Rezultatele 1 - 30 din 66

Articole despre "faza judeteana calarasi"

04 Martie 2024 - AJF Calarasi | Echipele calificate in sferturile Cupei Romaniei - faza judeteana

Duminica au avut loc si ultimele 3 partide din cadrul optimilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal.

02 Martie 2024 - AJF Calarasi | Se stiu primele 5 echipe calificate in sferturile Cupei Romaniei - faza judeteana

Sambata au avut loc primele 5 partide din cadrul optimilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana, competitie organizata de AJF Calarasi.

27 Februarie 2024 - AJF Calarasi | Tabloul optimilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana

Astazi la sediul AJF Calarasi a avut loc tragerea la sorti a partidelor contand pentru etapa optimilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana.

26 Februarie 2024 - AJF Calarasi | Se stiu si ultimele 7 echipe calificate in T3 al Cupei Romaniei - faza judeteana

La sfarsitul saptamanii trecute, AJF Calarasi a programat si ultimele 7 partide ramase restante (amanate din cauza vremii nefavorabile de la finele lunii noiembrie 2023) din cadrul turului 2 al Cupei

01 Martie 2024 - AJF Calarasi | Sambata, primele jocuri din etapa optimilor de finala ale Cupei Romaniei - Faza judeteana. Vezi programul complet al jocurilor!

Competitia surprizelor majore, Cupa Romaniei, revine in acest weekend in judet, odata cu desfasurarea partidelor din cadrul optimilor de finala ale fazei judetene. Este competitia care practic

21 Noiembrie 2023 - AJF Calarasi | Cupa Romaniei - Faza judeteana - Turul 2: 25 si 26 noiembrie

AJF Calarasi programeaza la final de saptamana partidele din turul 2 al Cupei Romaniei - Faza judeteana.

30 Mai 2023 - AJF Calarasi | Cum arata tabloul semifinalelor Cupei Romaniei - Faza judeteana

Astazi, la sediul AJF Calarasi, a avut loc tragerea la sorti a meciurilor contand pentru faza semifinalelor Cupei Romaniei - Faza judeteana la fotbal.

08 Iunie 2023 - Finala Cupei Romaniei - Faza judeteana: Viitorul Ileana - Victoria Chirnogi, sambata, 10 iunie, ora 17.00

AJF Calarasi a decis pana la urma ca finala Cupei Romaniei - Faza judeteana, editia 2022-2023 sa se desfasoare sambata, 10 iunie, incepand cu ora 17.00, pe arena Venus din Independenta. Fata in fata

23 Mai 2023 - AJF Calarasi | Sferturile Cupei Romaniei - faza judeteana, programate sambata, 27 mai

AJF Calarasi a decis ca partidele din cadrul sferturilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana sa aiba loc sambata, 27 mai, de la ora 11.00, intr-o singura mansa.

19 Aprilie 2023 - FOTBAL | Viitorul Ileana vs. Venus, capul de afis al sferturilor Cupei Romania - Faza judeteana

AJF Calarasi a dat publicitatii programul jocurilor din cadrul sferturilor de finala ale Cupei Romaniei - Faza judeteana, editia 2022-2023. Toate cele 8 combatante sunt din liga a 4-a. Dintre acestea

02 Februarie 2023 - Ultimele 4 jocuri din optimile Cupei Romaniei - Faza judeteana, programate pe 4 martie

AJF Calarasi a decis ca ultimele 4 partide din cadrul optimilor de finala ale Cupei Romaniei - Faza judeteana sa se desfasoare sambata, 4 martie, de la ora 14.00.

08 Februarie 2023 - AJF Calarasi | Doua etape de Cupa pana la startul mini - returului

AJF Calarasi a decis ca pana la startul partii secunde a campionatului judetean, programat pe 18 martie, sa aiba loc doua etape din cadrul Cupei Romaniei - Faza judeteana. Astfel pe 4 martie sunt

24 Noiembrie 2022 - FOTBAL | In weekend, primele jocuri din cadrul optimilor Cupei Romaniei - Faza judeteana

AJF Calarasi programeaza la sfarsit de saptamana primele partide din cadrul optimilor de finala ale Cupei Romaniei - Faza judeteana, etapa in care s-au calificat 12 formatii din L4 si 4 din L5.

18 Noiembrie 2022 - Se stiu jocurile din cadrul optimilor Cupei Romaniei - faza judeteana

Joi, la sediul AJF Calarasi, s-a efectuat tragerea la sorti a partidelor contand pentru etapa optimilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana, editia 2022 - 2023. Patru jocuri vor avea loc in

28 August 2022 - AJF Calarasi | Venus, calificata in turul 3 al Cupei Romaniei - faza judeteana

Astazi au avut loc si ultimele dueluri din cadrul turului 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal, editia 2022-2023.

