Biletele la Dinamo - CFR, puse in vanzare

Marti, 25 Martie 2008, ora 14:31
2357 citiri

Clubul din Soseaua Stefan cel Mare a pus in vanzare, inca de luni, biletele pentru urmatorul meci de pe teren propriu, Dinamo-CFR Cluj, programat duminica, pe teren propriu, de la ora 20.30.

La casele de tichete din fata stadionului se gasesc deja bilete pentru partida contra liderului din Liga I, la urmatoarele preturi, conform site-ului oficial al dinamovistilor:

Tribuna 0-VIP: 50 RON

Tribuna 0: 30 RON

Tribuna a II-a: 15 RON

Peluza I: 10 RON

Peluza Catalin Hildan: 10 RON

Casele de bilete ale stadionului Dinamo sunt deschise in fiecare zi, intre orele 11.00 si 18.00. Tinand cont de noul format electronic al biletelor, FC Dinamo face un apel catre toti suporterii ros-albilor sa evite achizitionarea unui tichet in ziua meciului, asa cum s-a intamplat la ultimele partide ale "cainilor", pentru a evita alte probleme de organizare ale derbiului cu CFR Cluj.

De asemenea, cei care nu au reusit sa intre in posesia noilor abonamente sunt rugati sa treaca pe la casele de bilete cu vechiul abonament, o poza si un act de identitate.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...