LIGA 2 // liveSCORE * Haos in primul meci al etapei din Liga 2 * U Cluj a zdrobit-o cu 4-0 pe Petrolul!

Luni, 02 Septembrie 2019, ora 23:31
16 citiri
Dupa 0-0 la pauza, "sepcile rosii" s-au dezlantuit in partea secunda si s-au impus cu 4-0! Flavius Stoican, antrenorul "lupilor galbeni" a fost eliminat la scorul de 1-0, dupa acordarea unei lovituri de pedeapsa pentru clujeni. Tehnicianul s-a certat minute bune cu "centralul" Lucian Rusandu, dar si cu Florin Mazilu, arbitrul de rezerva.

Stoican a vrut sa scoata echipa de pe teren, insa a renuntat la ideea si a parasit pana la urma suprafata de joc.