Ciprian Marica, din nou integralist pentru Getafe, dar fara gol marcat (Video)

Duminica, 02 Februarie 2014, ora 10:17
1382 citiri

Ciprian Marica a fost din nou integralist pentru echipa sa Getafe, in egalul obtinut de aceasta, scor 0-0, in fata celor de la Valladolid, in runda curenta de Primera Division.

Romanul a ratat o mare ocazie de gol dupa doar minute de joc. Valladolid a avut o bara in minutul 14, oaspetii ratand inca o mare sansa si in minutul 25.

Echipa lui Marica a avut cea mai mare ocazie a partidei in al doilea minut al prelungirilor, atunci cand Diego Castro a lovit si el bara.

Getafe ajunge la sapte meciuri la rand fara victorie in Spania, prin acest egal.

In 2014, Marica a marcat un singur gol, in Getafe - Sociedad 2-2.

Iata si rezumatul jocului:

Ciolacu a vorbit cu vicepreședintele Turciei despre colaborarea militară: ”Pentru a putea asigura securitatea la Marea Neagră”
Premierul Marcel Ciolacu a avut, vineri, o întâlnire cu vicepreşedintele Turciei, Cevdet Yılmaz şi a precizat că a discutat cu acesta, printre altele, despre proiectele de colaborare cu...
Firea, încrezătoare că va câștiga Primăria Capitalei: ”Bucureștiul arată mult mai rău decât acum 4 ani”
Candidatul PSD la Primăria Capitalei, Gabriela Firea, a declarat vineri că are încredere în şansele sale la alegeri, pentru că Bucureştiul arată "mult mai rău decât acum patru ani"....
#marica din nou integralist getafe, #getafe fara victorie integralist marica, #marica joc getafe fara gol , #stiri Ciprian Marica