incaland din nou legea, flagrant, asta dupa ce a comis un accident ale carui consecinte tragice il vor urmari toata viata!

Accidentul in care a luat trei vieti si-a pus amprenta asupra lui Serban Huidu, paparazzii fotografiindu-l mereu ingandurat si trist. Starea in care se afla l-a determinat sa incalce din nou regulile, de data asta ca pieton.

Asa cum l-au fotografiat paparazzi Revistei "Ciao", Serban Huidu a traversat strada la doar cativa metri de trecerea

Life Show / stiri Life Show13 vizite[ Cancan ]

Declaratie INCENDIARA! Ce spune Andra despre Mihaela Radulescu!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 12:54

Declaratie INCENDIARA! Ce spune Andra despre Mihaela Radulescu!Mihaela Radulescu va face parte in aceasta toamna, din juriul "Romanii au talent", alaturi de Andra, Andi Moisescu si Bebe Cotimanis. Sotia lui Maruta a vorbit pentru prima data, despre noua ei colega

Andra spune ca prezenta Mihaelei este de bun augur si ca nu va fi o problema sa existe doua femei in juriu. Ea asteapta insa sa vada daca Raduleasca va fi un "jurat rau".

Interpreta are numai cuvinte de lauda la adresa Mihaelei Radulescu. Andra spune ca iubita lui Dani otil are experienta in

Personalitati / Mihaela Radulescu29 vizite[ Cancan ]

DOVADA clara ca sufera dupa divortul de Lora! Ce se intampla cu Dan Badea in aceste momente!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 12:20

DOVADA clara ca sufera dupa divortul de Lora! Ce se intampla cu Dan Badea in aceste momente!In urma cu mai bine de o luna, Lora si Dan Badea au pus capat unei casnicii ce a durat doi ani, fara ca vreunul dintre ei sa isi aduca acuze reciproce.

Se pare insa, ca Dan Dadea este cel care sufera cel mai tare, de pe urma despartirii. Dovada sta gestul facut de acesta in urma cu putin timp. Dan Badea a dat share pe Facebook la melodia Lorei, "Arde", alaturi de care a lasat si un mesaj. "Arde si doare prea tare", a scris fostul sot al Lorei in dreptul clipului postat pe contul de

Life Show / stiri Life Show20 vizite[ Cancan ]

Amanunte INCREDIBILE ies la iveala, in cazul scandalului dintre Narcisa si Beyonce de Romania! Rasturnare de situatie!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 09:18

Amanunte INCREDIBILE ies la iveala, in cazul scandalului dintre Narcisa si Beyonce de Romania! Rasturnare de situatie!In urma cu doua zile, Narcisa a intrat in casa peste Beyonce, a batut-o si a umilit-o in ultimul hal. Noi amanunte interesante ies la iveala in cazul scandalului dintre femeile lui Guta.

Casa in care Beyonce a fost batuta si talharita de Narcisa, miercuri seara, este pe numele lui Nicolae Guta, lucru care ar putea schimba putin situatia. Partenera de viata a manelistului poate folosi ca scuza in fata procurorilor ca nu a intrat in locuinta prin forta, ci cu acordul manelistului.

Se pare

Life Show / stiri Life Show77 vizite[ Cancan ]

Loredana Groza, aparitie SPECTACULOASA in direct! Vezi latura masculina, demna de luat in seama!

Sambata, 25 Octombrie 2014, ora 00:58

Loredana Groza, aparitie SPECTACULOASA in direct! Vezi latura masculina, demna de luat in seama!Pentru noul ei single, Loredana Groza a adoptat un stil cu totul aparte, reusind sa-si surprinda fanii intr-un mod placut!

Clipul single-ului "Risipitor" a fost lansat astazi in exclusivitate, la Maruta. Artista a reusit sa-l dea pe spate pe Maruta, cu look-ul barbatesc pe care jurata de la "Vocea Romaniei" l-a abordat.

Loredana a vorbit despre concertul "Reveria" care va avea loc pentru al treilea an consecutiv pe 25 octombrie la Sala Palatului. In cadrul emisiunii, Catalin Maruta i-a

Personalitati / Loredana Groza53 vizite[ Cancan ]

BOMBA! Narcisa poate fi decazuta din drepturile parintesti! Alberto poate ajunge sa fie crescut de Beyonce de Romania

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 12:19

BOMBA! Narcisa poate fi decazuta din drepturile parintesti! Alberto poate ajunge sa fie crescut de Beyonce de RomaniaNarcisa lui Guta a luat o decizie pentru care va avea mult de tras. Sotia manelistului a intrat in casa peste Beyonce de Romania, iar la aceasta interventie in stil mafiot a participat si fiul minor al acesteia, Alberto, care are doar 8 ani.

A devastat casa lui Beyonce de Romania si chiar a lovit-o pe aceasta, dupa ce a umilit-o pentru toate declaratiile pe care actuala iubita a lui Guta le-a facut in ultima perioada. In miez de noapte, la 24 de ore dupa ce a comis aceasta infractiune,

Life Show / stiri Life Show54 vizite[ Cancan ]

Narcisa a lui Guta a fost ridicata de politie de acasa!

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 09:58

Narcisa a lui Guta a fost ridicata de politie de acasa!Narcisa lui Guta a provocat un scandal urias in urma caruia poate ajunge dupa gratii. Sotia lui Nicolae Guta a intrat in casa peste rivala sa, Beyonce de Romania, pe care a lovit-o si a umilit-o in ultimul hal.

Asa cum era de asteptat, Narcisa a aparut joi seara pe la televiziuni pentru a discuta despre cele intamplate, insa nu s-a prezentat la politie pentru a da explicatii pentru ce a facut cu o seara inainte. Nervii Narcisei aveau sa cedeze din nou, in cursul acesti nopti. De aceasta data,

Life Show / stiri Life Show27 vizite[ Cancan ]

Lora, implicata intr-un accident grav de circulatie. A fost dusa de urgenta la spital

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 00:54

Lora, implicata intr-un accident grav de circulatie. A fost dusa de urgenta la spitalToti fanii Lorei au avut parte de un soc atunci cand au vazut asta. In noul ei videoclip, artista este implicata intr-un grav accident de circulatie, ambulanta intervenind de urgenta. La final, artista moare in bratele paramedicilor.
A filmat de curand videoclipul piesei "Arde" si a reusit sa isi lase fanii fara cuvinte. Lora a intrat in pielea unei tinere care moare in bratele iubitului, dupa ce este victima unui grav accident de circulatie.
Cantareata este victima unui accident de

Life Show / stiri Life Show30 vizite[ Cancan ]

Fiul lui Andrei Gheorghe, la un pas de moarte! Medicii au intervenit de urgenta si au facut tot posibilul sa il tina in viata!

Vineri, 24 Octombrie 2014, ora 00:54

Fiul lui Andrei Gheorghe, la un pas de moarte! Medicii au intervenit de urgenta si au facut tot posibilul sa il tina in viata!Fiului fostului om de televiziune a ajuns din nou la camera de garda, cu o afectiune grava! Si anul trecut, el a fost dus de urgenta, pe targa, la urgente, dupa ce a fost batut crunt de un coleg!
Elev in clasa a VIII-a la Liceul George Enescu, fiul omului de radio Andrei Gheorghe, a fost protagonistul unui scandal care s-a terminat la spital, anul trecut, dupa ce a fost lovit puternic de un coleg de clasa. Pustiul a ajuns desfigurat, cu nasul spart, la camera de garda.
"Ii place foarte mult

Life Show / stiri Life Show21 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima