Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.542 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Am aflat rezultatele chiar de la el! Ce a facut fiul lui Romica Tociu la sesiunea de toamna a BAC-ului: "Important este ca...."

Marti, 02 Septembrie 2014, ora 00:24

Am aflat rezultatele chiar de la el! Ce a facut fiul lui Romica Tociu la sesiunea de toamna a BAC-ului: "Important este ca...." Fiul lui Tociu a avut de suferit o vara intreaga de pe urma rezultatelor de la examenul de bacalaureat. Nota 2 la Limba Romana, din prima sesiune, l-a ambitionat atat de tare, ca s-a pus serios cu burta pe carte in speranta ca va promova.
Vestea ca a picat BAC-ul a venit ca un trasnet pentru fiul lui Romica Tociu. Toate planurile lui pentru vacanta de vara s-au naruit intr-o secunda, iar admiterea la facultatea devenise deja un vis pentru el.
La cei19 ani, Catalin Tociu este un adevarat Don

Life Show / stiri Life Show 3 vizite [ Cancan ]

Dezvaluiri incendiare! Ce spune Cristian Boureanu, dupa aventurile din aceasta vara! "Unele trebuiau sa se casatoreasca!"

Marti, 02 Septembrie 2014, ora 00:24

Dezvaluiri incendiare! Ce spune Cristian Boureanu, dupa aventurile din aceasta vara! "Unele trebuiau sa se casatoreasca!" Dupa divortul de Valentina Pelinel, Cristian Boureanu a lfost surprins in mai multe cluburi de pe litoral, la bratul unor domnisoare mai putin celebre. Unele dintre ele, insa, au avut numai probleme din cauza fostului politician.
Cristian Boureanu sustine ca toate femeile pe care le-a cunoscut in aceasta vara au insemnat ceva pentru el. Au existat motive diferite pentru care s-a simtit atras de unele reprezentante ale sexului frumos.
"Pentru orice fata cu care am avut o relatie de-o seara, am

Life Show / stiri Life Show 7 vizite [ Cancan ]

Bianca, obligata sa accepte cei mai duri termeni impusi de Victor! Ce se intampla acum cand apelezi numarul ei de telefon!

Marti, 02 Septembrie 2014, ora 00:24

Bianca, obligata sa accepte cei mai duri termeni impusi de Victor! Ce se intampla acum cand apelezi numarul ei de telefon! Bianca si Victor n-au putut sa stea prea mult despartiti. La cateva luni de la divort, s-au intors unul in bratele celuilalt. Nu-i mai leaga certificatul de nunta, ci un "contract" si mai serios!
Revista SPY a reusit sa afle, in exclusivitate, care sunt cele 13 prevederi ale contractului secret "semnat" de Bianca din dragoste pentru Victor pentru ca, de data asta, el vrea garantii.
Bianca si Victor sunt din nou impreuna, de trei saptamani
Aparent simplul "DA" spus in fata ofiterului starii

Life Show / stiri Life Show 8 vizite [ Cancan ]

Cuplu BOMBA in showbizz! Jojo si-a refacut viata cu "Combinatozaurul" din reclame

Luni, 01 Septembrie 2014, ora 00:32

Cuplu BOMBA in showbizz! Jojo si-a refacut viata cu "Combinatozaurul" din reclame Incurcate sunt caile dragostei, iar Jojo stie foarte bine asta.

Dupa ce a divortat, Jojo a surprins pe toata lumea cu o "noua" combinatie amoroasa. Aceasta si-a refacut viata alaturi de Paul Ipate, "Combinatozaurul" din reclame.

Vestea ca Jojo iubeste din nou a luat prin surprindere pe toata lumea. Insa, adevarata surpriza a venit abia atunci cand acestia au aflat cine este barbatul care ii este alaturi artistei. La un an si jumatate de cand a divortat, blonda si-a refacut viata in

Life Show / stiri Life Show 33 vizite [ Cancan ]

O mai tii minte pe "Colombina" de la Abracadara? Cum a ajunsa sa arate acum dupa cinci ani de relatie cu "Regele imobiliarelor"

Luni, 01 Septembrie 2014, ora 00:32

O tara intreaga a indragit-o pe vremea cand dansa si canta alaturi de Magicianul de la Abracadabra, dar putini mai stiu ce face acum "Colombina".

