Simona Halep, primele declaratii despre VIITOAREA ADVERSARA din "sferturile" de la Miami

Marti, 28 Martie 2017, ora 21:21
40 citiri
In sferturile de finala de la Miami, Simona Halep se va duela cu britanica Johanna Konta (11 WTA), victorioasa cu 7-5, 6-1, in fata spaniolei Lara Arruabarrena.
"A fost un meci greu asa cum ma asteptam. Am avut o revenire buna si sunt fericita pentru acest lucru. Ultima mea revenire de acest fel a fost la Doha in 2014, in primul tur cu Kaia Kanepi, cand am revenit de la minge de meci.

Ma bucur ca am aratat ca pot juca tenis la nivel inalt. Cand eram condusa, nu m-am gandit la scor. ...citește toată știrea