Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.380 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Doar sanii au ramas de ea! In ce hal a ajuns sa arate Daniela Crudu! Fanii s-au speriat!

Marti, 04 August 2015, ora 12:52

Doar sanii au ramas de ea! In ce hal a ajuns sa arate Daniela Crudu! Fanii s-au speriat!In ultimul an, Daniela Crudu a slabit ingrijorator. Bruneta este la un pas de anorexie, desi a declarat in repetate randuri ca nu se infometeaza.

Dovada sta imaginea facuta publica de aceasta pe contul de socializare. Cruduta si-a pierdut formele sexy de altadata, iar din ea au ramas doar silicoanele, spre uimirea fanilor , care nu au ezitat sa o critice pentru felul in care arata.

Mainile si picioarele Danielei Crudu sunt mult prea slabe, iar trupul ei poate fi asociat cu cel al unei fetite

Life Show / stiri Life Show2 vizite[ Cancan ]

Imaginea cu Andra care a creat isterie pe FACEBOOK! Uite cat de bine arata, dupa ce a nascut a doua oara

Marti, 04 August 2015, ora 11:36

Imaginea cu Andra care a creat isterie pe FACEBOOK! Uite cat de bine arata, dupa ce a nascut a doua oaraAndra a devenit mama pentru a doua oara, in urma cu doar doua saptamani, iar artista este in culmea fericirii, mai ales ca isi dorea foarte mult o fetita.

Andra si-a surprins fanii de pe contul de socializare, dupa ce a facut publica o imagine in care apare impreuna cu fetita ei Eva. Interpreta si-a revenit spectaculos dupa nastere si

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

Lidia Bluble, prima imagine din vacanta petrecuta alaturi de Razvan Simion! Uite ce tatuaj sexy si-a facut!

Marti, 04 August 2015, ora 10:53

Lidia Bluble, prima imagine din vacanta petrecuta alaturi de Razvan Simion! Uite ce tatuaj sexy si-a facut!Lidia Buble si si Razvan Simion au plecat in prima vancanta impreuna, departe de ochii curiosilor.

Chiar daca nu a divortat insa, Razvan Simion isi vede in continuare de relatia cu interpreta si se pare ca toate merg bine intre ei. Lidia si-a surprins fanii de pe Facebook, dupa ce a postat o imagine in care apare sexy la plaja.

Insa, ceea ce le-a atras atentia prietenilor virtuali, este tatuajul intim al acesteia, care se pare ca e special facut pentru iubitul ei. Deasupra fundului, blondina

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

Ce costum de baie si-a luat Tonciu la piscina! Cand s-a intors cu spatele s-a vazut...

Luni, 03 August 2015, ora 18:40

Ce costum de baie si-a luat Tonciu la piscina! Cand s-a intors cu spatele s-a vazut...Cu sau fara constum de baie? Andreea Tonciu a postat pe un site de socializare poze din frumoasa vacanta in care se afla!

Andreea Tonciu e in vacanta in Turcia. Ea nu ezita nici un moment sa se laude cu trupul sau de invidiat si posteaza poze

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Interviul cu Ioana Tufaru care l-a impresionat pe Gigi Becali! "Nu avem unde.."

Luni, 03 August 2015, ora 16:33

Ioana Tufaru si iubitul ei Ionut locuiesc in parc. Ea le-a spus reporterilor CANCAN.RO situatia dificila in care se afla si cum au ajuns sa nu mai aiba un acoperis.

Reporterii CANCAN.RO i-au intalnit pe Ioana Tufaru si iubitul ei in locul unde au ajuns sa traiasca.

Fiica regretatilor actori Anda Calugareanu si Dan Tufaru a facut marturisiri cutremuratoare despre viata ei din acest moment.

"Am ramas fara bani si atunci nu avem unde sa ne ducem..Am stat in chirie, au fost niste probleme si

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Promisiunea secreta facuta de Monica Gabor fiicei sale!Vezi ce a facut-o pe Irinuca sa se opreasca din plans!

Luni, 03 August 2015, ora 16:22

Promisiunea secreta facuta de Monica Gabor fiicei sale!Vezi ce a facut-o pe Irinuca sa se opreasca din plans!Monica Gabor si-a luat la revedere de la fiica ei, sambata seara, iar despartirea a fost scaldata in lacrimi. Irina nu si-a dorit sa se desparta de mama ei, iar CANCAN.ro a aflat cum a reusit Moni sa isi linisteasca copilul.