Imaginile cu Andreea Caranda si iubitul ei, milionarul Eduard Uzunov vor fi o surpriza pentru multi.
Andreea a devenit cunoscuta atunci cand era doar un copil, iar talentul ei i-a cucerit imediat pe toti romanii care urmareau cu placere "Abracadabra". Anii au crescut, iar "Colombina" care dansa si canta de mama focului alaturi de Magician s-a

Life Show / stiri Life Show 21 vizite [ Cancan ]

E OFICIAL! A primit 4 ani de inchisoare cu EXECUTARE pentru prostitutie in Spania

Luni, 01 Septembrie 2014, ora 00:32

E OFICIAL! A primit 4 ani de inchisoare cu EXECUTARE pentru prostitutie in Spania Dupa ce in urma cu ceva timp si-a retras plangerea impotriva fostului ei iubit, Marius Pavelescu, in speranta ca se va casatori cu acesta, Nikita are parte de o veste, care nu poate decat sa o bucure.
Fostul ei iubit risca sa stea 7 ani in inchisoare, dupa ce a fost arestatt de politia spaniola, pentru obligare la prostitutie, sechestru si leziuni grave. Anuntul a fost facut chiar de Nikita, pe contul ei de socializare."Dusmanul meu! In mainile politiei spaniole! Cand eu ii spuneam ca il ard

Life Show / stiri Life Show 19 vizite [ Cancan ]

ULIMA ORA! Trupul neinsufletit al lui Dinu Patriciu a fost adus in tara!

Sambata, 30 August 2014, ora 05:34

ULIMA ORA! Trupul neinsufletit al lui Dinu Patriciu a fost adus in tara! Sicriul cu trupul neinsufletit al milionarului Dinu Patriciu a ajuns, in urma cu cateva minute, in Romania, urmand ca maine, de la ora 11, sa aiba loc inmormantarea in cimitirul Bellu.
Sicirul a fost adus din Londra cu un avion privat si preluat imediat de o masina de la o firma de pompe funebre, care a fost flancata de mai multe vehicule de la o firma de paza.
La cimitirul Bellu din Capitala este forfota mare inca de ieri. Aici au fost adusi mai multi paznici din alte cimitire, iar zeci de

Personalitati / Dinu Patriciu 28 vizite [ Cancan ]

Drama in familia Andreei Balan! De cand a aflat ce s-a intamplat cu una dintre cele mai dragi persoane, este in stare de soc!

Sambata, 30 August 2014, ora 05:34

Drama in familia Andreei Balan! De cand a aflat ce s-a intamplat cu una dintre cele mai dragi persoane, este in stare de soc! Andreea Balan trece prin momente foarte grele. Ieri, bunica din partea tatalui a facut un atac cerebral, iar acum este semiparalizata. Artista este foc si para pe angajatii spitalului din Galati, considerand ca nu-si fac datoria suficient de bine.

Ieri seara, Andreea Balan a primit o veste soc, care a lasat-o fara grai. Bunica sa din partea tatalui a facut un atac cerebral si a ajuns de urgenta la spital. Totusi, se pare ca nu i-a fost administrat la timp tratamentul ce se impune intr-o

Personalitati / Andreea Balan 16 vizite [ Cancan ]

Cea mai trasnita familie! Tatal "micului Hercule" spala calul cu sampon, mama taie ceapa cu ochelarii de scafandru!

Sambata, 30 August 2014, ora 05:34

Familia "micului Hercule" face ce face si mereu ajunge in centrul atentiei.

De data aceasta nu Iulian Stroe, tatal lui Giualiano, a iesit la rampa, ci sotia sa. Femeia a fost fotografiata cand toca ceapa, iar ca sa se apare a folosit ochelari de scafandru

Familia Stroe a ajuns celebra in toata lumea datorita fiului lor Giuliano, care a ajuns in scurt timp un fenomen. Antrenamentele la care este supus pustiul au atras asupra tatalui sau pareri pro si contra, dar cu toate acestea viata lor

Life Show / stiri Life Show 10 vizite [ Cancan ]

Teo nu va mai dormi o saptamana cand va vedea pozele astea! Fostul ei sot urmeaza sa se casatoreasca?! Iata dovada!

