Sportul Snagov - Rapid 3-2 * "Lanterna rosie" produce surpriza si invinge un Rapid descumpanit! Suporterii giulestenilor: "Plecati cu totii"

Sambata, 02 Noiembrie 2019, ora 13:30
17 citiri
Snagovul a lovit dupa un contraatac in minutul 19, cand Postoarca l-a invins pe portarul Achiriloaei cu un sut la coltul lung din interiorul careului. Iulian Rosu (43) a dus scorul la 2-0 dupa o lovitura libera de la 20 de metri.

Giulestenii au revenit in joc imediat dupa pauza prin reusita lui Matias Roskopf si parea ca Rapidul forteaza egalarea.

Desi au atacat mai mult in repriza secunda, rapidistii au mai primit un gol in minutul 80 tot din gheata lui Iulian Rosu. Imediat dupa aceasta ...citește toată știrea