Dunarea Calarasi, la a treia victorie consecutiva in aceasta editie de campionat

Marti, 16 Septembrie 2014, ora 13:10
129 citiri
In data de 13 septembrie 2014, pe stadionul "Ancora" din Galati, Dunarea Calarasi a reusit sa obtina o victorie frumoasa in fata formatiei a doua a Otelului. Daca la pauza scorul era nul, pana pe finalul partidei calarasenii s-au impus cu scorul de 3 - 0.Dupa infrangerea de
joi, 11 septembrie, a echipei de futsal a Dunarii Calarasi, jucatorii de pe
gazon au reusit sa se impuna fara emotii in meciul de la Galati. Dupa o prima
repriza echilibrata intre cele doua echipe si ratarile monumentale ...citește toată știrea