Dupa o luna petrecuta pe taram romanesc, Monica Gabor s-a intors, duminica, in America, acolo unde a asteptat-o iubitul ei, chinezul Mr.Pink. Sambata seara, fosta doamna Columbeanu a fost nevoita sa isi ia la revedere de la fiica ei, iar despartirea a fost una extrem de

Life Show / stiri Life Show5 vizite[ Cancan ]

Au fost cele mai bune prietene, dar au ajuns la cutite! Vezi de ce s-a suparat Andreea Balan pe Andreea Antonescu!

Luni, 03 August 2015, ora 16:03

Au fost cele mai bune prietene, dar au ajuns la cutite! Vezi de ce s-a suparat Andreea Balan pe Andreea Antonescu!Au cantat impreuna timp de un deceniu, apoi au ramas prietene bune, ba chiar s-au si inrudit. De cateva zile insa, Andreea Balan nu vrea sa mai auda Andreea Antonescu, iar motivul este de-a dreptul incredibil.

Andreea Balan a trecut prin momente dificile anul trecut, atunci cand a aflat ca iubitul ei, Keo, o insela de mai bine de un an cu o cantareata pe nume Alexandra Pavel, alias Misty. Atunci, o parte din prietenii ei au ales sa ramana de partea lui Keo, insa, printre cei care au

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Cristina Siscanu s-a fotografiat intr-o pozitie indecenta! Are lenjerie intima?

Luni, 03 August 2015, ora 15:06

Cristina Siscanu s-a fotografiat intr-o pozitie indecenta! Are lenjerie intima?Aflata in vacanta sotia lui Madalin Ionescu posteaza pe contul sau de socializare fotografii in diferite ipostaze sexy.

Cristina Siscanu posteaza fotografii sexy pe Facebook. In ultima postare a sa apare intr-un costum de baie negru, complet si cu o dispozitie de zile mari, insa intr-o pozitie

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita! "Mi-e dor de tine"

Luni, 03 August 2015, ora 12:58

Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita! "Mi-e dor de tine"Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita Oancea. El a postat pe contul sau de socializare o poza cu prietena sa Doinita Oancea.

Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita Oancea. El a postat pe contul sau de socializare o poza cu prietena sa Doinita Oancea alaturi de mesajul sensibil: "Mi-e dor de tine!" a scris acesta pe contul sau de Facebook.

Cu toti astepta confirmare cu

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Razvan Simion si Lidia Buble au plecat din tara! Unde isi petrec vacanta cei doi indragostiti: "El umbla mereu cu palarie si..."

Luni, 03 August 2015, ora 05:43

Razvan Simion si Lidia Buble au plecat din tara! Unde isi petrec vacanta cei doi indragostiti: "El umbla mereu cu palarie si..."Saptamana trecuta, Razvan Simion si Lidia Buble au plecat in prima vacanta de cand sunt un cuplu. CANCAN.ro a aflat ca cei doi se ascund pe o insula privata din Grecia, alaturi de o gasca de prieteni.
Faptul ca sunt amanti nu mai reprezinta un secret pentru nimeni, insa, Razvan Simion si Lidia Buble fac tot posibilul sa stea departe de ochii curiosilor. Recent, prezentatorul TV a luat vacanta, asa ca si-a facut bagajele si a plecat pe litoral. Nu singur, ci cu femeia cu care s-a cuplat dupa ce

Life Show / stiri Life Show13 vizite[ Cancan ]

Monica Gabor s-a intalnit cu fetita si cu Irinel! Cand s-au despartit, Irinuca a plans in hohote!

Luni, 03 August 2015, ora 05:42

Dupa o luna petrecuta in tara, Monica Gabor trebuie sa plece inapoi in America, la iubitul ei, Mr Pink. Cel mai dureros moment a fost cel in care a fost nevoita sa isi ia la revedere de la fiica sa, care a plans cu suspine si s-a lipit de mama ei.
Sambata seara, cu o zi inainte de a se intoarce in America, Monica Gabor si-a scos la masa cateva prietene, insotite de copii. Asa cum era de asteptat, Irinuca a fost si ea nelipsita. Pustoaica s-a distrat de minune alaturi de ceilalti prietenii de

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

TRAGEDIE! Anca Turcasiu, distrusa de durere! " Dumnezeu sa-ti odihneasca sufletul..."

