Marica, gol si eliminare pentru Stuttgart

Vineri, 05 Noiembrie 2010, ora 00:52
2627 citiri

Ciprian Marica a inscris un gol in partida castigata de VfB Stuttgart in deplasarea de la Getafe, scor 3-0.

Atacantul roman a deschis scorul pentru svabi in minutul 26. Celelalte goluri au fost inscrise de Gebhart si Harnik, in minutele 64, respectiv 76.

Cu 11 minute inainte de final, Ciprian Marica si-a lasat echipa in inferioritate numerica, fiind eliminat.

Dupa patru etape, VfB Stuttgart conduce detasat Grupa H, obtinand maximum de puncte, 12.

C.F.

Gigi Becali anunță o adevărată revoluție la FCSB. Câți jucători va aduce patronul echipei și câți Meme Stoica
Gigi Becali a anunțat noua sa strategie în materie de transferuri la club după ce va câștiga campionatul. FCSB este aproape campioană dar patronul FCSB vrea să ajungă în grupele Ligii...
Europa League: Leverkusen continuă seria fantastică. Cum s-a încheiat duelul italian dintre AS Roma și AC Milan
Echipa italiană AS Roma a dispus joi seara, pe teren propriu, scor 2-1, de formaţia AC Milan, în manşa secundă a sferturilor de finală din Liga Europa, calificându-se în semifinale....