VIDEO | Bayern Munchen - Liverpool 1-3. Klopp o duce pe Liverpool in sferturile Ligii Campionilor. Dubla pentru Mane

Joi, 14 Martie 2019, ora 05:49
43 citiri
Finalista editiei trecute a ajuns intre primele opt echipe ale Europei dupa ce a castigat returul de la Munchen. In prima mansa, scorul fusese egal, 0-0.
Dupa 0 la 0 pe Anfield Road, Liverpool a invins-o pe Bayern in Germania si s-a calificat in sferturile de finala din UEFA Champions League. Neuer le-a dat o mana de ajutor cormoranilor la primul gol al partidei. Mane l-a driblat elegant si a deschis scorul. Bavarezii au revenit inaintea pauzei. Matip a inscris in propria poarta si a devenit al ...citește toată știrea