Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.639 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Zavo s-a indragostit iar! Acum, de o femeie! Ce vrea sa isi tatueze din iubire pentru bruneta despre care spune ca..."e viata ei"

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 00:10

Zavo s-a indragostit iar! Acum, de o femeie! Ce vrea sa isi tatueze din iubire pentru bruneta despre care spune ca..."e viata ei" Face ce face si reuseste sa socheze la aproape fiecare cuvant pe care-l rosteste! Oana Zavoranu a facut un adevarat cult al propriei personalitati si, desi "carcotasii" o acuza de narcisism, vedeta recunoaste cu seninatate ca se iubeste enorm.

Oana Zavoranu primeste criticile cu zambetul pe buze, iar toate trasaturile pe care ceilalti i le considera defecte, ea le priveste ca pe calitati, fiind mai mult decat impacata cu felul ei de-a fi. Si, desi intotdeauna a fost o persoana care a-a

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

Imagini cu iubita lui insarcinata! Cum arata femeia care il face fericit pe unul dintre cei mai cunoscuti artisti de la noi!

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 13:39

Imagini cu iubita lui insarcinata! Cum arata femeia care il face fericit pe unul dintre cei mai cunoscuti artisti de la noi! Marius Mihalache va deveni din nou tata. Paparazzii CANCAN.ro l-au filmat pe tambalist alaturi de iubita sa, cea care este insarcinata. Cei doi si fiul artistului au mers la o biserica din Capitala si s-au rugat timp de cateva zeci de minute.

Indragostit de tambal de la 4 ani, instrument la care a facut cariera, Marius Mihalache nu a avut acelasi succes si in amor. Daca in muzica tambalistul a castigat nenumarate premii, a umplut sali si a semnat coloana sonora pentru mai multe filme, in

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Mircea Stoian s-a despartit de logodnica sa: "E definitiv" Mesajul cu care a luat prin surprindere pe toata lumea

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 12:40

Mircea Stoian s-a despartit de logodnica sa: "E definitiv" Mesajul cu care a luat prin surprindere pe toata lumea Jurnalistul Mircea N. Stoian si-a tinut viata personala departe de ochii publicului. Prietenii sai virtuali au fost insa foarte surprinsi in momentul in care au aflat ce decizie de ultima ora a luat acesta.

Fostul asistent al lui Dan Capatos s-a despartit de logodnica sa, Oana. Nu este pentru prima oara can Mircea N. Stoian si Oana se despart, insa de aceasta data, se pare ca decizia este definitiva. "Incepand de ieri am rupt relatia cu Oana. Definitiv. De astazi sunt liber de contract", a

Life Show / stiri Life Show 7 vizite [ Cancan ]

Cristian Mitrea, prima declaratie dupa despartirea de Andreea Mantea! "Nu inteleg infidelitatea si..."

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 00:03

Cristian Mitrea, prima declaratie dupa despartirea de Andreea Mantea! "Nu inteleg infidelitatea si..." Relatia dintre Cristian Mitrea si Andreea Mantea nu a rezistat, asa cum multi au prevazut, insa, niciunul dintre ei nu a dat detalii despre motivele care au dus la separare.

Cel care a dat primele declaratii a fost Cristian Mitrea, El a spus ca in prezent a trecut peste momentul despartirii si ca si-a indreptat atentia doar asupra sportului, fara a da prea multe amanunte despre relatia cu Andreea Mantea.

"Inima mea e bine, la locul ei. Imi ocup timpul cu sportul. Imi doresc o familie si

Life Show / stiri Life Show 14 vizite [ Cancan ]

CE SURPRIZA! Mircea Baniciu s-a casatorit pentru a doua oara! Cum arata sotia sa Alina in rochie de mireasa

Luni, 20 Octombrie 2014, ora 02:37

CE SURPRIZA! Mircea Baniciu s-a casatorit pentru a doua oara! Cum arata sotia sa Alina in rochie de mireasa A promis sa nu se mai casatoreasca niciodata, insa la 64 de ani s-a razgandit. De dragul copiilor, Victor Baniciu a decis intr-un final sa faca acest pas si s-a casatorit cu Alina Nemes, femeia care i-a daruit un copil, Victor (9 ani).