Duminica, 02 August 2015, ora 17:27

TRAGEDIE! Anca Turcasiu, distrusa de durere! " Dumnezeu sa-ti odihneasca sufletul..."Anca Turcasiu este distrusa de durere, dupa ce a aflat ca o prietena a ei s-a stins din viata in urma cu putin timp

Actrita a postat pe contul de socializare, un mesaj emotionant, prin care isi exprima regretul fata de disparitia colegei sale.

"S-a dus la cer iubita noastra Alexandra. Colega ei, Larisa Gojnete, a scris cateva randuri pe care vrem cu totii sa vi le transmitem acum.

In urma Alexandrei, suflete VII
...Si, daca minunea pe care am facut-o IMPREUNA nu a putut fi viata EI in lumea

Life Show / stiri Life Show9 vizite[ Cancan ]

Are un nou iubit, insa nu il poate uita pe fostul!Fiica lui Adrian Minune, a reluat legatura cu Franco!

Duminica, 02 August 2015, ora 17:10

Are un nou iubit, insa nu il poate uita pe fostul!Fiica lui Adrian Minune, a reluat legatura cu Franco!In timp ce iubitul oficial, Ahmed, se afla in vzita la tatal sau in Iordania, fiica lui Adrian Minune a reluat legatura cu fostul, Franco. Nu, cei doi nu planuiesc sa se impace, ci se cearta zilnic, fiecare facandu-i reprosuri celuilalt.

Are numai 17 ani, insa viata ei amoroasa este una extrem de tumultoasa. Dupa ce s-a tot despartit si impacat cu baiatul pentru care a plecat de acasa, Franco, fiica lui Adrian Minune a decis sa puna punct definiiv acelei povesti de iubire. Mai mult, la scurt

Life Show / stiri Life Show1 vizite[ Cancan ]

O mai stiti pe Izabella de la Big Brother? Cum arata acum la 12 ani de la difuzarea show-ului!

Duminica, 02 August 2015, ora 16:55

O mai stiti pe Izabella de la Big Brother? Cum arata acum la 12 ani de la difuzarea show-ului!Andreea Izabella este una dintre concurentele care au facut senzatie in cadrul reality show-ului Big Brother, difuzat in 2003 si prezentat de Andreea Raicu si Virgil Iantu.

Au trecut 12 ani de cand Izabella, Alida, Soso, Ernest, Mumu sau Andreea deveneau cele mai picante personaje de pe micile ecrane.

Cea care pe parcursul emisiunii a devenit un personaj controversat, este Izabella, si asta pentru ca era o persoana extrem de nonconformista si deschisa la nou.

Pentru cei care nu stiu ce mai

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

"Fratele SECRET" al Alinei Eremia da cartile pe fata! Care este de fapt relatia dintre cei doi! "Exista momente in care..."

Duminica, 02 August 2015, ora 16:29

"Fratele SECRET" al Alinei Eremia da cartile pe fata! Care este de fapt relatia dintre cei doi! "Exista momente in care..."Mircea este fratele Alinei Eremia si in urma cu doar cateva saptamani, tanarul s-a lansat in forta pe piata muzicala. Cei doi au scos o piesa impreuna, "Ilegal", care are deja un succes rasunator.

Mircea a vorbit pentru prima data despre rolul pe care l-a avut Alina in cariera lui, dar si despre relatia dintre ei.

"Alina a avut si are in continuare un rol extrem de important in cariera mea , asa cum am spus mai sus,ea este mentorul meu ,de la care mereu voi avea de invatat. Este permanent

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Bianca Dragusanu face lumina in relatia ei cu Victor Slav:" Eu si fostul meu sot..."

Duminica, 02 August 2015, ora 14:13

Bianca Dragusanu face lumina in relatia ei cu Victor Slav:" Eu si fostul meu sot..."Satula sa se faca atatea speculatii pe seama relatiei sale cu fostul sot, Bianca Dragusanu a decis sa posteze un mesaj pe contul sau de socializare si sa lamureasca intreaca situatie.

