Dinamo merge in semifinale dupa un meci nebun cu eliminari, prelungiri si penalty-uri!

Miercuri, 10 Noiembrie 2010, ora 23:30
98 citiri
Dinamo s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei dupa un meci nebun, cu prelungiri si lovituri de departajare. Dupa 120 de minute, scorul a fost egal, 1-1. "Ciinii" s-au impus cu scorul de 3-1, dupa loviturile de la 11 metri.
Partida a ajuns la loviturile de departajare. Meciul a avut prelungiri, dupa ce scorul a fost egal, 1-1, la finalul celor 90 de minute regulamentare.
3-1 * Mihai Costea executa si rateaza. Dinamo merge mai departe in semifinalele Cupei Romaniei
3-1 * Valeriu Bordeanu ...citește toată știrea