Actrita Diana Gheorghian fost prima sotie a lengendei muzicii rock, Mircea Baniciu. Fostul component al trupei Pheonix a fost casatorit timp de 4 ani, iar finalul acestui mariaj l-a facut sa nu isi mai doreasca sa se casatoreasca. La 64 de ani s-a razgandit si

Life Show / stiri Life Show 32 vizite [ Cancan ]

Tudor Chirila a izbucnit in plans! Ce s-a intamplat la "Vocea Romaniei"

Sambata, 18 Octombrie 2014, ora 00:18

Tudor Chirila a izbucnit in plans! Ce s-a intamplat la "Vocea Romaniei" Editie cu emotii puternice pentru juratii de la "Vocea". Tudor Chirila a izbucnit in plans atunci cand l-a ascultat cantand pe unul dintre concurenti. Tanarul a reusit sa faca show pe scena.

Atunci cand a inceput sa cante, toata lumea a ramas cu gura cascata. Unul dintre concurentii de la "Vocea Romaniei" a reusit sa il faca pe Tudor Chirila sa planga, datorita interpretarii sale.

Tudor Manea l-a impresionat pe Chirila cu vocea lui

CITESTE SI

Ana

Life Show / stiri Life Show 97 vizite [ Cancan ]

Divortul care zguduie din temelii showbizul! Fiica lui Dichiseanu se desparte de sotul grec! "Am ajuns la capatul drumului"

Sambata, 18 Octombrie 2014, ora 00:17

Divortul care zguduie din temelii showbizul! Fiica lui Dichiseanu se desparte de sotul grec! "Am ajuns la capatul drumului" S-au casatorit de tineri si sperau la o poveste de dragoste pana la adanci batraneti. Din pacate, timpul nu a functionat, pentru ei, iar anii i-au indepartat, in loc sa-I apropie. Ioana Dichiseanu si sotul grec au hotarat de comun acord sa divorteze.

S-a indragostit fulgerator, imediat dupa aniversarea majoratului, de un grec cu zece ani mai in varsta decat ea, fiind convinsa, asemenea unei printese, ca isi doreste sa petreaca toata viata langa printul ei.

Trei ani mai tarziu, in vara

Life Show / stiri Life Show 135 vizite [ Cancan ]

Rasturnare incredibila de situatie in razboiul pe care Laurette il poarta cu tatal copilului ei

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 00:44

Rasturnare incredibila de situatie in razboiul pe care Laurette il poarta cu tatal copilului ei Rasturnare incredibila de situatie in razboiul pe care Laurette il poarta cu tatal copilului ei. La scurt timp dupa ce a cistigat custodia temporara a fetitei, bruneta primeste un ajutor neasteptat in disputa ei cu Mihai.

Mama unei alte foste iubite din trecutul barbatului vine la Maruta cu dezvaluiri senzationale, care sprijina cosmarul pe care spune Laurette ca l-ar fi trait alaturi de acesta.

Laurette s-a despartit de Mihai desi au impreuna o fetita de aproape 3 ani. De-a lungul

Life Show / stiri Life Show 16 vizite [ Cancan ]

Schimbare totala de situatie pentru sora lui Sergiu Nicolaescu! Ce a gasit in conturi si cum i s-au inmuiat picioarele cand...

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 00:39

Schimbare totala de situatie pentru sora lui Sergiu Nicolaescu! Ce a gasit in conturi si cum i s-au inmuiat picioarele cand... Iolanda si Dana Nicolaescu s-au impacat dupa mai bine de un an in care abia daca si-au vorbit. Acum, relatia dintre cele doua este una extrem de apropiata, iar Dana i-a pus cumnatei sale la banca o suma exorbitanta: 200.000 de euro.

