VIDEO FC Arges a facut spectacol cu Petrolul, 3-0 * Pitestenii au urcat pe loc de promovare + ploiestenii au pregatit inlocuitorul pentru Leo Grozavu

Joi, 04 Octombrie 2018, ora 20:35
34 citiri
FC Arges s-a impus in derby-ul cu Petrolul, 3-0, in primul meci al etapei a 10-a din Liga a 2-a.

FC Arges - Petrolul 3-0
AU marcat: Buhaescu 3, Nastasie 48, V. Gheorge 90+1

VEZI AICI VIDEO DE LA MECI!

FC Arges, echipa lui Emil Sandoi, a acumulat 21 de puncte si a urcat pe locul 2, peste Petrolul.

Scorul a fost deschis in minutul 2, de Buhaescu, cel care a marcat cu un sut in diagonala, de la 12 metri. Imediat dupa startul reprizei secunde, in minutul 48, Nastasie a facut 2-0, dupa o actiune ...citește toată știrea