Aflata pe litoral, Bianca Dragusanu a publicat pe contul sau de facebook un mesaj in care sustine ca nu o mai leaga nimic de Victor Slav. Mesajul a reprezentat un soc chiar si pentru apropiati, care stiau ca roscata si fostul ei sot se inteleg de minune.
Mai mult,

Life Show / stiri Life Show13 vizite[ Cancan ]

INCENDIAR! Anda Adam, in costum de baie, in luna a sasea de sarcina! Uite cum arata!

Sambata, 01 August 2015, ora 19:29

INCENDIAR! Anda Adam, in costum de baie, in luna a sasea de sarcina! Uite cum arata!Anda Adam traieste una dintre cele mai frumoase perioade din viata ei. Gravida in sase luni, artista va deveni mama in curand, asa cum isi doreste de multa vreme.

Chiar daca este insarcinata, artista nu ezita sa isi etaleze burtica de gravida pe plaja, chiar daca a luat proportii in ultima perioada.

Anda

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Bianca Draguanu si Catalin Botezatu, din nou impreuna! S-au mangaiat in plina strada si...

Sambata, 01 August 2015, ora 17:05

Bianca Draguanu si Catalin Botezatu, din nou impreuna! S-au mangaiat in plina strada si...Catalin Botezatu si Bianca Dragusanu au trait o frumoasa poveste de dragoste in perioada 2009- 2010. De altfel, designerul a fost cel care a scos-o din anonimat. Desi au trecut cativa ani de atunci, cei doi pastreaza in continuare o relatie de prietenie.

Dovada sta si in umaginile surprinse de CANCAN.ro, intr-una din zilele trecute, in Capitala. Bianca si Bote s-au intalnit ziua in amiaza mare, au stat de vorba s-au tinut de mana, fara sa le pese ca ii poate vedea cineva.

Bote o tine pe

Life Show / stiri Life Show11 vizite[ Cancan ]

Roxana Vancea si-a luat o rochita neagra si a aparut asa la un eveniment! "Arata ca o promoterita pentru rulmenti!"

Sambata, 01 August 2015, ora 16:27

Roxana Vancea si-a luat o rochita neagra si a aparut asa la un eveniment! "Arata ca o promoterita pentru rulmenti!"Inevitabilul s-a produs, iar cateva vedete de la noi au ajuns din nou la rubrica "Prost imbracate". Stilistul Spy.ro, Ovidiu Buta, a taiat si de data aceasta in carne vie si le-a luat in vizor pe Roxana Vancea, Viorica de la Clejani si Anca Lungu.

O tinuta ca a atras atentia, in sens negativ insa, a fost cea a Roxanei Vancea, pe care Ovidiu Buta a criticat-o dur.

Roxana Vancea

"Mita Biciclista varianta 2015. Intelegem ca a venit cu motorul la eveniment, dar macar de se imbraca complet intr-o

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Nicole Cherry i-a dat gata pe toti! Si-a schimbat stilul vestimentar si a ajuns la "Bine imbracate"

Sambata, 01 August 2015, ora 05:42

Nicole Cherry i-a dat gata pe toti! Si-a schimbat stilul vestimentar si a ajuns la "Bine imbracate"Asa cum ne-a obisnuit in fiecare saptamana, stilistul revistei SPY, Ovidiu Buta, a analizat cu atentie tinutele purtate de vedetele autohtone, cum ar fi Gianina Corondan, Nicole Cherry sau Simona Patruleasa.
Una dintre vedetele care au impresionat cu tinuta lor este chiar Nicole Cherry, care, in ultimul timp, si-a schimbat total stilul vestimentar.
Nicole Cherry
"Sa apreciem macar faptul ca avem o oarecare directie artistica si un aer tineresc...In rest, ne bucuram ca nu mai asistam la aparitii

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

Transformare ULUITOARE! Uite cat de mult s-a ingrasat Betty Salam intr-un timp foarte scurt!

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 19:14

Transformare ULUITOARE! Uite cat de mult s-a ingrasat Betty Salam intr-un timp foarte scurt!In ultima perioada, Betty Salam nu a mai fost atenta la felul in care arata, iar acest lucru se vede clar. Prezenta in cadrul unei emisiuni tv, tanara si-a socat fanii.