La inceputul anului trecut, Sergiu Nicolaescu va trecut in nefiinta, in urma unor complicatii medicale. La scurt timp dupa moartea sa a si izbucnit scandalul intre sora lui, Iolanda, si vaduva sa, Dana. Iolanda nu a putut accepta faptul ca Sergiu a exclus-o din

Personalitati / Sergiu Nicolaescu 128 vizite [ Cancan ]

Veste dramatica primita de Gigi Becali in puscarie! Ce se intampla la Steaua si cum nu poate decat sa priveasca necazul!

Vineri, 17 Octombrie 2014, ora 00:21

Veste dramatica primita de Gigi Becali in puscarie! Ce se intampla la Steaua si cum nu poate decat sa priveasca necazul! Au trecut doi ani de la operatia pe cord deschis, insa Helmuth Duckadam nu poate rasufla usurat nici acum. Pentru a putea trai, el a primit o lista lunga de interdictii din partea medicilor, pe care le respecta cu sfintenie, cu o singura exceptie, insa!

In 2012, starea de sanatate a "eroului de la Sevilla" era extrem de precara, iar medicii nu ii dadeau sanse mari de supravietuire. In urma unei operatii complicate, lui Helmuth Duckadam i-a fost eliminat un anevrism arterial si mai apoi i-a

Personalitati / Gigi Becali 34 vizite [ Cancan ]

Ramona Gabor s-a DEZBRACAT de dragul artei! Vedeta si-a dat jos sutienul si a facut ASTA!

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 12:42

Ramona Gabor s-a DEZBRACAT de dragul artei! Vedeta si-a dat jos sutienul si a facut ASTA! Ramona Gabor este dispusa sa faca orice pentru a atarge atentia, inclusiv sa renunte la sutien, de dragul artei. Aflata in Dubai, vedeta a realizat o sedinta foto incendiara.

A trecut ceva timp de cand Ramona Gabor nu a mai renuntat la sutien, insa, de cand a simtit gustul celebritatii pe pamant strain, sora Monicai Gabor este din ce in ce mai indrazneata. Asa s-a intamplat si la ultima sedinta foto.

In urma cu doar cateva minute, Ramona a facut publica pe contul de Instagram, o imagine

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Dezvaluire BOMBA! Andreea Banica: "Nu mai vreau si nu mai pot..."

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 11:28

Dezvaluire BOMBA! Andreea Banica: "Nu mai vreau si nu mai pot..." Andreea Banica a reusit de-alungul timpului sa devina una dintre cele mai iubite artiste de la noi. Chiar si asa, vedeta a recunoscut ca a avut momente in care a vrut sa renunte la cariera muzicala.

Andreea Banica a vrut sa renunte la cariera sa muzicala, inca de la inceput. "Eram dornica, imi placea, dar mi se parea munca mult pre grea si atunci au fost momente in care am spus ca nu mai vreau si nu mai pot. Parintii mei, cand au descoperit ca am un talent, m-au impins foarte mult de la

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Nimeni nu se astepta la ASTA! Decizia de ULTIMA ORA a Oanei Roman cu privire la familia ei!

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 10:02

Nimeni nu se astepta la ASTA! Decizia de ULTIMA ORA a Oanei Roman cu privire la familia ei! Satula sa fie jignita, Oana Roman a luat o decizie importanta cu privire la familia ei, reusind sa-si socheze fanii, dupa ce a facut anuntul pe contul de socializare.

Fosta prezentatoare TV a decis sa nu mai posteze fotografii cu familia ei pe Facebook intrucat exista "prieteni" care nu au numai cuvinte de lauda la adresa ei, motiv pentru care, este extrem de afectata.

"Din cauza injuriilor si blestemelor si jignirilor primite de la oameni fara Dumnezeu ma vad nevoita sa nu mai pun poze

Life Show / stiri Life Show 33 vizite [ Cancan ]

Tine la confortul viitoarei soacre! Florin Salam, CADOU fabulos pentru mama Roxanei!