Vineri, 29 August 2014, ora 01:18

Teo nu va mai dormi o saptamana cand va vedea pozele astea! Fostul ei sot urmeaza sa se casatoreasca?! Iata dovada! La un an si jumatate de la divortul de Teo Trandafir, fostul ei sot si-a refacut viata in bratele unei brunete focoase.

Pe Manuela a prezentat-o familiei in urma cu trei luni, la nunta surorii sale, iar de atunci sunt nedespartiti!

Potrivit apropiatilor, Costi Iosef si Manuela s-au cunoscut in urma cu doi ani, la un concurs de poker. Pe vremea aceea, rugbystul era inca insurat cu Teo. Casnicia n-a mai durat insa mult, iar dupa ce si-a incheiat socotelile cu vedeta TV, Costi i s-a putut

Personalitati / Teo Trandafir 42 vizite [ Cancan ]

Ghita Ciobanul este in al noulea cer! Secretul pe care l-a tinut ascuns in ultimele sapte luni a iesit la iveala!

Vineri, 29 August 2014, ora 01:17

Ghita Ciobanul este in al noulea cer! Secretul pe care l-a tinut ascuns in ultimele sapte luni a iesit la iveala! Cel mai indragit baci din Romania, Ghita Ciobanul, are reale motive de bucurie.

In ultimele luni viata i s-a schimbat considerabil, dupa ce a aflat ca va fi din nou tatic. In maximum doua luni va veni pe lume mostenitorul imperiului sau.

Ghita Ciobanul a spus in exclusivitate pentru CANCAN.ro ca familia sa se va mari cu inca un membru.

Ghita a avut emotii la biserica, el fiind mereu serios
El ne-a povestit, cu inima plina de bucurie, ca sotia sa, Andreea Danuletiu, este insarcinata

Life Show / stiri Life Show 13 vizite [ Cancan ]

Te-ai intrebat vreodata cum e sa porti la brat contravaloarea unui apartament? Probabil ca nu, dar Bianca o face zilnic!

Vineri, 29 August 2014, ora 01:17

Te-ai intrebat vreodata cum e sa porti la brat contravaloarea unui apartament? Probabil ca nu, dar Bianca o face zilnic! Dincolo de diamante, gentile si pantofii sunt cei mai buni prieteni ai femeilor, iar Bianca nu face exceptie.

Blonda se mandreste cu o garderoba impresionanta, colectia ei de accesorii si de haine ajungand la o suma colosala, de peste 100.000 de euro.

In lumea modei exista un dicton conform caruia te poti imbraca cu haine accesibile, sau chiar ieftine, dar diferenta, intr-o tinuta, o fac accesoriile.

Se pare ca dupa aceasta vorba se ghideaza si Bianca Dragusanu, intrucat blonda a

Personalitati / Bianca Dragusanu 48 vizite [ Cancan ]

Clipe grele pentru soprana Amelia Antoniu! A murit in urma cu cateva zile!

Joi, 28 August 2014, ora 00:49

Clipe grele pentru soprana Amelia Antoniu! A murit in urma cu cateva zile! Amelia Antoniu a trecut zilele trecute prin clipe de cosmar! Tatal artistei a trecut in nefiinta, el fiind inmormantat in urma cu putin timp.

El a fost condus pe ultimul drum de zeci de prieteni, iar Adrian Nastase i-a lasat un omagiu pe blogul sau.

Amelia Antoniu, soprana care a fost la un pas de moarte in urma cu patru ani, a trecut prin clipe extrem de grele. Dupa ce prim-solista Teatrului National de Opereta "Ion Dacian" a fost la un pas de moarte in 2010, cand a contractat un germen

Life Show / stiri Life Show 50 vizite [ Cancan ]

Toti l-au plans ca este cel mai sarac parlamentar, dar n-o sa crezi ce "ascunzatoare" are! Imagini incredibile cu vila lui Voicu!

