VIITORUL PANDURII - FC ARGES 2-1 // VIDEO Ionut Badea acuza la debutul pe banca pitestenilor: "Arbitrii ne-au scos un gol din poarta"

Joi, 17 Octombrie 2019, ora 13:30
23 citiri
Pitestenii au fost condusi inca din minutul 4, dupa reusita lui Alexandru Badauta (29 de ani). Imediat dupa pauza, Andrei Blejdea (23 de ani) a restabilit egalitatea, dar Vlad Rusu (29 de ani) a readus-o pe Viitorul Pandurii in avantaj, in minutul 64.

Astfel, Ionut Badea si-a inceput mandatul la Pitesti cu o infrangere si a tinut sa critice prestatia arbitrilor.

"E o infrangere dureroasa, dar e o situatie de analiza pentru noi in momentul de fata. Era important sa venim de la Severin cu un ...citește toată știrea