Joi, 16 Octombrie 2014, ora 08:52

Tine la confortul viitoarei soacre! Florin Salam, CADOU fabulos pentru mama Roxanei! Florin Salam si Roxana se iubesc mai mult ca oricand, iar cei doi sunt pregatiti sa faca pasul cel mare, cat mai curand. Si iubita lui nu este singura care se bucura de atentia artistului, ci si mama acesteia, cu care FlorinSsalam este foarte atent.

Se pare ca Florin Salam o copleseste pe viitoarea soacra cu daruri scumpe si sume mari de bani pentru a-si putea permite un trai mai mult decat perfect.

Salam este foarte apropiat de mama Roxanei Dobre, asa ca, a luat decizia sa ii daruiasca

Life Show / stiri Life Show 27 vizite [ Cancan ]

Transformare uluitoare de look a fostei iubite a lui Adrian Cioroianu! Cum a ajuns sa arate acum

Miercuri, 15 Octombrie 2014, ora 17:04

Transformare uluitoare de look a fostei iubite a lui Adrian Cioroianu! Cum a ajuns sa arate acum In 2003 toata lumea vorbea despre divortul fostului ministru Adrian Cioroianu. La scurt timp, barbatul s-a cuplat cu soprana Alexandra Coman, dar si povestea lor s-a sfarsit. Se pare ca despartirea i-a priit de minune solistei, care arata superb!

Fostul ministru de externe a cunoscut-o pe soprana Alexandra Coman inca din perioda in care era insurat. Pentru a nu o pierde, se zvoneste ca barbatul a intentat imediat actele de divort si s-a logodit cu artista, preferand sa fie fair-play cu

Life Show / stiri Life Show 15 vizite [ Cancan ]

Laurette, victorie zdrobitoare in instanta! Iubitul ei ii tot da mesaje, dar a pierdut lupta

Miercuri, 15 Octombrie 2014, ora 13:48

Laurette, victorie zdrobitoare in instanta! Iubitul ei ii tot da mesaje, dar a pierdut lupta Judecatorii i-au dat dreptate lui Laurette in cazul costudiei copilului, dar razboiul dintre ea si fostul iubit nu se termina aici!

Ea ajunsese la capatul puterilor dupa ce barbatul a dat-o in judecata si a cerut sa fie singurul care o va creste pe fiica lor, Serena Luce.

Si-a cheltuit toate economiile pentru ca s-a mutat din casa in care traise cu el si a trebuit sa isi plateasca si avocati pentru a se apara. Mai mult decat atat, a avut probleme de sanatate

Life Show / stiri Life Show 46 vizite [ Cancan ]

A revenit pe sticla dupa patru ani de pauza! Ce face acum una dintre cele mai cunoscute vedete de la noi

Miercuri, 15 Octombrie 2014, ora 10:21

A revenit pe sticla dupa patru ani de pauza! Ce face acum una dintre cele mai cunoscute vedete de la noi In urma cu mai bine de patru ani, Corina Danila a facut un pas in spate din luminile reflectoarelor. Acum, vedeta a decis ca a venit momentul sa revina pe sticla, intr-o noua emisiune la TVR 2.

A fost una dintre cele mai iubite vedete de la noi, rolul din telenovela romaneasca "Numai iubirea" aducandu-i mii de fani. Din pacate, insa, in urma cu mai bine de patru ani, Corina Danila s-a retras din luminile reflectoarelor, iar de atunci nimic nu a mai fost la fel.

Vedeta s-a dedicat vietii

Life Show / stiri Life Show 19 vizite [ Cancan ]

Inconstienta sau pura pasiune? Cum isi pune in pericol viata Roxana Vancea. A invatat ASTA de la tatal ei

Miercuri, 15 Octombrie 2014, ora 07:59

Inconstienta sau pura pasiune? Cum isi pune in pericol viata Roxana Vancea. A invatat ASTA de la tatal ei Pasiunea pentru motoare a Roxanei Vancea le da serioase emotii celor dragi, de fiecare data cand aceasta iese la plimbare. Bruneta circula cu aproape 200 de km/ ora, punandu-si viata in pericol. Tatal ei a invatat-o sa conduca.

