Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Rezultatele 1 - 30 din 527

Articole despre "steaua 86"

20 Aprilie 2024 - Octavian Vintilă a murit. Imagini rare cu marele comentator sportiv în avionul în care Lăcătuș fuma și Ilie Dumitrescu era cu prima soție VIDEO
13 Martie 2024 - Dezamăgire cruntă la Cluj, în fața a 10.000 de fani. Calificarea istorică a fost ratată
06 Martie 2024 - Isterie la Cluj pentru meciul anului, cu 10.000 de fani în tribune. S-a decis adversara campioanei României
Cu cine va juca U BT Cluj în Europa după calificarea istorică în sferturi
08 Februarie 2024 - Cu cine va juca U BT Cluj în Europa după calificarea istorică în sferturi
07 Februarie 2024 - Cea mai dulce înfrângere pentru U BT Cluj. Calificare istorică și nesperată a campioanei României
01 Februarie 2024 - Meci uriaș făcut de U BT Cluj: a recuperat 19 puncte și a învins în prelungiri pe Gran Canaria, deţinătoarea BKT EuroCup
23 Ianuarie 2024 - A 12-a victorie în EuroCup pentru campioana U BT Cluj. Care sunt șansele de calificare în sferturi
17 Ianuarie 2024 - Campioana U BT Cluj, victorie de senzație în Germania, a 11-a în grupa din cupele europene
Campionii de la U BT Cluj, o nouă victorie europeană într-o atmosferă infernală
10 Ianuarie 2024 - Campionii de la U BT Cluj, o nouă victorie europeană într-o atmosferă infernală
19 Decembrie 2023 - Campioana U BT Cluj, eșec dureros într-o atmosferă electrizantă. Clasamentul din EuroCup
06 Decembrie 2023 - Echipele din Cluj au eliminat Rapid și Steaua din Cupa României. Departajare ”la mustață” între CFR și giuleșteni
A opta victorie în Europa pentru campioana U BT Cluj
12 Decembrie 2023 - A opta victorie în Europa pentru campioana U BT Cluj
Surpriza de care a avut parte Emeric Ienei, la 86 de ani FOTO
11 Noiembrie 2023 - Surpriza de care a avut parte Emeric Ienei, la 86 de ani FOTO
29 Noiembrie 2023 - U BT Cluj a făcut din nou spectacol în Europa. Victorie dramatică, în prelungiri
Campioana U BT Cluj, distrugătoare în Europa. Victorie de senzație în Italia
16 Noiembrie 2023 - Campioana U BT Cluj, distrugătoare în Europa. Victorie de senzație în Italia
26 Octombrie 2023 - Rezultate din Liga Campionilor: AC Milan, răpusă de Mbappe, riscă eliminarea din competiție
26 Octombrie 2023 - Scor de neprezentare în PSG - AC Milan din Liga Campionilor. Câte goluri a dat Haaland. Alte rezultate
29 Noiembrie 2023 - Sevilla, orașul unde a apărut flamenco, se odihnește Cristofor Columb și a devenit celebru Duckadam REPORTAJ
Surpriză uriașă la Campionatul European de tineret. S-au stabilit semifinalele
03 Iulie 2023 - Surpriză uriașă la Campionatul European de tineret. S-au stabilit semifinalele
12 Iunie 2023 - Unde s-a dus Silvio Berlusconi înaintea finalei cu Steaua din Cupa Campionilor: ”Să-i amintesc că sunt comuniști”
12 Iunie 2023 - Citatele care l-au făcut celebru pe Silvio Berlusconi: „Când sunt întrebate dacă vor să facă sex, 30% dintre fete spun da, iar 70% spun «din nou?»”
07 Mai 2023 - CSA Steaua, doar egal cu Oțelul la 37 de ani de la Sevilla: șase jucători ai Stelei 86 au fost ovaționați în Ghencea
22 Martie 2023 - Drama antrenorului care a câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua. Emeric Ienei împlinește astăzi 86 de ani
25 Martie 2023 - Imagini de colecție cu Gigi Becali, sfios printre legendele Stelei '86: "Mă bucură foarte tare că am fost și eu invitat" VIDEO
Cum s-a încheiat parcursul european pentru campioana U BT Cluj
29 Martie 2023 - Cum s-a încheiat parcursul european pentru campioana U BT Cluj
Victorie pentru naționala României care acum trei zile pierduse cu 0-4
25 Martie 2023 - Victorie pentru naționala României care acum trei zile pierduse cu 0-4
22 Martie 2023 - Înfrângere rușinoasă pentru una dintre naționalele de fotbal a României. În minutul 25 era 3-0
Mihăiță Neșu, la 40 de ani. Pe a cine a avut alături de el la biserică FOTO
19 Februarie 2023 - Mihăiță Neșu, la 40 de ani. Pe a cine a avut alături de el la biserică FOTO
16 Decembrie 2022 - La aproape 86 de ani, Emeric Ienei revine azi pe banca tehnică a unei echipe de fotbal
21 Decembrie 2022 - Eșec dramatic în cupele europene. U BT Cluj a condus tot meciul şi a pierdut în ultimul minut
  1. Fostă mare gimnastă a României, acuzată de trădare de țară: ”Tu chiar atâta nesimțire poți să ai? Te scarpini în timpul imnului...”
  2. Artistul care făcea senzație a ajuns să cerșească, la 86 de ani: ”Nu mai am niciun dinte în gură”
  3. Codul bunelor maniere la casa de marcat. "Eu deja îmi puneam produsele pe bandă și am rămas blocat. Sunt eu cretin?"
  4. Lupta cu drone din Ucraina a început să dea o lovitură mortală unuia dintre cele mai puternice simboluri ale puterii militare americane
  5. O țară, cea mai mare creștere a înarmărilor din lume: Depășește SUA, Rusia, China, Marea Britanie și Germania
  6. Femeie reținută după ce a găsit o poşetă cu bani, acte şi două telefoane. Ce a făcut la scurt timp
  7. Întâmplările de coșmar ale românilor care și-au construit case: "Unul mi-a cerut 300.000 de euro manoperă"/ "Mie mi-au furat până și adezivul pentru gresie"
  8. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  9. Locul din România unde zimbrul este din nou “acasă”, după 200 de ani de la dispariția sa. Peste 180 de exemplare trăiesc libere în sălbăticie FOTO
  10. Când va fi gata Autostrada de Centură a Bucureștiului. Șoferii vor putea evita Capitala, cu viteza de 130 km/h FOTO