Derby-ul dintre Olimpia Rm. Sarat si Avantul Zarnesti incheiat dupa doar 14 minute

Marti, 30 Septembrie 2014, ora 02:05
315 citiri
FC Puiesti lider in Liga a IV-a dupa victoria la scor, 12 - 0 cu Steaua Sahateni

FC Puiesti este liderul Ligii

AGI CONSTRUCT dupa victoria obtinuta la Sahateni, 12 la 0, in fata formatiei Steaua din localitate. Principala urmaritoare, Avantul Zarnesti a pierdut derby-ul rundei, scor 1 la 0, cu Olimpia Ramnicu Sarat si se afla la trei puncte de prima pozitie. Partida disputata la Ramnicu Sarat s-a incheiat in minutul 14, dupa ce oaspetii au parasit terenul sub forma de protest la greselile ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Liga IV FC Puiesti meci FC Puiesti