Toti cei care o cunosc stiu ca Roxana Vancea este innebunita dupa cai putere. Insa, vedeta nu e pasionata de masinile scumpe si puternice, ci de cu totul alt mijloc de locomotie. Aceasta se da in vant dupa motoare, adrenalina fiind pentru ea indispensabila.

Roxana

Life Show / stiri Life Show 17 vizite [ Cancan ]

Soacra cu nestiut de multe nurori! Primele declaratii ale mamei lui Banica JR. despre relatiile lui cu Lavinia si Andreea Marin

Miercuri, 15 Octombrie 2014, ora 00:12

Soacra cu nestiut de multe nurori! Primele declaratii ale mamei lui Banica JR. despre relatiile lui cu Lavinia si Andreea Marin "Soacra, soacra, poama acra", spune o vorba din popor, dar se pare ca nu e valabila si pentru mama lui Stefan Banica Jr. Doamna Sanda Liteanu a vorbit in exclusivitate pentru CANCAN.ro despre femeile din viata fiului sau si are numai cuvinte de lauda.

Stefan Banica este singur la parinti, dar nu pentru ca acestia si-au dorit asta, ci pentru ca asa a vrut Dumnezeu. Mama sa, doamna Sanda Liteanu, si-a dorit dintotdeauna sa fie si mama de fata, dar dorinta nu a fost sa se implineasca. Cu toate

Personalitati / Stefan Banica Jr 79 vizite [ Cancan ]

Declaratie emotionanta a tatalui Biancai Dragusanu despre fiica lui: "Daca ai nevoie iti da si camasa de pe ea"

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 17:34

Declaratie emotionanta a tatalui Biancai Dragusanu despre fiica lui: "Daca ai nevoie iti da si camasa de pe ea" Bianca Dragusanu si tatal sau, Radu Dragusanu, au avut dintotdeauna o relatie foarte apropiata. Barbatul este mandru de fiica lui si are doar cuvinte de lauda la adresa ei. Recunoaste ca il mai ajuta din cand in cand cu bani, dar numai la nevoie.

Bianca Dragusanu este una dintre cele mai indragite vedete din showbizz-ul autohton, dar si una dintre cele mai comentate. Nu poti multumi pe toata lumea sa ca intotdeauna se vor gasi cativa care sa arunce cu pietre in tine, indiferent de pasul

Personalitati / Bianca Dragusanu 13 vizite [ Cancan ]

Tradata de fustita! Andreea Banica a ramas in fundul gol pe scena, in timpul unui concert

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 11:01

Tradata de fustita! Andreea Banica a ramas in fundul gol pe scena, in timpul unui concert Andreea Banica este una dintre cele mai sexy artiste de la noi, iar acest lucru se vede ori de cate ori urca pe scena. La ultimul concert, artista aproape ca a ramas in fundul gol pe scena.

Interpreta este foarte atenta la felul in care arata, iar pentru asta, Andreea petrece cat mai mult timp in sala de sport si este atenta la alimentatia zilnica. Rezultatele se vad, reusind sa-si mentina siluata, chiar si dupa nastere.

In timpul unui concert sustinut in urma cu putin timp, Andreea a

Life Show / stiri Life Show 24 vizite [ Cancan ]

Anda Adam, schimbare RADICALA de look! Fanii au ramas fara cuvinte: "Ce bine iti sta fara..."

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 10:23

Anda Adam, schimbare RADICALA de look! Fanii au ramas fara cuvinte: "Ce bine iti sta fara..." Odata cu venirea toamnei, Anda Adam a simtit nevoia de o schimbare. Drept urmare, artista are un nou look, de care este foarte mandra.

Anda Adam a postat pe contul de socializare, o imagine in care apare alaturi de un prieten foarte bun. Din fotografie, se vede ca artista are o noua coafura. Cu parul prins in coada, cantareata a imortalizat momentul si a facut totul public. "Sunt nebuna si stiu asta", a scris cantareata in dreptul imaginii.