Cu mai multe kilograme in plus, fiica manelistului si-a promovat cea mai recenta piesa. Betty Salam traieste cea mai frumoasa perioada din viata ei, atat pe plan profesional, cat si pe plan personal.

In ultima perioada insa, Betty s-a transformat total.Interpreta s-a ingrasat vizibil, insa pare ca nu o intereseaza prea mult

Life Show / stiri Life Show14 vizite[ Cancan ]

"CANCAN te face vedeta". Are 17 ani si a jucat in doua sezoane din "Pariu cu viata"

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 17:51

"CANCAN te face vedeta". Are 17 ani si a jucat in doua sezoane din "Pariu cu viata"Rubrica prin care ne propunem sa facem curatenie in showbiz-ul autohton revine. De data aceasta, "CANCAN te face vedeta" va prezinta povestea tinerei artiste Georgiana Drumen, cunoscuta ca Gio.

Gio ,pe numele ei din buletin Georgiana Drumen, si-a lansat, de curand, primul ei single, "Iubire Mare" - si isi doreste sa cucereasca publicul din Romania.

A castigat numeroase premii

Are 17 ani si invata la Colegiul National de Arte ,,Dinu Lipatti", sectia Arta Actorului. A participat la multe

Life Show / stiri Life Show3 vizite[ Cancan ]

Era nelipsita de la show-urile de noapte, dar a disparut total! Cum mai arata acum Carmen Plesea!

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 16:59

Era nelipsita de la show-urile de noapte, dar a disparut total! Cum mai arata acum Carmen Plesea!Carmen Plesea, cunoscuta si ca "imblanzitoarea de serpi" s-a schimbat radical in ultima perioada. Candva o vedeta nelipsita emisiunile televizate, femeia pare de nerecunoscut, dupa ce s-a retras din viata publica.

Carmen Plesea s-a ingrasat cateva kilograme bune, iar nemachiata pare mult imbatranita.

Dovada sta si in imaginile pe care aceasta le-a facut publice pe contul ei de socializare, pe care aceasta le-a realizat alaturi de o batranica de la care cumpara produse naturale romanesti.

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

"Vreau sa-mi pun piercing in zona intima ca Loredana Chivu". Mirela din Resita are doar 16 ani si...

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 16:36

"Vreau sa-mi pun piercing in zona intima ca Loredana Chivu". Mirela din Resita are doar 16 ani si..."Din pat in pat" este rubrica fara perdea, despre sex, ce raspunde tuturor dilemelor cititorilor CANCAN.ro. Psihologul Jaqueline a acceptat sa stea de vorba si sa ofere sfaturi in legatura cu cele mai intime probleme, gasind rezolvare pentru fiecare.

Buna Jacqueline ma numesc Mirela, am 16 ani si sunt din Resita. De un an de zile o admir nespus pe Loredana Chivu. Imi doresc sa arat ca ea. M-am vopsit blonda si am reusit sa slabesc si vreau sa fiu la fel ca ea. Din pacate, parintii nu ma lasa

Actualitate / stiri Actualitate5 vizite[ Cancan ]

A nascut, iar acum se gandeste serios daca va mai filma! O cunoscuta actrita de filme XXX de la noi este in fata unei dileme!

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 16:25

A nascut, iar acum se gandeste serios daca va mai filma! O cunoscuta actrita de filme XXX de la noi este in fata unei dileme!Au devenit cunoscuti ca actori in filmele pentru adulti, fiind parteneri atat acasa, cat si pe platourile de filmare. De curand, Ginger Devil si sotul ei, Adi, au devenit parintii unei fetite.

Pe Adi, sotul ei, l-a cunoscut pe vremea cand lucrau ca ospatari. Nemultumiti fiind de veniturile obtinute din bacsisuri, cei doi au decis sa se reprofileze. Au ales industria filmelor pentru adulti, iar din acest domeniu au facut o avere.

Dupa o casnicie de peste zece ani, in care si-au construit o

Life Show / stiri Life Show6 vizite[ Cancan ]

"Of, viata mea!" Legamantul pe care Adi Minune i l-a facut amantei! S-a gandit la copiii lui si a luat decizia finala!

