Gol romanesc in play-off-ul Ligii Campionilor

Miercuri, 17 August 2016, ora 23:44
5644 citiri

Fundasul campioanei Bulgariei Ludogorets Razgrad, Cosmin Moti, a reusit sa inscrie primul gol al victoriei cu 2-0 impotriva cehilor de la Viktoria Plzen, in prima mansa din play-off-ul Ligii Campionilor.

Moti a inscris in minutul 51, din penalti, iar Misidjan a stabilit scorul final in minutul 64. Acesta din urma a fost schimbat in minutul 81 cu Claudiu Keseru.

Daca Moti a fost integralist, in schimb al treilea roman al campioanei Bulgariei, Andrei Prepelita, nu a fost convocat pentru acest meci disputat pe teren propriu.

Intr-un alt meci, Hapoel Beer-Sheva a fost invinsa categoric in deplasare, scor 2-5, de Celtic Glasgow. Ovidiu Hoban a fost titular in defensiva israeliana, fiind schimbat in minutul 79, la scorul de 2-4.

Iata care au fost rezultatele meciurilor disputate miercuri seara in Liga Campionilor

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#Cosmin Moti gol Liga Campionilor, #Moti gol Ludogorets Viktoria Plzen , #rezultate Champions League