Asa arata Anda inainte

Asa arata acumAsa cum

Personalitati / Anda Adam 38 vizite [ Cancan ]

Bianca Dragusanu, declaratii INCREDIBILE despre relatia cu Victor Slav. Ce se intampla cu relatie lor! "Suntem despartiti..."

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 07:27

Bianca Dragusanu, declaratii INCREDIBILE despre relatia cu Victor Slav. Ce se intampla cu relatie lor! "Suntem despartiti..." Dupa ce in urma cu doar cateva zile, Victor Slav a facut o serie de dezvaluiri legate de nunta cu Bianca, a venit randul fostei sotii sa dea detalii picante din relatia lor.

Bianca Dragusanu a dezvaluit ca, inainte de nunta cu Victor, nici ea, nici el nu mai dorea sa se casatoreasca, dar era, deja, prea tarziu ca sa mai dea inapoi. Acum se gandeste la o noua nunta.

"Suntem despartiti, dar impreuna. Victor are cheile de la casa mea. Ma mai vad mireasa o data, pentru ca nu am savurat

Personalitati / Bianca Dragusanu 34 vizite [ Cancan ]

Pe Nila si pe noua iubita i-au ajuns blestemele Crudutei! Ce "nenorocire" s-a abatut peste relatia lor dupa prima criza de gelozie

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 00:55

Pe Nila si pe noua iubita i-au ajuns blestemele Crudutei! Ce "nenorocire" s-a abatut peste relatia lor dupa prima criza de gelozie Viata amoroasa a lui Mihai Costea este mai palpitanta decat un carusel, insa fotbalistul da semne acum ca se afla in plin picaj. Tocmai cand lucrurile pareau ca s-au linistit, iata ca tot confortul lui a fost dat peste cap, vinovat fiind chiar el.

In momentul in care relatia cu Daniela Crudu a inceput sa se deterioreze, Nila s-a indragostit fulgerator de o valceanca apetisanta, pe care s-a chinuit timp de sase luni sa o cucereasca.

In cele din urma, Alina Lica a cazut prada sarmului

Life Show / stiri Life Show 11 vizite [ Cancan ]

Se casatoreste Carmen cu Franco!? Cum s-au dat de gol cei doi indragostiti si ce spune Adi Minune: "Ce iti da Dumnezeu..."

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 00:28

Se casatoreste Carmen cu Franco!? Cum s-au dat de gol cei doi indragostiti si ce spune Adi Minune: "Ce iti da Dumnezeu..." Toata indiciile spun ca urmeaza o mare nunta mare in showbiz, insa niciunul nu vrea sa sufle o vorba. Adi Minune l-a acceptat in familie pe iubitul lui Carmen si nu se mai opune relatiei lor.

Franco ii spune lui Adrian Minune "socrul meu", iar manelistul nu pare sa fie deranjat de asta. L-a acceptat in familie pe iubitul lui Carmen, cu toate ca la inceput parea de neinduplecat. Impacat cu aceasta situatie, Adrian Minune este foarte fericit cand vede ca fiica sa il asculta si isi continua

Life Show / stiri Life Show 18 vizite [ Cancan ]

Asta e adevarul gol, golut! Ce se intampla acum intre Andreea Mantea si ultimul ei iubit, desi au anuntat ca s-au despartit

Marti, 14 Octombrie 2014, ora 00:12

Asta e adevarul gol, golut! Ce se intampla acum intre Andreea Mantea si ultimul ei iubit, desi au anuntat ca s-au despartit Dupa incheierea show-ului "Burlacita", nimeni nu dadea nicio sansa relatiei dintre Andreea Mantea si Cristi Mitrea. O perioada, cei doi au demonstrat ca se iubesc cu adevarat, insa din pacate, au ajuns in punctul in care sa nu se mai inteaga.

