fabrica bere buzau

vezi toate articolele pe aceeasi tema
VIDEO O camera a inregistrat coliziunea dintre o duba si un autoturism. Doi raniti in urma impactului violent!

VIDEO O camera a inregistrat coliziunea dintre o duba si un autoturism. Doi raniti in urma impactului violent!

O camera de supraveghere a inregistrat momentul in care o duba incarcata cu lemne loveste violent o masina care intoarce prin loc nepermis. Din imagini se poate observa cum imprudentul sofer a asteptat sa treaca mai multe camioane de mare tonaj care veneau de pe contrasens insa din neatentie nu s-a mai mult


Sambata, 16 Decembrie 2017, ora 16:21

VIDEO O camera video a surprins accidentul dintre un VW si un autobuz, langa Spitalul Judetean

VIDEO O camera video a surprins accidentul dintre un VW si un autobuz, langa Spitalul Judetean

O camera video a surprins accidentul de sambata seara, de langa Spitalul Judetean. Trei tineri au scapat ca prin minune dupa ce masina lor a fost izbita de un autobuz si strivita de zidul unui imobil din apropierea intersectiei. Pe inregistrare se vede cum autoturismul a aparut brusc in fata mai mult


Duminica, 05 Noiembrie 2017, ora 03:58

VIDEO Impact violent intre un VW Golf si un autobuz. Ambele vehicule s-au oprit in peretele unui magazin de pompe funebre

VIDEO Impact violent intre un VW Golf si un autobuz. Ambele vehicule s-au oprit in peretele unui magazin de pompe funebre

Accident grav langa spital. Trei tineri au scapat ca prin minune dupa ce masina lor a fost izbita de un autobuz si strivita de zidul unui imobil din apropierea intersectiei. Autoturismul a aparut brusc in fata autobuzului in care se afla un pasager iar din impact ambele vehicule au ajuns in cladirea mai mult


Duminica, 05 Noiembrie 2017, ora 01:43

VIDEO Accident langa spital, intre un VW Golf si un autobuz. Ambele vehicule s-au oprit in peretele unui magazin de pompe funebre

VIDEO Accident langa spital, intre un VW Golf si un autobuz. Ambele vehicule s-au oprit in peretele unui magazin de pompe funebre

Un grav accident rutier se putea solda, sambata seara, cu un bilant tragic. Trei tineri au scapat ca prin minune dupa ce masina lor a fost izbita de un autobuz si strivita de zidul unui imobil din apropierea intersectiei. Autoturismul a aparut brusc in fata autobuzului in care se afla un pasager iar mai mult


Sambata, 04 Noiembrie 2017, ora 23:48

Primarul Toma, la intrunirea berarilor: ,,Ursus se implica in toate proiectele importante de dezvoltare a orasului nostru"

Primarul Toma, la intrunirea berarilor: ,,Ursus se implica in toate proiectele importante de dezvoltare a orasului nostru"

Un numar important de oficialitati buzoiene a fost prezent, marti seara, la Bucuresti, unde berarii romani au organizat o intrunire din seria "Berea face cinste Romaniei". Printre invitati s-au numarat vicepremierul Marcel Ciolacu, primarul Constantin Toma, precum si mai multi parlamentari de mai mult


Vineri, 27 Octombrie 2017, ora 14:20

VIDEO Accident cu cinci raniti, produs duminica pe soseaua de centura a Buzaului. A fost implicat si un microbuz

VIDEO Accident cu cinci raniti, produs duminica pe soseaua de centura a Buzaului. A fost implicat si un microbuz

Un accident rutier s-a produs, duminica dupa-amiaza, pe soseaua de centura a municipiului Buzau, aproape de fabrica de bere. Potrivit IPJ Buzau, un autoturism a intrat in coliziune cu un microbuz, in urma accidentului rezultand cinci victime. Soferul unui autoturism, in varsta de 28 de ani, din mai mult


Duminica, 08 Octombrie 2017, ora 16:39

Accident produs duminica pe soseaua de centura a Buzaului. Un microbuz implicat

Accident produs duminica pe soseaua de centura a Buzaului. Un microbuz implicat

Un accident rutier s-a produs, duminica dupa-amiaza, pe soseaua de centura a municipiului Buzau, aproape de fabrica de bere. Potrivit IPJ Buzau, mai mult


Duminica, 08 Octombrie 2017, ora 16:20

VIDEO Autoutilitara a unei firme de internet, rasturnata pe centura Buzaului, intre Dedeman si Fabrica de Bere

VIDEO Autoutilitara a unei firme de internet, rasturnata pe centura Buzaului, intre Dedeman si Fabrica de Bere

Neadaptarea vitezei in curba a fost cauza unui eveniment rutier produs vineri, la pranz, pe soseaua de centura a orasului, chiar in locul in care cameramanul TV Buzau Laurentiu Paun a fost accidentat mortal. Victima a fost un tanar de 32 de ani, din judetul Prahova, cae conducea o autoutilitara mai mult


Vineri, 23 Iunie 2017, ora 21:07

VIDEO Autoutilitara a unei firme de internet, rasturnata in curba de pe centura Buzaului, intre Dedeman si Fabrica de Bere

VIDEO Autoutilitara a unei firme de internet, rasturnata in curba de pe centura Buzaului, intre Dedeman si Fabrica de Bere

Neadaptarea vitezei in curba a fost cauza unui eveniment rutier produs vineri, la pranz, pe soseaua de centura a orasului, chiar in locul in care cameramanul TV Buzau Laurentiu Paun a fost accidentat mortal. Victima a fost un tanar de 32 de ani, din judetul Prahova, cae conducea o autoutilitara mai mult


Vineri, 23 Iunie 2017, ora 18:58

Cele mai citite stiri
VIDEO Imagini terifiante la Scoala 1. Au aparut inregistrari cu oameni intinsi pe jos si tipete de durere
Imagini surprinse imediat dupa producerea accidentului de la scoala 1 din Buzau au fost postate pe ...
Veste soc pe piata investitiilor din judetul Buzau. Primaria din Vadu Pasii a dat lovitura!
Primaria comunei Vadu Pasii a primit marti o veste excelenta de la Agentia pentru Finantarea ...
O noua taxa auto se va aplica tuturor proprietarilor de autovehicule
Incepind din luna martie a anului viitor, proprietarii d e autovehicule vor plati o taxa noua, ...

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor