Ziare.com

Programul complet al turului doi preliminar din Europa League

Vineri, 10 Iulie 2009, ora 13:02

   

Programul complet al turului doi preliminar din Europa League
Iata care este programul complet al turului doi preliminar din Europa League:

Rosenbborg Trondheim - FK Qarabag (Azerbaidjan)
Pacos de Ferreira (Portugalia) - Zimbrul Chisinau (Rep. Moldova)
Polonia Varsovia (Polonia) - AC Juvenes-Dogana (San Marino)
Sturm Graz (Austria) - Siroki Brijeg (Bosnia-Hertegovina)
FC Basel (Elvetia) - FC Santa Coloma (Andorra)

Honka Espoo (Finlanda) - Bangor City (Tara Galilor)
MSK Zilina (Slovacia) - Dacia Chisinau (Rep. Moldova)
Anorthosis Famagusta (Cipru) - FK Petrovac (Muntenegru)
St. Patricks (Irlanda) - FC La Valetta (Malta)
Omonia Nicosia (Cipru) - HB Torshavn (Insulele Feroe)

NK Gorica (Slovenia) - FC Lahti (Finlanda)
Sigma Olomouc (Cehia) - Fram Reykjavik (Islanda)

Legia Varsovia (Polonia) - Olimpi Rustavi Tbilisi (Georgia)
Falkirk (Scotia) - FC Vaduz (Liechenstein)
IF Elfsborg (Suedia) - FC Haladas Szombately (Ungaria)

Rapid Viena (Austria) - KS Vllaznia (Albania)
KAA Gent (Belgia) - FC Naftan Novopolotsk (Belarus)
Dinamo Tbilisi (Georgia) - Metalurg Liepaja (Letonia)
HNK Rijeka (Croatia) - FC Differdange 03 (Luxemburg)
FK Suduva (Lituania) - FC Randers (Danemarca)

Aalborg BK (Danemarca) - FK Slavija Sarajevo (Bosnia-Hertegovina)
STEAUA BUCURESTI (Romania) - Ujpest (Ungaria)
Metalurg Donetk (Ucraina) - FC MTZ-RIPO Minsk (Belarus)
FK Rabotniki (Macedonia) - FC Crusaders (Irlanda de Nord)
Bnei Yehuda Tel-Aviv (Israel) - FC Dinaburg (Letonia)

HJK Helsinki (Finlanda) - FK Vetra (Lituania)
NK Slaven Koprivnica (Croatia) - FK Milano Kumanovo (Macedonia)
Tromso (Norvegia) - Dinamo Minsk (Belarus)
FC Larissa (Grecia) - KR Reykjavik (Islanda)
Brondby (Danemarca) - Flora Tallin (Estonia)

NAC Breda (Olanda) - FC Gandzasar Kapan (Armenia)
PFC Cherno More Varna (Bulgaria) - FC Iskra-Stali (Rep. Moldova)
FK Sevojno (Serbia) - FBK Kaunas (Lituania)
Motherwell (Scotia) - KS Flamurtari (Albania)
Helsingborg (Suedia) - FC Zestafoni (Georgia)

Derry City (Irlanda) - Skonto Riga (Letonia)
Maccabi Netanya (Israel) - Sliema Wanderers (Malta)
Galatasaray Istanbul (Turcia) - FC Tobol Kostanay (Kazakhstan)
Steaua Rosie Belgrad (Serbia) - NK Rudar Velenje (Slovenia)
FK Sarajevo (Bosnia-Hertegovina) - Spartak Trnava (Slovacia)

Partidele tur sunt programate pe 16 iulie, pe terenul primelor echipe, urmand ca returul sa se dispute pe 23 iulie.

Citeste mai multe despre Europa Legaue turul doi preliminar
Sursa: Ziare.com

Articol citit de 828 ori

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Nu exista comentarii postate de utilizatori.


Platforma pentru solutionarea online a litigiilor