Andreea Mantea si luptatorul Cristi Mitrea nu mai formeaza un cuplu in adevaratul sens al cuvantului, insa cei doi nu si-au incheiat de tot socotelele. Conform unei apropiate de-a sportivului, acesta nu a uitat-o definitiv pe bruneta si o cauta aproape

Life Show / stiri Life Show 18 vizite [ Cancan ]

Lora si Dan Badea au divortat! Au venit impreuna la notar si si-au spus "ADIO" la exact doi ani de la nunta

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 12:29

Lora si Dan Badea au divortat! Au venit impreuna la notar si si-au spus "ADIO" la exact doi ani de la nunta Doi ani. Atat a durat casnicia Lorei cu Dan Badea. Astazi, artista a pus punct mariajului, printr-un divort amiabil. Cei doi fosti soti au venit impreuna la cabinetul notarului, insotiti de Mihai Gruia si sotia lui, bunii lor prieteni.

Aveau o casnicie de poveste si toata lumea ii admira pentru fericirea pe care o traiau. Din pacate, basmul Lorei si al lui Dan Badea a ajuns la final, cei doi punand capat mariajului lor la fix doi ani din momentul in care si-au jurat iubire eterna.

Lora si

Life Show / stiri Life Show 18 vizite [ Cancan ]

Nimeni nu se astepta la asta! Andreea Balan si Keo s-au impacat. Ce se va intampla cu Misty si cu americanul Michael

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 07:36

Nimeni nu se astepta la asta! Andreea Balan si Keo s-au impacat. Ce se va intampla cu Misty si cu americanul Michael Dupa ce au pus punct relatiei, Andreea Balan si Keo si-au disputat duplexul de lux pe care au construit-o in Baneasa. Acum, cei doi au reusit sa ajunga la o intelegere: iubitul cantaretei are liber la vila, in timp ce Misty nu mai calca pe acolo.

Au trecut sapte luni de cand Andreea Balan si Keo si-au spus "adio", imediat dupa despartire incepand "razboiul" pe duplexul construit in Baneasa. Vila estimata la 250.000 de euro le-a dat mari batai de cap celor

Personalitati / Andreea Balan 91 vizite [ Cancan ]

Am aflat adevarul! Cum a ajuns Zina Dumitrescu la azil si ce relatie are cu patronul centrului de ingrijire!

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 00:50

Am aflat adevarul! Cum a ajuns Zina Dumitrescu la azil si ce relatie are cu patronul centrului de ingrijire! In urma cu mai bine de trei ani, Zina Dumitrescu a fost internata la azil chiar de catre fiul ei, Catalin Negreanu, pentru ca aceasta nu se mai putea ingriji singura. Dupa doar cateva luni, ea a fost mutata la un alt centru, iar noi am aflat motivul.

In 2011, Zina Dumitrescu a fost internata la un azil de batrani, la cererea fiului sau, Catalin Negreanu. Ajunsa la aproape 75 de ani, mama modei romanesti nu se mai putea ingriji singura asa ca avea nevoie de cadre specializate care sa-i sara

Life Show / stiri Life Show 26 vizite [ Cancan ]

Brigitte viseaza la nemurire! Nevasta lui Ilie Nastase ar face orice pentru a ramane tanara si frumoasa toata viata

Luni, 13 Octombrie 2014, ora 00:44

Brigitte viseaza la nemurire! Nevasta lui Ilie Nastase ar face orice pentru a ramane tanara si frumoasa toata viata La cei 37 de ani ai sai, Brigitte Sfat arata exact asa cum visa dintotdeauna si ar dori sa ramana in stadiul acesta pentru toata viata. Sotia lui Ilie Nastase are la activ mai multe operatii estetice si viseaza la elixirul tineretii fara batranete.

Brigitte Sfat este, fara doar si poate, o femeie frumoasa. Sotia lui Ilie Nastase are mare grija de silueta sa iar medicul estetician i-a fost si el de ajutor. Are un trup de invidiat, bine proportionat, cu sani apetisanti si talie de viespe, care

Life Show / stiri Life Show 15 vizite [ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima