Vesti bune pentru Piturca! Ciprian Marica, gol chiar la revenire

Duminica, 28 Septembrie 2014, ora 18:46
1598 citiri

Ciprian Marica a revenit pe gazon dupa o pauza cauzata de o accidentare sacaitoare, marcand chiar un gol in meciul jucat de echipa sa Konyaspor, in compania celor Erciyesspor.

Konya a remizat, scor 1-1 in runda cu numarul 4 din campionatul Turciei, in compania celor de la Erciyesspor. Golul gazdelor a venit prin Ciprian Marica, din penalti, in minutul 45.

Si Marica, dar si Torje, au fost titulari in acest meci pentru gazde, primul fiind inlocuit in minutul 74. Torje a bifat partida ca integralist. Oaspetii au egalat prin Ates in minutul 62.

Marica este la primul gol in acest sezon pentru trupa in alb si verde.

In clasament, Konya este 8 cu 5 puncte acumulate.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...
#marica gol chiar la revenire, #vesti bune piturca gol marica, #marica gol konyaspor turcia , #stiri Ciprian Marica