Reteta nemteasca! Arsenal - Bayern 1-3! Bavarezii sunt ca si calificati in sferturi

Sursa: ProSport
Miercuri, 20 Februarie 2013, ora 05:45
78 citiri
*Bayern e ca si calificata in sferturile Ligii Campionilor. Bavarezii au castigat aseara pe terenul lui Arsenal, scor 3-1, dupa un meci controlat in totalitate
*Bavarezii au primit primul gol in 2013, dupa 664 de minute in care Neuer nu a fost invins
Chiar are nevoie Bayern de Pep Guardiola? Aceasta este intrebarea care sta pe buzele tuturor dupa ce bavarezii au castigat clar aseara, scor 3-1, pe terenul lui Arsenal, in turul optimilor Ligii Campionilor. Un meci si o calificare pe care elevii ...citește toată știrea