VIDEO Replica geniala data de Darren Cahill lui Roger Federer, dupa ce elvetianul a comis-o la interviu: "Avem 5 copii impreuna" :D

Marti, 19 August 1000, ora 18:03
72 citiri
Roger Federer (37 de ani, 2 ATP) si Stan Wawrinka (33 de ani, 151 ATP) au oferit un meci pe cinste in sferturile turneului Masters 1000 de la Cincinnati. Federer s-a impus in trei seturi, scor 6-7, 7-6, 6-2, dupa o partida superba care a durat doua ore si 19 minute.

La unul dintre interviurile acordate dupa meci, Federer a vorbit despre relatia grozava pe care o are cu compatriotul sau: "Ma stiu cu Stan de atat de mult timp, avem cinci copii impreuna. Separat, vreau sa spun