FOTBAL EUROPEAN. Meci COLOSAL in Spania. Din 55.000 de partide, doar una s-a mai incheiat cu acest scor

Duminica, 21 Decembrie 2014, ora 21:21
42 citiri
Numancia si Lugo au fost protagonistele unei confruntari senzationale, ce a avut loc, sambata, in liga secunda spaniola, si s-a incheiat cu un scor de zar: 6-6.

Numancia si si Lugo, formatii din liga a doua spaniola, au oferit spectacol pe saturate, in partida disputata sambata. La pauza, scorul a fost 1-1, dupa ce Diaz a deschis scorul pentru oaspeti (11), iar Mosquera a restabilit egalitatea dupa ce a transformat un penalty (34). Dupa pauza, Pelayo (48) si David Aganzo (56) au marcat pentru ...citește toată știrea