Liga Europa: rezultate, Moti a marcat pentru Ludogoret, meci intrerupt din cauza cetii!

Sursa: Click
Vineri, 20 Octombrie 2017, ora 12:28
37 citiri
Moti a marcat primul gol al oaspetilor, in minutul 25, iar Raul Silva si-a dat autogol. Aparatorul roman a fost integralist la Ludogoret, iar Claudiu Keseru a intrat pe teren in minutul 83.

Tot joi seara, partida Zlin - FC Copenhaga, incheiata la egalitate, 1-1, a fost intrerupta in repriza a doua aproape 20 de minute, din cauza cetii.

De asemenea, Apollon Limassol, cu Andrei Pitian integralist, a fost invinsa in deplasare, cu scorul de 3-1, de Atalanta Bergamo.