FC Voluntari - Poli Iasi 2-3 // Echipa lui Stoican castiga dramatic in ultimul minut si trece peste Dinamo in clasament

Duminica, 16 Septembrie 2018, ora 20:16
40 citiri
Poli Iasi a obtinut o victorie dramatica pe terenul lui FC Voluntari, scor 3-2, gratie unui gol reusit de Mihaescu in ultimul minut. Moldovenii au condus cu 2-0, dar au fost egalati inexplicabil in repriza secunda.

Meciul a fost liveTEXT AICI

Iesenii au facut una dintre cele mai bune reprize din acest campionat. Bara lui Sin, din minutul 4, a prevestit deschiderea de scor care a venit 9 minute mai tarziu: Ionut Cioinac a inscris superb, lobandu-l pe Vatca de la 14 metri.