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 10:51

"Of, viata mea!" Legamantul pe care Adi Minune i l-a facut amantei! S-a gandit la copiii lui si a luat decizia finala!Adrian Minune este insurat, dar are si amanta, iar manelistul reuseste sa le multumeasca pe ambele doamen din viata sa. Chiar daca este barbatul a doua femei, manelistul i-a spus clar amantei ca nu-si va parasi vreodata nevasta.

Adi Minune si Oana, amanta lui, au o relatie de mai multi ani, iar in presa au aparut fotografii cu cei doi in timp ce se sarutau.
Cati, sotia lui cantaretului a vazut dovezile infidelitatii barbatului ei, insa de fiecare data cand a fost intrebata de acest subiect, a

Actualitate / stiri Actualitate23 vizite[ Cancan ]

Imagini socante cu o faimoasa concurenta de la "Romanii au Talent"! A aflat ca are cancer si DOARME PE STRAZI

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 09:47

Imagini socante cu o faimoasa concurenta de la "Romanii au Talent"! A aflat ca are cancer si DOARME PE STRAZIFlorica, una dintre concurentele, de la "Romanii au talent", ce a reusit sa faca show la preselectie, a ajuns in culmea disperarii. Femeia a aflat ca risca sa ramana in strada si ca sufera de o boala incurabila.

Concurenta show-ului de televiziune de la PRO TV a ajuns sa traiasca de pe o zi pe alta. Dupa ce a participat la concursul "Romanii au talent", femeia a aflat ca poate sa ramana in orice clipa pe drumuri. Nici starea ei de

Life Show / stiri Life Show12 vizite[ Cancan ]

Anda Adam, primele declaratii despre SARCINA! Care este adevaratul motiv pentru care a ascuns ca este GRAVIDA!

Vineri, 31 Iulie 2015, ora 05:43

Anda Adam, primele declaratii despre SARCINA! Care este adevaratul motiv pentru care a ascuns ca este GRAVIDA!In urma cu doar cateva zile, Anda le-a marturisit fanilor ei de pe internet, ca asteapta primul ei copil, fiind insarcinata in aproape sase luni. Desi nu este o fire superstitioasa, interpreta a ascuns faptul ca va deveni mama.
Dupa ce CANCAN.RO a anuntat ca este insarcinata, Anda Adam a martuurisit miercuri, 29 iulie, ca asteapta primul ei

Life Show / stiri Life Show8 vizite[ Cancan ]

S-a certat cu iubitul in plina strada, iar acum spune tot! Diana Dumitrescu: "Am fost inselata si..."

Joi, 30 Iulie 2015, ora 18:58

S-a certat cu iubitul in plina strada, iar acum spune tot! Diana Dumitrescu: "Am fost inselata si..."Diana Dumitrescu traieste cea mai frumoasa perioada din viata ei. Este indragostita pana peste cap de iubitul ei, si traieste viata din plin.

Atunci cand vine vorba de noul iubit, Diana Dumitrescu este discreta, insa, a dat de inteles ca au existat si ceva certuri usoare intre ei.

"M-am indragostit. Nu vreau sa vorbesc despre relatie, vreau sa o tin pentru mine. Acum sunt bine, am fost la mare si m-am indragostit. Inainte eram instabila, eram suparata, nu ieseam in oras cu prietenii. Iubirea

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]

SCANDAL de proportii! Sore s-a luat la BATAIE cu o tanara! Anuntul a fost facut in urma cu putin timp

Joi, 30 Iulie 2015, ora 18:05

SCANDAL de proportii! Sore s-a luat la BATAIE cu o tanara! Anuntul a fost facut in urma cu putin timpSore a facut public un episod mai neplacut din viata ei. Actrita si o tanara s-au luat la bataie intr-un tren, dupa ce aceasta a injurat-o de mama.

Totul a pornit de la o cearta intre doua fete aflate in tren. Pentru ca discutia dintre cele doua a degenerat, actrita a intervenit

Sore s-a enervat si a inceput sa o loveasca pe tanara. O bataie in toataregula a pornit, insa invingatoare a iesit artista care a dat cu pumnii in stanga si in dreapta.

Citeste si
A recunoscut TOTUL!

Life Show / stiri Life Show7 vizite[ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima