Alibec recunoaste ca a jucat slab in prima repriza cu Dinamo * Motivul pentru care evolutiile sale sunt mai bune in cupele europene

Duminica, 24 Septembrie 2017, ora 23:13
42 citiri
Denis Alibec a recunoscut ca jocul sau nu a fost stralucit in prima parte a meciului castigat de FCSB cu Dinamo (1-0, Momcilovici 31), iar din acest motiv Nicolae Dica a decis sa-l schimbe la pauza.

"Chiar nu cred ca ne-au pus probleme. Ocazii mari n-au avut. E o victorie meritata. Imi pare rau pentru Budi (n.r. Budescu) ca a ratat, nu-mi venea sa cred. Eu am jucat slab, asta e.

Nu prea sunt in forma, dar o sa muncesc in continuare.
Sunt suparat ca nu mai reusesc sa marchez, dar o sa incerc ...citește toată știrea