FCSB - FC BOTOSANI 2-2 // Lider schiop * Ros-albastrii s-au prabusit la Voluntari cu FC Botosani, dupa ce au avut un avantaj de doua goluri!

Luni, 03 Septembrie 2018, ora 05:45
34 citiri
FCSB a scapat victoria in meciul cu FC Botosani (2-2), desi conducea cu 2-0 in minutul 20. Moldovenii au evoluat extrem de curajos, au egalat si au fost aproape sa dea lovitura in final. Partida s-a jucat pe arena "Anghel Iordanescu" din Voluntari, din cauza problemelor cu gazonul de pe Arena Nationala.
Meciul a fost liveTEXT AICI
Vezi AICI FOTO de la meci!
Echipa lui Dica a parut ca vrea sa incheie rapid socotelile in meciul de azi. Ros-albastrii au deschis scorul dupa doar 4 minute, prin Man, ...citește toată știrea