ASTRA - SEPSI 3-2 // VIDEO Antrenament reusit pentru gazde inaintea finalei Cupei. Clasamentul final in play-off

Marti, 21 Mai 2019, ora 05:44
17 citiri
De doar 13 minute a avut nevoie Astra pentru a deschide scorul. Fotbalistul care a refuzat-o pe Dinamo, Filip Mrzljak, a reluat cu capul o centrare venita la prima bara, iar Niczuly n-a avut nicio reactie. 2-0 s-a facut in minutul 27, cand Balaure a impins mingea in plasa dintr-un metru, dupa o "scarita" ratata a lui Moise.
Sepsi si-a aratat si ea coltii pe final de repriza. Rudol a lovit transversala de la 30 de metri dintr-o lovitura libera, in minutul 31, pentru ca, in minutul 43, Tandia sa ...citește toată știrea