27 August 2022 - AJF Calarasi | Ce echipe s-au calificat pana acum in turul 3 al Cupei Romaniei - faza judeteana

Astazi s-au disputat doar 4 din cele 11 programate in turul 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal.

23 August 2022 - AJF Calarasi | Echipele calificate in Turul 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana

Sambata si duminica s-au desfasurat partidele din cadrul primului tur al Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal, editia 2022-2023. Au avut loc 13 partide, calificandu-se in turul 2 urmatoarele

26 August 2022 - AJF Calarasi | Sambata si duminica sunt programate partidele din cadrul turului 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana. Iata programul!

AJF Calarasi programeaza in weekend jocurile din cadrul turului 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana, editia 2022-2023.

24 August 2022 - AJF Calarasi | Programul jocurilor din cadrul turului 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana

AJF Calarasi a stabilit programul partidelor din cadrul turului 2 al Cupei Romaniei - faza judeteana, editia 2022-2023. Confruntarile vor avea loc sambata, 27 august si duminica, 28 august dupa cum

30 Iunie 2022 - Finala Cupei Romaniei - Faza judeteana: Dunarea Ciocanesti - Progresul Fundulea, sambata, 2 iulie, ora 17.30

AJF Calarasi a decis ca finala Cupei Romaniei - Faza judeteana, 2021-2022, sa aiba loc sambata, 2 iulie. De la ora 17.30 de minute, pe terenul din Dor Marunt, se vor duela pentru castigarea trofeului

29 Mai 2022 - AJF Calarasi | Cupa Romaniei - Faza judeteana continua cu partidele din sferturi

Cupa Romaniei - Faza judeteana la fotbal, editia 2021-2022, continua cu partidele din cadrul etapei sferturilor de finala.

10 Martie 2022 - AJF Calarasi | Dunarea Gradistea - Venus, meciul vedeta al sferturilor Cupei Romaniei

Dunarea Gradistea vs. Venus Independenta este, de departe, cel mai tare duel al sferturilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana. Cele doua viitoare rivale domina Seria A a ligii a 4-a,

06 Februarie 2022 - AJF Calarasi | Ultimele meciuri din 16-imile Cupei Romaniei - faza judeteana, programate pe 26 si 27 februarie

Partea a doua a sezonului competitional 2021-2022 se reia sambata, 26 februarie cand vor avea loc alte 5 partide din cadrul 16-inilor de finala ale Cupei Romaniei - Faza judeteana. A doua zi,

06 Decembrie 2021 - Se stiu primele 6 echipe calificate in optimile Cupei Romaniei - faza judeteana

AJF Calarasi a programata sambata dupa-pranz 6 partide in cadrul 16-imilor de finala ale Cupei Romaniei la fotbal - faza judeteana. S-au disputat efectiv 4 intrucat in alte doua s-au calificate

03 Decembrie 2021 - AJF Calarasi programeaza sambata primele jocuri din 16-imile Cupei Romaniei

AJF Calarasi anunta pe pagina oficiala de Facebook programarea primelor 5 partide din cadrul etapei 16-imilor de finala ale Cupei Romaniei - Faza judeteana, incepand cu ora 14.00. Partidele se

06 Septembrie 2021 - AJF Calarasi | Echipele calificate in turul 2 al Cupei Romaniei - Faza judeteana

AJF Calarasi a programat sambata si duminica partidele din cadrul turului inaugural al Cupei Romaniei - Faza judeteana, editia 2021-2022 incheiate cu urmatoarele rezultate:

18 Iulie 2021 - AJF Calarasi | Dunarea Ciocanesti a castigat Cupa Romaniei - faza judeteana

Pe o caldura sufocanta s-a desfasurat duminica dupa-amiaza, la Ciocanesti, ultimul act al Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal, editia 2020-2021, intre echipa locala Dunarea si ACS Roseti.

12 Iulie 2021 - AJF Calarasi | ACS Roseti si Dunarea Ciocanesti, calificate in finala Cupei Romaniei - faza judeteana

Duminica dupa-amiaza au avut loc partidele din cadrul semifinalelor Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal, editia 2020-2021.

06 Iulie 2021 - AJF Calarasi | S-a stabilit tintarul partidelor din semifinalele Cupei Romaniei - faza judeteana

Astazi la sediul AJF Calarasi a avut loc tragerea la sorti a partidelor din cadrul semifinalelor Cupei Romaniei - faza judeteana, editia 2020-2021.

04 Iulie 2021 - AJF Calarasi | Venus si Progresul Fundulea, in semifinalele Cupei Romaniei - faza judeteana

Sambata a debutat etapa sferturilor de finala ale Cupei Romaniei - faza judeteana la fotbal, editia 2020-2021. Venus Independenta a castigat categoric partida de la Stefan cel Mare cu Conpet, scor