Joi, 28 August 2014, ora 00:49

Toti l-au plans ca este cel mai sarac parlamentar, dar n-o sa crezi ce "ascunzatoare" are! Imagini incredibile cu vila lui Voicu! Fostul senator Catalin Voicu, incarcerat in Penitenciarul Jilava inca de anul trecut, intr-un dosar de coruptie, a ascuns tot timpul casa in care a locuit, si se plangea ca e nevoit sa stea ca in adolescenta, in casa parintilor.

Desi a stat in arest preventiv aproape un an, si a iesit cu zambetul pe buze din arest, Catalin Voicu, cunoscut de apropiati ca "senatorul spaguta" a crezut ca l-a prins pe Dumnezeu de picioare cand a reusit sa mai impuste un iepure.

Mai exact, el a fost

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

Ce manevra perfida i-a facut sotul Antoniei ca sa obtina divortul exclusiv din vina ei! CANCAN.ro are dovezile care-l demasca

Joi, 28 August 2014, ora 00:49

Ce manevra perfida i-a facut sotul Antoniei ca sa obtina divortul exclusiv din vina ei! CANCAN.ro are dovezile care-l demasca Inca sot in acte pentru Antonia, Vincenzo Castellano a apelat la tertipuri avocatesti ca sa lungeasca la nesfarsit procesul de divort, dorindu-si ca acesta sa se pronunte din vina solistei. Manevrele la care a apelat Vincenzo sunt uluitoare!

Antonia a depus dosarul de divort pe 20 decembrie 2013, chemandu-l in judecata, la instanta Judecatoriei Sectorului 2, pe sotul ei Vincenzo Castellano. De atunci au trecut opt luni, iar magistratii nu au stabilit nici pana acum termenul de judecata, desi

Life Show / stiri Life Show 15 vizite [ Cancan ]

I-au cedat nervii si a sarit la bataie in avion! Intregul film al crizei de nebunie pe care Slav a facut-o de fata cu Bianca

Miercuri, 27 August 2014, ora 05:40

I-au cedat nervii si a sarit la bataie in avion! Intregul film al crizei de nebunie pe care Slav a facut-o de fata cu Bianca Victor isi doreste cu ardoare sa mentina discretia in relatia cu Bianca, multi gandindu-se ca are ceva de ascuns. La intoarcerea de la Roma, barbatul a facut un circ monstruos in avion, fiind la un pas de bateie, supa ca pasagerii i-au facut poze.

S-a avzut cu ochiul liber ca Victor Slav a fost deranjat de faptul ca paparazzii l-au intampinat la aeroport, luni noaptea, la sosirea in tara alaturi de Bianca.

Cu o expresie a fetei care denota clar indignare si o stare de nervozitate, fostul

Personalitati / Bianca Dragusanu 73 vizite [ Cancan ]

Adevarul despre Iulia, amanta lui Cristian Sabbagh! Barbatul pe care l-a parasit pentru realizatorul TV face dezvaluiri-soc!

Miercuri, 27 August 2014, ora 05:40

Tanarul inselat de iubita sa, Iulia, care a devenit, peste noapte, amanta realizatorului TV Christian Sabbagh, face dezvaluiri cutremuratoare.

Alexander nu vrea nici bani, dar nici sa castige faima de pe urma acestui scandal, ci isi doreste un singur lucru: sa stie de ce a fost parasit de femeia cu care voia sa-si intemeieze o familie.

Alexander are inima zdrobitaAlexander Dogan, un roman stabilit de mai bine de cinci ani in Spania, credea ca traieste o poveste de dragoste cum multi si-ar

Life Show / stiri Life Show 40 vizite [ Cancan ]

Imagini in premiera cu Alex Velea si Antonia! Cea mai sexy graviduta din Romania este alintata ca o printesa!

Miercuri, 27 August 2014, ora 05:40

Imagini in premiera cu Alex Velea si Antonia! Cea mai sexy graviduta din Romania este alintata ca o printesa! Revista Ciao! va prezinta in exclusivitate un interviu si fotografii cu Antonia si Alex Velea, care vor deveni parinti la sfarsitul anului.
"Mi-am dorit un copil foarte, foarte mult. Sper sa fiu un tata bun si sa aplic tot ce am invatat de la parintii mei. Imi doresc sa fie un copil sanatos. Vreau sa faca tot ce isi doreste el. O s ail sustin in tot ce face el. Daca o sa fie fetita o sa o cheme Antonia. Dragostea alaturi de Antonia este fireasca, naturala si adolescentina. Suntem niste oameni

Life Show / stiri Life Show 24 vizite [ Cancan ]

Va era dor de Vacanta Mare? "Garcea" a facut anuntul in urma cu putin timp: Lila si Urinela nu se mai regasesc in noua formula!

Marti, 26 August 2014, ora 05:33

Va era dor de Vacanta Mare? "Garcea" a facut anuntul in urma cu putin timp: Lila si Urinela nu se mai regasesc in noua formula! Mugur Mihaescu, alias Garcea din celebrul serial de comedie "Vacanta Mare", viseaza sa revina pe micile ecrane cu formatul care l-a facut celebru.

Ar pastra acelasi nume, insa actorii cu siguranta nu ar mai fi aceiasi, pentru un plus de originalitate.

Mugur Mihaescu a pus bazele celebrului serial de comedie "Vacanta Mare", alaturi de bunul sau prieten Radu Pietreanu. Ani la rand au facut milioane de oameni sa rada, alaturi de Axinte, Mirela Stoian (Lila) si Ani Cretu (Urinela).
Au iesit

Life Show / stiri Life Show 12 vizite [ Cancan ]

Primele poze cu Mihaela Radulescu in doliu! Dani Otil a ajuns si el la priveghi in urma cu putin timp ca sa-si consoleze iubita!

Marti, 26 August 2014, ora 05:33

Primele poze cu Mihaela Radulescu in doliu! Dani Otil a ajuns si el la priveghi in urma cu putin timp ca sa-si consoleze iubita! A incercat mereu sa nu isi arate durerea in fata lumii si la fel face si acum. Imbracata in negru, Mihaela Radulescu si-a ascuns lacrimile la capataiul tatalui ei, in spatele unor ochelari de soare supradimensionati. Durerea i se citeste lesne pe chip.

Nu ii este prea usor sa isi expuna sentimentele in public si prefera de fiecare data sa isi ascunda pe cat posibil trairile. De data aceasta, insa, Mihaela Radulescu nu isi mai poate camufla durerea. Vedeta si-a condus tatal pe ultimul drum,

Personalitati / Mihaela Radulescu 51 vizite [ Cancan ]

Nu suporta gandul ca s-au impacat! Ce a facut Anda Adam cand a avut certitudinea ca Bianca si Victor sunt din nou impreuna!

Marti, 26 August 2014, ora 05:33

Nu suporta gandul ca s-au impacat! Ce a facut Anda Adam cand a avut certitudinea ca Bianca si Victor sunt din nou impreuna! Intre Anda Adam si Bianca Dragusanu exista o rivalitate clara, iar faptul ca Slav s-a intors la cea de care a divortat in martie, a innebunit-o pe Anda.

Gandul impacarii o scoate din minti, astfel incat face orice ca sa nu dea ochii cu cei doi amorezi.

Ca orice femeie care a sperat ca omul langa care a stat ani la randul o va duce in fata altarului, Anda Adam nu a fost prea incantata ca Victor Slav s-a insurat la doar cateva luni de la separarea de ea. Cand, insa, parea ca s-a obisnuit

Personalitati / Bianca Dragusanu 21 vizite [ Cancan ]

Rusine mai mare nu a patit in viata lui! Cuceritorul Boureanu a fost "tradus" de doua domnisoare. I-au trantit usa in nas!

Luni, 25 August 2014, ora 00:55

Rusine mai mare nu a patit in viata lui! Cuceritorul Boureanu a fost "tradus" de doua domnisoare. I-au trantit usa in nas! Cristian Boureanu a reusit sa iasa in evidenta si in acest week-end. Politicianul a mers din nou la mare, iar deznodamantul a fost acelasi. Mers clatinat si insucces sentimental. Totul a fost filmat de paparazzii CANCAN.ro

Cristian Boureanu si-a pierdut busola. De fapt a divortat de ea, iar dupa despartirea de Valentina Pelinel, deputatul si-a schimbat total stilul de viata. Scapat din lesa fostului fotomodel, politicianul s-a mutat pe litoral si a luat la rand petrecerile din cluburile din

Personalitati / Cristian Boureanu 38 vizite [ Cancan ]

Si-au facut tatuaje identice si au fugit intr-un weekend romantic la mare! Cum au fost fotografiati Andreea Mantea si Cristi

Luni, 25 August 2014, ora 00:55

Si-au facut tatuaje identice si au fugit intr-un weekend romantic la mare! Cum au fost fotografiati Andreea Mantea si Cristi Daca, in timpul show-ului "Burlacita", erau putini cei care ii dadeau o sansa lui Cristi Mitrea, luptatorul a reusit sa ajunga pana in finala. Sportivul nu doar ca a fost ales de Andreea Mantea, iar relatia lor creste pe zi ce trece.

Nu mai exista nici cel mai mic dubiu ca Andreea Mantea l-a uitat definitiv pe fostul ei logodnic, Stefan Stan. Bruneta a participat la o emisiune pentru a-si gasi sufletul pereche si se pare ca i-a reusit de minune. Andreea continua sa se intalneasca cu

Life Show / stiri Life Show 38 vizite [ Cancan ]

Aparitie BIZARA a doamnei Tariceanu la plaja! Ce se ascunde cu adevarat sub rochita pe care n-a vrut deloc sa si-o dea jos?

Luni, 25 August 2014, ora 00:55

Aparitie BIZARA a doamnei Tariceanu la plaja! Ce se ascunde cu adevarat sub rochita pe care n-a vrut deloc sa si-o dea jos? Calin Popescu Tariceanu a renuntat la camasa si cravata insa noua lui doamna n-a vrut nici in ruptul capului sa-si afiseze trupul. Loredana Moise da semne ca ar fi insarcinata.

Calin Popescu Tariceanu si cea de-a 5-a lui sotie, Loredana, au petrecut weekendul trecut pe nisipul incins de la malul marii negre. Prilej bun pentru presedintele Senatului sa-si incarce bateriile, mai ales ca se anunta o perioada grea.
Actuala doamna Tariceanu nu se dezbraca pana cand nu are talia "asigurata"
Fost

Life Show / stiri Life Show 24 vizite [ Cancan ]

Decizie de ultima ora in cazul mortii lui Dinu Patriciu! Femeia care a vrut sa-i ia toata averea vrea sa faca un gest socant!

Sambata, 23 August 2014, ora 00:35

Decizie de ultima ora in cazul mortii lui Dinu Patriciu! Femeia care a vrut sa-i ia toata averea vrea sa faca un gest socant! Dana Patriciu, femeia de care Patriciu s-a chinuit sa divorteze in ultima parte a vietii, l-a abandonat pe acesta intr-o morga din Londra. Dupa ce si-a pus astfel toata familia in cap, vaduva a anuntat o decizie incredibila.
Dinu Patriciu a murit in plin "razboi" cu sotia lui, Dana, care a facut acuzatii absolut incredibile pe perioada procesului, cerand chiar, la un moment dat, si un test psihiatric care, spunea ea, ar fi dovedit ca sotul ei nu are discernamant.
Magnatul a incercat mereu

Life Show / stiri Life Show 68 vizite [ Cancan ]

Cine este prietenul celebru al lui Slav care a incercat sa-i "sparga" casa cu Bianca! Va dam doua indicii: e sexy si e burlac!

Sambata, 23 August 2014, ora 00:35

Cine este prietenul celebru al lui Slav care a incercat sa-i "sparga" casa cu Bianca! Va dam doua indicii: e sexy si e burlac! Victor Slav si Bogdan Vladau au o relatie apropiata inca din timpul liceului ei e cumva firesc sa stea cu ochii unul pe celalalt in vederea exterminarii pericolelor. Asa se face ca Vladau supravegheaza indeaproape relatia lui Slav cu Bianca.
Nu este pentru nimeni un secret ca Bogdan Vladau nu a fost tocmai extrem de incantat cand prietenul lui, Victor Slav, l-a anuntat ca are o relatie cu Bianca Dragusanu. Cu toate ca a incercat sa o accepte si sa o tolereze, in momentul in care l-a ranit pe

Life Show / stiri Life Show 38 vizite [ Cancan ]

Care e starea de sanatate a maestrului Ion Dichiseanu si cum explica fosta sotie faptul ca l-a "uitat" intr-o rezerva a spitalului

Sambata, 23 August 2014, ora 00:35

Care e starea de sanatate a maestrului Ion Dichiseanu si cum explica fosta sotie faptul ca l-a "uitat" intr-o rezerva a spitalului La inceputul acestei luni, maestrul Ion Dichiseanu a avut un accident casnic in urma caruia s-a ales cu o fractura de sold. A fost operat de urgenta si a ramas internat pana ieri dimineata. Tot timpul, a fost rasfatat de fiica sa, Ioana.
Maestrul Ion Dichiseanu nu-si mai incape in piele de fericire. Dupa trei saptamani de spitalizare, actorul a plecat in sfarsit acasa, cu zambetul pe buze. Ii era dor sa iasa la plimbare si sa doarma in patul lui, desi in toate perioada cat a stat internat in

Life Show / stiri Life Show 24 vizite [ Cancan ]

Moni, "terorizata" mai rau decat o maicuta in sihastrie! De ce nu o mai lasa Mr. Pink sa poarte rochii scurte, sa se machieze si..

Vineri, 22 August 2014, ora 00:43

Moni, "terorizata" mai rau decat o maicuta in sihastrie! De ce nu o mai lasa Mr. Pink sa poarte rochii scurte, sa se machieze si.. In ultimul an, Monica Gabor s-a schimbat total. Ea a renuntat la hainele sexy, la machiaj, ba chiar are o atitudine bizara, nedorind sa isi arate corpul nici macar atunci cand sta la plaja. Motivul pare a fi iubitul chinez.

La cateva luni dupa divortul de Irinel Columbeanu, Monica Gabor recunostea ca se iubeste cu un chinez cu care locuieste in America. Barbatul, poreclit Mr Pink, este un miliardar controversat in SUA, despre care nimeni nu are prea multe informatii. Cert este faptul ca

Life Show / stiri Life Show 31 vizite [ Cancan ]

Destinul neasteptat al PRIMULUI primar al Capitalei, de dupa Revolutie! A disparut complet in 1990, iar acum...

Vineri, 22 August 2014, ora 00:43

Destinul neasteptat al PRIMULUI primar al Capitalei, de dupa Revolutie! A disparut complet in 1990, iar acum... Crin Halaicu, Viorel Lis, Traian Basescu, Victor Ciorbea, Adriean Videanu si Sorin Oprescu sunt cei mai cunoscuti primari ai Capitalei de dupa Revolutie. Nu sunt, insa, singurii edili pe care i-a avut Capitala din '89 incoace.

In total, in ultimii 25 de ani, 11 politicieni au ocupat fotoliul de edil-sef al Bucurestiului. Primul dintre ei, Dan Predescu, a disparut din prim-planul politicii la fel de repede precum a aparut.

A fost primar sase luni
Dan Predescu a fost primul primar al

Life Show / stiri Life Show 39 vizite [ Cancan ]

N-a aflat inca sexulul copilului, dar i-a ales numele! Pepe nu concepe ca Raluca sa nu-i faca baiat si e hotarat sa-l boteze...

Vineri, 22 August 2014, ora 00:43

N-a aflat inca sexulul copilului, dar i-a ales numele! Pepe nu concepe ca Raluca sa nu-i faca baiat si e hotarat sa-l boteze... Desi sotia sa de abia a intrat in prima luna de sarcina, Pepe isi doreste din tot sufletul sa aiba un baiat. Ba, mai mult, artistul s-a hotarat deja cum il va chema pe copil, demonstrand, astfel, ca nu a trecut peste dispartia unei persoane dragi.

Cea mai mare dorinta a lui Pepe a fost sa devina tata, iar cea care l-a facut cel mai fericit barbat din lume a fost Raluca Pastrama, care in 2012 a adus pe lume o fetita superba. Cantaretul s-a obisnuit repede cu postura de tatic, ba chiar

Life Show / stiri Life Show 40 vizite [ Cancan ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima