Ce sanse au Steaua si CFR Cluj in Liga Campionilor?

2238 citiri

Odata cu stabilirea grupelor UEFA Champions League vine si intrebarea referitoare la sansele echipelor romanesti in aceasta competitie.

Daca Steaua are avantajul experientei, CFR Cluj pare victima sigura in fata lui Bordeux, AS Roma sau Chelsea Londra.

Ziare.com te intreaba: Ce sanse au Steaua si CFR Cluj in Liga Campionilor?

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....