FC VOLUNTARI - ASTRA 1-2 // VIDEO Dan Alexa a obtinut prima victorie pe banca giurgiuvenilor

Vineri, 26 Iulie 2019, ora 23:31
44 citiri
Mihai Capatana a deschis scorul pentru gazde in minutul 10, cu un sut cu latul din din interiorul careului, si a ajuns la 10 reusite in Liga 1. Denis Alibec a egalat in minutul 42 dupa o gafa a lui Ricardinho. Varful Astrei a trimis mingea in poarta cu o "scarita".

Scorul final a fost stabilit in minutul 56 de Valentin Gheorghe, din pasa lui Florentin Matei.

FC Voluntari ramane cu un singur punct, obtinut in prima etapa cu Sepsi Sf. Gheorghe. Astra acumuleaza patru puncte si respira dupa un ...citește toată știrea